NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Cookrol az ugrott be a draft pillanataban, mikor 3 eve Tyler Wilson csuszott ide.
ulpianus
Igen,nekem is ez ugrott be rōgtön ès,hogy mi is lett a vège. Pont ezért pròbàlom a stáb oldaláròl nèzni a dolgokat. A Ward picknèl is inkàbb azt nèzem,hogy mindenkèpp akartunk egy belső passz siettetőt, de Rankins kiment, Day-t pedig nem tartották alkalmasnak a 2gap-hez ès Wardban megvan a potenciál ahhoz,hogy megfelelő játèkossá èrjen. Max mèg Nkemdiche jöhetett volna szóba ezen a poszton,de sajnos kiment az első kör végén,pedig azt hiszem,ha bent marad akkor cseréltünk volna a 2/1-èrt ès őt választjuk!

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nekem alapvetően nem lenne bajom a Cook pick-el, ha nem lenne egy pöcs😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Cookrol az ugrott be a draft pillanataban, mikor 3 eve Tyler Wilson csuszott ide.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy pár draft értékelés (nem saját gyűjtés):

Pro Football Focus - Steve Palazzolo
Grade: B


Take: PFF noted they had Joseph at 30 on their draft board, but called his selection a "good pick". I agree with his placement on the board, and it suggests had the Raiders not taken him at 14, they wouldn't have gotten the best safety in the draft at their biggest need position. So, yeah, good pick.

They didn't like the Jihad Ward pick, saying he "did little to inspire confidence" and noted he was rated 69th among edge defenders. They really like third rounder Shilique Calhoun, who they said had a pass rush grade of +44.0; second only to third overall pick Joey Bosa.

They called fourth round pick Connor Cook a good value at 100 overall. They also liked fifth round pick DeAndre Washington who had their third best ‘elusive rating' in the class, forcing 67 missed tackles.

ESPN - Mel Kiper
Grade: B+


Take: Kiper went with the ‘if you don't have anything nice to say, don't say anything at all' approach to the Raiders draft. He was a fan of all three of the Raiders day one and two picks. He called Joseph a "stud", said Ward has "first-round talent", and noted Calhoun had great production, calling him "solid Round 3 value."

He liked the move to get Cook because it leapfrogged Dallas and Kansas City (two good sized states to be leaping over) and gave insurance for a Derek Carr injury (he apparently doesn't realize the Raiders have a backup quarterback). He also lauded the Washington pick saying "not only can he play" but that the fifth round was the right range to go after "potential running back starters". I guess the fact that he didn't mention Cory James and Vadal Alexander must mean he just plain hates those picks.

USA Today - Lindsay Jones
Grade: B-


Take: Jones liked the Karl Joseph pick and called the trade up to get Cook "a sign GM Reggie McKenzie hasn't forgotten his Green Bay roots." She noted it isn't ideal for Cook, who will be relegated to backup, but that it's a "long game move" for the team. No other draft picks were mentioned.

Sports Illustrated - Chris Burke
Grade: B+


Take: Burked seemed to have two minds about the Cook selection, saying the trade and selection was a surprise and calling him "no better than a backup". But then noting it made sense because he will make $1.6 million less than Matt McGloin this season (he received a round two RFA tender from the Raiders). Burke said Joseph went off the board "perhaps higher than deserved", which is fair, but understands the selection as it is an instant upgrade in a weak secondary.

He called third rounder Shilique Calhoun a better player right now than second-rounder Jihad Ward, who he called "a developing talent." He also noted that cornerback was a need position that wasn't addressed.

SB Nation - Dan Kadar
Grade: B-


Take: His favorite pick was Karl Joseph, saying he will be a "tone setter" in the NFL. The pick he called most questionable was Jihad Ward, noting the Raiders passed on some really good defensive linemen for him, which was pretty much where I was in my evaluation.

Kadar called Connor Cook a good value at the top of the fourth, but perhaps not for the Raiders who could have used players who would contribute right away to help them in their hopes for a 2016 playoff push. He was surprised Washington was chosen ahead of a few other talented running backs (as was I, being that I liked Paul Perkins who was still on the board).
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tényleg jött egy Jihad nevű arc???
gaben
Tényleg, és ráadásul nem csak egyszerűen Jihad, hanem Jihad WAR(d).
Remekül eltalált név.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Tényleg jött egy Jihad nevű arc???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Rosenthal (nfl.com) szerint a Cook pick:
So the Raiders drafted serious trade capital in the fourth round, i.e., quarterback Connor Cook. Such a smart move by the NFL's most up-and-coming organization.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Elvileg Reggienek volt egy elszólása, hogy Heeney mellett lesz IlB a pályán, ebből sokan azt vették le, hogy 3-4 lesz idén. Igazából MS53 el tudja vinni az ILB posztot, de depth nagyon kéne oda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azok táborát erősítem, akik a Cook picket jónak tartják.
Igazából én a második körös választással nem vagyok kibékülve, hiába lehet jó játékos belőle. Szerintem akkor és ott BPA alapon nem őt hoztam volna (Henry, Spriggs vagy Reed). Ha futó megvan akkor is inkább ILB-t húztam volna a 3. körben (bár azt nem tudom hogy kit). Ha ez így történik, akkor utána tulajdonképpen mindegy hogy kit viszünk a többi körben, mert már nem lehet elbaszni.
Attól függetlenül nem rossz így sem, mert rá lehet húzni hogy falember mindig kell, meg pass rusher is mindig kell. De ha nincs középső LB-d akkor baj van (szóval a nyúl baszhatja!). Persze lehet még kukázni egyet a keretszűkítések után, de az már nem végzi el a TC-ben az edzésmunkát és az már azért nem teljesen olyan.
Abban reménykedem, hogy Heeney jó lesz majd és akkor nincs is baj.
De ugye innen nem lehet belelátni a belső dolgainkba, szóval ezért is bízom abban, hogy jobban látják az ottaniak a dolgok, mint mi innen vagy akár a szakértők.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Greg Townsend fia jött UDFA-ként.

choose life
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ez nem jól kezdődik.

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/726544779161395200
deyell
számomra is érthetetlen a csúszása. max 3. körre gondoltam őt (persze mások mockja alapján főleg) drukkoltam, hogy hozzánk jöjjön.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Draft elemzés:

1. kör: Karl Joseph 5'10 205 Safety
Nagyon örülök ennek a picknek. Lehet okoskodni, hogy kicsit reach volt, de ha abból indulunk ki, hogy az Atlanta is S-t vitt mögöttünk és a Texans állítólag nagyon akarta Joseph-et, illetve a Steelers is vitte volna jó eséllyel sztem inkább arról van szó, hogy a média draft boardja eltért a csapatokétól vele kapcsolatban (is). A Hitman térde elvileg TC-re már teljesen rendben lesz, így minden esély megvan rá, hogy day 1 starter legyen, mint Mack vagy Cooper. A safety volt a legnagyobb need a csapatban, erre a posztra sikerült kihúznunk a legjobb elérhető emberkét, ami jó üzlet volt szerintem. Remek, impact player lehet KJ, aki SS és FS poszton is bevethető, az egyedüli kérdés a tartóssága lehet szerintem, de az is inkább a mérete miatt és nem sérülékenység miatt. Nálam ez a pick: A

2. kör: Jihad Ward 6'5 297 DL
Meglepődtem amikor bejelentettük, de nekem tetszik a pick alapjában véve. Azt gondolom, hogy erősen boom or bust jellegű a dolog és nagy a jutalom faktor. Project a srác, de komoly az upside. Azt gondolom, hogy Mario Edwards Jr. játékra alkalmas, mert különben nem project ember érkezett volna, illetve Ward azért egy jó 20fonttal Edwards fölött van, így sztem ez is azt mutatja, hogy inkább belülre mellé, mintsem a helyére érkezett. Ő is igen versatile játékos, mert egyetemen LDE-től RDE-ig DT-n át mindent játszott, JDR is említette, hogy 5 és 3 tech pozícióban is alkulálnak vele majd. Én azt gondolom, hogy Ő a DT depth lesz a base csomagban eleinte és a nickel, dime csomagokban lesz Autry rotációs párja. Ha pedig beválik hosszútávon every down DT lehet belőle szerintem. Azt gondolom, hogy a karaktere, munkamorálja és a teste, adottságai megvannak hozzá, nekünk meg van elég jó DL edzőnk, szóval bizakodom. Ezzel együtt rizikós pick és Ő sztem is benn lett volna kicsit később. Nálam ez a pick: C

3. kör: Shilique Calhoun 6'4 251 EDGE
Meglepődtem a kiválasztáson, de mostanra igazán tetszik. Mack és Irvin mögött senki nem volt a csapatban csak Aldon árnyéka, így végülis need volt az edge rusher depth erősen. Calhoun szerintem igen jó értéken jött a 3. körben, mind DE\LEO, mind SAM poszton bevethető, így igen hasznos lehet. Természetesen vannak kérdőjelek, de karakter, munnkamorál nála is rendben van ott lesz előtte Irvin és Mack példának és húzóerőnek. Nálam ez a pick: B

4. kör: Connor Cook 6'4 217 QB
Mindenki tudja, hogy eléggé kiakasztott ez a pick. Továbbra sem értek egyet vele, mert McGloin személyében van megfelelő back up irányítónk és sztem elfért volna még ezzel a pickel és azzal amit a cserében adtunk 2 játékos a csapatnál más posztokra. Ezzel együtt értem a hozzunk olcsóbb és jobb potenciállal rendelkező cserét is logikailag, illetve azt is, miszerint komoly csere alap lehet belőle 1-2 év múlva ha mondjuk pre-season meccseken remekel és esetleg még vhol be áll és élesben is mutat jót. Sok itt a ha és a legvalószínűbb, hogy marad nálunk csere irányító, amivel szintén nincs baj 4. körben, de sztem idén ez nekünk főleg a trade kapcsán még luxury pick volt. A srác fejével van gond, szóval bőven lehet, hogy nem válik be, de arra is fel lehet kézülni, hogy RM a Packs-Pats vonalon haladva vszeg folyamatosan fog QB-kat húzogatni Carr mögé mélység és későbbi csere alap érdekében. Nálam ez a pick: D

5. kör: DeAndre Washington 5'8 204 RB
Ezt a picket én nagyon bírom. Jóféle depth Murray mögé, aki főleg a szélek felé lehet veszélyes és jó eséllyel pályázhat a visszahordó szerep(ek)re is sztem. Elég sokáig vártak RM-ék a RB pick uppal ami számomra azt mutatja, hogy komoly a bizalom Murray felé. Ezt én megértem, én is bízok benne, javul a fal előtte és Wasington, illetve az egészséges Helu remélhetőleg hatékonyan be tud segíteni. Nagyon tetszik a Gio Bernard hasonlat, amit Deyell betett, persze ez a best case scenario, de a lényeg, hogy a srácban van potenciál. Nálam ez a pick: B

6. kör: Cory James 6'0 229 ILB
Fogalmam se volt ki ez a srác, mint tavaly Ball esetében. Undersized LB, ami nálunk nem meglepő és bár korábban OLB volt és igen robbanékony pass rusher leginkább ILB\WLb lehet majd nálunk. Utolsó évében ILB poszton játszott, innen is meglátszott tackle for loss-okban és sack-ekben a robbanékonysága. Remek Sparq számai vannak, mint a linebackereinknek általában. Egyértelműen azért érkezett, mert Del Rio-ból származik, de én látok benne fantáziát STben és talán ILB poszton is. Ez a pick nálam: C

7. kör: Vadal Alexander 6'5 326 OG
Nagyon érdekes volt, ami az OG classa történt sztem. Úgy csúszott az egész ahogy van. Vadal legtöbb listában 2.-3. körös pick volt draft előtt. Nem egy atletikus OL, de komoly mérete, ereje van és a mi sémánkba jó fit lehet. Felciciano mellé jó megoldás lehet a a fal belső mélységére. Játszott ugyan RT poszton is egyetemen, de NFLben OG lesz. Lesz vele sok munka, de ha Ő is akarja akkor Tice szerintem használható embert farag belőle. Nálam ez a pick: B

Összességében a draft elmarad a tavalyi, tavaly előtti merítésektől, viszont például a 2013-as drafthoz képest elég jó. Mindent egybe vetve nálam korrekt értékelést kap. Erősen D heavy lett, de sikerült RB posztra kiegészítő elemet és interior OL-be korrekt mélységet szerezni, ha a Ward és a Cook pick pedig beválik, egész más fényben fogjuk látni.
Nálam összességében C+ lett az idei draft.


Gyorsan még az UDFA emberkék közül pár kiemelés:
Darius Latham DT 6'4 311 méretű nagyon nyers, de jó potenciállal rendelkező DT prospect. 4.-5. kört lehetett olvasni vele draft előtt sok helyen. Shelby Harris, Leon Orr kezdhet izgulni erősen, mert a Ward pick mellett még Latham is érkezik, ami komoly DT battle-t jelez.

Denver Kirkland OG 6'4 335 komoly méretű OL ember, aki OG és OT poszton is tapasztalt. NFL-ben OG only, de ott sztem rostert foghat, főleg ha Alexander fejben nem szedi össze magát.

James Cowser EDGE 6'3 248 egy jó sebességű, igen aktív hajtós rusher, akinek a mérete messze nem megfelelő. ST-ben lehet hasznos, illetve ha rostert fog akkor Aldon Smith érkezéséig lehet OLB csere is.

Ami még látszik az az, hogy Andre Debose komoly versenyt kap WR\KR szerepkörben, mert Marvin Hall, Max McCaffrey és Johnny Hilton is ezen szerepben próbál roster posztot fogni majd.


A TC előtt igen bíztató, hogy elvileg minden emberünk egészségileg kész lehet addigra és a legtöbb posztn igen komoly verseny várható a rotációs és csere posztokért is. Kezd valódi NFL roster feelingje lenni a dolognak erre mifelénk is, ez pedig baromira tetszik.

TC-re bő depth chart:

QB: Derek Carr, Matt McGloin, Connor Cook, Garrett Gilbert
RB: Latavius Murray, Roy Helu, DeAndre Washington, Taiwan Jones, George Atkinson III, Jalen Richard
FB: Jamize Olawale, Marcel Reece
TE: Clive Walford, Lee Smith, Mychal Rivera, Gabe Holmes, Colton Underwood, Ryan O'Malley
WR: Amari Cooper, Michael Crabtree, Seth Roberts, Andre Holmes, Andre Debose, Max McCaffrey, Johnny Hilton, Marvin Hall, KJ Brent
OT: Donald Penn, Austin Howard, Menelik Watson, Matt McCants
OG: Kelechi Osemele, Gabe Jackson, Jon Feliciano, Alexander Vadal, Mitch Bell, Denver Kirkland
OC: Rodney Hudson, Jon Feliciano, Oni Omoile, Terran Vaugh

DT: Dan Williams, Justin Ellis, Jihad Ward, Stacy McGee, Leon Orr, Darius Latham
DE: Mario Edwards Jr., Denico Autry, Jihad Ward, Shelby Harris, Drew Iddings,
EDGE: Khalil Mack, Bruce Irvin, Shilique Calhoun, James Crowser, (Aldon Smith)
LB: Ben Heeney, Malcolm Smith, Neiron Ball, Cory James, Daren Bates, Kore Toomer, Jimmy Hall, John Lutulelei, Kyrie Wilson, Perez Ford
CB: Sean Smith, David Amerson, TJ Carrie, Neiko Thorpe, DJ Hayden, Dexter McDonald, SaQwan Edwards, Keith McGill, Antonio Hamilton
S: Reggie Nelson, Karl Joseph, Nate Allen, Brynden Trawick, Tevin McDonald, Chris Hackett, Dewey McDonald

KR\PR: Taiwan Jones, DeAndre Washington, Andre Debose, George Atkinson III, Max McCaffrey, Johnny Hilton, Marvin Hall, Antonio Hamilton

P: Marquette King
K: Sebastian Janikowski, Giorgio Tavecchio
LS: Jon Condo, Andrew East

Legtöbb poszton egész mély már a keret, egyedül az LB poszt lóg ki egy kicsit a sorból, de ott gondolom Heeney fejlődése és Ball egészsége az amire RM és JDR kvázi fogadott.
Ilyen erős keret amióta követem a csapatot (2006) még nem volt itt sose és ilyen jó edzői gárda sem.

Go Raiders!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
ez nem jól kezdődik.

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/726544779161395200
deyell
Kellett már egy kretén ide 😃
Amadeus91
Cookot is vegyük ide,1 vicc kategória volt ez a draft,nagyon elvagyok keseredve. Ha már 1-2 hülye bekerül az negatív hatással van az egész öltözőre... És sajnos, igazi vezér veterán nem nagyon maradt,akinek komoly szava van,talán Penn, aki erős személyiség... Calhounnal 1 helyről jött Cook,aztán ha tényleg utálták a csapattársai az vicces lesz...

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
ez nem jól kezdődik.

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/726544779161395200
deyell
hat 3. korre varta magat ehelyett lett 7...sot Mayock elso 3 listáján a guardok kozott a masodik, majd negyedik volt...

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
UDFAk kozt sincs ILB?
mi lesz ha vmelyik megserul?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Denver Kirkland, OL, Arkansas
Johnny Holton, WR, Cincinnati
Max McCaffrey, WR, Duke
Ryan O' Malley, TE, Penn State
Oni Omoile, OG, Iowa State
Drew Iddings, DE, South Dakota
James Cowser, DE, Southern Utah
Marvin Hall, WR, Washington
Darius Latham, DT,

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
UDFA DL Darius Latham (Indiana) agreed to terms on a deal with the Raiders.

PFF szerint: A poor man’s Chris Jones. Latham has two strong years of production at Indiana under his belt.

interior rusher project, akire érdemes lehet odafigyelni.

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Bernard egy kicsit eluzívabb, de amúgy jó comp szerintem. ez az upside-ja Washingtonnak.


choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
ez nem jól kezdődik.

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/726544779161395200
deyell
Kellett már egy kretén ide 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ez nem jól kezdődik.

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/726544779161395200

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
10. VADAL ALEXANDER, Louisiana State (6-5, 326, 5.58, 5): Voted LSU's co-MVP on offense with RB Leonard Fournette after moving from guard to RT. "It wasn't fair to him this year at tackle because he's not a real good athlete," said one scout. "He is really a powerful person." His 46 starts include 25 at LG, 20 at RT and one at LT. "His feet are all right at guard," a second scout said. "He might have trouble during some one-on-one drills in camp but he'll end up mauling you. He'll do all right. There's been a lot of guards like that." Added a third scout: "Needs hard coaching. Once he engages he'll work to finish. Not a bad athlete considering how fat he is." From Buford, Ga.

choose life
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A Cook pick kivételével azt mondanám a draftunkra, hogy: B+ (Kukkostúl B-/C+)
Az nem kellett volna (pláne nem feltraddel) de, a többi rendben van.
Szerintem a Jags es a Vikes volt a legjobb a drafton. De tetszik még a Cards, Bears, Bengals, Cowboys, Broncos, Lions, Chargers es a Titans draftja.

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Hát geci, feljövök, megkérdem, hogy miért van még benn Vadal Alexander, erre kihúzzuk. 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Washintonnak örülök, sztem jó fogás! Helunak is maradhat gy akár szerep...

Ez a James Cory semmit nem mond, de az a születési hely adja 😊
undersized ILB, ez nálunk a módi ezek szerint végleg már, de vhol olvastam az előbb, h sok tackle for loss mutatott tavaly...
Heeney-Smith kezd és Cory-Ball adja a mélységet?
Ja és persze erős Sparqban Cory 126,8-al

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annyit olvastam róla, hogy Del Rio-ban született Texas államban! 😊
Meg hogy pass rushing OLB volt 3 évig, aztán tavaly betolták ILB-nek. 4,57-es 40 yardot futott a pro day-én, 10'7"-et ugrott helyből távolba. A combine-ra nem hívták meg mert alacsony.