Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
egy cikk arról, hogy mi várható Bruce Irvintől

 presnapreads.com/2016/03/20/the-unknown-of-bruce-irvin/

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/Borsilli/status/711381902599524355
deyell
Ez nagyon nem jó hír,Drafton van olyan safety,akiben van potenciál,hogy alapból kezdő szintet hozzon?
skat
van egy pár, viszonylag jó a class. Ramsey nálunk off, de ott van még Karl Joseph, Keanu Neal, Darian Thompson, Justin Simons 2-3. körben. meg ki tudja, lehet hogy Su'a Cravens is safety lesz

choose life
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
 twitter.com/Borsilli/status/711381902599524355
deyell
Ez nagyon nem jó hír,Drafton van olyan safety,akiben van potenciál,hogy alapból kezdő szintet hozzon?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/Borsilli/status/711381902599524355
deyell
Hmm, ez szerintem nem túl bölcs döntés, de persze jobban látják hogy megoldás lett volna e TJ és ezek szerint nem.
Az eddigi munkájuk azt támasztja alá, hogy bizalommal kell lenni feléjük, úgyhogy akkor bölcs döntés! : D
Bruce
sztem sem... legalább egy használható FA safetyt kellett volna hozni, és nem csak ST-be.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/Borsilli/status/711381902599524355
deyell
Hmm, ez szerintem nem túl bölcs döntés, de persze jobban látják hogy megoldás lett volna e TJ és ezek szerint nem.
Az eddigi munkájuk azt támasztja alá, hogy bizalommal kell lenni feléjük, úgyhogy akkor bölcs döntés! : D
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/Borsilli/status/711381902599524355

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mayowa-ról mit érdemes tudni? (kicsit alulméretezettnek tűnik)
beltazor
ST-ben hasznos playa, ti sémátokban (is) 7-9tech DE poszton lehet hasznos rotációs segítség, depth...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Raider Troy legújabb szerzeménye:  www.youtube.com/watch?v=teB3ZnKYorQ
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mayowa-ról mit érdemes tudni? (kicsit alulméretezettnek tűnik)
beltazor
Sebességből dolgozó RDE. Jó munkás ember, nem problémás. Nálunk hasznos rotációs játékos volt.



több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Mayowa-ról mit érdemes tudni? (kicsit alulméretezettnek tűnik)

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wilkerson értéke nem tudom hol van, de a Chandler Jones trade segíthet belőni. Nem tudom eldönteni mi lenne a legjobb. Remek player, sztem jól be lehet illeszteni a védelmünkbe, de horror hosszútávút kell neki adni és azért lassan arra is kell figyelni, h a saját hosszabbításokra is kell helyet hagyni. Ha tudnak olyan szerződést kötni, ami mondju az első két évben van komolyan megtolva és utána kevesebb lehet jó a dolog, de nem kéne ilyen FA All Stars irányba azért elmenni...
Rolni
Sztem olyan 2. + 4 vagy 5. körért vihető.
Nem tudom mennyi garantáltat tartalmazna az új szerződése, de ha a java az első 2 évben kimenne nyert ügy sztem.
Beki
RM eddigi sztem összes szerződésében (nagyokat mondom) kimegy a gari a 2 év végére. Fejbőlnem emlékszem olyanra ahol fix gari lenne 3. évben.
A kérdés inkább az összeg és a total cap space amit felvesz, bár a sapi folyton nő...

5. körből amúgy is kettő van, így egy 2.+5. kör elég jó bolt lenne, mert 2. körből esnénk csak ki és lenne egy elit DL emberünk...

hát meglássuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson értéke nem tudom hol van, de a Chandler Jones trade segíthet belőni. Nem tudom eldönteni mi lenne a legjobb. Remek player, sztem jól be lehet illeszteni a védelmünkbe, de horror hosszútávút kell neki adni és azért lassan arra is kell figyelni, h a saját hosszabbításokra is kell helyet hagyni. Ha tudnak olyan szerződést kötni, ami mondju az első két évben van komolyan megtolva és utána kevesebb lehet jó a dolog, de nem kéne ilyen FA All Stars irányba azért elmenni...
Rolni
Sztem olyan 2. + 4 vagy 5. körért vihető.
Nem tudom mennyi garantáltat tartalmazna az új szerződése, de ha a java az első 2 évben kimenne nyert ügy sztem.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rankins érdekes figura és sztem lehetne nálunk is hatékonyan használni.
Pont ez a cikk is azt mondja, h elég sok helyre be lehetne tolni, illetve a nickel, dime csomagokban belül sztem tavaly is 1 gap volt.

Ellis és Williams maradhat a base csomagban kezdő és oda csak berotál, majd a könnyű csomagban gyilkol...a kérdés nekem inkább, h ér-e ez első kör közepét...vszeg nem

5tech posztra sztem Mario és Autry rendben lenne, ha Mario játékra alkalmas lenne.
Williams mögé én hoznék vmikor egy 3t arcot, aki tud akár 2gap-et is tolni rotációban, de tud pass rush terén nyomást biztosítani.
Chris Jones problémái miatt csúszik, lehet RM ismét bepróbál egy probémás arcot később...
Javon Hargrave elég nyers srác, de jó lehet nekünk sztem.
Maliek Collins esetleg, bár sokat kellene erősödnie.
Jihad Ward lehet még érdekes, mert Ő még 5technek is kitolható base-ben, ha úgy hozza a szükség és belül is van benne fantázia.


Mayowa deal nem vészes, de az eredeti körös tender után nem hiszem, h matcheljük, bár sztem lenne értelme. Sztem korrekt ST és EDGE depth a srác...

Wilkerson értéke nem tudom hol van, de a Chandler Jones trade segíthet belőni. Nem tudom eldönteni mi lenne a legjobb. Remek player, sztem jól be lehet illeszteni a védelmünkbe, de horror hosszútávút kell neki adni és azért lassan arra is kell figyelni, h a saját hosszabbításokra is kell helyet hagyni. Ha tudnak olyan szerződést kötni, ami mondju az első két évben van komolyan megtolva és utána kevesebb lehet jó a dolog, de nem kéne ilyen FA All Stars irányba azért elmenni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mayowa csá
Amadeus91
Még van 5 napunk, hogy álljuk az ajánlatot, nem zárnám ki, hogy megtartjuk...

szerk:
3 év / 8.55M-s szerződést ajánlott neki a Cowboys... ennyiért én már nem tartanám meg. Nincs annyi hiányposztunk, így a drafton tudunk a helyére hozni friss vért.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
La Canfora szerint rá kellene mennünk Wilkersonra
Amadeus91
Osztom a meglátását, én még az idei első kört sem sajnálnám rá... ha sérült, ha nem.. ha mély a DL class, ha nem... Mo egy elit játékos, simán megérné

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
La Canfora szerint rá kellene mennünk Wilkersonra

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mayowa csá

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most született Carr-nek a második gyereke:  prod.images.raiders.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/RAIDERS/assets/images/imported/OAK/photos/clubimages/2016/03-March/tempcarr21--nfl_mezz_1280_1024.JPG?width=960&height=720

Grat neki. Ha minden rendben volt akkor júniusban valamelyik OTA után csinálhatták a gyereket a mamával! : D
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
DT fit témában:  www.profootballfocus.com/blog/2016/03/15/draft-top-prospect-fits-for-every-defensive-tackle-position/
Rolni
meglep, hogy szerintük Rankins illik a Raiders védelmébe. ezt nem így látom. sztem ő 1 gap systembe illik mint 3 tech. Del Rio ilyet nem használ a védelmében, nekünk 5 tech kellene. posztját tekintve Rankins hasonló mint Sapp volt, nekünk inkább Seymour-féle játékos kéne

 twitter.com/TomPelissero/status/710862820150267904?ref_src=twsrc^tfw

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DT fit témában:  www.profootballfocus.com/blog/2016/03/15/draft-top-prospect-fits-for-every-defensive-tackle-position/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én támadó oldalra egy RB-t várok mindenképpen a draftról, illetve egy projekt LT-t szívesen látnék jó value esetén, valamint egy returner/slot WR-t még megértenék a későbbi körökben.
Egyik sem igazán első körös need, pick, így az első kör nálam egyértelműen D.

Pass rushing DT-Rankins sztem remek pick lehetne.
MLB nem lesz olyan aki ér ennyit, mert Jack kimegy, Smith sérülése túl komoly, Ragland pedig nekem túl lassú.
SS adja magát, de ahhoz valóban kéne egy letrade legalább.
Joseph fasza játékos, mondjuk undersized és azért SS poszton lehet hamar szétesik a profik között, de jó prospect sztem is és talán az egyik legjobb a poszton. Bell szintén undersized és ő inkább FS már talán, Keanu akit írtam a mockomba 2. körre is lehet opció 1. végében akár, van már nfl.com-os mock is ahol bekúszik elsőbe.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hát de ő később is elérhető lesz, nem?
Bruce
nem vagyok biztos abban, hogy a második kör közepén is elérhető lesz. tavaly megsérült október elején, azért nincs hype-ja, amúgy az egyik legjobb játékos a posztján idén.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Garnett (OG), Hogan (QB), Hooper (TE), Murphy (OT), Cayuste (WR), Wright (RB) ők, akik szóba jöhetnének... de konkrét célpontot nem tudnék jelenleg kiemelni. FA előtt azt mondtam volna, hogy Garnett miatt mentünk, most talán Cayuste?, Wright?.
peterbadbone
sztem nekünk nagyon nem kéne a támadóegységbe húzni, maximum egy project LT vagy egy RB (power back) jöhet szóba.
deyell
A védelembe kit húznál első körben?
Bruce
szerintem a legjobb forgatókönyv az lenne, ha le tudnánk tradelni 20-30 közé, és behúznánk Karl Josephet.
deyell
Hát de ő később is elérhető lesz, nem?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Garnett (OG), Hogan (QB), Hooper (TE), Murphy (OT), Cayuste (WR), Wright (RB) ők, akik szóba jöhetnének... de konkrét célpontot nem tudnék jelenleg kiemelni. FA előtt azt mondtam volna, hogy Garnett miatt mentünk, most talán Cayuste?, Wright?.
peterbadbone
sztem nekünk nagyon nem kéne a támadóegységbe húzni, maximum egy project LT vagy egy RB (power back) jöhet szóba.
deyell
A védelembe kit húznál első körben?
Bruce
szerintem a legjobb forgatókönyv az lenne, ha le tudnánk tradelni 20-30 közé, és behúznánk Karl Josephet.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Garnett (OG), Hogan (QB), Hooper (TE), Murphy (OT), Cayuste (WR), Wright (RB) ők, akik szóba jöhetnének... de konkrét célpontot nem tudnék jelenleg kiemelni. FA előtt azt mondtam volna, hogy Garnett miatt mentünk, most talán Cayuste?, Wright?.
peterbadbone
sztem nekünk nagyon nem kéne a támadóegységbe húzni, maximum egy project LT vagy egy RB (power back) jöhet szóba.
deyell
A védelembe kit húznál első körben?