NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
ma hánykor kezd a második kör?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Legjobb bennmaradt emberkék:
 www.rotoworld.com/articles/cfb/62300/325/best-players-available-day-2
sztem ez a legjobb lista, amit ma olvastam ebben a témában...
Chris Jones és Jason Spriggs nálam kicsit előrébb lenne vagy inkább úgy mondom, h magunkhoz előbb húznám mint pár embert aki előttük van, de jó lista sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Josephnek nagyon örülök, az egyetlen apróság ami nem hagy nyugodni, hogy a legutóbbi:
- sérülésből visszatért,
- 1. körös
- DB
playánk nem váltott be a reményeket...
Pari
én biztos vagyok abban, hogy Joseph jó lesz, amikor egészséges, csak attól tartok inkább, hogy annyit lesz nálunk a pályán, mint Bobzilla anno a Coltsban
deyell
Értem én a hasonlóságot a kettejük mérete és játéka között, de azért Karl a mostani sérülését leszámítva egyetemen egyszer sem volt sérült...3évet lehúzott minden meccsen kezdőként. Nem tűnik sérülékeny embernek nekem, de egyébként, amint van rá lehetőség áttolnám majd FS-nek, ezzel is kicsit kiszedve a box-ból, a darálóból...
Meglássuk.
PFF elemzés róla még nem volt sztem:
 www.profootballfocus.com/blog/2016/04/01/draft-pff-scouting-report-karl-joseph-s-west-virginia/

Nézzük inkább Weddle tartósságát, akihez hasonlítja a PFF cikk is 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Josephnek nagyon örülök, az egyetlen apróság ami nem hagy nyugodni, hogy a legutóbbi:
- sérülésből visszatért,
- 1. körös
- DB
playánk nem váltott be a reményeket...
Pari
én biztos vagyok abban, hogy Joseph jó lesz, amikor egészséges, csak attól tartok inkább, hogy annyit lesz nálunk a pályán, mint Bobzilla anno a Coltsban

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Azért Joseph komolyabb playa, mint Hayden.

Henryyyyyyt akarom❤️

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Josephnek nagyon örülök, az egyetlen apróság ami nem hagy nyugodni, hogy a legutóbbi:
- sérülésből visszatért,
- 1. körös
- DB
playánk nem váltott be a reményeket...

Jack-t és Smith-t nem mi fogjuk draftolni, hanem akiknek van 10-12 pickjük, de ők sem hamarabb mint a 4-5 kör (pont Lattimer miatt)
2. körben lehet örülnék Henrynek, vagy egy első körbe várt DLnek (Robinson, Dodd, Spence, Billings, Reed, Ogbah), vagy interior OLnek (Whitehair, Spriggs,Alexander)
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is úgy gondolom, hogy egy LB még azért elférne a csapatba és egy futót is elbírnánk. Az hogy most melyik melyik körben jön, az nem is annyira érdekes.

Jack ha lecsúszik 2/13-ig akkor szerintem már vinni kell (mondom ezt úgy, hogy nem tudom hogy mennyire súlyos az a térdsérülés)
Raglandtól elvettétek a kedvemet és amúgy sem illik a csapatunkba, neki még a második körben sem örülnék, bár ott már azért steal lenne/lehetne.
Jaylon sérüléséről sem tudok sokat, de őt még jobban lenyomták mint Jack-et, az NFL.com-on nem várják az első 3 körbe sem, de ha az ő potenciálját nézzük és mondjuk azt, hogy 2017-ben már teljes értékű játékos lehet, akkor végülis olyan mintha egy 2017-es első körre cseréltük volna el a második körünket most (igaz lenne ez Jack-re is)
Henrynek örülnék, de ha mindketten elérhetőek Jack-kel együtt, a második körben, akkor inkább Jack, aztán majd később egy másik futó, mondjuk Perkins és akkor bejönne a legutolsó mock-om, csak más sorrendben. 😊
Bruce
Nagyon nehéz kérdés nálam Jaylon és Jack...

Jaylon esetében ugye arról van szó, hogy idegi problémák is vannak a sérülése kapcsán, ráadásul legutóbb azt olvastam, h a combine óta nem javult az idegi rész tekintetében a sérülés. Sajnos benne van a pakliban, hogy sose lép pályára mint Lattimore (RB)...
A checkup by NFL teams last weekend in Indianapolis showed Smith remains unable to raise his left foot or swing it out to the side because of an issue with his peroneal nerve. But the "foot-drop" isn't a surprise at this stage, said his surgeon, Dr. Dan Cooper, who is “optimistic that his knee itself will be stable and a good knee and he’ll get all his strength back. And I also think he has a very good chance of getting his nerve recovery back.”
Nem tudja emelni a bal lábát rendesen és nem tudja oldal irányba lengetni...az orvos szerint pedig jó esély van arra, hogy az ideg rendbejön...tehát egyáltalán nem tuti...

Jack esetében, ha jól értem arról van szó, hogy bár játékra alkalmas lesz, de a térdében gyakorlatilag időzített bomba van. Sokkal valószínűbben sérülhet meg újra, illetve azt is írták, hogy vszeg rövidebb lesz a karrierje, mert nem fogja bírni a térde olyan sokáig a kiképzést.
"Though Jack is expected to be available from Day 1 as a rookie, the knee now appears likely to require microfracture surgery -- potentially a career-ender -- in the next few years."
Senki nem merte az első körét olyanra ellőni, akit lehet pár éven belül simán elveszíthet. Kérdés, hogy a második körben már bevállalják-e...gondolom lesz olyan aki igen, mert remek LB lesz belől ha csak 3-4 évre is, akkor is már az NFL átlag felett teljesít...

Emiatt nálam Jaylon tuti nem pálya a második körben és Jack is komoly kérdés lenne. Joseph térde sem 100% per pillanat sztem elég ennyi rizikó a draft elején.

Jaylon sztem 3. kör előtt nem megy ki, Jack sztem mindennel együtt kimegy a 2. elején és mi nem leszünk helyzetbe...Browns, Cowboys, Giants vagy Dolphins sztem elviszi.

2. körbe se tudnék Raglandnak túlzottan örülni sztem nem fit. Cravens jöhet még szóba sztem, mint WLB, de én nem árok igazán LB picket a 2.-ban még...

RB lehet simán opció, eddig csak Zeke ment ki, jó eséllyel kivihetjük a kedvenc prospectünket, de pont, amiatt, hogy eddig csak Zeke ment ki jó eséllyel a 3.-ban vagy 4.-ben is tudnánk megfelelő RB hozni...Henry, Booker, Dixon képben lehet sztem...

OL-ből elég sok kiment az első körben, lehet emiatt lépni kell, ha akarnak biztosan hozni LT-t Penn mögé. Spriggs, Coleman, Clark közül 2 vagy mindhárom jó eséllyel benn lehet majd. Mondjuk itt is lehet várni még, mert a Hawkins, Beavers, Benenoch, Haeg, Murphy brigádból jó eséllyel még a 4.-ben is lesz elérhető...

Sterling Shepard is benn van még aki remek slot WR lesz sztem és ott mi sem vagyunk teljesen megoldva még...

Sok DL player is benn van még, az is könnyen lehet pick Edwards miatt vagy tőle függetlenül...

Nem könnyű okosnak lenni 😊

Ami egyébként ezt a rengeteg nevet irogatva még felmerült bennem az is, hogy remek helyzetben vagyunk sztem egy trade down-hoz is. Főleg ha Mario sérülése nem köti meg kissé a kezünket. Kérdés lesz-e aki fel akar mozogni majd...
Rolni
Itt már a letrade nem bír akkora potenciállal, mint az első körben bírt volna.Kapunk egy plusz 5. vagy 6. kört érte, az meg szinte semmi.

A többi dolog meg érthető (pl. sérülések). Meglátjuk hogy melyik irányba megyünk el majd 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is úgy gondolom, hogy egy LB még azért elférne a csapatba és egy futót is elbírnánk. Az hogy most melyik melyik körben jön, az nem is annyira érdekes.

Jack ha lecsúszik 2/13-ig akkor szerintem már vinni kell (mondom ezt úgy, hogy nem tudom hogy mennyire súlyos az a térdsérülés)
Raglandtól elvettétek a kedvemet és amúgy sem illik a csapatunkba, neki még a második körben sem örülnék, bár ott már azért steal lenne/lehetne.
Jaylon sérüléséről sem tudok sokat, de őt még jobban lenyomták mint Jack-et, az NFL.com-on nem várják az első 3 körbe sem, de ha az ő potenciálját nézzük és mondjuk azt, hogy 2017-ben már teljes értékű játékos lehet, akkor végülis olyan mintha egy 2017-es első körre cseréltük volna el a második körünket most (igaz lenne ez Jack-re is)
Henrynek örülnék, de ha mindketten elérhetőek Jack-kel együtt, a második körben, akkor inkább Jack, aztán majd később egy másik futó, mondjuk Perkins és akkor bejönne a legutolsó mock-om, csak más sorrendben. 😊
Bruce
Nagyon nehéz kérdés nálam Jaylon és Jack...

Jaylon esetében ugye arról van szó, hogy idegi problémák is vannak a sérülése kapcsán, ráadásul legutóbb azt olvastam, h a combine óta nem javult az idegi rész tekintetében a sérülés. Sajnos benne van a pakliban, hogy sose lép pályára mint Lattimore (RB)...
A checkup by NFL teams last weekend in Indianapolis showed Smith remains unable to raise his left foot or swing it out to the side because of an issue with his peroneal nerve. But the "foot-drop" isn't a surprise at this stage, said his surgeon, Dr. Dan Cooper, who is “optimistic that his knee itself will be stable and a good knee and he’ll get all his strength back. And I also think he has a very good chance of getting his nerve recovery back.”
Nem tudja emelni a bal lábát rendesen és nem tudja oldal irányba lengetni...az orvos szerint pedig jó esély van arra, hogy az ideg rendbejön...tehát egyáltalán nem tuti...

Jack esetében, ha jól értem arról van szó, hogy bár játékra alkalmas lesz, de a térdében gyakorlatilag időzített bomba van. Sokkal valószínűbben sérülhet meg újra, illetve azt is írták, hogy vszeg rövidebb lesz a karrierje, mert nem fogja bírni a térde olyan sokáig a kiképzést.
"Though Jack is expected to be available from Day 1 as a rookie, the knee now appears likely to require microfracture surgery -- potentially a career-ender -- in the next few years."
Senki nem merte az első körét olyanra ellőni, akit lehet pár éven belül simán elveszíthet. Kérdés, hogy a második körben már bevállalják-e...gondolom lesz olyan aki igen, mert remek LB lesz belől ha csak 3-4 évre is, akkor is már az NFL átlag felett teljesít...

Emiatt nálam Jaylon tuti nem pálya a második körben és Jack is komoly kérdés lenne. Joseph térde sem 100% per pillanat sztem elég ennyi rizikó a draft elején.

Jaylon sztem 3. kör előtt nem megy ki, Jack sztem mindennel együtt kimegy a 2. elején és mi nem leszünk helyzetbe...Browns, Cowboys, Giants vagy Dolphins sztem elviszi.

2. körbe se tudnék Raglandnak túlzottan örülni sztem nem fit. Cravens jöhet még szóba sztem, mint WLB, de én nem árok igazán LB picket a 2.-ban még...

RB lehet simán opció, eddig csak Zeke ment ki, jó eséllyel kivihetjük a kedvenc prospectünket, de pont, amiatt, hogy eddig csak Zeke ment ki jó eséllyel a 3.-ban vagy 4.-ben is tudnánk megfelelő RB hozni...Henry, Booker, Dixon képben lehet sztem...

OL-ből elég sok kiment az első körben, lehet emiatt lépni kell, ha akarnak biztosan hozni LT-t Penn mögé. Spriggs, Coleman, Clark közül 2 vagy mindhárom jó eséllyel benn lehet majd. Mondjuk itt is lehet várni még, mert a Hawkins, Beavers, Benenoch, Haeg, Murphy brigádból jó eséllyel még a 4.-ben is lesz elérhető...

Sterling Shepard is benn van még aki remek slot WR lesz sztem és ott mi sem vagyunk teljesen megoldva még...

Sok DL player is benn van még, az is könnyen lehet pick Edwards miatt vagy tőle függetlenül...

Nem könnyű okosnak lenni 😊

Ami egyébként ezt a rengeteg nevet irogatva még felmerült bennem az is, hogy remek helyzetben vagyunk sztem egy trade down-hoz is. Főleg ha Mario sérülése nem köti meg kissé a kezünket. Kérdés lesz-e aki fel akar mozogni majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=_Mb42TjNLDo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is úgy gondolom, hogy egy LB még azért elférne a csapatba és egy futót is elbírnánk. Az hogy most melyik melyik körben jön, az nem is annyira érdekes.

Jack ha lecsúszik 2/13-ig akkor szerintem már vinni kell (mondom ezt úgy, hogy nem tudom hogy mennyire súlyos az a térdsérülés)
Raglandtól elvettétek a kedvemet és amúgy sem illik a csapatunkba, neki még a második körben sem örülnék, bár ott már azért steal lenne/lehetne.
Jaylon sérüléséről sem tudok sokat, de őt még jobban lenyomták mint Jack-et, az NFL.com-on nem várják az első 3 körbe sem, de ha az ő potenciálját nézzük és mondjuk azt, hogy 2017-ben már teljes értékű játékos lehet, akkor végülis olyan mintha egy 2017-es első körre cseréltük volna el a második körünket most (igaz lenne ez Jack-re is)
Henrynek örülnék, de ha mindketten elérhetőek Jack-kel együtt, a második körben, akkor inkább Jack, aztán majd később egy másik futó, mondjuk Perkins és akkor bejönne a legutolsó mock-om, csak más sorrendben. 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Innentől kezdve: Jack, Ragland, Henry, Jaylon

Örülök Józsinak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Akkor az első körös húzásunk után gyakorlatilag a védelem (is) kész van kezdők szempontjából szerintem. Ez azért nem kis fegyvertény!
Sztem itt tartunk:

LDE: Mario Edwards Jr
NT: Justin Ellis
DT: Dan Williams
RDE: Bruce Irvin

SLB: Khalil Mack
MLB: Ben Heeney
WLB: Malcolm Smith

CB: Sean Smith
NCB: TJ Carrie
SS: Karl Joseph
FS: Reggie Nelson
CB: David Amerson

Elég jól fest!

Nézzük a csere sort is:

LDE: Denico Autry
NT: Stacy McGee
DT: Leon Orr
RDE: Shelby Harris

SLB: Korey Tomer
MLB: Jon Lotulelei\Daren Bates
WLB: Neiron Ball

CB: Neiko Thorpe
NCB: DJ Hayden
SS: Brynden Trawick
FS: Nate Allen
CB: Dexter McDonald

Ez már nem annyira combos azért. Vannak elég egyértelmű lyukak még depth szempontból, de erősödik a csapat az nem vitás.
RDE poszton A.Smith potenciális érkezése, illetve Mack jelenéte elveszi az élét a csere hiányának.
SLB poszton szintén a Mack-Irvin duo miatt nem kell aggódni.
MLB posztra elfér Heeney mögé egy erős futás elleni MLB, ha all around nem lesz
Belső pass rusher még az ami elférne, illetve DB későbbi körökben mindig benn van a pakliban...


2. körre megint nehéz tippelni. S megvan, ezzel igazán nagy need nem marad, ha MEJr. játékra alkalmasnak tűnik. Ha vele kapcsolatban gond van akkor sztem DL érkezik. Bullard, Dodd, Ogbah jellegű emberke aki szélen indulhat és beforoghat nickel, dime csomagokban vagy Chris Jones, Jihad Ward jellegű 3tech DT prospect.
RB vagy slot WR, esetleg project LT is szóba kerülhet simán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders.com/media-vault/videos/McKenzie-and-Del-Rio-Talk-Karl-Joseph/4488698b-63e6-47d1-9772-8de81dd0fa7e
"Versatile, aggressive, tough"

 www.raiders.com/media-vault/videos/Joseph_I_think_Im_the_best_football_player_in_this_draft/4292b12f-0626-4035-8030-5036e8f1d9fc

 www.raiders.com/media-vault/videos/2016_Draft_profile_S_Karl_Joseph_West_Virginia/b1e4c6e0-5a26-42bd-bf92-56db1be70c33

Matt Miller ‏@nfldraftscout 3h3 hours ago
Karl Joseph one of my favorite players in the class. Reggie McKenzie is hitting home runs again.

Pick Analysis: "With his range, toughness and ability to drop down in the slot and cover man, he's like a poor man's Earl Thomas. He says he models his game after Brian Dawkins. Some say he's much like Bob Sanders. This is a dynamic playmaker." -- Mike Mayock

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Belealudtam ebbe, de baromira örülök 😊
Kedvenc S prospectem érkezik és egyáltalán nem zavar, h talán kicsi reach volt a dologban.
Joseph tud SS és FS poszton is játszani, baromi kemény és jó playa!
Hosszúávon sztem inkább FS lesz a posztja (Earl Thomas szerepkör), de rookie évében simán lehet SS is, ha ott kell.
Szépen betoldozta Reggie az utolsó nagy lyukat egy potenciális impact playerrel 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
scoutok véleménye Josephről

1. KARL JOSEPH, West Virginia (5-9 ½, 206, 4.55, 2): Possibly the hardest hitter in the draft. "He will separate you from your helmet," said one scout. "He hits you, the play is over. He's knocked out I think eight people in his career. For a guy that is an absolute meteorite as a tackler, he's a pretty good tackler, too. Before he got hurt this year he had five interceptions in (four) games. His biggest questions are height and prolonged durability." Suffered a torn ACL in practice but is on schedule to play this season. "Love this kid," said another scout. "Bright, humble. He's built well, he will hold up physically and he can cover." Started 42 games, finishing with 194 tackles (16 ½ for loss), 9 picks and 8 PBUs. "Oh, man, he's tough as hell," said a third scout. "He's something else." From Orlando, Fla. Wonderlic of 18.

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Most majd azon mehet a diskurzus itt, hogy a sérültjeink felépülnek e a szezonkezdetre? Mario, Karl? 😊
Bruce
Én úgy vagyok vele, hogy nem húztuk volna be, ha nem lenne játékra kész, legalább a szezon első harmada után. Mario majd elválik. Én úgy vagyok vele, hogy inkább ne erőltessük egyikük visszatérését/bemutatkozását sem, inkább legyenek 120%-ra egészségesek, hogy aztán később ne legyen szövődménye a dolognak.
peterbadbone
Egyébként ha falba húzunk, akkor aggódhatnánk, hogy Mario nem jó úton halad, így hogy need-re húztuk az első körünket, így én ebből azt következtetem, hogy MEjr meggyógyul.
Bruce
Valóban, de nyugodtabbak talán majd a második kör után lehetünk szerintem, mert ugye anno Mario is ott jött... bár én még várok húzást a DL-be.

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most majd azon mehet a diskurzus itt, hogy a sérültjeink felépülnek e a szezonkezdetre? Mario, Karl? 😊
Bruce
Én úgy vagyok vele, hogy nem húztuk volna be, ha nem lenne játékra kész, legalább a szezon első harmada után. Mario majd elválik. Én úgy vagyok vele, hogy inkább ne erőltessük egyikük visszatérését/bemutatkozását sem, inkább legyenek 120%-ra egészségesek, hogy aztán később ne legyen szövődménye a dolognak.
peterbadbone
Egyébként ha falba húzunk, akkor aggódhatnánk, hogy Mario nem jó úton halad, így hogy need-re húztuk az első körünket, így én ebből azt következtetem, hogy MEjr meggyógyul.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Most majd azon mehet a diskurzus itt, hogy a sérültjeink felépülnek e a szezonkezdetre? Mario, Karl? 😊
Bruce
Én úgy vagyok vele, hogy nem húztuk volna be, ha nem lenne játékra kész, legalább a szezon első harmada után. Mario majd elválik. Én úgy vagyok vele, hogy inkább ne erőltessük egyikük visszatérését/bemutatkozását sem, inkább legyenek 120%-ra egészségesek, hogy aztán később ne legyen szövődménye a dolognak.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.youtube.com/watch?v=L88OIVNvsVA

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most majd azon mehet a diskurzus itt, hogy a sérültjeink felépülnek e a szezonkezdetre? Mario, Karl? 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
emlékeztek arra, amikor tavaly ment a siralom arról, hogy puhány a védelem? na ezért is kellett Joseph.

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Karl Joseph!!!!!!!!!!!! Nem hiszem el! Reggie egy állat! Be merte azt vállalni amit reméltem! 2-3 napja arról írtak, hogy Joseph egyre több csapatnál már első körös besorolást kapott, én már paráztam, hogy lemaradunk róla. Jobban örülök ennek a választásnak, mint bármelyik másiknak!

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reggie Jr. dolgozik továbbra is

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/725454290664353792
deyell
!!!
deyell
Fasza gyerek ez az Irvin! : D

Örülök ennek a picknek
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Reggie Jr. dolgozik továbbra is

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/725454290664353792
deyell
!!!

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hivatalosan lehetnénk Sin City Raiders?
Amadeus91
Raiders owner Mark Davis says the team "will be the Las Vegas Raiders" if the city comes through.

Bár a Sin City Raiders valóban jobban hangzik! 😀

Szerkesztette: peterbadbone