Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mondjuk itt Watsont írják RT-be, de ő nincs 330 font, ő csak 315-nek van írva. 😊
Bruce
Gondolom abból indultak ki hogy tavaj lenyomta Howardot csak ugye lesérült. Majd tc alatt meglátjuk mert Howard egész korrekt volt végül



több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
Hudson a legkönnyebb a maga 300 fontjával, a többiek 330 fölött vannak. 😊 Jah és mindenki néger! 😀
Bruce
Mindig a C legkönnyebb egy falba. Nem tudom.miért de ez kb séma fuggetlenul igaz



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk itt Watsont írják RT-be, de ő nincs 330 font, ő csak 315-nek van írva. 😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
éjszaka egy sikátorban....brrr😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 pbs.twimg.com/media/Cdsp7xyUsAEfAHz.jpg
Bruce
Hudson a legkönnyebb a maga 300 fontjával, a többiek 330 fölött vannak. 😊 Jah és mindenki néger! 😀
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy hivatalosan Gabe-t tettük at RGnek. Osi jatszik majd Penn es Hudson között.
Cubehead
Lesz idő kipróbálni, hogy melyik a legjobb összetétel, a lényeg hogy ne legyen szopás belőle! 😊
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Amúgy hivatalosan Gabe-t tettük at RGnek. Osi jatszik majd Penn es Hudson között.



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Bruce "Reggie Jr." Irvin

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/709893383347687426

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Trawick ST-ben jó..
Safetyként inkább csere, ha ég a ház be lehet dobni pár meccsre, de nem fog megoldást nyújtani a safety kérdésre.
Depthnek és campbe jó, de ha playoff a cél, pályát ne lásson.
cikesz
Köszi!
Sztem ST és depth a cél vele.

Will Hill-t kivágta a Ravens közben...lehet érkezik mégegy ex-Raven S?
A karaktere lehet ennek azért gátja, illetve nem volt All-Pro playa, hiszen, akkor nem csapják ki...az is lehet, h van vmi háttérben folyó büntit vonó ügye...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Trawick ST-ben jó..
Safetyként inkább csere, ha ég a ház be lehet dobni pár meccsre, de nem fog megoldást nyújtani a safety kérdésre.
Depthnek és campbe jó, de ha playoff a cél, pályát ne lásson.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aaron Wilson ‏@AaronWilson_NFL 1m1 minute ago
New Raiders safety Brynden Trawick is a big, physical player who has excelled on special teams, has operated in Ravens' goal line defense

Mays-Asante szerepkörére depth SS és ST??
Ennyit találtam:  www.draftinsider.net/reports/2013/S/Brynden-Trawick

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remek deal Penn-nek. Idei garantált, köv évben ha akarjuk tartani 7M-ért maradhat.


Érdekes:
Aaron Wilson ‏@AaronWilson_NFL 7m7 minutes ago
Ex-Ravens safety Brynden Trawick signing one-yr deal over minimum w/ Raiders today after visiting Bengals, pending a physical, per a source

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 m.youtube.com/watch?v=lsNtoX_VOL0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Penn 2év 14 millió ebből 7garantált



több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Amúgy Irvin barátunk kampanyol Aldonert is 😊
Telorol sajnos nem tudom belinkelni de lapirol majd bemásolom a tweetjeit



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csináltam egy mock-ot a Penn, Holmes visszaigazolások kapcsán.
Offense-be gyakorlatilag egy futó kell csak Murray mellé és ha van jó értéken elérhető LT project Penn mögé.
Védelembe azért kell több helyre segítség még, de több poszt ott is megnyugtatóan áll már.

1st. Sheldon Rankins DT
Egy igazi pass rusher DT komolyat emelhetne még a DL-en sztem. Williams és Jelly amúgy is erős rotációban a leghatékonyabb és elfér a belső nyomás a base csomagba is. A nickel, dime csomagban meg remek párja lenne Edwardsnak.


2nd. Keanu Neal SS
Elég vegyes a megítélése, de nekem tetszik a srác. Mérete, sebessége megfelelő, komoly ütköző, akivel persze lenne munka bőven, de első meccsen már életképes opció lehet.


3rd. Kenneth Dixon RB
Jó felépítésű RB, aki jó kiegészítő lehet Murray mellé. Kezei jók, így több szempontból is hasznos lenne.

4th. Joe Haeg OT
Mérete, adottságai megvannak ahhoz, h idővel jó kezdő lehessen ideális esetben. Penn mögött lenne ideje tanulni és erősödni.

5th. Travis Feeney LB
Jó mérete és remek SPARQ száma 136,7 van. WLB és/vagy SLB posztokon lehetne depth és persze STben tudna aprítani.

6th. Tyvis Powell FS
Remek méret, sok kérdőjel. Allen mögé project playernek jó lenne sztem.

7th. Stephen Weatherly DE/LEO
Egy érdekes EDGE prospect remek SPARQ számmal 125,4. Mayowa-val lehetne versenyben ST és LEO depth feladatkörért.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
...
csak weddlet bánom, amúgy az idei FA tevékenységünk A+++😊
Pari
Meglássuk mi a terv a S posztokkal.
Weddle leginkább FS-nek való és azt gyanítom azért nem repültünk rá olyan összegért, mert Nate Allen-ben vagy/és Carrie-ben látnak megoldást FS posztra.
Szerintem a legvalószínűbb jelenleg az, hogy Nate Allen az FS poszt várományosa és Carrie lesz az NCB. Ezzel a lépéssel a CB poszt teljesen megoldott és az FS posztra is van day 1 starter.

Allen tavaly nagyon gyenge volt, de gyakorlatilag semmit nem játszott FS poszton, mert RayRay rögtön az első meccsen kinyírta, aztán mire visszatért CWood volt már a FS, mert a vállával nem tudott rendesen ütközni LOSnál, majd elég hamar ismét lement sérüléssel. SS poszton nem jó, ezt már az Eagles-nél is megmutatta anno, de FS poszton én tavaly vártam tőle egy jó szereplést, hátha idén egészséges tud maradni és megmutatja, h mit láttak benne RM-ék.
Mögé mindenképpen hoznék a drafton egy rookie-t vmikor.

SS poszt a teljes homály, de oda meg vagy jön még FA/RFA draftig vagy első 2 kör-ben érkezhet egy rookie day 1 starter. Bele is férhet, mert körülötte FS és CB posztokon rutinos veteránok lesznek...

Lesz a drafton S prospect bőven.
Rolni
Most üt vissza, hogy Dowling hülye volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Kemény... Kivi leszek a staffra mit hoznak ki belőlük mert most már van bőven talentum a rosteren.
TST
Amadeus megmondta. Szetbacnak mindenkit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pro Football Focus ‏@PFF 18m18 minutes ago
.@RAIDERS are now the only team with all 5 offensive linemen owning grades of 79.0 or higher—no other team has 3.
Rolni
Kemény... Kivi leszek a staffra mit hoznak ki belőlük mert most már van bőven talentum a rosteren.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pro Football Focus ‏@PFF 18m18 minutes ago
.@RAIDERS are now the only team with all 5 offensive linemen owning grades of 79.0 or higher—no other team has 3.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
lehet tudni/sejteni, hogy idén ki lehetnek felkérve a hard knocksba?

közben megtaláltam 7 csapat jöhet szóba idén:
Buffalo Bills, Jacksonville Jaguars, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Chicago Bears, New Orleans Saints and St. Louis (LA) Rams

Pari
Hehe, ezzel kapcsolatban találtam egy humoros kommentet:
Chargers if for no other reason than for the scene of Philip Rivers coming home after a hard day at training camp to the chaos of his 8 kids. "Trevor, pick up your toys". "I'm not Trevor, I'm Phoenix". "Phoenix? Honey, we named one of our kids Phoenix?"
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
...
csak weddlet bánom, amúgy az idei FA tevékenységünk A+++😊
Pari
Meglássuk mi a terv a S posztokkal.
Weddle leginkább FS-nek való és azt gyanítom azért nem repültünk rá olyan összegért, mert Nate Allen-ben vagy/és Carrie-ben látnak megoldást FS posztra.
Szerintem a legvalószínűbb jelenleg az, hogy Nate Allen az FS poszt várományosa és Carrie lesz az NCB. Ezzel a lépéssel a CB poszt teljesen megoldott és az FS posztra is van day 1 starter.

Allen tavaly nagyon gyenge volt, de gyakorlatilag semmit nem játszott FS poszton, mert RayRay rögtön az első meccsen kinyírta, aztán mire visszatért CWood volt már a FS, mert a vállával nem tudott rendesen ütközni LOSnál, majd elég hamar ismét lement sérüléssel. SS poszton nem jó, ezt már az Eagles-nél is megmutatta anno, de FS poszton én tavaly vártam tőle egy jó szereplést, hátha idén egészséges tud maradni és megmutatja, h mit láttak benne RM-ék.
Mögé mindenképpen hoznék a drafton egy rookie-t vmikor.

SS poszt a teljes homály, de oda meg vagy jön még FA/RFA draftig vagy első 2 kör-ben érkezhet egy rookie day 1 starter. Bele is férhet, mert körülötte FS és CB posztokon rutinos veteránok lesznek...

Lesz a drafton S prospect bőven.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
lehet tudni/sejteni, hogy idén ki lehetnek felkérve a hard knocksba?

közben megtaláltam 7 csapat jöhet szóba idén:
Buffalo Bills, Jacksonville Jaguars, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Chicago Bears, New Orleans Saints and St. Louis (LA) Rams

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Penn neje az instagramján már reggel lelőtte a poént:
 imgur.com/CL95tGb
#stayinghome; #justwinbaby
(gondolom nem sütőrum van az üvegben😊)
csak weddlet bánom, amúgy az idei FA tevékenységünk A+++😊

Szerkesztette: Pari