NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aaron Wilson @AaronWilson_NFL
Texas-El Paso defensive end Roy Robertson Harris to visit Raiders, Chiefs; work out for Bears, Vikings

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_headshot_desktop/league/nquysqajccv5k0rujxcz
Roy Robertson-Harris Stats, News and Video - DE | NFL.com
Latest on DE Roy Robertson-Harris including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Donte Whitnerről mit gondoltok, megérne 1 próbát? Kivágta a Browns...
skat
PFF-nél a 24. safety volt és korábban voltak neki jó szezonjai, de korban is benne van és a Browns fanok szerint nem volt jó...a semminél lehet jobb lenne, de lehet RM-ék már eldöntötték, h draftról érkezik a megoldás...
Rolni
Hát valami jó,rövidtávú szerződéssel lehet 1 próbát megérne...
skat
Crabtreevel spanok még Friscoból.
empty taxi
Donte Whitnerről mit gondoltok, megérne 1 próbát? Kivágta a Browns...
skat
PFF-nél a 24. safety volt és korábban voltak neki jó szezonjai, de korban is benne van és a Browns fanok szerint nem volt jó...a semminél lehet jobb lenne, de lehet RM-ék már eldöntötték, h draftról érkezik a megoldás...
Rolni
Hát valami jó,rövidtávú szerződéssel lehet 1 próbát megérne...
skat
Crabtreevel spanok még Friscoból.
empty taxi
Én örülnék neki,mert nincs 1 normális safetynk,a draft meg 1 zsákbamacska,aztán ha nem érkezik normális ember safetynek,akkor erre sok csapat rá is játszhat,,ahol normális qb van,hogy ott vagyunk sebezhetőek...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Donte Whitnerről mit gondoltok, megérne 1 próbát? Kivágta a Browns...
skat
PFF-nél a 24. safety volt és korábban voltak neki jó szezonjai, de korban is benne van és a Browns fanok szerint nem volt jó...a semminél lehet jobb lenne, de lehet RM-ék már eldöntötték, h draftról érkezik a megoldás...
Rolni
Hát valami jó,rövidtávú szerződéssel lehet 1 próbát megérne...
skat
Crabtreevel spanok még Friscoból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Donte Whitnerről mit gondoltok, megérne 1 próbát? Kivágta a Browns...
skat
PFF-nél a 24. safety volt és korábban voltak neki jó szezonjai, de korban is benne van és a Browns fanok szerint nem volt jó...a semminél lehet jobb lenne, de lehet RM-ék már eldöntötték, h draftról érkezik a megoldás...
Rolni
Hát valami jó,rövidtávú szerződéssel lehet 1 próbát megérne...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Donte Whitnerről mit gondoltok, megérne 1 próbát? Kivágta a Browns...
skat
PFF-nél a 24. safety volt és korábban voltak neki jó szezonjai, de korban is benne van és a Browns fanok szerint nem volt jó...a semminél lehet jobb lenne, de lehet RM-ék már eldöntötték, h draftról érkezik a megoldás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Donte Whitnerről mit gondoltok, megérne 1 próbát? Kivágta a Browns...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
According to Charles Robinson of Yahoo! Sports, DJ Hayden was “ripped” by the Raider coaching staff for not practicing hard – a report that may stand on it’s own or could be a reference to Ken Norton Jr.’s comments in December: "If you don’t practice hard and you don’t perform, you won’t play. We have a competitive group and it’s week to week. You play hard, you perform, you’ll play and that’s what practices are for. You can’t waste your time in practice."

szóval olyan a fazon, mint Michael Huff vagy Phillip Buchanon volt. az opciója nem véletlenül lesz nem lehívva.
deyell
Huff nem volt ennyire szar, és két poszton is tudott beugró szinten játszani. Hayden defacto nem jó semmire. Érdekes lett volna S poszton látni akár, de hagyjuk inkább. McGill dettó. Box SS lehetne belőle, de nem produkál semmit.
Amadeus91
McGill max FS lhetne sztem. Baromira nem elég kemény a SS poszthoz, viszont mérete és talán cover képessége, ha nem lekövetni kell a WR-t, hanem szépen látja mi alakul előtte meglehet. Én őt még ott lehet megpróbálnám, főleg, h STben hasznos. Hayden felőlem mehet ahova gondolja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
According to Charles Robinson of Yahoo! Sports, DJ Hayden was “ripped” by the Raider coaching staff for not practicing hard – a report that may stand on it’s own or could be a reference to Ken Norton Jr.’s comments in December: "If you don’t practice hard and you don’t perform, you won’t play. We have a competitive group and it’s week to week. You play hard, you perform, you’ll play and that’s what practices are for. You can’t waste your time in practice."

szóval olyan a fazon, mint Michael Huff vagy Phillip Buchanon volt. az opciója nem véletlenül lesz nem lehívva.
deyell
Huff nem volt ennyire szar, és két poszton is tudott beugró szinten játszani. Hayden defacto nem jó semmire. Érdekes lett volna S poszton látni akár, de hagyjuk inkább. McGill dettó. Box SS lehetne belőle, de nem produkál semmit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
According to Charles Robinson of Yahoo! Sports, DJ Hayden was “ripped” by the Raider coaching staff for not practicing hard – a report that may stand on it’s own or could be a reference to Ken Norton Jr.’s comments in December: "If you don’t practice hard and you don’t perform, you won’t play. We have a competitive group and it’s week to week. You play hard, you perform, you’ll play and that’s what practices are for. You can’t waste your time in practice."

szóval olyan a fazon, mint Michael Huff vagy Phillip Buchanon volt. az opciója nem véletlenül lesz nem lehívva.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
...
Rolni
 justblogbaby.com/2016/03/31/oakland-raiders-ranking-top-ten-safeties-2016-nfl-draft/
Bruce
Kearse nekem nem gyere be egyáltalán...
Mills-ről Deyell tette be, h nőt vert asszem...
Ramsey teljesen elérhetetlen...


közben Vernon Butler workout-on:
 justblogbaby.com/2016/03/31/oakland-raiders-to-host-vernon-butler-workout/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Rivera trade block. 😕
Amadeus91
Cseréljük el a tesójára! Jó lesz öltözői hangadónak! 😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sztem egyértelműen a Safety poszton van a legnagyobb needünk.
Első ránézésre az SS poszton, de Allen és Carrie is használható SS poszton is, szóval maradnék az S megjelölésnél simán.

Itt van az én megközelítésem:

1\14-re nem igazán van olyan Safety prospect aki behúzható sztem. Vagy le kell kicsit tradelni vagy a 2. körben kell S-t húzni, ahol lesz pár jó prospect.

Szerintem a 2. körben hozunk egy olyan rookie-t akit kezdőnek szánjuk és a későbbi körökben egy olyan prospectet, akit pedig Allen mögött fejlesztünk akár egész 2016ban.

A 2. körben szerintem a következő srácok lehetnek számunkra a pakliban:
-Karl Joseph FS
Undersized, de remek játékos sztem. Ha egészségügyileg tisztázzák remek playmaker lehet belőle. Mindkét poszton tudna játszani, de sztem FS az igazi posztja, mert a box-ban hamar lerobbanhat a folyamatos ütközésektől.

-Vonn Bell FS
Elég hasonló KJ-hez sztem. Gyors, jó érzékű FS prospect, akinek a teste vszeg nem bírná a box-os darálást sokáig.

-Keanu Neal SS
Na Ő már frankó SS méret és sztem nagyon jó playa lesz.

-Darian Thompson SS
Neki megvan a teste mindkét poszthoz és elég jó INT számokat mutatott, de a combine ideje és pár cikk alapján lehet inkább SS-nek való. A Senior Bowl-on elvileg nagyon érdeklődtünk utána, kedvelte a staff.

-Jeremy Cash SS
Sztem Ő veszélyesen egysíkú futás elleni SS lenne, olvastam azt is, h lehet inkább WLB lesz a posztja, de elég magasan jegyzik lehet működne ez is.

-Su'a Cravens SS
Ha Cash kaphat esélyt SS-ként sztem Cravens is.

Ebből a 6 srácból sztem több is benn lesz a 2. körös választásunkkor és azzal akit elhozunk jó esetben az egyik S posztot be is tömjük évekre. Nate Allen vagy Carrie tud kezdeni a másik poszton idén, aztán jövőre lehet ott is cserélni, akár olyan emberkével akit idén később szedünk fel.


Ilyen későbbi pick up lehet:
-T.J. Green FS
Remek méret és sebesség, de nyers nagyon

-DeAndre Houston-Carson FS
Hasonló téma, mint Green, de Ő CB-ből vált, sza kicsit más a nyersség, kérdésesség oka

-Justin Simmons FS
Hasonló srác Ő is. Méret, sebesség megvan, de erősen developemental prospect.

-Sean Davis FS
CB\FS tweener, akiben szintén van fantázia

-Deiondre Hall FS
Ő is CB aki lehet vált FS posztra majd. Baromi jó mérete, megfelelő sebessége és giga hosszú karjai vannak. Vele is kapcsolatba kerültünk már régebben.

-Miles Killebrew SS
Ő is nagyon egysíkúnak tűnik és lehet LB lesz, de pl Mayock nagyon kedveli.

-Kavon Frazier SS
Remek későbbi körös SS prospect lenne Ő is sztem.

-Tevin Carter SS
Szintén jó méret, sebesség, korrekt pick lenne később.

-KJ Dillon SS
Korrekt prospect, akit pl Mayock nagyon kedvel

-Kevin Byard S
Nem tudom igazán eldönteni, h SS vagy FS lenne az igazi posztja, de később egy próbát simán megérhet Ő is.

-Andrew Williamson SS
Méret, sebesség rendben, projectnek jó lehet.


Van FS és SS posztra is sztem 2. körben jó értéket képviselő emberke és mindkét posztra lenne jó project playa később is sztem.


1\14-nél sztem tiszta BPA lesz, 2. körben BPA Safety, aztán végig BPA vhol még egy S pickup-al...
Rolni
 justblogbaby.com/2016/03/31/oakland-raiders-ranking-top-ten-safeties-2016-nfl-draft/
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tony Pauline @TonyPauline
Darian Thompson/S/Boise State improves his forty time to 4.53s/4.55s..more on Broncos pro day momentarily

Knile Davis-t azért szépen letolták tavaly a DC-ről...fumble gondok is vannak erősen...nem tudom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rivera trade block. 😕
Amadeus91
A Chiefs pedig árulja Knile Davis-t, vele megoldódna a csere RB és a visszahordó poszt is.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Rivera trade block. 😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha hozunk egy day 1 starter S-t az már jó... Keretszűkítésekkor tuti hozunk lepattanót is. Sztem nem kell aggódni Bruce. Van egy egész draftunk h 1 posztot betömjünk köbö.
Soha nem vártam ennyire még a szezonkezdetet srácok.(:
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uipbsfi9hefqobrdee5b
Jack Del Rio: Raiders 'optimistic' about Mario Edwards
When Mario Edwards went down with a season-ending neck injury, there was a concern his career might be in jeopardy. Coach Jack Del Rio says the Raiders are 'optimistic' about Edwards' future.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem egyértelműen a Safety poszton van a legnagyobb needünk.
Első ránézésre az SS poszton, de Allen és Carrie is használható SS poszton is, szóval maradnék az S megjelölésnél simán.

Itt van az én megközelítésem:

1\14-re nem igazán van olyan Safety prospect aki behúzható sztem. Vagy le kell kicsit tradelni vagy a 2. körben kell S-t húzni, ahol lesz pár jó prospect.

Szerintem a 2. körben hozunk egy olyan rookie-t akit kezdőnek szánjuk és a későbbi körökben egy olyan prospectet, akit pedig Allen mögött fejlesztünk akár egész 2016ban.

A 2. körben szerintem a következő srácok lehetnek számunkra a pakliban:
-Karl Joseph FS
Undersized, de remek játékos sztem. Ha egészségügyileg tisztázzák remek playmaker lehet belőle. Mindkét poszton tudna játszani, de sztem FS az igazi posztja, mert a box-ban hamar lerobbanhat a folyamatos ütközésektől.

-Vonn Bell FS
Elég hasonló KJ-hez sztem. Gyors, jó érzékű FS prospect, akinek a teste vszeg nem bírná a box-os darálást sokáig.

-Keanu Neal SS
Na Ő már frankó SS méret és sztem nagyon jó playa lesz.

-Darian Thompson SS
Neki megvan a teste mindkét poszthoz és elég jó INT számokat mutatott, de a combine ideje és pár cikk alapján lehet inkább SS-nek való. A Senior Bowl-on elvileg nagyon érdeklődtünk utána, kedvelte a staff.

-Jeremy Cash SS
Sztem Ő veszélyesen egysíkú futás elleni SS lenne, olvastam azt is, h lehet inkább WLB lesz a posztja, de elég magasan jegyzik lehet működne ez is.

-Su'a Cravens SS
Ha Cash kaphat esélyt SS-ként sztem Cravens is.

Ebből a 6 srácból sztem több is benn lesz a 2. körös választásunkkor és azzal akit elhozunk jó esetben az egyik S posztot be is tömjük évekre. Nate Allen vagy Carrie tud kezdeni a másik poszton idén, aztán jövőre lehet ott is cserélni, akár olyan emberkével akit idén később szedünk fel.


Ilyen későbbi pick up lehet:
-T.J. Green FS
Remek méret és sebesség, de nyers nagyon

-DeAndre Houston-Carson FS
Hasonló téma, mint Green, de Ő CB-ből vált, sza kicsit más a nyersség, kérdésesség oka

-Justin Simmons FS
Hasonló srác Ő is. Méret, sebesség megvan, de erősen developemental prospect.

-Sean Davis FS
CB\FS tweener, akiben szintén van fantázia

-Deiondre Hall FS
Ő is CB aki lehet vált FS posztra majd. Baromi jó mérete, megfelelő sebessége és giga hosszú karjai vannak. Vele is kapcsolatba kerültünk már régebben.

-Miles Killebrew SS
Ő is nagyon egysíkúnak tűnik és lehet LB lesz, de pl Mayock nagyon kedveli.

-Kavon Frazier SS
Remek későbbi körös SS prospect lenne Ő is sztem.

-Tevin Carter SS
Szintén jó méret, sebesség, korrekt pick lenne később.

-KJ Dillon SS
Korrekt prospect, akit pl Mayock nagyon kedvel

-Kevin Byard S
Nem tudom igazán eldönteni, h SS vagy FS lenne az igazi posztja, de később egy próbát simán megérhet Ő is.

-Andrew Williamson SS
Méret, sebesség rendben, projectnek jó lehet.


Van FS és SS posztra is sztem 2. körben jó értéket képviselő emberke és mindkét posztra lenne jó project playa később is sztem.


1\14-nél sztem tiszta BPA lesz, 2. körben BPA Safety, aztán végig BPA vhol még egy S pickup-al...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon alulértékelt.
Bruce
De SS lesz dögivel.
bmg
Kikre gondolsz?
Bruce
Azokra a safety prospectekre, akik valószínűleg a 2. kör elején kimennek majd.
Miért ne lehetne 1/14-re választani egyet?
A pick/érték amúgy se nagyon hatja meg Reggie-t, Hayden is behúzta volna az eredeti pick-kel, csak sikerült trade-elni.
bmg
Az a Hayden pick így 4 év távlatából is agyfasz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy csak Cravens-al kerültünk eddig egy híradásba, úgyhogy olyan érzésem van, hogy csak én gondolom túl ezt az SS kérdést, mert hogy még továbbra is az egyik legnagyobb neednek az OT és a DL-t gondolják a híradások ja és esetleg még a CB-t...
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon alulértékelt.
Bruce
De SS lesz dögivel.
bmg
Kikre gondolsz?
Bruce
Azokra a safety prospectekre, akik valószínűleg a 2. kör elején kimennek majd.
Miért ne lehetne 1/14-re választani egyet?
A pick/érték amúgy se nagyon hatja meg Reggie-t, Hayden is behúzta volna az eredeti pick-kel, csak sikerült trade-elni.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon alulértékelt.
Bruce
De SS lesz dögivel.
bmg
Kikre gondolsz?
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon alulértékelt.
Bruce
De SS lesz dögivel.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon elértéktelenedett
Bruce
Borbinho
Akkor úgy 😀
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De miért ne lehetne behúzni 14-re, aki kell, csak mert azt a posztot nem szokták ott választani? Mert a szakértők D-re értékelnék a draftunkat? Ezt sosem értettem.
Húzzunk needre valakit, aki azonnali upgrade és kész.
bmg
De nincs olyan játékos aki azonnali upgrade lenne. Pl Myles Jack az az lenne, Jalen Ramsey is, Ezekiel Elliott is és még Tunsil is. De ezek közül szinte mindenki ki fog menni a TOP 10-ben, talán csak Elliott nem, de ő is csak azért nem, mert az RB poszt most nagyon elértéktelenedett
Bruce

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."