NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Hivatalosan lehetnénk Sin City Raiders?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bocsánat az amatőr kérdésért, ha már van 500 millája, az itt nem lenne elég a szükséges fejlesztésekre (nem új stadionra gondolok)plusz még ha raknának mások hozzá pénzt? Csakhogy maradhasson a csapat?Vagy ezek szerint mindenképp menni akar s Vegasban annyival több lehetőség lenne???
dande
Az utóbbi évek legolcsóbban elkészült új stadionja a Vikingsé, ami most lett kész, de az is 1.061 milliárd $-ba került, de pl. a Niners új stadionja az több, mint 2 milliárdba került, szal az 500 millió mellé kell rakni közpénzt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az az igazság, hogy Las Vegasban van valaki, aki lát fantáziát egy stadion megépítésében, míg Oakland nem igazán akar közpénzt beáldozni ugyanerre. A jelenlegi coliseum már nem "renoválható" olyan szintre, ami akár egy SB megrendezésére alkalmas lenne. Bár amilyen véleményeket lehet olvasni itt-ott, már egy NFL meccs megrendezésére sem igazán alkalmas.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
Bocsánat az amatőr kérdésért, ha már van 500 millája, az itt nem lenne elég a szükséges fejlesztésekre (nem új stadionra gondolok)plusz még ha raknának mások hozzá pénzt? Csakhogy maradhasson a csapat?Vagy ezek szerint mindenképp menni akar s Vegasban annyival több lehetőség lenne???
dande
Ha lesz Vegas, valahonnan lesz pénz is!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 127 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat az amatőr kérdésért, ha már van 500 millája, az itt nem lenne elég a szükséges fejlesztésekre (nem új stadionra gondolok)plusz még ha raknának mások hozzá pénzt? Csakhogy maradhasson a csapat?Vagy ezek szerint mindenképp menni akar s Vegasban annyival több lehetőség lenne???
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Miközben mindenki a drafttal van elfoglalva, Mark Davis ismét Las Vegasban tárgyal és állítólag 500millió dollárral be is szállna a stadion építésébe, ha az NFL engedélyezi a költözést. Úgy néz ki, hogy nagyon komolyan gondolja a Las Vegas Raiders project-et. Csak az Öreg Al fia!
peterbadbone
Én mindenesetre vele vagyok! 😊
És Nicky Santoro is! 😉
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Miközben mindenki a drafttal van elfoglalva, Mark Davis ismét Las Vegasban tárgyal és állítólag 500millió dollárral be is szállna a stadion építésébe, ha az NFL engedélyezi a költözést. Úgy néz ki, hogy nagyon komolyan gondolja a Las Vegas Raiders project-et. Csak az Öreg Al fia!

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Matt Miller kiadta a mock draftját is a végső big boardja után. Nála így alakul a draftunk:

1. Robert Nkemdiche DT
2. Kenneth Dixon RB
3. Jalen Mills FS
4. Willie Beavers OT
5. Sebastian Tretola OG
5. Daniel Braverman WR
6. Cody Kessler QB
7. D.J. Reader DT

Első pick rendben lenne részemről, második is, de a 3. körös már kicsit necces. Mills-nek volt vmi nőverős ügye, ami nálunk komoly redflag, illetve FS nekünk meg SS kéne. 4. kör érthető lenne, de az 5.ben az OG nem tudom minek, bár végülis jó OLből is ritkán elég. Braverman jóféle slot WR lehet, tetszene, Kessler tök fölös sztem McGloin mellé és Reader is fölösnek tűnik McGee és Orr mellé.
Összességében nem rossz, de remélem kicsit jobban húzunk majd IRL 😊
Rolni
hát én ezt aláírnám IRL. az első négy pick olyan mintha én illetve peterbadbone húztuk volna. még régebben csináltam egy Raiders mockot abban benne volt Mills és Beavers, peterbadbone mockjában pedig Dixon. csak a Tretola meg a Kessler pickkel van bajom
deyell
Sőt én még a Tretola-t is behúztam volna és ha ez lenne a tényleges draftunk, akkor max Mills miatt nem örülnék, meg, hogy Joseph nem ezüst-feketében pusztítana a jövőben. Tőlem jöhetne Kessler is, mert én úgy hiszem idén hozunk egy QB-t, lehet csak UDFA-t, de hozunk.

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
neki nem orulnek
Pari
Ha RM és JDR úgy ítéli meg, h kezelhető a feje és bevállaljuk én simán tudnék örülni neki. Nem minden csapatnál lesz belőle jó playa sztem, de ahol az edzők és az öltöző megfelelő ott sztár is lehet belőle sztem.
Rolni
RM draftjai azert voltak sikeresekaz utobbi idoben, mert kokemenyen a biztonsagra ment, needre huzott, impact playert, karakter problama, vagy egeszsegugyi kockazat nelkul...Johnnyt is elhozhatta volna, de nem tette, es utolag ezert kurva halas vagyok, pedig az upside-ja lehet magasabb volt mint carrnak. de emlithetnem gregoryt, vagy la'el collinst is (utobbi csak a kockazat kerulesre pelda),
JDR meg még nem egy BB, hogy kibaszzon szo nelkul egy 1st round jatekost karatek problema miatt (lasd Easley)
szoval remelem iden sem fog kockaztatni, bar arra csekely az esely hogy 14-en impact palyert huzzon kockazatok nelkul Zeke volt/van talan ehhez a legkozelebb szerintem
illetve sajnos olyan rajongast/buzzt sem hallani felolunk mint annak idejen Carr eseteben...szal en drukkolo RMnek hogy konzisztens maradjon es ne engedjen a csabitasnak.
Pari
illetve bizok Nortonban is!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
neki nem orulnek
Pari
Ha RM és JDR úgy ítéli meg, h kezelhető a feje és bevállaljuk én simán tudnék örülni neki. Nem minden csapatnál lesz belőle jó playa sztem, de ahol az edzők és az öltöző megfelelő ott sztár is lehet belőle sztem.
Rolni
RM draftjai azert voltak sikeresekaz utobbi idoben, mert kokemenyen a biztonsagra ment, needre huzott, impact playert, karakter problama, vagy egeszsegugyi kockazat nelkul...Johnnyt is elhozhatta volna, de nem tette, es utolag ezert kurva halas vagyok, pedig az upside-ja lehet magasabb volt mint carrnak. de emlithetnem gregoryt, vagy la'el collinst is (utobbi csak a kockazat kerulesre pelda),
JDR meg még nem egy BB, hogy kibaszzon szo nelkul egy 1st round jatekost karatek problema miatt (lasd Easley)
szoval remelem iden sem fog kockaztatni, bar arra csekely az esely hogy 14-en impact palyert huzzon kockazatok nelkul Zeke volt/van talan ehhez a legkozelebb szerintem
illetve sajnos olyan rajongast/buzzt sem hallani felolunk mint annak idejen Carr eseteben...szal en drukkolo RMnek hogy konzisztens maradjon es ne engedjen a csabitasnak.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes, bár ez már totál parasztvakítós levegőbe pufogtatás sztem:

Kristian Dyer
@KristianRDyer
Per source, if Robert Nkendiche is still undrafted late in 1st round, Oakland and KC might try to trade to get another pick. #NFLDraft2016

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Matt Miller kiadta a mock draftját is a végső big boardja után. Nála így alakul a draftunk:

1. Robert Nkemdiche DT
2. Kenneth Dixon RB
3. Jalen Mills FS
4. Willie Beavers OT
5. Sebastian Tretola OG
5. Daniel Braverman WR
6. Cody Kessler QB
7. D.J. Reader DT

Első pick rendben lenne részemről, második is, de a 3. körös már kicsit necces. Mills-nek volt vmi nőverős ügye, ami nálunk komoly redflag, illetve FS nekünk meg SS kéne. 4. kör érthető lenne, de az 5.ben az OG nem tudom minek, bár végülis jó OLből is ritkán elég. Braverman jóféle slot WR lehet, tetszene, Kessler tök fölös sztem McGloin mellé és Reader is fölösnek tűnik McGee és Orr mellé.
Összességében nem rossz, de remélem kicsit jobban húzunk majd IRL 😊
Rolni
Millsnek a legjobb posztja az NFL-ben szvsz a slot corner lenne, az meg most Carrie ugye, aki azért safetyként sem elveszett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Matt Miller kiadta a mock draftját is a végső big boardja után. Nála így alakul a draftunk:

1. Robert Nkemdiche DT
2. Kenneth Dixon RB
3. Jalen Mills FS
4. Willie Beavers OT
5. Sebastian Tretola OG
5. Daniel Braverman WR
6. Cody Kessler QB
7. D.J. Reader DT

Első pick rendben lenne részemről, második is, de a 3. körös már kicsit necces. Mills-nek volt vmi nőverős ügye, ami nálunk komoly redflag, illetve FS nekünk meg SS kéne. 4. kör érthető lenne, de az 5.ben az OG nem tudom minek, bár végülis jó OLből is ritkán elég. Braverman jóféle slot WR lehet, tetszene, Kessler tök fölös sztem McGloin mellé és Reader is fölösnek tűnik McGee és Orr mellé.
Összességében nem rossz, de remélem kicsit jobban húzunk majd IRL 😊
Rolni
hát én ezt aláírnám IRL. az első négy pick olyan mintha én illetve peterbadbone húztuk volna. még régebben csináltam egy Raiders mockot abban benne volt Mills és Beavers, peterbadbone mockjában pedig Dixon. csak a Tretola meg a Kessler pickkel van bajom
deyell
Kessler, Reader nekem fölös kicsit és Tretola is kicsit kérdéses, bár igaz, h Feliciano az egyetlen belső OL depth jelenleg aki látott már NFL pályát közelről és a sérülés sajna mindig benne van a pakliban...
Mills is jó opció lehet Nelson mögé kicsit tanulni csak az a nőverés, amit asszem te említettél régebben...SS poszton meg Allen és\vagy Carrie csak összehoz eg használható szezont...
Rolni
7. körben tökmind1 már, egyébként én kihúznám Aaron Wallace-t project edge rushernek. az apja miatt protekciója van nálam

Mills szerintem sem jön ide IRL.

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
neki nem orulnek
Pari
kinek van nagyobb upside-ja nála? | jó, Jack, de még mindig nem hiszem el, hogy idáig csúszna |

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
neki nem orulnek
Pari
Ha RM és JDR úgy ítéli meg, h kezelhető a feje és bevállaljuk én simán tudnék örülni neki. Nem minden csapatnál lesz belőle jó playa sztem, de ahol az edzők és az öltöző megfelelő ott sztár is lehet belőle sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Matt Miller kiadta a mock draftját is a végső big boardja után. Nála így alakul a draftunk:

1. Robert Nkemdiche DT
2. Kenneth Dixon RB
3. Jalen Mills FS
4. Willie Beavers OT
5. Sebastian Tretola OG
5. Daniel Braverman WR
6. Cody Kessler QB
7. D.J. Reader DT

Első pick rendben lenne részemről, második is, de a 3. körös már kicsit necces. Mills-nek volt vmi nőverős ügye, ami nálunk komoly redflag, illetve FS nekünk meg SS kéne. 4. kör érthető lenne, de az 5.ben az OG nem tudom minek, bár végülis jó OLből is ritkán elég. Braverman jóféle slot WR lehet, tetszene, Kessler tök fölös sztem McGloin mellé és Reader is fölösnek tűnik McGee és Orr mellé.
Összességében nem rossz, de remélem kicsit jobban húzunk majd IRL 😊
Rolni
hát én ezt aláírnám IRL. az első négy pick olyan mintha én illetve peterbadbone húztuk volna. még régebben csináltam egy Raiders mockot abban benne volt Mills és Beavers, peterbadbone mockjában pedig Dixon. csak a Tretola meg a Kessler pickkel van bajom
deyell
Kessler, Reader nekem fölös kicsit és Tretola is kicsit kérdéses, bár igaz, h Feliciano az egyetlen belső OL depth jelenleg aki látott már NFL pályát közelről és a sérülés sajna mindig benne van a pakliban...
Mills is jó opció lehet Nelson mögé kicsit tanulni csak az a nőverés, amit asszem te említettél régebben...SS poszton meg Allen és\vagy Carrie csak összehoz eg használható szezont...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
neki nem orulnek
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Matt Miller kiadta a mock draftját is a végső big boardja után. Nála így alakul a draftunk:

1. Robert Nkemdiche DT
2. Kenneth Dixon RB
3. Jalen Mills FS
4. Willie Beavers OT
5. Sebastian Tretola OG
5. Daniel Braverman WR
6. Cody Kessler QB
7. D.J. Reader DT

Első pick rendben lenne részemről, második is, de a 3. körös már kicsit necces. Mills-nek volt vmi nőverős ügye, ami nálunk komoly redflag, illetve FS nekünk meg SS kéne. 4. kör érthető lenne, de az 5.ben az OG nem tudom minek, bár végülis jó OLből is ritkán elég. Braverman jóféle slot WR lehet, tetszene, Kessler tök fölös sztem McGloin mellé és Reader is fölösnek tűnik McGee és Orr mellé.
Összességében nem rossz, de remélem kicsit jobban húzunk majd IRL 😊
Rolni
hát én ezt aláírnám IRL. az első négy pick olyan mintha én illetve peterbadbone húztuk volna. még régebben csináltam egy Raiders mockot abban benne volt Mills és Beavers, peterbadbone mockjában pedig Dixon. csak a Tretola meg a Kessler pickkel van bajom

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Matt Miller kiadta a mock draftját is a végső big boardja után. Nála így alakul a draftunk:

1. Robert Nkemdiche DT
2. Kenneth Dixon RB
3. Jalen Mills FS
4. Willie Beavers OT
5. Sebastian Tretola OG
5. Daniel Braverman WR
6. Cody Kessler QB
7. D.J. Reader DT

Első pick rendben lenne részemről, második is, de a 3. körös már kicsit necces. Mills-nek volt vmi nőverős ügye, ami nálunk komoly redflag, illetve FS nekünk meg SS kéne. 4. kör érthető lenne, de az 5.ben az OG nem tudom minek, bár végülis jó OLből is ritkán elég. Braverman jóféle slot WR lehet, tetszene, Kessler tök fölös sztem McGloin mellé és Reader is fölösnek tűnik McGee és Orr mellé.
Összességében nem rossz, de remélem kicsit jobban húzunk majd IRL 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
A-a, Mayock szerint Jack befutó, ha csúszik hozzánk.
Amadeus91
hát ha idáig csúszik, akkor lehet.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nkemdiche lesz a pick.
deyell
A-a, Mayock szerint Jack befutó, ha csúszik hozzánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nkemdiche lesz a pick.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mondom, Elliottot nevesítették a pletykák mint target.
A korábbi évekből én a helyetekben azért nem indulnék ki, mert akkor üres volt a keret, amit tehetségekkel kellett feltölteni, most azért más a helyzet, már csak apró darabok hiányoznak a kirakósból és ilyenkor bizony gyakoribb, hogy egy csapat felcserél.
empty taxi
Ebben igazad lehet, hiszen sok igazi hiányposztunk nincsen. Az RB sem igazán hiányposzt, ezért is nem lennék kibékülve azzal, ha Elliottért felmennénk. Mondjuk ha a 9. helyig nem húzzák ki, akkor felmenni érte a 10. helyre, még akár bele is férhet, mert ott már nincs olyan nagy különbség (odaadnánk a 3. körünket érte pluszban).

Az a bajom, hogy szerintem a két legnagyobb needünket (MLB és SS) nem tudnánk még feltrade-del sem megoldani. Max akkor, ha Myles Jack tud MLB-t játszani NFL szinten. De ő meg lehet csúszik úgyis...

Mindegy, pár óra aztán kiderül úgyis, hogy mi a terv. : D
Bruce
Latavius Murray miatt nem hiszem, h Elliott-ért felmennénk. Ha benn van mikor jövünk simán lehet, h elhozzuk, de nem hiszem, h felmegyünk...de ahogy tanult kollégám mondta pár óra és kiderül 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondom, Elliottot nevesítették a pletykák mint target.
A korábbi évekből én a helyetekben azért nem indulnék ki, mert akkor üres volt a keret, amit tehetségekkel kellett feltölteni, most azért más a helyzet, már csak apró darabok hiányoznak a kirakósból és ilyenkor bizony gyakoribb, hogy egy csapat felcserél.
empty taxi
Ebben igazad lehet, hiszen sok igazi hiányposztunk nincsen. Az RB sem igazán hiányposzt, ezért is nem lennék kibékülve azzal, ha Elliottért felmennénk. Mondjuk ha a 9. helyig nem húzzák ki, akkor felmenni érte a 10. helyre, még akár bele is férhet, mert ott már nincs olyan nagy különbség (odaadnánk a 3. körünket érte pluszban).

Az a bajom, hogy szerintem a két legnagyobb needünket (MLB és SS) nem tudnánk még feltrade-del sem megoldani. Max akkor, ha Myles Jack tud MLB-t játszani NFL szinten. De ő meg lehet csúszik úgyis...

Mindegy, pár óra aztán kiderül úgyis, hogy mi a terv. : D
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mondom, Elliottot nevesítették a pletykák mint target.
A korábbi évekből én a helyetekben azért nem indulnék ki, mert akkor üres volt a keret, amit tehetségekkel kellett feltölteni, most azért más a helyzet, már csak apró darabok hiányoznak a kirakósból és ilyenkor bizony gyakoribb, hogy egy csapat felcserél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...