NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nelsonnál valóban az igények lehetnek a ludasok, a Bengals-szal sem tudott megegyezni korábban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem értem,Whitnert,miért nem próbáljuk meg....
skat
Mert nem képvisel olyan minőséget, amit egy újonc ne tudna.
Nelson szerződés nélkül távozott Oaklandből
Bruce
Nelson meg biztos, hogy kapott egy olyan ajánlatot, ami a korának és a képességeinek megfelelő, de ő és az ügynöke többet akar. Szerintem, alá fog ő írni, csak (még nincs péntek) valószínűleg nem 2 éves szerződést akart, mert szerintem azt kínáltunk neki.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nelson szerződés nélkül távozott Oaklandből
Bruce
Nem értem,Whitnert,miért nem próbáljuk meg....
skat
lehet meg fogjuk, még a draftig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Nelson szerződés nélkül távozott Oaklandből
Bruce
Nem értem,Whitnert,miért nem próbáljuk meg....
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nelson szerződés nélkül távozott Oaklandből
Bruce
hmm,sokat kért gondolom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
 www.instagram.com/p/BD1SSUNGO14/
Bruce
Ilyet akartam én is csinálni aláírásban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nelson szerződés nélkül távozott Oaklandből
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RAIDERS/status/717409363305086976
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.instagram.com/p/BD1SSUNGO14/
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy néz ki, hogy Reggie Nelson alá fog írni.

Egy Safety poszt ideiglenesen megoldva.

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Örülök Aldon-nak, remélem a kölcsönös bizalom és megbecsülés megteszi a hatását és nem lesz már több balhéja.Pari
Szerintem ő lehet az a játékos, akinek tényleg megjött az esze. Nem hiszem, hogy RM és Del Rio adott volna neki esélyt, ha nem hinnének benne. Persze a szerződése biztos tartalmaz olyan kitételt, ami eltiltás esetén lép életbe, de ennél jobb feltételekkel nem hiszem, hogy bárhova is leigazolták volna.
Ahogy elnézem nem igen akarunk mi MLB-t, úgy látom az az elképzelés, hogy nem lesz hova futni az ellenfélnek, ha a komplett front7 "blitzelni" fog...
Pari
Szerintem úgy vagyunk ezzel a poszttal, hogy Heeney ott van kezdőnek, aztán mögé majd jön egy veterán, lehet, hogy csak a 53-as keret kialakítása előtti cut hullámból, de jönni fog valaki.

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Örülök Aldon-nak, remélem a kölcsönös bizalom és megbecsülés megteszi a hatását és nem lesz már több balhéja.
Ahogy elnézem nem igen akarunk mi MLB-t, úgy látom az az elképzelés, hogy nem lesz hova futni az ellenfélnek, ha a komplett front7 "blitzelni" fog...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nelson FS és gondolom vagy a cseréje lenne Allen (ha meg is állapodnak Nelsonnal) vagy a rookie SS előtt lenne emergency megoldás SS poszton. Carrie tavaly amúgy leginkább SS poszton dolgozott CWood mellett és egész jól tette...meglássuk érkezik-e Nelson és ki érkezik a drafton, aztán utána lehet okoskodni 😊
Rolni
Valamiért nekem az rémlett, hogy Carrie FS-t tolt végig, de ha így van, akkor már nem is égető need az SS, mert Carrie tényleg nem volt világtalan oda, ha az egész offseasonban úgy készül, hogy a posztja SS lesz, akkor még jobb is lehet.
No akkor az utóbbi időkben beírt hozzászólásaim értelmét is vesztették! : D
Így első körben jöhet is a sokak által írt CB pick is akár.
Bruce
Carrie elvileg SS posztot játszott, mert CWood került hátra FS-nek miután a válla annyira szétesett, h nem tudott rendesen szerelni vele.
Carrie legjobb posztja ettől függetlenül sztem FS vagy NCB. Be lehet rakni SS-nek, ahogy Nate Allen-t is, de nem ott lesz egyik se a leghasznosabb sztem.
Ha jön Nelson az nem rossz, de az SS poszt továbbra is need marad, illetve az FS poszt is hosszabb távon, mert ha Allen nyakára hoznak egy veteránt, akkor egyértelmű, h nem megoldás Ő sem.
Első körös CB pick azért engem kicsit meglepne a Sean Smith-David Amerson-TJ Carrie 3-as mellé, de mivel Amerson utolsó évébe lép a szerződésének és Carrie lehet S is nem lenne totál váratlan.
A kérdés inkább az, hogy kit húznánk?
Ramsey kimegy
Hargreaves szinte biztos, h kimegy
Alexandertől hülyét kapnék
Apple vagy Jackson lehetne még opció és ők illenek is a sémánkba, de sztem mindkettő szélső CB, így az NCB poszt megoldatlan, míg a szélső poszt túltöltött lenne...sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nelson FS és gondolom vagy a cseréje lenne Allen (ha meg is állapodnak Nelsonnal) vagy a rookie SS előtt lenne emergency megoldás SS poszton. Carrie tavaly amúgy leginkább SS poszton dolgozott CWood mellett és egész jól tette...meglássuk érkezik-e Nelson és ki érkezik a drafton, aztán utána lehet okoskodni 😊
Rolni
Valamiért nekem az rémlett, hogy Carrie FS-t tolt végig, de ha így van, akkor már nem is égető need az SS, mert Carrie tényleg nem volt világtalan oda, ha az egész offseasonban úgy készül, hogy a posztja SS lesz, akkor még jobb is lehet.
No akkor az utóbbi időkben beírt hozzászólásaim értelmét is vesztették! : D
Így első körben jöhet is a sokak által írt CB pick is akár.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Del Rio, who said his base defense can be called either a 4-3 or a 3-4, said he needed such hybrid rushers as Khalil Mack, Bruce Irvin and Smith to make it work.


Nelson FS és gondolom vagy a cseréje lenne Allen (ha meg is állapodnak Nelsonnal) vagy a rookie SS előtt lenne emergency megoldás SS poszton. Carrie tavaly amúgy leginkább SS poszton dolgozott CWood mellett és egész jól tette...meglássuk érkezik-e Nelson és ki érkezik a drafton, aztán utána lehet okoskodni 😊

MLB posztra jelenleg Heeney a befutó, de érkezhet még a drafton esetleg aki beleszólhat a kezdő posztba.

Madden szempontból nem lesz egyszerű sémát választanod, mert ilyen hybrid megoldás sztem ott nincs...Alapból sztem 4-3 sémát válassz, aztán sok 4-3under-t tegyél be a base felállásba.
4-3Underbe ugye kell 2 DE és 1 SLB, így lehetne mind3 srácot pályára tenni együtt, aztán a nickel, dime csomagokban egyikük esetleg beforoghat DT-nek bár lehet inkább csak erősen rotálják majd őket...

A.Smith-el a pakliban ezt tudnám elképzelni:

LDE: Mack (5-7tech)
NT: Williams (0-1tech)
DT: Edwards (3-4tech)
RDE: Smith (7-9tech)
SLB: Irvin
MLB: Heeney
WLB: Smith

Mack mögött Autry lehetne LDE depth, Williams mögött Jelly erős rotációban NT depth, Edwards mögött leginkább vmi új ember vagy esetleg a Harris/Orr/McGee trióból vki mélységnek, Smith mögött egyenlőre senki, de ugye Irvin be tudna oda bármikor forogni.
Belső futás elleni védelem azért így gyengülhetne egy nagyobbat, szóval sanszos, h a Williams-Jelly duo is maradna azért biztos futás szitukban és az Edwards/Mack/Smith/Irvin 4-es tudna ilyenkor egymást rotálva pihenni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Most így ,ki lesz középen a linebackerek közül? Mert Lofton és Heeney aki erre alkalmas lenne,de Lofton már nincs ,viszont most itt lesz Mack,Irvin,és A. Smith,M. Smith is de ha jól tudom,akkor egyikük sem belső lb... ,meg persze kérdés milyen védelmi sémát tolunk idén... 😊 Sorry ha hülyeség a kérdés,csak érdekel,mert alakítgatom a madden 08-ban az idei raiderst! 😀

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nelson az FS nem? Mert én azt gondolom, hogy az SS a gondunk és nem az FS, hiszen Allen FS-ben jobban teljesít, meg mindenki aki a rosteren van!

Úgyhogy én is örülnék Nelsonnak, de csak akkor ha tud SS-ben is játszani, mert akkor ez egy jó lépés lenne részünkről.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gondolom van benne lehetőségünk kiszállni belőle, ha csinál vmi hülyeséget mégis, de eddig jól halad...
Az a Mack-Smith-Irvin trio azért elég erős lehet majd, ha összeáll...

Akkor a 2017-es UFA class Smith nevű tagjai kezdhetnek megnyugodni, tuti lesz csapatuk 😊

Meg jó és a Mc megfigyelés is peterbadbone!
McKenzie biztos nagy McDonald's fan és így már a dupla Mc egyszerűen tudat alatt kényszeríti 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én azt figyeltem meg, hogy 2013 óta (McKenzie első teljes draftja óta) mindig mindíg húzunk Mc***** nevű vátékost. 2013 - McGee, 2014 - McGill - 2015 - McDonald, 2016 - ?????

Idén közülük lehet majd válogatni:

Max McCaffrey WR Duke
*Alex McCalister DE Florida
Stefan McClure SS California
Ben McCord TE Central Michigan
Tyriq McCord OLB Miami (Fla.)
Ricardo McCray RB Bryant
Danzel McDaniel CB Kansas State
Adrian McDonald SS Houston
Tanner McEvoy TE Wisconsin
Sean McEwen C Calgary
M.J. McFarland TE Texas-El Paso
Jake McGee TE Florida
Connor McGovern OG Missouri
LaQuan McGowan OG Baylor
Mekale McKay WR Cincinnati
Evan McKelvey OLB Marshall
J.D. McKissic WR Arkansas State
*Brett McMakin OLB Northern Iowa
LaDarrell McNeil FS Tennessee
Paul McRoberts WR Southeast Missouri State
Cassanova McKinzy ILB Auburn

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
In the past two years, McKenzie has signed Lee Smith, Malcolm Smith, Aldon Smith and Sean Smith.

 twitter.com/MikeGarafolo/status/717115063564439552

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Aldon leigazolásának nagyon örülök. Biztos voltam benne, hogy alá fog írni, csak idő kérdése volt. A 2 éves szerződés meg már-már RM védjegye.

Nelson-nak is örülnék, mert Allen nem kellene, hogy rögtön kezdőként bizonyítson egy újonccal a hátában. Ha be is húzzuk Reggie-t akkor is jön szerintem egy FS a draftról.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
2 évig marad Aldon

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Omg, Mack-Aldon-Irvin....
Amadeus91
Hatalmas fogás lehet persze ha nem megy bele semmi hülyeségbe majd..
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Omg, Mack-Aldon-Irvin....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Raiders and Aldon Smith have agreement in place, source told ESPN. Smith was spotted at team building today, trying to finalize deal.

And Bengals free-agent safety Reggie Nelson headed to visit/meet with Oakland later today/tomorrow, per source.