NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Vége a mock draftnak, az alábbit sikerült összehoznom:
peterbadbone
nagyjából jókat húztál sztem. az első körben nem könnyű a választás, ha Rankins kimegy, de a Butler pick védhető. a második körben Karl Joseph 10/10, a következő közben Kenneth Dixon szintén 10/10, all 3 down potenciállal rendelkező futó, sokkal jobb pick, mint Le'Raven Clarke, Pharoh Cooper, Cash, Xavien Howard lett volna. a negyedik körben ez a James Bradberryt értem, hogy a magassága miatt választottad, de IRL sztem UDFA lesz (magas CB-nek inkább Deiondre Hall a középső körökben). a 3. kör után az MLB poszt maradt a legnagyobb need, így egy LB-t húztam volna, mégpedig Jatavis Brownt, aki bár undersized, szerintem coverage-ben is megállhatja a helyét, és nem csak 2 down potenciállal bír. az ötödik körben Houston-Carson is egy érdekes prospect kis suliból, de én akkor Justin Simmonst húztam volna FS posztra, akiről több meccsvideót láttam, és meggyőzött. Matt Judon is oké az ötödik kör végén, én ekkor húztam volna Kalan Reedet slot CB-nek, akinek nincs meg a prototípus magassága, de sztem a slotba nem kell égimeszelő. Cody Core-ról nem tudok sokat, ha már WR akkor Michael 2 Thomas még bent volt, aki jöhetne deep threatnek, a legvégére pedig egy visszahordó, Jakeem Grant mondjuk. amúgy Antonio Morrisont vágom, ő jó játékos volt az egyetemen, csak az 5 másodperces 40 yardja aggasztó, amúgy 2 down LB-nek akár még jó is lehet

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jó lett sztem teljesen!
Vernon lehet kicsit magas, de én is kedvelem.
Joseph remek pick sztem.
Dixon jó választás, bár lehet 4.ben is elég lenne a futó, de nem vitatnám ezt a picket.
Bradberry kicsit nekem itt korai. CB\S project, de erősen project.
DHC nem rossz project, de így az előző körös pick még inkább fölös\korai.
Judon korrekt pick.
Core és Morrison is korrekt pickek.

Tény, h OL nem érkezett, de az a terület most eléggé rendben is van és depth is vagyogat...Bradberry helyett mondjuk pl el bírna egy OL-t ez a draft, de összességében korrekt lett.
Rolni
Az az igazság, hogy egy picket elnéztem. Bradberry-nél azt hittem, hogy kiment már McGovern,OG, Missouri, aki bivaly belső falember és őt be is akartam húzni, erre pont utánam húzta be a Falcons. Itt McGovern, vagy Beavers, OT volt a célpontom. Amúgy Bradberry-ről jókat olvastam, szerintem ő jó CB lesz.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jó lett sztem teljesen!
Vernon lehet kicsit magas, de én is kedvelem.
Joseph remek pick sztem.
Dixon jó választás, bár lehet 4.ben is elég lenne a futó, de nem vitatnám ezt a picket.
Bradberry kicsit nekem itt korai. CB\S project, de erősen project.
DHC nem rossz project, de így az előző körös pick még inkább fölös\korai.
Judon korrekt pick.
Core és Morrison is korrekt pickek.

Tény, h OL nem érkezett, de az a terület most eléggé rendben is van és depth is vagyogat...Bradberry helyett mondjuk pl el bírna egy OL-t ez a draft, de összességében korrekt lett.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Vége a mock draftnak, az alábbit sikerült összehoznom:

1. kör: Vernon Butler, DT, Louisiana Tech
Sajnos kiment előttem mindenki, akit szívesen húztam volna. Főleg Conklin az, akit sajnáltam, mert ő volt az első számú jelöltem, esetleg Rankins. Így ő maradt a listám elején, meg Decker, de inkább azt választottam, akiből szerintem jobb játékos lesz. Ő képes lesz mind futás ellen, mind pass ellen hatékonyan játszani. Wilkerson-t emlegetik vele kapcsolatban, mint hasonmás.
2. kör: Karl Joseph, S, West Virginia
Őt semmiképp nem akartam bent hagyni és Safety előtte csak Ramsey ment ki, így félő volt, hogy a harmadik körre nem marad bent. Lehet korai választás, de szerintem bizonyítani fogja, hogy minőségi játékos lesz. Szerintem ő lehetne nálunk az új Tatum.
3. kör: Kenneth Dixon, RB, Louisiana Tech
Itt is kivitték több jelöltemet is (Jaylon Smith, Vonn Bell, Le'Raven Clarke, Pharoh Cooper, Cash, Xavien Howard), maradt ő és Darian Thompson. Ismét inkább egy Louisiana Tech játékosra esett a választásom. Az RB-k közül esetleg még Booker volt bent aki szóba jöhetett volna, de ő ha jól tudom sérülés után lábadozik és nem akartam még egy olyan játékost behúzni, aki nem biztos, hogy az első napon 100%-os lesz.
4. kör: James Bradberry, CB, Samford
Az összes olyan CB-t kivitték már, aki szóba jöhetne a védelmünkbe, kivéve őt. 6'1/211-es mérettel rendelkezik, van előtte rutinos játékos, nem is egy, így van ideje tanulni a szakmát és felvenni a liga ritmusát. De jó alapanyagnak tűnik.
5. kör.a: DeAndre Houston-Carson, S, William & Mary
Állítólag az ideális posztja az FS, de játszott CB-t is. A szerelési technikája még csiszolásra szorul, de erre lenne idő, mert ott van Nelson és Allen előtte. Reméltem, hogy meg tudom szerezni.
5. kör. b: Matt Judon, DE/OLB, Grand Valley State
Passz siettető mindig kell! Alkalmasnak tartják mind a 4-3DE, mind a 3-4 OLB szerepre, így nem is volt kérdéses, hogy be kell-e húznom. Mayowa Dallasban, a tavalyi Valles húzás már a kukában, így kellett egy másik rejtett tehetség.
6. kör: Cody Core, WR, Ole Miss
Szerintem ő egy tipikus Raiders pick lehet. 6'3/205 és 4.47-et futott combine-on. Holmest, ha nem akarjuk megtartani, akkor ő ideális helyettese lehetne. Treadwell mögött sok labdát nem kapott, de így is eredményes volt. Ha jól emlékszem találkoztunk is vele, vagy volt nálunk próbajátékon.
7.kör: Antonio Morrison, MLB, Florida
Csak jön egy játékos Floridából is. 😀 Futás ellen jó középső linebacker, aki állítólag mutatott fejlődést passz játékok ellen is, így itt inkább őt választottam, mint egy egysíkú, futásölő LB-t. Amúgy is, a név kötelez...max az 52-es nem stimmelne.

Nem jött OT, C se OG, de szerintem így is egy elég jól sikerült draft class lett. Kíváncsi vagyok, hogy ti, hogy látjátok?

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Szerintem még a sérült Joseph el is jobban járnátok


több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
31 éves IR-ról érkező S-ért ne tradeljünk ha lehet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Úgy hírlik, hogy a 49ers áruba bocsájtja a SS Antoine Bethea-t. Na érte megérné beáldozni az egyik 5. körös picket.
peterbadbone
Én még egy 6. köröset is adnék érte... 😊
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy hírlik, hogy a 49ers áruba bocsájtja a SS Antoine Bethea-t. Na érte megérné beáldozni az egyik 5. körös picket.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
Aki még nem látta:
 www.nfl.com/videos/a-football-life/0ap3000000604175/A-Football-Life-Ken-Stabler

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
Isten éltesse még nagyon sokáig minden idők egyik legnagyobbját!
HAPPY 80 COACH!!!!
 i.ytimg.com/vi/UyhPkoJTZIk/maxresdefault.jpg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Egy cikkben olvastam, hogy akikre kezdőként lehet számítani, két játékos kivételével mind-mind 2014 után került hozzánk. A két kivétel Latavius Murray, aki 2013-ban és Marcel Reece, aki 2008-ban. (saját gyűjtés még Menelik Watson, hiszen ő is 2013-ban került hozzánk és lehet kezdő lesz)


Offense

QB: Derek Carr, 2014 NFL Draft (second round)

RB: Latavius Murray, 2013 NFL Draft (sixth round)

FB: Marcel Reece, 2008 free agent signing

WR: Amari Cooper, 2015 NFL Draft (first round)

WR: Michael Crabtree, 2015 free agent signing

TE: Clive Walford, 2015 NFL Draft (third round)

Slot WR: Seth Roberts, 2014 undrafted free agent

LT: Donald Penn, 2014 and 2016 free agent signing

LG: Kelechi Osemele, 2016 free agent signing

C: Rodney Hudson, 2015 free agent signing

RG: Gabe Jackson, 2014 NFL Draft (third round)

RT: Austin Howard, 2014 free agent signing

Defense

DE: Denico Autry, 2014 undrafted free agent

DT: Dan Williams, 2015 free agent signing

DT: Justin Ellis, 2014 NFL Draft (4th round)

DE: Mario Edwards Jr, 2015 NFL Draft (second round)

OLB: Khalil Mack, 2014 NFL Draft (first round)

MLB: Malcom Smith, 2015 free agent signing

OLB: Bruce Irvin, 2016 free agent signing

OLB/DE: Aldon Smith, 2015 and 2016 free agent signing

CB: Sean Smith, 2016 free agent signing

CB: David Amerson: 2015 free agent signing

CB/Nickel: T.J. Carrie, 2014 NFL Draft (seventh round)

FS: Reggie Nelson, 2016 free agent signing

SS: Nate Allen, 2015 and 2016 free agent signing
Bruce
Pedig milyen pocsék volt a 2014-es FA class: Woodley, MJD...brr

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
 www.youtube.com/watch?v=QvuOjcA7KVQ
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy cikkben olvastam, hogy akikre kezdőként lehet számítani, két játékos kivételével mind-mind 2014 után került hozzánk. A két kivétel Latavius Murray, aki 2013-ban és Marcel Reece, aki 2008-ban. (saját gyűjtés még Menelik Watson, hiszen ő is 2013-ban került hozzánk és lehet kezdő lesz)


Offense

QB: Derek Carr, 2014 NFL Draft (second round)

RB: Latavius Murray, 2013 NFL Draft (sixth round)

FB: Marcel Reece, 2008 free agent signing

WR: Amari Cooper, 2015 NFL Draft (first round)

WR: Michael Crabtree, 2015 free agent signing

TE: Clive Walford, 2015 NFL Draft (third round)

Slot WR: Seth Roberts, 2014 undrafted free agent

LT: Donald Penn, 2014 and 2016 free agent signing

LG: Kelechi Osemele, 2016 free agent signing

C: Rodney Hudson, 2015 free agent signing

RG: Gabe Jackson, 2014 NFL Draft (third round)

RT: Austin Howard, 2014 free agent signing

Defense

DE: Denico Autry, 2014 undrafted free agent

DT: Dan Williams, 2015 free agent signing

DT: Justin Ellis, 2014 NFL Draft (4th round)

DE: Mario Edwards Jr, 2015 NFL Draft (second round)

OLB: Khalil Mack, 2014 NFL Draft (first round)

MLB: Malcom Smith, 2015 free agent signing

OLB: Bruce Irvin, 2016 free agent signing

OLB/DE: Aldon Smith, 2015 and 2016 free agent signing

CB: Sean Smith, 2016 free agent signing

CB: David Amerson: 2015 free agent signing

CB/Nickel: T.J. Carrie, 2014 NFL Draft (seventh round)

FS: Reggie Nelson, 2016 free agent signing

SS: Nate Allen, 2015 and 2016 free agent signing
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
elemzés a Raiders jelenlegi helyzetéről

 tfdssports.com/2016-articles/playoffs-or-bust-for-2016-raiders.html
deyell
korrekt sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000651360/article/odell-beckhams-cousin-posts-stunning-numbers-at-pro-day?campaign=tw-cf-sf23955808-sf23955808

Érdekes próbálkozás...tőlünk Raleigh McKenzie ott volt, szóval relatív komoly az érdeklődés...ezzel együtt gondolom UDFA lehet a srác leginkább vagy késői körös pick...college foci nélkül NFL-be nem tudom mennyien jutnak el...
Rolni
Nyers prospect de iszonyat adotsagokkal. Futónak simán bevallalható. S legalább nincs szétütve mire felkerül az nflbe
Cubehead
Ne most kezdjünk újra kukázni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
elemzés a Raiders jelenlegi helyzetéről

 tfdssports.com/2016-articles/playoffs-or-bust-for-2016-raiders.html

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jordan Jenkins(6'3/259) DE/OLB volt nálunk work out-on. 3. körbe jósolják.

Terron Beckham-et ST-be bepróbálnám, aztán ki tudja, lehet 1-2 év alatt kiderülne, hogy RB-nek se lenne rossz.

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000651360/article/odell-beckhams-cousin-posts-stunning-numbers-at-pro-day?campaign=tw-cf-sf23955808-sf23955808

Érdekes próbálkozás...tőlünk Raleigh McKenzie ott volt, szóval relatív komoly az érdeklődés...ezzel együtt gondolom UDFA lehet a srác leginkább vagy késői körös pick...college foci nélkül NFL-be nem tudom mennyien jutnak el...
Rolni
Nyers prospect de iszonyat adotsagokkal. Futónak simán bevallalható. S legalább nincs szétütve mire felkerül az nflbe



több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000651360/article/odell-beckhams-cousin-posts-stunning-numbers-at-pro-day?campaign=tw-cf-sf23955808-sf23955808

Érdekes próbálkozás...tőlünk Raleigh McKenzie ott volt, szóval relatív komoly az érdeklődés...ezzel együtt gondolom UDFA lehet a srác leginkább vagy késői körös pick...college foci nélkül NFL-be nem tudom mennyien jutnak el...
Rolni
Antonio Gates


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000651360/article/odell-beckhams-cousin-posts-stunning-numbers-at-pro-day?campaign=tw-cf-sf23955808-sf23955808

Érdekes próbálkozás...tőlünk Raleigh McKenzie ott volt, szóval relatív komoly az érdeklődés...ezzel együtt gondolom UDFA lehet a srác leginkább vagy késői körös pick...college foci nélkül NFL-be nem tudom mennyien jutnak el...
Rolni
A Chiefsbe minap felvettek egy Litvan sulylokot hasonlo alapon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000651360/article/odell-beckhams-cousin-posts-stunning-numbers-at-pro-day?campaign=tw-cf-sf23955808-sf23955808

Érdekes próbálkozás...tőlünk Raleigh McKenzie ott volt, szóval relatív komoly az érdeklődés...ezzel együtt gondolom UDFA lehet a srác leginkább vagy késői körös pick...college foci nélkül NFL-be nem tudom mennyien jutnak el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remélem JDR most már tudja használni Reggiet, mert az újoncévét leszámítva piszkosul rosszul játszott Jack keze alatt. Nem véletlen, hogy 2 zacskó mogyoróért cseréltük el, és mindenki ünnepelt, mikor elment.
iktriad
Szerintem JDR a kapcsolat miatt jött fel. Norton most a D playcaller, tehát ő lesz felelős azért hogy hogyan használjuk.
Bruce
Más a séma, más a csapat körülötte, azóta Ő is fejlődött és más játékos lett...de persze meg kell nézni majd élőben...
Rolni
Remélem nem lesznek olyan rossz DB edzői, mint akkor nálunk.
iktriad
Kimondottan jó DB edzőink vannak...

Abban a mockban van azért érdekes csúszás, mint a fanspeek-en általában, de nem homály 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
CB Reggie Nelson gets 2 yr, $8.5m w/ #Raiders plus $3.5m incentives. 2016 gtd at $4.25m. 2017 roster bonus becomes gtd if he plays 65% snaps


Így körülbelül most 11 millió van a sapka alatt (Aldon szerződésével of course)
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
kurvára unhatjátok már a mockokat gondolom, de akkor itt egy újabb. 7 körös Raiders

www.raidersbeat.com/oakland-raiders-longform-seven-round-mock-draft

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders at Arizona and Green Bay for preseason, the home against Tennessee and Seattle.