NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A jövő évi class mindig minden poszton jobb, ez alapigazság.
empty taxi
Főleg igaz ez a DT classra, pedig igen erős idén is, de jövőre...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A jövő évi class mindig minden poszton jobb, ez alapigazság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy RM feltradeljen a Miami elé Zeke-ert, ha úgy alakul?
Mást sem olvasok a Dophins topikba, hogy jövőre lesz nagyon brutál RB class a drafton 3-4 potenciális első körös futóval...ennek fényében én idén 5. kör előtt nem húznék futót...
Meglátás?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugyan azt gondolom a PFF mockról, mint te...eléggé vakon vannak ezzel a draft témával 😊
Rolni
Szerkesztői mock, kicsit túlviccelték.. Nem kell komolyan venni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ugyan azt gondolom a PFF mockról, mint te...eléggé vakon vannak ezzel a draft témával 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha már itt tartunk a PFF-nél is összehoztak egy 7 körös mockot minden csapatnak, a Raidersnek ezt:

1/14. Chris Jones, DT, Mississippi State
2/44. Kevin Byard, S, MTSU
3/75. Nick Kwiatkoski, LB, West Virginia
4/114. Matt Ioannidis, DT, Temple
5/143. (from Dallas): Eric Murray, CB, Minnesota
5/154. Aaron Burbridge, WR, Michigan State
6/194. (from Indianapolis): Reggie Northrup, LB, Florida State
7/234. Kenneth Farrow, RB, Houston

most a posztokat nagyjából eltalálták, de egyébként... első három kör reach. Jones letartóztatta magát a draft előtt, Byard ugye sok INTet szerzett az egyetemen, ezért szeretik a PFF-nél. de milyen ellenfelek ellen... Kwiatkoski nem olyan rossz, de nem vagyok biztos benne, hogy three down LB lesz belőle. még Eric Murray lenne a legjobb pick az ötödik körben.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na és akkor bedobok egy saját készítésű mock-ot is, így kevesebb, mint 1 héttel a draft előtt.

1.1: Jared Goff
1.2: Carson Wentz
1.3: Laremy Tunsil
1.4: Jalen Ramsey
1.5: Joey Bosa
1.6: Ronnie Stanley
1.7: DeForest Buckner
1.8: Myles Jack
1.9: Shaq Lawson
1.10: Jack Conklin
1.11: Sheldon Rankins
1.12: A'Shawn Robinson
1.13: Ezekiel Elliott

1.14: Vernon Hargreaves CB Florida
Tiszta BPA húzás ez itt nálam. A Josh Norman FA-vé válás kapcsán előlünk jó eséllyel kiesik egy CB needes csapat, így lehet esély az Ő csúszására. Ha elérhető, akkor a Sean Smith igazolás után is nagyon érdemes lenne megfontolni a kiválasztását, hiszen Amersonnak összesen egy jó éve volt eddig és contract évben is van. Vernon lehetne a NCB rookie évében és akár később is, ha Amerson továbbra is jól játszik és marad hosszabb távon. A mai NFL-ben a NCB szinte kezdő játékos és Vernon bármikor a szélre is kitehető gond nélkül. Mérete nem annyira fit hozzánk, de remek CB és főleg belülre nem kell annyira hosszú CB nekünk sem. Carrie mehet S-nek, illetve 4. számú CB-nek.

2.13: Keanu Neal SS Florida
Tavaly is szívese húztunk Florida playereket és ez idén sem változik. Neal remekül illene a védelmünkbe SS posztra és könnyen day 1 kezdő lehetne, olyan aki meg is üti az NFL kezdő szintet. Ezzel a húzással a secondary kész is lenne szerintem kezdők tekintetében.

3.12: Willie Henry DT Michigan State
Ha elérhető a 3. körben Henry sztem hozni kellene. Korrekt 3tech prospect, de megvan az ereje ahhoz is, hogy akár 2gap-et is játszon ha kell. Ha Mario Edwards Jr. rendben lesz, akkor eleinte csak a rotáció hasznos tagja lenne, de idővel akár kezdővé is kinőhetné magát Williams mellé.

4.16: C.J. Prosise RB Notre Dame
Olyan RB, aki remekül passzolna szerintem a spread koncepcióinkba és ezzel jó kiegészítő elem lenne Murray mellé. Murray és Prosise komoly páros lenne és Olawale besegíthetne a rövid yardoknál, míg Helu a passz játékban.

5.4: Jalin Marshall WR Ohio State
Érdekes prospect, aki returnerként és slot elkapóként tudná segíteni a csapat munkáját, sőt néhány trükkös playben még futtatni is lehetne simán.

5.15: Graham Glasgow OL Michigan State
Jó méretű belső OL ember, aki OC és OG posztra is be tud segíteni. Feliciano és Glasgow megnyugtató módon tudná a 3 belső poszt back up feladatait hozni szerintem.

6.19: Nick Vigil ILB Utah State
Heeney mögé érkezne depthnek és természetesen ST embernek. Erre a szerepre megfelelő lehet szerintem.

7.13: Tevin Carter SS Utah
Egy project SS Neal mögé, aki ST-ben rögtön értékes lehet. Ezzel a SS poszt hosszútávon rendbe lehetne, míg az FS posztot tartja Nelson és Allen, mint depth. Carrie mindkét posztra továbbra is be tudna segíteni a CB mellett.


Egy ilyen draft után azt gondolom, hogy olyan csapatot tudnánk kiállítani, aki valóban eséllyel indulhat az AFC West első helyéért és a legtöbb poszton hosszútávra is rendelkezne megnyugtató megoldásokkal. LT of the future ami hiányérzetet okozhat, de nem igazán sikerült jól beletenni OT-t a mockba. Penn-ben egy korrekt évet simán látok, illetve Watson, ha végre egészséges tudna lenni még akár neki is versenyt jelenthetne nem csak Howardnak. Ez a 3-as McCants-al kiegészülve szerintem teljesen vállalható lenne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
3 körös mock:  www.todayspigskin.com/nfl-draft/final-edition-three-round-2016-mock-draft/
1. kör A'Shawn Robinson DT Alabama
Nálam ez egy ok pick lenne. Semmi dühöngés, semmi komoly örömködés. Ha benne látja a staff a megoldást belülre én elhiszem majd nekik...(Conklin vagy Rankins érkezhetett volna helyett sztem)

2. kör Derrick Henry RB Alabama
Egy komoly SS run után került hozzánk és ebben az esetben logikus is lehet akár. Murray mellé egyfelől jól passzolna, mint belső erőfutó, másfelől Ő sem egy spreadből futkorászó RB, szóval nem biztos, h igazán jó fit lenne Musgrave rendszerébe. De itt is tartom, h ha érkezik elhiszem, hogy lesz helye a sémában, csapatban és jó érték lehet Ő a 2. közepén...(Bell, Jones, Spriggs, Butler érkezhetett volna)

3. kör Justin Simmons S Boston College
Ő itt jó fit és value lehet sztem. (Cravens, Miller, Mitchell, Perkins, Prosise, Booker érkezhetett volna)
Rolni
A 3 körös kifejezetten teccik
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
3 körös mock:  www.todayspigskin.com/nfl-draft/final-edition-three-round-2016-mock-draft/
1. kör A'Shawn Robinson DT Alabama
Nálam ez egy ok pick lenne. Semmi dühöngés, semmi komoly örömködés. Ha benne látja a staff a megoldást belülre én elhiszem majd nekik...(Conklin vagy Rankins érkezhetett volna helyett sztem)

2. kör Derrick Henry RB Alabama
Egy komoly SS run után került hozzánk és ebben az esetben logikus is lehet akár. Murray mellé egyfelől jól passzolna, mint belső erőfutó, másfelől Ő sem egy spreadből futkorászó RB, szóval nem biztos, h igazán jó fit lenne Musgrave rendszerébe. De itt is tartom, h ha érkezik elhiszem, hogy lesz helye a sémában, csapatban és jó érték lehet Ő a 2. közepén...(Bell, Jones, Spriggs, Butler érkezhetett volna)

3. kör Justin Simmons S Boston College
Ő itt jó fit és value lehet sztem. (Cravens, Miller, Mitchell, Perkins, Prosise, Booker érkezhetett volna)


Itt meg egy 7. körös:  www.silverandblackpride.com/2016/4/16/11436700/2016-nfl-draft-raiders-seven-round-mock-draft

1. kör Mackenzie Alexander CB Clemson
Na ezt baromira utálnám. Se nem fit, se nem top CB sztem, se nem jó karakter hozzánk sztem...

2. kör Darian Thompson SS Boise State
Ez egy nem rossz pick sztem. Thompsonból lehet jó SS a mi rendszerünkben sztem.

3. kör Sheldon Day DT Notre Dame
Belső pass rushernek jó lehet és a 3. körben jó value is lehet mind ő, mind pedig a rotációs kiegészítő szerepkör.

4. kör Scooby Wright III ILB Arizona
Hát én Őt nem kedvelem, sztem nem lesz jó játékos NFL szinten.

5. kör Kenyan Drake RB Alabama
Jó pick lenne sztem, jó kiegészítő lenne Murray mellé és a spread O-nkba is jól illene sztem.

5. kör Daniel Braverman WR Western Michigan
Nem igazán ismerem, de a leírás alapján jó slot WR prospect, az meg elfér még nálunk, főleg, hogy visszahordások terén is veszélyes fegyver lehet.

6. kör Devin Lucien WR Arizona State
Nem ismerem. Nagy, gyors meg minden, de ennyi WR nem kell sztem, itt más posztra kellett volna menni.

7. kör Joe Thuney OL NC State
Több poszton bevethető jóféle depth emberke lehet belőle.

Alexander miatt utálnám, de ha az elején változtatunk és Wright meg Lucien helyett is mást viszünk könnyen jó mock is lehetne 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hat Lynch-re a dallas, 9ers,browns, feltrade is szoba johet, szoval Elliotra egesz jo eselyunk lett, bar neki annyira nem orulnek...jo jo de nem egy Gurley/APPari
Ha kimegy Conklin, Rankins és Butler akkor én igencsak jó néven venném az Elliott húzást. Szerintem baromi jó RB, minden téren használható, csak ha ő jönne, akkor Murray lenne alul használva, max e miatt nem húznám és várnék kb a 3. körig az RB pickkel.

Amúgy nem semmi ami most történik, ilyen Offseason nem is tudom, hogy mikor volt. LA-i költözés, 1/1 és 1/2 elcserélve, tagelt játékossal való üzletelés(Wilkerson), tagelt játékosról tag visszavonás(Norman), pozitívnak értékelt Raiders offseason... mi lesz itt még?

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na az első 2 pick QB...még az kéne, hogy vki előttünk Lynchet is elvigye és jobb prospectek maradnak nekünk 😊
Rolni
Majd csak holnap jelentik be, ki lesz az 1/3 Lincsert.
ulpianus
hat Lynch-re a dallas, 9ers,browns, feltrade is szoba johet, szoval Elliotra egesz jo eselyunk lett, bar neki annyira nem orulnek...jo jo de nem egy Gurley/AP
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Kicsit off, nem tudom olvastátok-e Andre Debose instagramos sztoriját. Elég vicces, figyeld:  www.totalprosports.com/2016/04/18/oakland-raiders-practice-squad-player-andre-debose-exposed-by-instagram-model/
mustaine
nem meglepő ez tőle, tekintve hogy hova járt egyetemre.

choose life
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Kicsit off, nem tudom olvastátok-e Andre Debose instagramos sztoriját. Elég vicces, figyeld:  www.totalprosports.com/2016/04/18/oakland-raiders-practice-squad-player-andre-debose-exposed-by-instagram-model/

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mikor jó volt a csapat itt, akkor azért akadt mindig balhé. Röviden összefoglalva: semmi szokatlan.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.silverandblackpride.com/2016/4/19/11464396/former-oakland-raiders-ol-khalif-barnes-arrested-on-suspicion-of-driving-intoxicated

Kalifa
Amadeus91
akartam írni, hogy rég volt már letartóztatott játékosunk... ezt megelőzően utoljára 2 évvel ezelőtt, de Kalifa most megtörte a csendet.

choose life
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Na az első 2 pick QB...még az kéne, hogy vki előttünk Lynchet is elvigye és jobb prospectek maradnak nekünk 😊
Rolni
Majd csak holnap jelentik be, ki lesz az 1/3 Lincsert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na az első 2 pick QB...még az kéne, hogy vki előttünk Lynchet is elvigye és jobb prospectek maradnak nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.silverandblackpride.com/2016/4/19/11464396/former-oakland-raiders-ol-khalif-barnes-arrested-on-suspicion-of-driving-intoxicated

Kalifa

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Mockoltam egy ilyet...örülnék neki, de nem valószínű hogy összejöhet - (nem sorrendbe)
DT SHELDON RANKINS
ILB KENTRELL BROTHERS
S JUSTIN SIMMONS
DE JIHAD WARD
OT GERMAIN IFEDI
C MAX TUERK
RB KEENAN REYNOLDS
WR MORITZ BOEHRINGER
Eléggé BPA alapon húztam, így a secondary nem mélyűlt, illetve vaz utolsó 2 wtf pick olyan BB-es😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Első körös pickhez kis "szakértői" gondolkozás:
 justblogbaby.com/2016/04/17/nfl-draft-ranking-the-oakland-raiders-first-round-options/2/
Szte Ezekiel Elliott, Vernon Hargreaves, Sheldon Rankins és Shaq Lawson lenne a tier 1=dream, no brainer BPA csoport.

Chris Jones, Robert, Nkemdiche, Taylor Decker, William Jackson III és MacKenzie Alexander a tier 2=reális jó megoldás csoport.

Jason Spriggs, Noah Spence és Leonard Floyd a tier 3=elmegy, de inkább kis trade down esetén csapat.

Jack Conklin, Kevin Dodd, Emmanuel Ogbah, Eli Apple, Reggie Ragland és Darron Lee a tier 4=hibás pick csoport a szerző szerint.


Első csoportból nekem Lawson kilóg kicsit, nálam Ő nem blue chip prospect. Nekem Ő inkább a tier 2-ben van.
Tier 2-ből Deckert és Alexandert kivenném teljesen. Decker még esetleg, bár nála kérdés, h jó LT lesz-e, de Alexander azzal a mérettel és 0INT-el köszi, de ne. Jones és Nkemdiche főleg boom or bust prospectek, de ha RM és JDR bízik bennük akkor majd én is...
A 3-as csoportból Spencer és Floyd ide korrekt prospectek, de nem tudom hova tennénk őket.
A 4-es csoportból Conklin, Dodd és Lee nálam azért nem lenne WTF pick...

Nekem Billings, Robinson eléggé hiányzik erről a listáról azért és Butler is.
Rolni
Az én első köröseim:
T1
Eliott
Buckner
Rankins
Robinson
Billings

T2
Hargraves
Spance
Dodd
Ogbah
Conklin
Lee
+Butler

WTF
Smith/Jack

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ryan Smith (Cb) volt nálunk látogatáson. Ő egy eléggé radar alatti egyetemről (North Carolina Central Eagles) jön, méretben passzol az elképzeléseinkbe (6'0'/190) és kb a negyedik körre lőtték be a helyét.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Darron Lee mérete miatt nem aggódnék igazából...mondjuk pont tegnap olvastam egy cikket, amiben azt emelték ki, h milyen rossz coverage-ban...eddig mindenhol azt olvastam abban milyen jó 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Darron Lee OLB? 220 fonttal kevés lenne, am is van már egy nyurga lb a csapatban.
Amadeus91
jó lesz az 232 nek is, ami bőven elég lehet.Tekintve, hogy pl.: Cj mosley is e körül mozog és, eléggé jól tolja.


több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Darron Lee OLB? 220 fonttal kevés lenne, am is van már egy nyurga lb a csapatban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Első körös pickhez kis "szakértői" gondolkozás:
 justblogbaby.com/2016/04/17/nfl-draft-ranking-the-oakland-raiders-first-round-options/2/
Szte Ezekiel Elliott, Vernon Hargreaves, Sheldon Rankins és Shaq Lawson lenne a tier 1=dream, no brainer BPA csoport.

Chris Jones, Robert, Nkemdiche, Taylor Decker, William Jackson III és MacKenzie Alexander a tier 2=reális jó megoldás csoport.

Jason Spriggs, Noah Spence és Leonard Floyd a tier 3=elmegy, de inkább kis trade down esetén csapat.

Jack Conklin, Kevin Dodd, Emmanuel Ogbah, Eli Apple, Reggie Ragland és Darron Lee a tier 4=hibás pick csoport a szerző szerint.


Első csoportból nekem Lawson kilóg kicsit, nálam Ő nem blue chip prospect. Nekem Ő inkább a tier 2-ben van.
Tier 2-ből Deckert és Alexandert kivenném teljesen. Decker még esetleg, bár nála kérdés, h jó LT lesz-e, de Alexander azzal a mérettel és 0INT-el köszi, de ne. Jones és Nkemdiche főleg boom or bust prospectek, de ha RM és JDR bízik bennük akkor majd én is...
A 3-as csoportból Spencer és Floyd ide korrekt prospectek, de nem tudom hova tennénk őket.
A 4-es csoportból Conklin, Dodd és Lee nálam azért nem lenne WTF pick...

Nekem Billings, Robinson eléggé hiányzik erről a listáról azért és Butler is.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!