NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Idei első mock-om 😊

Visszaigazolások:
-Marquette King a liga jobb P-i közé verekedte be magát, meg kell tartani nem kérdés.

-Donald Penn bár a 2. félévben gyengébb teljesítményt mutatott még mindig szolid megoldás sztem és a piacon nem igen találnánk jobbat.

-Seth Roberts, Denico Autry, Shelby Harris, Leon Orr, Gabe Holmes és Korey Toomer ERFA tenderen szinte biztosan visszatérnek, de főleg az utóbbi kettő nem biztos, h megéri a keretszűkítést.

-Matt McGloin és Benson Mayowa sztem kellene, h alacsony RFA tendert kapjon.

-Taylor Mays és Tony Bergstrom lenne akiket az UFA-k közül megtartanék. Fiatal játékosok, akik úgy festett mélységnek megfelelőek lehetnek. Egyik helye sem lenne azért biztos TCben.

-Matt McCant vszeg nem tenderelném, de FA-ról olcsón visszahoznám.

Elbocsátás:
Curtis Lofton lenne az akit teljesen nyugodt szívvel küldenék el rögtön.
Nate Allen esetében is felmerülhet a kérdés, de ha a stáb valóban látott benne megoldást S poszton, akkor vszeg egy sérülésekkel teli év nem tántorítja el őket.
DJ Haydennek is kifele áll a szénája, de mivel nem jár igazi spórolással, ha elküldjük TCig tartanám simán.
Marcel Reece helyzete is kérdéses lehet, mert Olawale fejlődik szépen, Reece nem olcsó és eltiltást is kapott. Nem kell sietni ezzel a cut-al sem sztem.

FA piac:
Danny Trevathan ILB 5 éves deal
Igen jó 3down MLB Trevathan, remek fit lenne a sémánkba. JDR lehet döntő faktor a pénz mellett sztem. Danny érkezésével Heeney és M.Smith csatázhatna a WLB posztért, illetve a back up MLB posztért és még Ball is ott lenne depthnek, ha vissza tud térni. Ezzel a húzással nem lennénk rákényszerítve korai ILB pickre a drafton és fókuszálhatnánk a pass rusher problémára, ami FAról nem tűnik megoldhatónak.

Jeremy Lane CB 4 éves deal
Sztem nagyon jó kis CB Ő, ráadásul Norton ismeri jól és illene a sémába. Szélen és belül is tud játszani, jó párja lenne Amersonnak és Carrie-vel jót meccselhetne. Ezzel a CB poszt sem lenne már akkora need, h megkösse a kezünket.

Jaye Howard DL 3 éves deal
Igazából idén robbant be a Chiefsnél és bár mindig veszélyes sztárokkal teli védelemből 1-1 arcot kivenni és ugyanazt várni tőle, amit mutatott ott, azt gondolom jó fit lenne nálunk. Szerencsére már a mi DLünk és front7ünk sincs jó képességű játékosok nélkül, így nálunk is a hasznos rotációs szerepkörét tudná folytatni. Akkora cap space-el rendelkezünk, h szerintem simán meg tudjuk győzni arról, h nálunk magas snap számmal rotációban jobban jár, mint máshol kezdő szerepkörben. 3 és 4 emberes felállásoknál is tudna hatékony elem lenni, ha Mario esetleg lassabban lendül be a sérülés, műtét után, akkor is lenne megfelelő emberünk elég.

Bilal Powell RB 3 éves deal
Nagyon kell Murray mögé erősítés. Powell egész jó átlaggal futott eddig és elkapásban is veszélyes. Jó 3rd down opció lehetne Murray mögött szerintem.


Draft:
1st: Noah Spence 6’2 255 EDGE
A legnagyobb hiányunk a RDE\LEO poszton van. Mayowa kevés, A.Smith-re pedig hiba volna várni egész évben. Kell egy impact játékos még Mack és MEJr. mellé. Spence a hírek szerint leküzdötte függőségét, nálunk pedig elég jó környezetbe kerülne ami a társakat, edzőket illeti, szóval jó eséllyel tiszta maradna. A Senior Bowl-on végig dominált, sztem a class legjobb pass rushere a szélről, aki sebességből dolgozik, így remekül kiegészítené Mack-et. OLB és DE poszton is bevethető, sztem simán tud még pár fontot magára pakolni lassulás nélkül, ideális lenne a 4-3under alapfelállásunkhoz és remekül lehetne Mack-el keverni 3-4, nickel és gyakorlatilag bármilyen csomagban.

2nd: Darian Thompson 6’2 215 Safety
Úgy fest a Senior Bowl alatt az egyik legjobb S prospecté lép elő. Remek méretei és sebessége van és dicsérik a labdaérzékét, ahogy támadja a labdát. FS és SS poszton is játszott már, mélyen hátul és LOS-hoz közelebb TE-k ellen is bevethető játékosnak tűnik.

3rd: Joshua Garnett 6’4 314 Guard
Ez a OG class elég jónak tűnik, így jó eséllyel sikerülhet a 3. körben egy stabil kezdőt szerezni, mint tettük Gabe Jacksonnal 2 éve. Garnett remek futás blokkoló, de pass protectionban is megállja a helyét. Feliciano bár nem mozgott rosszul egyenlőre nem festett impact kezdőnek, ezzel a pickel Feliciano tanulhatna, fejlődhetne és amúgy pedig mindkét OG posztra korrekt mélységet biztosíthatna.

4th: Chris Moore 6’0 203 WR
Nagyon jókat olvastam róla az utóbbi időben, elvileg érdeklődött is iránta élénket a stábunk. Jó méret, jó sebesség és jó kezek. #3 posztért komolyan megizzaszthatná Roberts-et és javíthatna a drop arányon.

5th: Aaron Green 5’11 203 RB
Nem egy izom futó, de jó sebessége van és veszélyes ha teret kap. Powell váltó társa lehetne Murray mögött. Ez a hármas már elég jól festene papíron.

5th: Sean Davis 6’1 200 CB
Méretei alapján remek fit. Játszott FS-t korábban, idén váltott CB posztra, ennek megfelelően elég nyers még. Jó esetben komoly fogás lehet és rossz esetben is van egy FS depth emberünk sztem.

6th: Antwoine Williams 6’3 247 OLB
Elsősorban ST egységbe lenne szerepe, de idővel akár SLB poszton megfelelő depth is vállhat belőle.

7th: KJ Dillon 6’1 208 S
Valamiért nagyon hátra kerül a legtöbb listán, amit én annyira nem értek. Sztem egy jó méretű S prospect, akinek mindkét poszton van tapasztalata és a hátsó körökben simán megér egy próbát. RM amúgy is szeret DB-ket gyűjteni hátul.




Depth Chart:
Offense:
QB: Derek Carr, Matt McGloin
RB: Latavius Murray, Ronnie Hillman, Alex Green, Taiwan Jones
FB: Marcel Reece, Jamize Olawale
TE: Clive Walford, Lee Smith, Mychal Rivera, Gabe Holmes
WR1: Amari Cooper, Chris Moore
WR2: Michael Crabtree, Seth Roberts, Andre Debose
WR3: Seth Roberts/ Chris Moore
LT: Donald Penn, Matt McCants
LG: Gabe Jackson, Jon Feliciano
OC: Rodney Hudson, Tony Bergstrom
RG: Joshua Garnett, Jon Feliciano
RT: Menelik Watson, Austin Howard

Defense:
4-3under front
LDE: Mario Edwards Jr., Denico Autry, Shelby Harris
DT: Dan Williams, Jaye Howard, Leon Orr
NT: Justin Ellis, Jaye Howard, Stacy McGee
RDE: Noah Spence, Benson Mayowa
SLB: Khalil Mack, Neiron Ball, Antwoine Williams, Korey Toomer
MLB: Danny Trevathan, Malcolm Smith
WLB: Ben Heeney, Malcolm Smith, Neiron Ball

3-4 front
LDE: Dan Williams, Leon Orr, Jaye Howard, Shelby Harris
NT: Justin Ellis, Jaye Howard, Stacy McGee
RDE: Mario Edwards Jr., Denico Autry , Shelby Harris
LOLB: Khalil Mack, Benson Mayowa
LILB: Danny Trevathan, Malcolm Smith, Antwoine Williams
RILB: Ben Heeney, Malcolm Smith, Neiron Ball, Korey Toomer
ROLB: Naoh Spence, Benson Mayowa


Nickel
LDE: Khalil Mack, Benson Mayowa
DT: Jaye Howard, Denico Autry, Shelby Harris
DT: Mario Edwards Jr., Denico Autry, Leon Orr
RDE: Noah Spence, Benson Mayowa
ILB: Danny Trevathan, Malcolm Smith
OLB: Ben Heeney , Malcolm Smith, Neiron Ball

Dime
LDE: Khalil Mack, Benson Mayowa
DT: Jaye Howard, Denico Autry, Shelby Harris
DT: Mario Edwards Jr., Denico Autry, Leon Orr
RDE: Noah Spence, Benson Mayowa
ILB: Danny Trevathan, Ben Heeney, Malcolm Smith

Secondary
LCB: Jeremy Lane, Sean Davis
RCB: David Amerson, Dexter McDonald
NCB: TJ Carrie, DJ Hayden, SaQuan Edwards
FS: Nate Allen\ Darian Thomas, TJ Carrie\KJ Dillon
SS: Nate Allen\ Darian Thomas , KJ Dillon\Taylor Mays

ST
K: Sebastian Janikowski
P: Marquette King
LS: Jon Condo
Returner: Andre Debose, Taiwan Jones

Nem 53 keret lett, de nem is akartam nagyon erre figyelni. Olyan keret lett, amiben van jó pár poszton komoly TC csata esély és sztem egy igen életképes gárdát lehetne pályára tenni belőlük.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Las Vegas!!!!!
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Akkor ha London is szóba került, most már beírhatom én is a korszakalkotó ötletemet: ideje újraéleszteni a régi NFL hagyományokat 😊

 en.wikipedia.org/wiki/Traveling_team

A Raiders név még tökéletesen is passzolna hozzá, számunkra meg az lenne az igazán ideális, ha Európában túráz..., khm, fosztogatna a csapat Angliától Spanyolországig.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A legújabb pletykák szerint Davis fontolgatja a Las Vegas-ba költözést is és állítólag már keresik a stadion megfelelő helyét. Ez nem is azért fontos, hogy mennire valós ez a pletyka, mert Las Vegas is legalább annyira szeretne egy profi csapatot, mint LA, hanem, hogy Oakland mennyire lemondott már a csapatról. Lassan már nincs olyan nagyváros, ami még nem merült fel velünk kapcsolatban. Sőt most, hogy már több, mint valószínű, hogy a Chargers költözni fog már idén LA-be.
-Las Vegas
-San Antonio
-San Diego
-St. Louis
-Los Angeles
és hol van még a felsorolás vége, ott van a közelben még San José, Sacramento, Portland, Salt Lake City, Albuquerque esetleg London...
" Igen, Londonban. Nem ismerős? Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, még rosszabb idő, kibaszott Mary Poppins... LONDON!"

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Killebrew-t, már én is nézegettem. 6-2/230-as mérettel igazi SS-nek való matéria. Megérne egy hátsó körös picket.
peterbadbone
Szegény ember Kam Chancellorja.
empty taxi
vagy ray ray armstrong 😀
braxa88
Én inkább a Taylor Mays vonalat mondanám 😊
Sajnos nehéz ezt belőni...
Ha valóban hátső körben elérhető lesz és nem mászik fel sokat méretével, felmérőkkel akkor megérne egy próbát sztem is.

Az látszik, h a S és CB posztokat a stáb is gyengének értékeli nem csak mi 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Killebrew-t, már én is nézegettem. 6-2/230-as mérettel igazi SS-nek való matéria. Megérne egy hátsó körös picket.
peterbadbone
Szegény ember Kam Chancellorja.
empty taxi
vagy ray ray armstrong 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Killebrew-t, már én is nézegettem. 6-2/230-as mérettel igazi SS-nek való matéria. Megérne egy hátsó körös picket.
peterbadbone
Szegény ember Kam Chancellorja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az ötödik-hatodik körösnek baharangozott DB-k közül a következőket nézte meg a stáb: (Southeastern Louisiana) DB Harlan Miller, (Samford) CB James Bradberry és (Southern Utah) S Miles Killebrew.
A második körbe jósolt (Boise State) S Darian Thompson is képbe került a megfigyelőinknél.

Killebrew-t, már én is nézegettem. 6-2/230-as mérettel igazi SS-nek való matéria. Megérne egy hátsó körös picket.

több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Lehet,hogy kicsit offos,ezért sorry,de neteztem és megakadt a szemem ezen a sapkán
 kepfeltoltes.hu/view/160127/sapka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Böngésztem a netet,hátha valahol meglátom(lehet nem is kerül kereskedelmi forgalomba),de gondoltam itt is megkérdezem,hogy hol lehet esélyem megtalálni ezt a sapkát? Ha ez a kérdés nem illik a fórumba,akkor sorry,de elhatároztam,hogy kerítek 1 ilyet... 😀
skat
 shop.neweracap.com/style/nfl-2015-salute-to-service-39thirty-cap/20756589
baggio
Köszönöm! 😊 közben beszéltem az egyik magyarországi forgalmazóval,és csak az Usában forgalmazzák,ezt a militarys kollekciót 😕

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Lehet,hogy kicsit offos,ezért sorry,de neteztem és megakadt a szemem ezen a sapkán
 kepfeltoltes.hu/view/160127/sapka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Böngésztem a netet,hátha valahol meglátom(lehet nem is kerül kereskedelmi forgalomba),de gondoltam itt is megkérdezem,hogy hol lehet esélyem megtalálni ezt a sapkát? Ha ez a kérdés nem illik a fórumba,akkor sorry,de elhatároztam,hogy kerítek 1 ilyet... 😀
skat
 shop.neweracap.com/style/nfl-2015-salute-to-service-39thirty-cap/20756589


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Lehet,hogy kicsit offos,ezért sorry,de neteztem és megakadt a szemem ezen a sapkán
 kepfeltoltes.hu/view/160127/sapka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Böngésztem a netet,hátha valahol meglátom(lehet nem is kerül kereskedelmi forgalomba),de gondoltam itt is megkérdezem,hogy hol lehet esélyem megtalálni ezt a sapkát? Ha ez a kérdés nem illik a fórumba,akkor sorry,de elhatároztam,hogy kerítek 1 ilyet... 😀
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag a megfigyelőink nagyon hosszú beszélgetést folytattak Reggie Ragland-dal a Senior Bowl helyszínén. Nagyon tehetséges LB és hiányposztra is jönne, de a Rolando pick után - aminek anno annyira örültem, mint egy lottónyereménynek - kicsit fázok az Alabama játékosoktól. Ettől függetlenül ő is nagyon nagy tehetségű játékos, pont mint McClain volt, de remélem több ésszel és kevesebb honvággyal(szintén Alabama szülötte) áldották meg.

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Marcel Reece ott lesz végül a Pro Bowlon, nem az volt, hogy eltiltották ? (csak érdeklődöm)
Heisman Trophy
A legutolsó hír amit olvastam az az, hogy kapott egy 4meccses eltiltást és így a pro bowlon se lesz ott. De mostanában nem volt annyi időm hogy mindent elolvassák lehet volt azóta frissítés ezzel kapcsolatban.
Cubehead
jó, csak mert amióta olvastam a hírt, azóta a probowl.fantasy.nfl.com nem frissítette, hogy nem játszhat, de már kb 2 hónapja

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Marcel Reece ott lesz végül a Pro Bowlon, nem az volt, hogy eltiltották ? (csak érdeklődöm)
Heisman Trophy
A legutolsó hír amit olvastam az az, hogy kapott egy 4meccses eltiltást és így a pro bowlon se lesz ott. De mostanában nem volt annyi időm hogy mindent elolvassák lehet volt azóta frissítés ezzel kapcsolatban.



több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Marcel Reece ott lesz végül a Pro Bowlon, nem az volt, hogy eltiltották ? (csak érdeklődöm)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Senior Bowl:

RosterWatch ‏@RosterWatch
Whoooo - #Raiders scouts just walked out of meeting with #Illini DE Jihad Ward.
Let's just say he must work out.


Nekem eddig nem jött szembe a neve, de komoly méretekkel rendelkezik a srác az biztos. 6'5 295 interior DL, érdekes lesz nézni a napokban...remélem ez nem Mario Edwards Jr. sérülésére utal...

RosterWatch ‏@RosterWatch
#Raiders now meeting with #Gators LB Antonio Morrison.

6'1 230-al undersized MLB-nek, de WLB posztra érdekes lehet esetleg. Neiron Ball remekül ismeri az biztos. Tavaly is sok volt a Florida-i arc, lehet idén is lesz jó pár?

RosterWatch ‏@RosterWatch
Another set of #Raiders scouts just got done meeting w/ Josh Garnett, OG Stanford - Dude looks like an Oak Tree.


RosterWatch ‏@RosterWatch
RosterWatch retweetelte: Oakland Pro Sports
Gabe Jackson + A guy like Garnett w/ Hudson at C = Watch out. Now, if Latavius could just run b/w the tackles... RosterWatch hozzáadta,
Oakland Pro Sports @510ProSports
Josh Garnett is a force at guard, especially in the run game.


Büntetős lenne Garnett, bár kérdés, h LGből a váltás mennyire lenne zökkenőmentes. Mindenesetre a futójátékunk sokat profitálna az érkezéséből az biztos. A Jackson-Hudson-Garnett belső fal Feliciano-val mint mindenes back up elég pofás és jó fiatal lenne...

RosterWatch ‏@RosterWatch
#Raiders just got done meeting with CB James Bradberry from Samford.  www.youtube.com/watch?v=u72u2-CYQlU

6'0 210 szóval méret alapján illik a képbe, nem tudom, h S poszton mozgott-e korábban? Eddig nem találkoztam még a nevével, nem tudom milyen playa. 6.-7. kört látok nála...

RosterWatch ‏@RosterWatch
#Raiders scouts coming out of private meeting with #Virginia CB Maurice Canady.

6'1 200 környéke, elvileg méretileg jó fit, középső körökbe várják egyenlőre.

RosterWatch ‏@RosterWatch
#Raiders and #Packers both met with #Bearcats WR Chris Moore. The Reggie apple doesn't fall far from the Ted tree.

6'1 190 és ahogy nézem elég gyors, de még róla se nagyon hallottam, olvastam eddig...

RosterWatch ‏@RosterWatch
#Raiders scout and former TD-machine Zack Crockett meeting with #UCLA WR Jordan Payton.

6'0 212, róla sincs infóm...

RosterWatch ‏@RosterWatch
#Raiders meeting with #TexasTech OT Le'Raven Clark. 6-6 and slender.

Ő benne volt a karácsonyi mock-omba 😊 Nem éppen pro ready offense-ből érkezik, emiatt nagy kérdés az átállás. Fontos lesz neki ez a pár nap sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Nick Kasa ---> Denver Broncos!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Újabb pro bowler van, Murray megy Stewart helyett.

Amadeus91
ez már nem olyan jó. egyrészt nem is érdemli meg (szerintem), másrészt így tuti több pénzt fog kérni, ha lejár a szerződése
deyell
Ne légy túl szigorú deyell. Ngyon fiatal és ez volt az első full terheléses kezdő éve számottevő back uo nélkül. Igen voltak hibái nem egyszer fogtam a fejem.én is de ezt kinövi. Jövőre jobb lesz. Plusz azért idén is megvolt az 1000feletti yard mennyiség amire a nagyobb nevű dmc x even at nem.volt képes



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Újabb pro bowler van, Murray megy Stewart helyett.

Amadeus91
ez már nem olyan jó. egyrészt nem is érdemli meg (szerintem), másrészt így tuti több pénzt fog kérni, ha lejár a szerződése

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Újabb pro bowler van, Murray megy Stewart helyett.

Mack, CWood, AC/DC és Murray.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25459748/report-raiders-would-pounce-on-san-diego-if-chargers-leave-for-la

Hoppá 😊
tenorx
Nem tudnám a San Diego Raiders nevet megszokni.
Amadeus91
helyette a "leverage" kifejezést ajánlanám inkább, mert ez erről szól, semmi másról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25459748/report-raiders-would-pounce-on-san-diego-if-chargers-leave-for-la

Hoppá 😊
tenorx
Nem tudnám a San Diego Raiders nevet megszokni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25459748/report-raiders-would-pounce-on-san-diego-if-chargers-leave-for-la

Hoppá 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Coop is pro bowl

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ott vagyunk a Shrine game-en természetesen és elvileg DB irányba nézelődünk eddig:
 justblogbaby.com/2016/01/19/oakland-raiders-meet-with-shrine-game-defensive-backs/

Andrew Williamson S 6'1 210 Vanderbilt inkább SS prospect

Anthony Brown CB 5'11 195 Purdue CB poszt mellett returnerként is bevethető
Rolni
Idén még nem volt érkezésem megnézni az idei meghívottakat de jó lehetőség.
Anno Allen ideje alatt amikor mi edzettük az egyik csapatot emlékszem fel figyeltem egy dt-re akiben egyértelműen látszott a potenciál. Ez a játékos nem.más mint Kwam Short aki nem.ismerne Panthers kezdő 3tech dt-je eleg jó statokkal 😉
Cubehead
Az a Senior Bowl volt, ahol edzősködtünk anno, ez még nem az Cube 😊


Ha igaz ez a stat, az azért komoly:
Rock Thunderpunch ‏@RokThunderpunch 2h2 hours ago
@VicTafur All Musgrave's fault, though. He dropped those passes... (Derek Carr ended season tied for most drops suffered in NFL with 44).
Rolni
Coopernek btw kurva sok dropja volt. Legalább is első blikre.
Amadeus91
Coopnak volt vagy 18 dropja. rengeteg, de én bízom abban, h ezt rendbe teszi jövőre.
Jerry Rice-t szokták emlegetni, akinek szintén sok dropja volt rookie évében, aztán eltüntette őket.
Múltkor olvastam vhol, h Seth Roberts-nek is baromi sok dropja volt és ugye Holmes mindig is ismert volt a drop problémájáról.
Ideális esetben Coop ledobja és szerzünk egy új 3.-4. számú WR-t Holmes helyére és Roberts is fejlődhet még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!