NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Nate Allen's new deal with Raiders: 1-year, $3M ($1.85M guaranteed). Can earn $2M more in incentives for a max value of $5M.
deyell
Biztonságra mentünk, jó döntés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nate Allen's new deal with Raiders: 1-year, $3M ($1.85M guaranteed). Can earn $2M more in incentives for a max value of $5M.

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Giants mellett mi érdeklődtünk Rashard Robinson CB iránt, aki az LSU-n 2013 óta el volt tiltva! RM nagyon kerülgeti ezeket az egyetemről kihulló, jó felépítésű project játékosokat. Robinson is 6-1 körüli magassággal rendelkezik, csak pehelysúlyú, gondolom, mert nem evett olyan változatosan, mint a csapattársai. A hetedik körben, vagy az UDFA szerzemények között lehet feltűnik majd a neve.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
reméljük Helunál nagyobb impact lesz.

 twitter.com/caplannfl/status/698167076465352706

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 129 — Deion Sanders for president!
Just Oakland Baby!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Penn továbbra is rinyál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól van, maradunk Oaklandban! Nem tetszett volna, ha máshol keresünk ideiglenes megoldást. Jövőre LA-t meg bepróbáljuk! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na valóban visszatér Allen. Garantált összeget és a további éveket törölték ezzel gondolom, bár majd kiderül, ha kijönnek az új deal részletei.
Nem rossz lépés ez, mert bár nem volt igazán jó, de szinte végig sérült volt, úgy meg azért nem könnyű...azt a pénzt nem érte meg, ami járt volna, de így hasznos lehet.
Carrie nálam inkább FS jelölt semmint SS, de leginkább lehet marad CB így, h Allen megvan FS posztra.
FS posztra is kellene rendes verseny Nate mellé és az SS poszt továbbra is teljesen lyukas.

Nate mellé Carrie lehet valódi versenytárs, de jó volna külső embert is bevonni még, illetve T.McDonald is szóba kerülhet, mint depth.

SS posztra Mays-t visszahoznám olcsón és Jimmy Hall-t ereszteném vele össze, de muszály hozni melléjük kezdő potenciállal rendelkező SS-t.


A legutóbbi listát továbbra is érdemes nézegetni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nate Allen-t visszaigazoltuk. Örülök neki, mert így nincs akkora hiány hátul. Egyenlőre az Allen(FS) -Carrie(SS) páros tekinthető kezdőnek. Remélem idén nem sérül meg, tavaly jól kezdett. Meglátjuk, hogy az új szerződése mit mutat, kezdőnek, vagy cserének jön?

Mark aláírta a szerződést, még egy évig a Coliseum lesz a csapat otthona.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
JDR védelmében Malik base felállásoknál LDE volt és 3. downokra vitték be UT-nek. A Wade Phillips-féle védelemben meg 3-4 LDE volt.
Trumaine Johnsonnál nem kizárt, hogy teszteli a piacot, Janoris Jenkinsnek is lejár a szerződése a Ramsnél és állítólag a 2 CB közül ink az ő megtartására fókuszálnak, ráadásul EJ Gaines is visszatér jövőre, aki újoncként elég jó volt, tavaly augusztusban meg IR-re került Lisfranc-sérüléssel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes lesz a secondary alakulása az biztos.

Rolni
Weddle és Trumaine Johnson leigazolása jó lenne, és talán reális is.
deyell
Weddle reális sztem és azért benne még van pár jó év sztem és gondolom szívesen jönne évente 2szer a SD front office orrába dörgölni az egészet...így "csak" SS kellene Mays\Asante\Hall elé.

Johnson nem tudom mennyire reális...nem hiszem, h a Rams elengedi, mert fiatal és jó CB, remek mérettel. Ha piacra lép, rá kell repülni nem kérdés.

Casey Heyward és Jeremy Lane lehet sztem még reális FA pick up, illetve talán Sean Smith...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 forums.denverbroncos.com/showthread.php?240941-Malik-Jackson

Malik 12m/évet akar. Broncos, Raiders és a Jax a kalapban.
Amadeus91
Meglássuk...
Mindig nagy kérdés, amikor egy ennyire jó védelemből kilép 1-1 ember és hatamas összeget akar, akkor mennyire éri azt meg az új helyén. Mondjuk legalább már nem az van nálunk, h megváltót keresünk FA-n, hanem egy feljövő szolid védelembe tennénk be.
Amennyiben Mo Wilkerson nem elérhető lehet Malik egy fall back option, de azt is el kell dönteni, hogy milyen posztra érkezne.
Ugye ha jól gondolom idén base felállásnál 3-4DE volt 5tech pozícióban és pass rush csomagokba pedig bemozgatták DT posztra 3technek. Ez nálunk kb Mario Edwards Jr. posztja nálunk. Ha Ő egészséges, akkor ki kell találni, hogy tudnak együtt ők base csomagban is hatékonyan pályára lépni. Elképzelhető, h Jackson DT-nek érkezne a Williams-Jelly duo helyére, de az is elképzelhető, h Ő lenne a LDE\5tech és Edwards átkerülne RDE posztra 5 vagy 7tech posztra. Végül is tavaly is Aldon kiválása után a base csomagokban RDE, illetve ROLB volt sztem leginkább 7techben. Így a base DL-en futni szinte nem lehetne, főleg ha Mack is a LOS-ra áll, de vszeg lenne már base felállásban is némi pass rush. Nickel és dime csomagban menne Edwards és Jackson belülre, ami elég komoly páros lenne a szélen pedig Mack-el átellenben szerepet kaphat Mayowa vagy egy újonc, esetleg Autry, bár Ő inkább a belső depth lenne.

Meglássuk mi lesz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Érdekes lesz a secondary alakulása az biztos.

Rolni
Weddle és Trumaine Johnson leigazolása jó lenne, és talán reális is.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
 forums.denverbroncos.com/showthread.php?240941-Malik-Jackson

Malik 12m/évet akar. Broncos, Raiders és a Jax a kalapban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még várható Curtis Lofton elküldése is, mert elvileg neki is a mai nap után aktiválódik garantált tartalma...

Safety kérdés eddig is az egyik legégetőbb volt, de most már kétség kívül az egyik legnagyobb need.
Egy kérdés van még házon belül sztem, mégpedig TJ Carrie helyzete. A 2015-ös szezonban jobb volt talán S poszton, mint CB poszton, így elképzelhető egy váltás nála. FS posztra szerintem lehet Ő under the radar befutó. Mérete, sebessége és labdaérzéke szerintem megvan a poszthoz, ha sikerül a CB posztot kellőképpen erősíteni lehetne egy egész offseason-je S-ként...persze ez azért még lutri...

Deyell a PFF-es lista jó alap lehet öltetelésre sztem.
Eric Berry sztem marad Chief, de Weddle szinte biztos szabaddá válik. Nem fiatal és komolyan meg kell nézni, h a 2015-ös év csak kilengése vagy leszálló ágba került, de benne lehet fantázia FS posztra sztem.
Iloka, ha esetleg szabaddá válik igazán no brainer megoldás lenne az SS posztra. Mérete, képességei alapján simán lehetne a mi Kancellárunk Norton védelmében.
Nelson jó playa, de a kora miatt nem hiszem, h szóba kerül hozzánk.
Gipson ahogy a PFF is írja komoly lutri a 2014 és 2015 közötti forma ingás miatt.
Abdullah korban nem az igazi, de tény, h tavaly jól tolta kezdőként is.
Thurmondnak bejött a váltás, korban is rendben van, de a sérülései miatt komoly deal-t nem kéne neki adni sztem.
David Bruton szerintem számunkra nagyon érdekes prospect. Denverben, mint rotációs játékos bizonyított már, JDR ismeri és méretei, képessége meg lehet a kezdő poszthoz. Korban is rendben van még, sztem reális opció lehet.
Branch nem hinném, h visszatér, bár végre ismét egészséges tudott maradni, lehet helyre jött...
Lowery korosodik és hanyatlik...

Rodney McLeod lehet még érdekes, mert fiatal és megbízható playa, de elég apró...nem biztos, h illik az elképzelésekbe

Sajnos Berry és Iloka sztem nem lép piacra. Gipson, Thurmond és Bruton lenne a "fiatalabb FA-ket viszünk" új sémába beleilleszthető és mindegyiknél lenne jó upside, de komoly rizikó is. Weddle, Nelson vagy Abdullah lehetne olyan veterán igazolás, ami inkább csak elodázza a gondunkat, de a stop gap is megoldás végülis...

Érdekes lesz a secondary alakulása az biztos.


peter teljesen egyetértek az orvosolandó posztjaiddal kapcsolatban. RG poszt az ahol talán jobban bízok Feliciano-ban, mint a többség, de drafton mindenképpen hoznák én is interior OL-t. Nevekről akkor lesz értelme beszélgetni, ha kiderül nagyjából kivel mi lesz. Wilkerson remek volna, de továbbra is azt gondolom, h marad Jets playa pl...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nate Allen cut. safety hiány van, közülük kéne valaki(k)

 www.profootballfocus.com/blog/2016/02/09/pro-top-10-safeties-about-to-hit-free-agency/

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Próbáltam összeszedni a gondolataimat, hogy miként is alakulhat a továbbiakban a csapatunk kerete.
Végre egy nem szokványos időszak elé nézünk, nem azon kell gondolkodni, hogy az 5 legtehetségesebben tartott játékos közül kit választunk, illetve, hogy a tonnányi rés közül, melyiket tömjük be megfelelő választással és melyiket húzzuk-halasszuk a jövő évre.
Az én lépéseim a következők lennének:
Támadó oldalon számomra 4 kérdőjel van:
-3. számú elkapó
-RG
-2. számú futó
-LT
A legfontosabbal kezdeném, ami az LT. Ugye szóba jöhet Penn visszaigazolása, amit én mindenképp megtennék. Nem hiszem, hogy sok év van még benne, de egy évre még megérné aláíratni és hozni mögé egy fiatalt. A drafton akár az első körben is le lehet csapni egy megfelelő játékosra, mert Carr számára kell a megfelelő védelem. Én egy (Ohio State) Taylor Decker választással is kiegyeznék az első körben. Nem ment el a Senior Bowl-ra, de LeCharles Bentley-vel készül a profi kihívásokra, aki már egy ideje segíti az NFL-be igyekvő tehetségeket. Nekem tetszik benne ez az elhivatottság, hogy a technikai hibáit kijavítsa. Ha nem első körös tehetségről beszélünk, akkor a második-harmadik körben jöhet majd egy projekt játékos, akár a fentebb említett Spriggs is. Nagyobb nevű FA LT szerintem nem lesz elérhető.
A támadófalnál maradva az RG poszt a következő amit fejleszteni kell, még a tavalyi Feliciano draft után is. Ide, mint már anno beszéltünk róla, én Alex Boone-t igazolnám le. Nem tudom, hogy Kelly/Baalke mennyire forgatja fel a keretet, de remélem, hogy Boone-t nem marasztalják. Fiatal, erős, tapasztalt RG, olyan akit Tice is szeretne a falban látni, hát toljunk elé egy szerződést, amire nem tud nemet mondani. Ha lemaradnánk róla, akkor a drafton is megoldható ez a poszt, ami nálam pl: Tretola vagy Joshua Garnett vagy Denver Kirkland draftolását jelentené. Három fiatal játékos lenne a két G posztra.
A második számú futó hiányának problémáját én inkább FA-n oldanám meg, mert idén azért kell költeni is pár $-t. Powell, Ivory, Lamar Miller… sok használható RB kerülhet idén a piacra, biztos lesz egy szimpatikus.
A harmadik számú elkapó szerepe egyre inkább előtérbe kerül ebben a passzorientált ligában. A tavalyi Walford választással is egy nagyon meglepő húzást csinált RM, ami úgy érzem, hogy egy nagyon jó húzásnak fog bizonyulni már idén is. Én a harmadik kör környékén ismét egy meglepő húzást várok, ami akár a WR poszt is lehetne. Ha itt én választhatnék, akkor Pharoh Cooper lenne a választásom, mert jó felépítése és jó sebessége van, visszahordóként is használható, talán azt lehet nála hibaként felhozni, hogy sokszor testtel kap el.
Jöjjön a védelem!:
-Pass rush
-ILB
-CB
-SS
-Kezdjük a csapat legnagyobb igazolásával: Igen, Mo Wilkerson megszerzésével! Azt hiszem vitathatatlan, hogy ha őt sikerülne megszerezni, akkor a védelem egy olyan szintre emelkedhetne, amilyen szinten már nagyon régen nem volt. Nagyon sokba kerülne, de van rá keret, ha ebben a ligában akarunk valamit, akkor áldozni kell a védőfalra! LDE és UT poszton is nagy segítséget tudna nyújtani a védelemnek. Én még azt is megkockáztatom, hogy az ő leigazolásával nem kellene elit RDE-t keresni. Eddig is arról volt szó, hogy Mario lesz a mi RDE-nk. Egy Wilkerson-Williams-Ellis-Edwards négyes szerintem hatékonyan tudná ölni a futást és a passz rush is megoldott lenne. Ráadásul ez a négyes megfelelő rotációban mindenféle védelmi frontban hatékony tudna lenni. Fletcher Cox lassan megkapja a szerződését az Eagles-től, az majd mutathatja az irányt, hogy mire kell számítani Mo-nál.
-A linebacker sorba én egy újoncot hoznék, aki a cover feladatokat megfelelően el tudja látni. Kicsit „hazabeszélve” a választásom a draft második körében (feltéve, hogy elérhető lesz) nem lenne más, mint Su’a Cravens. Lehet rá mondani, hogy pehelysúlyú, vagy, hogy nincs igazán posztja, de a Cardinals mintájára behúzhatnánk a mi Deone Bucannonunkat. Én ráadásképp még Malcolm Smith-nek is meghosszabbítanám a szerződését, mert szerintem hasznos játékos. Heeney-vel kiegészülve azt mondom, hogy elég jó kis hármas lenne a védelem közepén.
-CB posztra szintén megpróbálnék elhozni egy top FA játékost, de valahogy úgy érzem, hogy itt nem a tipikus nevek szerepelnek a kívánság-listánkon. Ide nem is tudnék nevet írni, hogy kit szeretnék a csapatban látni… Lane talán adja magát, de nem hiszem, hogy ő lesz akit elcsábítunk. Szerintem, egy radar alatti játékos lesz.
-SS posztra valószínűleg ismét megpróbáljuk elcsábítani Sean Richardson-t a Packers-től, akivel ugye tavaly kacérkodtunk, csak a GB állta az ajánlatunkat. Ráadásként az 5-6. körben várok ide egy roookie-t is.
A végére marad King, aki nagyon jó Punterré nötte ki magát az évek folyamán, őt is mindenképp vissza kell igazolni.
Összesítve:
FA: Penn, Wilkerson, CB, Boone, Ivory, King
Draft:
1Kör: Decker
2.kör: Cravens
3.kör: Pharoh Cooper

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Osemele leigazolása, egy érdekes ötlet. Hirtelen utánanéztem pár meccsnek amin játszott LT-ként a Ravens-ben. Sack nem jött róla, mivel nem komplett meccseket néztem, hogy mennyi nyomást engedett, azt nem tudom, de amikor akcióban volt, akkor rendre az látszódott, hogy sem megkerülni, sem erőből betolni nem tudták. Igaz, ez nagyon kevés részlet volt, de nekem nem lenne elvetendő ötlet a leigazolása. Nem sok jó LT lesz elérhető, nekem eddig Cordy Glenn volt az egyetlen, akiről azt mondtam volna, hogy na ná, hogy jöjjön. Okung nekem nagyon sérülékeny, Osemelét meg inkább LG-nek gondoltam. Ha esetleg leigazoljuk LT pénzért, akkor lesz nagy visszhangja a dolognak... biztos előveszik majd a Saffold szerződést(5év/$42.5 m/$15.75 m garantált), csak összehasonlításképp. 😀


Matt Miller 7. körös mock draftjából kiválogattam a Raiders húzásokat:

1. Eli Apple, CB - Ohio State
2. Joshua Perry, LB - Ohio State
3. Jayron Kearse, SS - Clemson
4. Chris Jones, DL - Miss. State
5. Michael Thomas, WR - Southern Miss
6. Tre Madden, RB - USC
7. Alex McCalister, DE - Florida

vélemény? mondjuk Joshua Perryt 2. körben kicsit korainak tartom.
deyell
Hát nem tudom...egyenlőre nem lennék túl boldog ezzel...
Rolni
Jelenleg nem tűnik egy erős draft class-nak, Kearse nekem nagyon nagy kérdőjel, Perry-t sem tudnám elsőre a pályára képzelni, Apple meg egy re jön felfelé a "szakértőknél"... Al-nak anno bejött volna ez a mock, mert úgy rémlik, hogy kedvelte az Ohio State játékosokat.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
LT posztunk rendezésére kinti forumon egy srác bedobta Kelechi Osemele nevét.
Elsőre rögtön azt gondoltam, h hülyeség.
Bár Osemele az egyik legjobb LG a ligában, de kényszerből került csak ki a szélre idén Monroe sérülése miatt és jó eséllyel szenvedne a szélen.
Aztán azért kicsit utánna néztem a dolognak...

Méretei elég brutálisak és abszolút alkalmasak lennének szélre is.
6'5 magas 330 nehéz és majdnem 36 hosszú karjai vannak.
Amikor idén kikerült LT posztra igen jól megállta a helyét.
Olvastam 1-2 cikket is erről, illetve megnztem a PFF gradejeit is.

Nagy kérdés mit tervez vele a Ravens, de Ő már lenyilatkozta, h LT-t szívesen játszana az NFL-ben, gondolom azon lesznek az ügynökével, h így tekintsenek rá a csapatok. Ennek megfelelően a Ravens-nek igen komoly összeget kéne ajánlania, h maradjon velük. Ha Monroe-ról lemond a vezetés akkor lehet helyette LTbe meg tudják tartani, de ha nem sikerül megegyezniük és nem akarnak fr. tag-et rátenni könnyen a piac legjobb OL embere lehet. Mivel még csak 26 éves, komoly kereslet és licit lehet érte.
Amennyiben Reggie és a stáb lát benne LT poszton megoldást akkor sztem komoly licitet dobhatnak be érte. Reggie megmutatta már az évek alatt, h az OL és DL egységeket nagyon előkelő helyen kezeli és a pénzt sem sajnálja. Hudson, Howard, Saffold(ajánlat) alapján van rá sztem reális esély, h komoly pénzért megpróbálják elhozni majd.

Igazából nem tudom mennyire lenne bomba biztos megoldás LT posztra, de lehet évekre megoldaná azt, ha jól sül el a dolog.
Az Osemele-Jackson bal oldal mögött nagyon durva szezonok várhatnának Murray-re vagy más RB-kre...

Ki mit gondol?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Matt Miller 7. körös mock draftjából kiválogattam a Raiders húzásokat:

1. Eli Apple, CB - Ohio State
2. Joshua Perry, LB - Ohio State
3. Jayron Kearse, SS - Clemson
4. Chris Jones, DL - Miss. State
5. Michael Thomas, WR - Southern Miss
6. Tre Madden, RB - USC
7. Alex McCalister, DE - Florida

vélemény? mondjuk Joshua Perryt 2. körben kicsit korainak tartom.
deyell
Hát nem tudom...egyenlőre nem lennék túl boldog ezzel...

1. Eli Apple nekem nem jött át egyenlőre. Mérete, sebessége megvan, de az a 2-3 gametape alapján, amit néztem nem túl meggyőző...Aztán persze, ha abból indulunk ki, h Amerson milyen jól muzsikált a sémánkban az edzőink keze alatt, lehet működne a dolog.

2. Joshua Perry jó LB csak nem tudom nekünk hogyan illik a rendszerünkben. Sztem max SLB lehetne az alapfelállásban, de ott Mack játszik szóval nem tartom jó picknek. Shilique Calhoun aki nem sokkal később megy ki jobb pick lenne sztem, mert LEO posztra illene.

3. Kearse érdekes prospect. November környékén még sok helyen az első számú SS volt, most már van ahol csak 4. körös pick. Mérete remek, de a játéka nem túl erős. Egy próbát sztem megérhet, de 4 körben jobb value lenne. Mills, Neal és Joseph is ebben a körben megy ki mögötte S poszton, nem biztos, h Kearse jobb náluk, mondjuk vszeg a potenciál nagyobb...

4. Jones-t nem ismerem, de ha rotációban tud hasznos belső siettető lenni akkor hajrá.

5. Thomas lehetne versenytárs Robertsnek a #3WR posztért vagy szolid #4.

6. RB kell vmikor, de lehet inkább Aaron Greent vinném ez a lista alapján ott...

7. egyetemről kicsapott project arc, Shelby Harris mintájára csak RDE posztra...itt már egy próbát megérhet...



Jahri Evans lehet jó megoldás sztem is. Hozzuk ide, kapjon egy 1+1 éves deal-t ahol a 2.ban már nincs garantált és hagyjuk versenyezni Feliciano-val.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Számomra meglepő módon a Saints kirakta Jahri Evans-t. Nem sokat gondolkodnék a leigazolásán, mert 1-2 jó év még lehet benne. Feliciano-nak sem ártana egy ilyen "mentor".

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Mi ez a sok buckalakó?
Florida után Ohioba zavartátok ki a scoutokat? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Matt Miller 7. körös mock draftjából kiválogattam a Raiders húzásokat:

1. Eli Apple, CB - Ohio State
2. Joshua Perry, LB - Ohio State
3. Jayron Kearse, SS - Clemson
4. Chris Jones, DL - Miss. State
5. Michael Thomas, WR - Southern Miss
6. Tre Madden, RB - USC
7. Alex McCalister, DE - Florida

vélemény? mondjuk Joshua Perryt 2. körben kicsit korainak tartom.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Snake HOF és CWood pedig az Art Rooney Sportsmanship Award idei díjazottja!!
Respect

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
Snake HoF!

criminal lawyer or criminal lawyer?