Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elküldtétek Curtis Loftont
kapitnono
Ideje volt
Amadeus91
Heeney jó játéka tudható be ennek, vagy a makacs (váll?)sérülés?


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Elküldtétek Curtis Loftont
kapitnono
Ideje volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Elküldtétek Curtis Loftont


több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Report: Raiders, Seahawks, and Giants interested in LT Donald Penn.

zabos leszek, ha elviszik.

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Bruce Irvin reakciója arra, hogy a Broncos tradelt Mark Sanchezért:

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/708361126770139137

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, Watson az kérdés, hogy hogy tud teljesíteni és hogy mennyire lesz sérülékeny. De ha egészséges, akkor szerintem Howard is jó tud lenni, főleg Hudson mellett. A másik oldal meg úgyis kemény lesz mint a vídia! 😊
Ha meg Howard nem jó guard-ban, akkor meg ki lehet tenni RT-be és közéjük bejön Feliciano, aki azért egy átlagos szintet tud hozni.

Mindenki nem lehet top játékos a falban, azért az már túlzás lenne.

Én most úgy vagyok, hogy a védelmet erősíteném tovább, mert az még messze van a jótól.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Vic Tafur ‏@VicTafur 1 min
S, ILB, RB
Juan Gutierrez @MrQif4
@VicTafur what are your next top 3 positions of need?
Bruce
RG posztot meg megoldja Feliciano vagy bemegy Howard guardnak megint? ha meg Osemele lesz az RG, akkor az LT poszttal van a kérdés, hogy ki oldja meg
deyell
A PFF-es képnél is amit belinkeltél ott van, hogy Howard az RG, Watson az RT és Osmele az LT. 😊

Tehát valóban azok a kérdések amiket Tafur kolléga írt! 😊
Bruce
ott van, de Howard RG poszton katasztrófa volt 2 évvel ezelőtt (a grade-je az RT poszton nyújtott teljesítményét tükrözi), Watsonra pedig nem lehet számítani az eddigiek alapján hosszú távú kezdőként. mellesleg szerintem a támadófal fontosabb, mint az RB kérdés vagy a back seven

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vic Tafur ‏@VicTafur 1 min
S, ILB, RB
Juan Gutierrez @MrQif4
@VicTafur what are your next top 3 positions of need?
Bruce
RG posztot meg megoldja Feliciano vagy bemegy Howard guardnak megint? ha meg Osemele lesz az RG, akkor az LT poszttal van a kérdés, hogy ki oldja meg
deyell
A PFF-es képnél is amit belinkeltél ott van, hogy Howard az RG, Watson az RT és Osmele az LT. 😊

Tehát valóban azok a kérdések amiket Tafur kolléga írt! 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Vic Tafur ‏@VicTafur 1 min
S, ILB, RB
Juan Gutierrez @MrQif4
@VicTafur what are your next top 3 positions of need?
Bruce
RG posztot meg megoldja Feliciano vagy bemegy Howard guardnak megint? ha meg Osemele lesz az RG, akkor az LT poszttal van a kérdés, hogy ki oldja meg

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vic Tafur ‏@VicTafur 1 min
S, ILB, RB
Juan Gutierrez @MrQif4
@VicTafur what are your next top 3 positions of need?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Per to  overthecap.com , Raiders have $27.9 million in salary cap space left.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Webb Seattleben vizitel

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn-t szinte senkivel nem hozták még szóba. Lehet hogy arra várunk, hogy később kezdünk el vele beszélgetni, hogy hátha lentebb ad az elvárásaiból és viszonylag olcsón megszerezzük.

Weddle-t viszont már jó lenne itt látni a csapatban! 😊

Erin Henderson meg szerintem nem jelentene olyan nagy erősítést, szóval vele kapcsolatban semleges vagyok egyelőre! 😊
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
a futás ellen hasznos Erin Hendersonért öljük egymást a Jetsszel.

 twitter.com/VicTafur/status/708318132130066432
deyell
Inkább Wedlee-ért kéne kapálóznunk! 😊
skat
sztem inkább Pennért
deyell
fasz tudja, Okung vagy André Smith?
Amadeus91
Okung még inkább, csak nagyon sérülékeny, de Smith RT-n kívül nem tud mást, az meg jelenleg van a keretben. Én is inkább Penn újraigazolása mellett lennék.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
a futás ellen hasznos Erin Hendersonért öljük egymást a Jetsszel.

 twitter.com/VicTafur/status/708318132130066432
deyell
Inkább Wedlee-ért kéne kapálóznunk! 😊
skat
sztem inkább Pennért
deyell
fasz tudja, Okung vagy André Smith?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a futás ellen hasznos Erin Hendersonért öljük egymást a Jetsszel.

 twitter.com/VicTafur/status/708318132130066432
deyell
Inkább Wedlee-ért kéne kapálóznunk! 😊
skat
sztem inkább Pennért

choose life
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
a futás ellen hasznos Erin Hendersonért öljük egymást a Jetsszel.

 twitter.com/VicTafur/status/708318132130066432
deyell
Inkább Wedlee-ért kéne kapálóznunk! 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a futás ellen hasznos Erin Hendersonért öljük egymást a Jetsszel.

 twitter.com/VicTafur/status/708318132130066432

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
így állunk most

 twitter.com/PFF/status/708105925295407104
deyell
Egész pofás a S es az RG posztott leszámítva.



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
így állunk most

 twitter.com/PFF/status/708105925295407104

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azon gondolkodom, hogy ha ME Jr egészséges lesz, akkor már a falba se kell senkit hozni, mivel akár 4-3-hoz, akár 3-4-hez megvan az alapanyag, mondjuk egy brutál MLB kellene ahhoz hogy sikeres legyen a csapat, mert Heeney jó lesz, de sztem nem elit szint és ugye még kell egy S (Weddle), aztán akkor mondhatjuk azt, hogy lép előre egy szintet a védelem.

Bár azért tavaly futás ellen nem voltunk rosszak, de a passzvédekezés hagyott némi kívánnivalót maga után. Talán jobb lesz a helyzet már idén, de azért sokat kell fejlődni, csiszolódni, mert lesz azért pár új játékos! 😊
Bruce
Ha Mario egészsges, akkor megvan a kezdő DL sztem is.
Mack-Ellis-Williams-Edwards
A DL detphen lehet majd dolgozni egy ilyen mély DL classal a drafton, mert bár az
Autry-McGee-Orr-Mayowa depth elfogadhatónak tűnik, ráfér oda még erősítés. Olyan DT-t várok, aki belülről tud pass rush adni az egységnek. Lehetne rotálni a nagyfiúkkal base csomagban, illetve Edwards mellé mehetne a nickel, dime csomagokban.

MLB need nálam nem ilyen nagy. Heeney sztem simán alkalmas arra, h egy erős DL mögött ellássa jól az MLB feladatokat. Persze, ha van drafton vagy még akár FAn valaki aki jobb belül akkor az upgrade mindig jól jön és akkor Heeney majd átveszi a WLB posztot M.Smithtől.
Egyenlőre az Irvin-Heeney-Smith trio nekem korrekt papíron, de az off ball posztokon még lehet némi upgradet szerezni majd. N.Ball is rotációban lehet majd, bár az Ő sérülés történetével ennél többre sose lehet majd számítani talán tőle. Depth kell még LB sorba az biztos, mert Lofton cut lesz, miután a sérülése helyrejön és akkor egyedül Ball van aki nem csak STben használható LB depth.

Passzvédekezés kell, h javuljon. Pass rush jobb lehet és a CB állomány sokkal jobb lesz, vaamint a S egység esetében is javulásra lehet még számítani.
Amennyiben Eric Weddle befut sztem a FS poszt meg van oldva a két veteránnal (Weddle, Allen) és Carrie megy vissza full time CB-nek nickelbe és kvázi a CB poszt is megvan.
CB poszton ráadásul a Smith-Amerson-Carrie trio mögött depth is van rendesen Thorpe, McDonald, Hayden, McGill, Edwards személyében.
SS poszt lesz az egyetlen lyuk a vdelemben talán a draft előtt és ha nagyon nem sikerül azt ott kezelni a Weddle-Allen páros is működőképes lehet azért.
Aztán drafton van pár SS jelölt azért:
Vonn Bell, Jeremy Cash, Karl Joseph, Milles Killbrew, Jayron Kearse, KJ Dillon vagy akár Daria Thompson akinek a 40-s ideje nem annyira FS-t vetít előre...de Su'a Cravens is lehet érdekes LB/SS opció esetleg...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azon gondolkodom, hogy ha ME Jr egészséges lesz, akkor már a falba se kell senkit hozni, mivel akár 4-3-hoz, akár 3-4-hez megvan az alapanyag, mondjuk egy brutál MLB kellene ahhoz hogy sikeres legyen a csapat, mert Heeney jó lesz, de sztem nem elit szint és ugye még kell egy S (Weddle), aztán akkor mondhatjuk azt, hogy lép előre egy szintet a védelem.

Bár azért tavaly futás ellen nem voltunk rosszak, de a passzvédekezés hagyott némi kívánnivalót maga után. Talán jobb lesz a helyzet már idén, de azért sokat kell fejlődni, csiszolódni, mert lesz azért pár új játékos! 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha Long winnimg teamben akar játszani, akkor nem értem mit keres Washingtonban. Amúgy meg csomó 3-4 look lesz idén a MAKI (Mack + Irvin) miatt, ott meg idén is Malcolm volt az egyik playcaller ilb. Heeneyvel rotálni kell valaki plusz Ball. A falba Williams, Jelly, Denico és MEjr adottak.

Amadeus91
Az a Washington csak rájátszásban volt legutóbb, McAlkesz meg elég jó GM, szóval sztem a jövő sem reménytelen arrafelé, főleg ha Cousins továbbfejlődik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Osemele és Smith is azt nyilatkozta amikor aláírt, hogy lenyűgözte a szurkolók fogadtatása.

Osemele azt mondta, hogy nincs eldöntve a posztja, ez majd a FA és a draft fényében alakul ki. Neki mindegy melyik poszton játszik majd.

Emellett Smith beállt Irvin mellé, hogy segítsen meggyőzni Weddle-t. Nem semmi ez az összefogás! Itt tényleg alakul valami! Rég voltam ennyire lelkes!

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Ha Long winnimg teamben akar játszani, akkor nem értem mit keres Washingtonban. Amúgy meg csomó 3-4 look lesz idén a MAKI (Mack + Irvin) miatt, ott meg idén is Malcolm volt az egyik playcaller ilb. Heeneyvel rotálni kell valaki plusz Ball. A falba Williams, Jelly, Denico és MEjr adottak.

Egyébként Raglanddal kapcs én is szkeptikus vagyok, J.Smith IR, nem tartom kizártnak, hogy Apple vagy valamelyik Clemson edge rusher befut.

criminal lawyer or criminal lawyer?