NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
na erre viszont kíváncsi leszek mennyire lesznek jóban. Cookot utálták a csapattársai, ha hinni lehet a híreknek

 twitter.com/derekcarrqb/status/726449202876682241

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nemrég valaki azt nyilatkozta, hogy QB-t draftolni az egyik legjobb üzlet. Ha beválik akkor van egy értékes játékosod, ha van egy franchise QB-d és mögé húzol egy másikat, aki beválik, akkor van egy jó csere QB-d, plusz egyben van egy értékes portékád, akin jó áron továbbadhatsz. Ha nem válik be? Akkor nincs semmi, ellőttél egy 4-5.körös választást, ami már amúgy is lutri, poszttól függetlenül.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
az egész drafttal nincs bajom, de ez az utolsó pick rossz vicc...
Still In Reggie I Trust!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Inkább nem írok semmit, de ez a draft 1 katasztrófa... oké,hogy a szabadügynök piacon jók voltunk,de ez katasztrófa.... Idióta Reggie... Most kiakadtam nagyon... McGloin ígymegy a levesbe,de tényleg minek kellett? Istenem.... Carr sem fog örülni a picknek...

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
valamiért nagyon ki akartatok szúrni a cowboysszal, ami azért nem olyan nagy baj 😊
sapka
sztem az lett volna a kiszúrás, ha bent hagyjuk.

choose life
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Connor Cook a 4. kör elején feltrade után, amiben buktunk egy 5. körös picket...jézusom Reggie be van baszva, esetleg szívva????
Rolni
erre nincsen szó.
deyell
valamiért nagyon ki akartatok szúrni a cowboysszal, ami azért nem olyan nagy baj 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Poszt se stimmel, karakter se stimmel...vki meghekkelte ezt a picket sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
4. CONNOR COOK, Michigan State (6-4, 216, 4.79, 1-2): Three-year starter and winningest QB (34-5) in Spartans' history. "He has a great release and he improved his feet last year," one scout said. "He won a whole hell of a lot of games. What All-Americans did they have on offense this year with the exception of the left tackle (Jack Conklin), who missed about four (actually two) games? Could he fail? Yes, because I don't really know what his mental makeup is. He has talent." Broke many records set by Kirk Cousins, a three-year captain at MSU from 2009-'11 who is regarded as an all-time leader. "Let's put it this way: he's not Kirk Cousins," another scout said. "The person kills him. Selfish. He goes out too much. It's a tell-tale sign when your teammates don't like you, and I know they don't. He's good, but that position is more than physical attributes. It's also leadership. Is he going to lead your guys? I don't think so. He'll be a starter but I don't think he can lead you to the promised land." Fifth-year senior from Hinckley, Ohio. Passer rating was 95.2, Wonderlic was 25. "He stinks," a third scout said. "Wildly inaccurate (57.5% career). Average arm, average mobility, average field vision. Not a leader. Not aware. Someone will take him in the second, third or fourth round and he's going to disappoint. The owner needs to fire the GM right after they pick him if someone takes him in the first. But when the Buffalo Bills took EJ Manuel in the first, all bets are off."

choose life
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
https://mrwallpaper.com/images/thumbnail/cat-with-yellow-scarf-sxzf2gnadrzwh0mb.jpg
Meme HD Wallpapers (400++) - MrWallpaper.com
Download Meme wallpapers and background images for FREE! 400 Meme wallpapers in 1080P, 2K, 4K, 5K HD that fit all your devices!


Szerkesztette: bmg
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Connor Cook a 4. kör elején feltrade után, amiben buktunk egy 5. körös picket...jézusom Reggie be van baszva, esetleg szívva????
Rolni
erre nincsen szó.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cook... mit főztök?
ThundersNFL
vmi szarral kapcsolatos idegesítő dolgot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Cook... mit főztök?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Connor Cook a 4. kör elején feltrade után, amiben buktunk egy 5. körös picket...jézusom Reggie be van baszva, esetleg szívva????

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Joshua Perry tud 3-4 ilb-t tolni?
Amadeus91
csak azt

3-4 two down ILB.
deyell
Akkor imádnám 4. Körben

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ma mikor kezdődik? Thx előre is
Cubehead
18kor

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Joshua Perry tud 3-4 ilb-t tolni?
Amadeus91
csak azt

3-4 two down ILB.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Joshua Perry tud 3-4 ilb-t tolni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A második nap tanulsága, hogy Willie Brown hatalmas arc még mindig.
bmg
Miért? Erről lemaradtam.
Bruce
2.kör:  www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000000657952/Raiders-pick-Jihad-Ward-No-44
3.kör:  www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000000658131/Raiders-pick-Shilique-Calhoun-No-75
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A második nap tanulsága, hogy Willie Brown hatalmas arc még mindig.
bmg
Miért? Erről lemaradtam.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ma mikor kezdődik? Thx előre is



több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A második nap tanulsága, hogy Willie Brown hatalmas arc még mindig.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy kis összegzés az első két napról:
1/14: KARL JOSEPH, West Virginia, S
Azt hiszem, ezt a választást nem lehet megkérdőjelezni. Hiányposztra a class legjobb játékosa érkezett. Nagyon jó játékos, én az új Tatum-ot látom benne, egyesek pedig az új Earl Thomas-t, a lényeg, hogy egy baromi jó játékos érkezett!
2/13: JIHAD WARD, Illinois, DE/DT
Az egyik leghülyébb nevű játékosra sikerült ráböknünk. Még szerencse, hogy nem ez számít majd, hanem a pályán mutatott teljesítménye. Én bízok benne, mert csak jókat olvastam róla. Minden helyre betehető a védőfalban. Ennek a választásnak is nagyon örülök, mert egy DL soha nem lehet elég mély és egy igazi passzsiettető DT hiányzott is a keretből. Hatalmas még benne a fejlődési potenciál és elvileg nagyon jól edzhető játékos.
3/12: SHILIQUE CALHOUN, Michigan State, DE/OLB
Itt a meglepetés! Újabb védőjátékos és újabb font7 játékos. Egy olyan játékost sikerült kiválasztani, aki talán már elérte a fejlődési plafonját, de az is igaz, hogy a passzsiettetőket igencsak kiszedegették eddigre, így sok választása nem maradt Reggie-nek, mint, hogy itt húzza be azt, akit még elfogadhatónak tart. Én lehet elhalasztottam volna még egy körrel és rámentem volna Judon-ra, vagy Weatherly-re, de nem garantálja semmi, hogy ők alkalmasabbak lennének, vagy,hogy egyáltalán elérhetőek lennének a következő választásunknál. Gyakorlatilag így a Mack, Irvin, Calhoun, Harris passzsiettető négyessel vághatunk neki a szezonnak, plusz ugye Smith, ha minden OK lesz vele novemberig, egyszóval kellett erre a posztra az erősítés. Én ezt nem tartom rossz választásnak, mert láthatjuk csoporton belül is a példákat, hogy ha kiesik a kezdő, akkor jó, ha be tudnak egy olyan játékost tenni helyette, aki nem az előző héten, az „utcáról” igazoltak. Tavaly ugye a Chiefs(Ford) és a Broncos(Ray) is OLB-t vitt első körben, pedig még azt sem lehetett mondani, hogy hiányposzt lett volna és mégis milyen jól jött pl. KC-ben Ford, mikor jöttek a sérülések. Én egyre jobban megbarátkozok ezzel a húzással.
Ami érdekes, hogy a három kör alatt mindössze 4 futót húztak ki! ez baromi kevésnek tűnik! Bent van még Booker, Dixon, Howard, Perkins akik közül szerintem fog maradni valaki nekünk. Így átgondolva a dolgokat én is sokkal előrébb helyezném a passz-siettetés erősítését, mint a csere futó megtalálását, így logikus, hogy a 2-3.körben is ilyen jellegű játékost választottunk.
Most viszont jöhetne már egy RB, egy WR és két OL játékos és még egy DB is.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na Uraim én megfejtettem a dolgokat kérem szépen!

Elsőre kicsit váratlanul ért a Ward pick, mert inkább 2. kör vége, 3. kör eleje volt ahova vártam és Bullard tűnt a logikusabb picknek, de ltááuk Ő meg mennyit csúszott végül. Ward nekem elsőre nem Edwards kiesését jelentette és a Calhoun pickkel együtt főleg nem.

Én most azt látom, hogy a csapat séma tekintetében váltott és 4-3 helyett 3-4-et fogunk játszani főleg. Ehhez pedig Edwards mellé hoztak egy másik DE-t, aki Autry-hez képest upgrade-t tud majd jelenteni legkésőbb 2017-ben, mert azért nyers játékos Ward. Calhoun pedig Mack és Irvin mögé érkezett OLB back upnak, mert gyakorlatilag olyan eddig nem volt és majd Aldon visszatérésével lesznek meg négyen, addig lesz vmilyen átmeneti megoldás még.

A 3-4DE 5tech poszt, ahova így lesz Edwards, Autry, Ward, Harris és Williams valamint Orr és McGee is tud oda beforogni.
Az NT posztot fogja Williams és Ellis kezelni, ha kell McGee és esetleg Orr segítségével.
Ez a csapat szerintem 3-4DL-nek elég pofás lehet. Edwards, Autry, Ward és Harris személyében pedig a nickel, dime 4DL-es falhoz is van belső DT elegendő. Ward itt lehet fontos, mert Edwards mellett tényezővé válhat már idén szerintem.

OLB poszton Mack lesz a LOLB, míg Irvin a ROLB. Ezzel megszűnik a DE-SLB "vita" is 😊
Így mindkét srác rohamozhat, brutál jó páros lehet belőlük sztem. Mögöttük fog Calhoun mélységet adni, friss ember lehet mindig benn és esetleges sérülés esetén sem leszünk teljesen tökön lőve. Aldon Smith ha\amikor visszatér vszeg idén inkább rotációs szerephez juthat csak, de 2017-re ez a 4-es nagyon kemény lehet.

Az ILB poszt sztem egáltalán nem vészes, mert ha megnézitek a Broncos 3-4-ben is remekül elvolt 2 kisebb LB és ahogy tavaly is elvoltunk a Heeney-Smith párossal sztem idén is ellehetünk simán. A DL kell, hogy felvegye és tartsa az OL embereket és ha átjön futó ott tempóból érkezik a két fürge ILB, akik coverben is hasznosak lesznek. Nickel csomaghoz is megvannak ők így, Ball tud majd ide még sztem besegíteni ha egészséges lesz. Egy run stopper ILB még várható Heeney mögé sztem szituációs szereppel majd.

A secondary független a front 7 sémájától ugye, itt marad a sok cover 1, cover 3 emberezéssel a szélen. Érdekes lesz majd figyelni, hogy Nelson és Joseph, illetve Nate és Carrie is alkalmas mindkét S poszt ellátására, szóval lehet az FS és SS szerepkör attól függően változik, h a támadó sor hova tolja az erős odalt, slot WR-t. Slot CB prospect és egy büntető SS prospect még érkezhet sztem.

A támadó oldalra elfér még egy RB egértelműen, sztem egy slot WR-nek is lenne helye, főleg olyannak aki KR\PR szerepre is fogható és egy belső OL emberke elférne még mélységnek, illetve ha adja magát egy project LT.

Összesen tehát RB, project LT, thumper ILB, belső OL, slot WR és DB(-k)...ez akár 6-7 játékost jelent, erre van 5pickünk és az UDFA jelenleg. Project LT simán kieshet mert nem sok megfelelő prospect van benn. Ez sztem egyik 5. körös lehet, ha mondjuk Willie Beaver elérhető. 4.ben várom az RB picket, amivel egyébként elég jó mázlink van, mert ha nincs iszonyat RB run előttünk a 4.ben akkor igen jó emberkék közül választhatunk még. Howard, Booker, Dixon, Perkins, Collins mind j opció lenne sztem. Pressley, Williams, Ferguson, Irvin, Marshal and Lasco lehet végső megoldás 5.ben, ha 4. máshogy alakul. Mély ez a RB class sztem. Slot WRnek Cooper, Mitchell, Braverman vagy később kicsit Grant, Sharp, Mickens, Marshall is szóba jöhet. Jerald Hawkins vagy Willie Beaver lehet célpont project LT-nek, belső OL annyi van, h nem sorolom őket. ILB posztra érdekes lehet Goodson, Brothers, Kwiatkowski, Perry, Alexander, Norris, Martinez, Morrison, Smith persze bőven nem mind thumper, de depthnek jók lehetnek...Rengeteg CB van még benn, ha akarnak RM-ék hozni embert fognak tudni. S posztra pár jelöltem: Killebrew, Cash, Kearse, Frazier, Dillon, Carter.
Van itt még sztem bőven jó választásra lehetőség.


Kicsit vissza a már meglévőkhöz...
Ward beleillik a Watson-Carr-Edwards vonalba, miszerint a 2. körben RM úgy fest keresi a boom-or-bust jellegű embereket, akiket 1-ben inkább elkerül (DJ óta).

Jihad Ward-ról, illetve a pickről egy pozitív cikk:  bleacherreport.com/articles/2633207-jihad-ward-nfl-draft-2016-scouting-report-grade-for-raiders-rookie
Sheldon Richardson és Cameron Heyward kerül hasonló emberként megemlítve, illetve Sims és Miller (egyik kedvenc scout-om) jobb prospectnek tartják, mint Mario Edwards Jr.-t...
Ez így nekem kicsit erős, de a lényeg, h atletikus, erős, nyers, jó hozzáállású, dolgos srác komoly potenciállal.

PFF Draft ‎@PFF_College
Over the past two seasons Jihad Ward had a cumulative +18.8 run defense grade

Én bízom Reggie-ben és a scouting csapatban, illetve a JDR-Norton-Jethro trióban és üdvözlöm a picket!


Shilique Calhoun remélhetőleg folytatja az erős 3. körös pickek sorát (Moore, Jackson, Walford).
Miller ezt is kamázza:  bleacherreport.com/articles/2633906-shilique-calhoun-nfl-draft-2016-scouting-report-grade-for-raiders-rookie

PFF is kedveli eléggé:  www.profootballfocus.com/blog/2016/03/18/draft-pff-scouting-report-shili/

PFF Draft ‎@PFF_College
Shilique Calhoun ranked second in pass rush grade and total pressures (76) among Edge defenders in the NFL Draft


Az első 3 pick-el szerintem a védelmünk erősebb lett, mélyebb lett és gyakorlatilag ez volt a cél!

Go Raiders!

ui.: persze JDR rögtön szét trollkodja a 3-4es vonalamat a press confon 😊
Ward 5T DE és 3TDT lesz, Calhoun tud SAM és LEO poszton is dolgozni majd...tehát 4-3under marad, ami azért véülis szinte 3-4 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.silverandblackpride.com/2016/4/29/11542110/raiders-select-jihad-ward-at-44-staff-reactions-grades

 www.silverandblackpride.com/2016/4/29/11542652/raiders-select-shilique-calhoun-at-75-staff-reactions-grades

Ward-ot annyira nem szeretik, Calhoun-ért viszont oda vissza vannak. Ez utóbbinak örülök, csak nagyon nem értem, hogy minek kellett, amikor ott van Mack és Irvin és majd jön Aldon is, bár ő kérdés milyen állapotban jön vissza.
Bruce
Ki kellett volna hozni a legjobb elérhető futót(aki nem tudom ki volt amikor jöttünk a 2. ban),egyik picket sem értem,ok ilyen jó rosterünk régen volt,de a draft nálam eddig erősen kuka....
skat
Henry még benn volt a Ward húzásnál, mert közvetlenül utánunk húzták be. Lehet hogy jobb lett volna, de tavaly is a második körös húzása RedG-nek ilyen nem várt volt, aztán az egyik legjobb pick lett.
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
 www.silverandblackpride.com/2016/4/29/11542110/raiders-select-jihad-ward-at-44-staff-reactions-grades

 www.silverandblackpride.com/2016/4/29/11542652/raiders-select-shilique-calhoun-at-75-staff-reactions-grades

Ward-ot annyira nem szeretik, Calhoun-ért viszont oda vissza vannak. Ez utóbbinak örülök, csak nagyon nem értem, hogy minek kellett, amikor ott van Mack és Irvin és majd jön Aldon is, bár ő kérdés milyen állapotban jön vissza.
Bruce
Ki kellett volna hozni a legjobb elérhető futót(aki nem tudom ki volt amikor jöttünk a 2. ban),egyik picket sem értem,ok ilyen jó rosterünk régen volt,de a draft nálam eddig erősen kuka....

Szerkesztette: skat