NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Carr ProBowl

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Ott vagyunk a Shrine game-en természetesen és elvileg DB irányba nézelődünk eddig:
 justblogbaby.com/2016/01/19/oakland-raiders-meet-with-shrine-game-defensive-backs/

Andrew Williamson S 6'1 210 Vanderbilt inkább SS prospect

Anthony Brown CB 5'11 195 Purdue CB poszt mellett returnerként is bevethető
Rolni
Idén még nem volt érkezésem megnézni az idei meghívottakat de jó lehetőség.
Anno Allen ideje alatt amikor mi edzettük az egyik csapatot emlékszem fel figyeltem egy dt-re akiben egyértelműen látszott a potenciál. Ez a játékos nem.más mint Kwam Short aki nem.ismerne Panthers kezdő 3tech dt-je eleg jó statokkal 😉
Cubehead
Az a Senior Bowl volt, ahol edzősködtünk anno, ez még nem az Cube 😊


Ha igaz ez a stat, az azért komoly:
Rock Thunderpunch ‏@RokThunderpunch 2h2 hours ago
@VicTafur All Musgrave's fault, though. He dropped those passes... (Derek Carr ended season tied for most drops suffered in NFL with 44).
Rolni
Coopernek btw kurva sok dropja volt. Legalább is első blikre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ott vagyunk a Shrine game-en természetesen és elvileg DB irányba nézelődünk eddig:
 justblogbaby.com/2016/01/19/oakland-raiders-meet-with-shrine-game-defensive-backs/

Andrew Williamson S 6'1 210 Vanderbilt inkább SS prospect

Anthony Brown CB 5'11 195 Purdue CB poszt mellett returnerként is bevethető
Rolni
Idén még nem volt érkezésem megnézni az idei meghívottakat de jó lehetőség.
Anno Allen ideje alatt amikor mi edzettük az egyik csapatot emlékszem fel figyeltem egy dt-re akiben egyértelműen látszott a potenciál. Ez a játékos nem.más mint Kwam Short aki nem.ismerne Panthers kezdő 3tech dt-je eleg jó statokkal 😉
Cubehead
Az a Senior Bowl volt, ahol edzősködtünk anno, ez még nem az Cube 😊


Ha igaz ez a stat, az azért komoly:
Rock Thunderpunch ‏@RokThunderpunch 2h2 hours ago
@VicTafur All Musgrave's fault, though. He dropped those passes... (Derek Carr ended season tied for most drops suffered in NFL with 44).
Rolni
Igaz. Viszont a lényeg nem változik. Hasonlóan jó lehetőség 😉. De a korrektség jegyében Köszi



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ott vagyunk a Shrine game-en természetesen és elvileg DB irányba nézelődünk eddig:
 justblogbaby.com/2016/01/19/oakland-raiders-meet-with-shrine-game-defensive-backs/

Andrew Williamson S 6'1 210 Vanderbilt inkább SS prospect

Anthony Brown CB 5'11 195 Purdue CB poszt mellett returnerként is bevethető
Rolni
Idén még nem volt érkezésem megnézni az idei meghívottakat de jó lehetőség.
Anno Allen ideje alatt amikor mi edzettük az egyik csapatot emlékszem fel figyeltem egy dt-re akiben egyértelműen látszott a potenciál. Ez a játékos nem.más mint Kwam Short aki nem.ismerne Panthers kezdő 3tech dt-je eleg jó statokkal 😉
Cubehead
Az a Senior Bowl volt, ahol edzősködtünk anno, ez még nem az Cube 😊


Ha igaz ez a stat, az azért komoly:
Rock Thunderpunch ‏@RokThunderpunch 2h2 hours ago
@VicTafur All Musgrave's fault, though. He dropped those passes... (Derek Carr ended season tied for most drops suffered in NFL with 44).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Ott vagyunk a Shrine game-en természetesen és elvileg DB irányba nézelődünk eddig:
 justblogbaby.com/2016/01/19/oakland-raiders-meet-with-shrine-game-defensive-backs/

Andrew Williamson S 6'1 210 Vanderbilt inkább SS prospect

Anthony Brown CB 5'11 195 Purdue CB poszt mellett returnerként is bevethető
Rolni
Idén még nem volt érkezésem megnézni az idei meghívottakat de jó lehetőség.
Anno Allen ideje alatt amikor mi edzettük az egyik csapatot emlékszem fel figyeltem egy dt-re akiben egyértelműen látszott a potenciál. Ez a játékos nem.más mint Kwam Short aki nem.ismerne Panthers kezdő 3tech dt-je eleg jó statokkal 😉

Szerkesztette: Cubehead



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ott vagyunk a Shrine game-en természetesen és elvileg DB irányba nézelődünk eddig:
 justblogbaby.com/2016/01/19/oakland-raiders-meet-with-shrine-game-defensive-backs/

Andrew Williamson S 6'1 210 Vanderbilt inkább SS prospect

Anthony Brown CB 5'11 195 Purdue CB poszt mellett returnerként is bevethető

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jack, Smith és Ogbah sem lesznek elérhetőek szerintem amikor ti választotok majd, max feltrade-el.
kapitnono
Mentettem a hsz-t, április végén kitárgyaljuk! 😊
1/14-re azért manapság ink 0 db off ball LB megy ki, mint 2.
Ogbahnak nagyon nem tett jót, hogy a bowl-meccsen Tunsil teljesen eltüntette, viszont még hátra van a combine, ahol szvsz olyan számokat fog hozni, hogy az átlag GM csak lesni fog, mint a luki nyúl.
empty taxi
Én is azt gondolom, h van esély, h közülük akár 2 is benn maradjon...
Jack vszeg kimegy, mert már most remekül áll a rehabbal, gondolom combine-on robbantani fog és top10 pick lesz.
Ogbah előtt azért van még Shaq és pár interior DL, így sztem benn lesz még.
J.Smith sérülés miatt kicsit csúszik vszeg és ahogy empty írja nem sűrűn megy ki off ball LB-(ből több is) top15ben...
de erről most kár vitázni sztem...majd kiderül...baromi sokat változnak még ezek a mock draftok, ahogy előtérbe kerülnek más prospectek, meg ahogy lezajlik a FA periódus...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 052 — WHO DAT!!!!
Jack, Smith és Ogbah sem lesznek elérhetőek szerintem amikor ti választotok majd, max feltrade-el.
kapitnono
Mentettem a hsz-t, április végén kitárgyaljuk! 😊
1/14-re azért manapság ink 0 db off ball LB megy ki, mint 2.
Ogbahnak nagyon nem tett jót, hogy a bowl-meccsen Tunsil teljesen eltüntette, viszont még hátra van a combine, ahol szvsz olyan számokat fog hozni, hogy az átlag GM csak lesni fog, mint a luki nyúl.
empty taxi
Hidd el én örülnék a legjobban ha még elérhetők lennének, mivel én is nekik örülnék a legjobban ha bent lennének még 1/12 nél csak sajnos ahogy nézegettem a korai jóslatokat max smithre van esély,de nála is csak a sérülése miatt.


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Jack, Smith és Ogbah sem lesznek elérhetőek szerintem amikor ti választotok majd, max feltrade-el.
kapitnono
Mentettem a hsz-t, április végén kitárgyaljuk! 😊
1/14-re azért manapság ink 0 db off ball LB megy ki, mint 2.
Ogbahnak nagyon nem tett jót, hogy a bowl-meccsen Tunsil teljesen eltüntette, viszont még hátra van a combine, ahol szvsz olyan számokat fog hozni, hogy az átlag GM csak lesni fog, mint a luki nyúl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 052 — WHO DAT!!!!
A raiders.com-on összeszedték hogy kiket írnak hozzánk a mock draftokban:

...
Bruce
Nkemdiche szerintem baromira nem RM féle karakter...emeletről szintetikus fő hatása alatt kiugrálni draft előtt, sztem elég nagy no-no nálunk.

DT sztem sem igazán need, mert a base felállásban a 2 hegyomlás van benn, a könnyű csomagoknál meg a nagyobb méretű DE-ink forognak be.
Ez az LDE-DT poszt lehet need, ha Mario Edwards sérülése nagyon komoly és hosszabb időre kiesik, amúgy nem.

OT sztem lehet reális választás első körben akár, ha nincs benn pass rusher vagy megfelelő LB. Penn a szezon második felében nem volt éppen jó. Shon Coleman mondjuk szerintem inkább fit LT-nek, mint Conklin...Decker lehet opció sztem.

Ragland sztem inkább 3-4ILB, mint 4-3MLB a sebessége miatt és nekünk inkább kisebb, de fürgébb LB kéne sztem. RM és JDR is ezeket szereti inkább sztem. RM--Roach, M.Smith, Heeney JDR--B.Marshall, D.Trevathan

Alexander sztem túl kicsi nekünk és bár sok filmet nem néztem róla, de nekem nem tűnik akkor Wow prospectnek, mint ahogy sokan írják...

Myles Jack sztem álom pick lenne nekünk. Ő lehetne a Bobby Wagner-ünk 😊

Jaylon Smith szintén remek fogás lenne, mert ahogy én eddig olvastam 4-3ban MLB-ben is remekül megállná a helyét. Off ball LB kell nekünk Heeney\M.Smith mellé és annak remek volna. Aztán kialakul, h Ő vagy Heeney lesz az MLB, másik mehet WLBnek sztem...

Floyd érdekes prospect, de nem tudom hozzánk fit-e. Sztem 4-3ban Ő SLB lesz, mert DEnek kicsinek tűnik. SLBnek viszont ott van Mack, nekünk RDE kéne...3-4-re történő váltás esetén (nem hiszem amúgy) lehet OLB társa Mack-nek, bár ahhoz is kell még erősödnie sztem.


Ebből a leosztásból én a M.Jack-J.Smith duo vmelyik tagjának örülnék igazán.
Furcsa amúgy nekem, hogy 4-3 RDE prospect nincs sehol hozzánk írva. Shaq Lawson vagy Emmanuel Ogbah sztem erősen benne vannak\lesznek a pakliban. Persze, ha jön Olivier Vernon mondjuk FA-ról akkor valóban nem kell oda draftolni 😊
Rolni
Jack, Smith és Ogbah sem lesznek elérhetőek szerintem amikor ti választotok majd, max feltrade-el.


több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A raiders.com-on összeszedték hogy kiket írnak hozzánk a mock draftokban:

...
Bruce
Nkemdiche szerintem baromira nem RM féle karakter...emeletről szintetikus fő hatása alatt kiugrálni draft előtt, sztem elég nagy no-no nálunk.

DT sztem sem igazán need, mert a base felállásban a 2 hegyomlás van benn, a könnyű csomagoknál meg a nagyobb méretű DE-ink forognak be.
Ez az LDE-DT poszt lehet need, ha Mario Edwards sérülése nagyon komoly és hosszabb időre kiesik, amúgy nem.

OT sztem lehet reális választás első körben akár, ha nincs benn pass rusher vagy megfelelő LB. Penn a szezon második felében nem volt éppen jó. Shon Coleman mondjuk szerintem inkább fit LT-nek, mint Conklin...Decker lehet opció sztem.

Ragland sztem inkább 3-4ILB, mint 4-3MLB a sebessége miatt és nekünk inkább kisebb, de fürgébb LB kéne sztem. RM és JDR is ezeket szereti inkább sztem. RM--Roach, M.Smith, Heeney JDR--B.Marshall, D.Trevathan

Alexander sztem túl kicsi nekünk és bár sok filmet nem néztem róla, de nekem nem tűnik akkor Wow prospectnek, mint ahogy sokan írják...

Myles Jack sztem álom pick lenne nekünk. Ő lehetne a Bobby Wagner-ünk 😊

Jaylon Smith szintén remek fogás lenne, mert ahogy én eddig olvastam 4-3ban MLB-ben is remekül megállná a helyét. Off ball LB kell nekünk Heeney\M.Smith mellé és annak remek volna. Aztán kialakul, h Ő vagy Heeney lesz az MLB, másik mehet WLBnek sztem...

Floyd érdekes prospect, de nem tudom hozzánk fit-e. Sztem 4-3ban Ő SLB lesz, mert DEnek kicsinek tűnik. SLBnek viszont ott van Mack, nekünk RDE kéne...3-4-re történő váltás esetén (nem hiszem amúgy) lehet OLB társa Mack-nek, bár ahhoz is kell még erősödnie sztem.


Ebből a leosztásból én a M.Jack-J.Smith duo vmelyik tagjának örülnék igazán.
Furcsa amúgy nekem, hogy 4-3 RDE prospect nincs sehol hozzánk írva. Shaq Lawson vagy Emmanuel Ogbah sztem erősen benne vannak\lesznek a pakliban. Persze, ha jön Olivier Vernon mondjuk FA-ról akkor valóban nem kell oda draftolni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A raiders.com-on összeszedték hogy kiket írnak hozzánk a mock draftokban:

Az első kettőt nem értem, elhiszem hogy jó játékos, de nekünk nem a DT a legnagyobb need:

Expert: Daniel Jeremiah | NFL.com
PICK: Robert Nkemdiche, DT, Ole Miss
Last Updated: January 18, 2016

Expert: Bucky Brooks | NFL.com
PICK: Robert Nkemdiche, DT, Ole Miss
Last Updated: January 18, 2016


Ezt sem érzem annyira átgondolt dolognak, de nyilván hosszútávon need az OT, de én nem érzem olyan fontosságúnak, hogy az első kört erre áldozzuk idén:

Expert: Mel Kiper, Jr. | ESPN.com
PICK: Jack Conklin, T, Michigan State
Last Updated: January 14, 2016


Ez a pick kifejezetten tetszik, needre érkezik és a legjobb belső LB az előzetesek alapján:

Expert: Dane Brugler | CBSSports.com/NFLDraftScout.com
PICK: Reggie Ragland, MLB, Alabama
Last Updated: January 18, 2016


A következő kettő mock még elviselhető kategória, legalábbis poszt alapján, de a magassága miatt szerintem nem ő lenne a fő kiszemelt:

Expert: Rob Rang | CBSSports.com
PICK: Mackensie Alexander, CB, Clemson
Last Updated: January 18, 2016

Expert: Chris Burke | SI.com
PICK: Mackensie Alexander, CB, Clemson
Last Updated: January 18, 2016


Jack egyértelműen álom kategória lenne számomra, bár a sérülése miatt nem tudni, hogy mi lesz a sorsa, akár need, akár nem őt már most is simán aláírnám:

Expert: Steve Palazzolo | ProFootballFocus.com
PICK: Myles Jack, LB, UCLA
Last Updated: January 13, 2016


Hasonlóan Jack-hez ő is jó prospect, de inkább belső LB kellene, de nagy duzzogva elfogadnám őt is:

Expert: Luke Easterling | BleacherReport.com
PICK: Jaylon Smith, LB, Notre Dame
Last Updated: January 18, 2016


Lásd fentebb a másik OT-nál írtakat, itt is igaz, szerintem fölösleges első körben OT-t húznunk a jelenlegi tudásom alapján:

Expert: Dan Kadar | SBNation.com
PICK: Taylor Decker, T, Ohio State
Last Updated: January 18, 2016


Neki is örülnék, mert ő alkalmas lehet arra hogy pass rush-t generáljon Mack-en kívül:

Expert: Walter Cherepinsky | walterfootball.com
PICK: Leonard Floyd, DE/LB, Georgia
Last Updated: January 14, 2016
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
M. Smith cuttolása lenne a totál érthetetlen. A többi mehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes kis gondolatmenet arról, h ki kerülhet cut közelbe:
 cover32.com/2016/01/15/oakland-raiders-to-cut-or-not-to-cut-series-in-one-place/

Lofton nálam no brainer, tuti cut.

DJ Hayden játéka alapján sima cut, de az anyagi fejtegetés miatt lehet kap még egy évet, mint 4.-5. CB, de abszolút nem lesz meglepő, ha elküldjük. Én elküldeném.

Jano nehéz kérdés, de vszeg én is azt tenném, h valódi versenyre bocsátani Tavecchio-val, aztán győzzön a jobb.

Reece ismét nehéz kérdés. Van mögötte egy Olawale, eltiltást is kapott, a fizuja se lenne kevés, ugyanakkor leader...megérteném, ha elküldjük, de biztos várnék legalább TC-ig, hogy alakul a HB-FB szekció.

M.Smith PFF gradje elég durván negatív. Ennyire nem volt rossz, de én is írtam még szezon közben, h azért nem annyira jó, mint ahogy sok helyen Raider fanok beállítják. Ettől függetlenül jövőre még tuti tartanám.

Helu sztem tuti cut.

N.Allen is komoly kérdés, de ez ahogy a cikkben is van hamar kiderül SB után a garantált miatt. Meg tudnám indokolni a tartást és az elküldést is...meglássuk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Draftra, esetleg UDFA-ra hangoló:
 draftbreakdown.com/shrine-game-first-impressions/

Azok a WR-ek akiket említ először igencsak RM méretekkel rendelkeznek sztem. Andre Holmes és Streater pótlására megfelelő lehetne vmelyik esetleg...

A Marshall RB-FB srác is érdekes prospect lehet. Néztem róla 1-2 videót és remek sebessége van ahhoz a mérethez. Lehet akár Murray mögé büntető szerepkörre jelölt későn vagy draft után...

Justin Simmons komoly méretekkel rendelkező S, bár eléggé összevissza dolgokat olvastam róla eddig...

A.Williams LB, érdekes lehet, ha Heeney mögé keresünk MLB prospectet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders.com/news/article-1/Head-Coach-Jack-Del-Rio-Builds-Solid-Foundation-For-Raiders-In-His-First-Year/ed647222-5cbb-4d4b-b780-f53cc5968e2d
tetszik, h azt mondta JDR, h a futójáték rendbetételére mindennel ráfekszenek.
Ez komoly lökést adna az O-nak és segítene Carr-nak is tovább fejlődni.
LT-RG kérdést tisztázni kell és kell Murray mellé legalább 1 életképes futó még.
Rolni
Linch érdekes forgatókönyv lenne 😊
Surda
Nem hiszek ebben a forgatókönyvben.
Lynch baromira nem RM vagy JDR karakter és nem is fiatal, ellenben nem olcsó...én ezt a mozit nem látom...
Ronnie Hillman, Lamar Miller, Bilal Powell, James Starks, esetleg Chris Ivory, ha szabaddá válna...ők lehetnek sztem opciók, ha egyáltalán piacra kerülnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.raiders.com/news/article-1/Head-Coach-Jack-Del-Rio-Builds-Solid-Foundation-For-Raiders-In-His-First-Year/ed647222-5cbb-4d4b-b780-f53cc5968e2d
tetszik, h azt mondta JDR, h a futójáték rendbetételére mindennel ráfekszenek.
Ez komoly lökést adna az O-nak és segítene Carr-nak is tovább fejlődni.
LT-RG kérdést tisztázni kell és kell Murray mellé legalább 1 életképes futó még.
Rolni
Linch érdekes forgatókönyv lenne 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders.com/news/article-1/Head-Coach-Jack-Del-Rio-Builds-Solid-Foundation-For-Raiders-In-His-First-Year/ed647222-5cbb-4d4b-b780-f53cc5968e2d
tetszik, h azt mondta JDR, h a futójáték rendbetételére mindennel ráfekszenek.
Ez komoly lökést adna az O-nak és segítene Carr-nak is tovább fejlődni.
LT-RG kérdést tisztázni kell és kell Murray mellé legalább 1 életképes futó még.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A Broncos hosszabbított Wolfe-val. Egy jó játékos már nem kerül piacra, akit szívesen láttam volna a csapatban, főleg így Mario sérülése után.
peterbadbone
Ez mondjuk azt is jelenti, h Malik Jackson szinte biztos piacra lép sztem. Ha esetleg Mario sérülése tényleg súlyos lenne, akkor Jackson lehet jelölt az Ő posztjára. Drága lesz Malik és mivel Ő is a LDE, nickel DT posztra betehető csak akkor mozdulnék rá, ha Edwards kidől.
Ha MEJr. TC-re rendben lesz akkor sztem nem kell Malik nekünk...akkor marad a Wilkerson, Vernon páros akik igen érdekesek lehetnének nekünk, de sok a kérdőjel velük kapcsolatban...leginkább az, h piacra kerülnek-e...
Wilkerson-t tudnánk használni remekül Mario-val együtt, hiszen Wilk simán betehető 3tech DT szerepbe a mi 4-3under-ünkbe.
Olivier pedig lehetne ugye a RDE\LEO a csapatban...Ő talán a legnagyobb need-fit a FA-k közül, de kétlem, h piacra engedik...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Broncos hosszabbított Wolfe-val. Egy jó játékos már nem kerül piacra, akit szívesen láttam volna a csapatban, főleg így Mario sérülése után.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Ez a Mel Kiper Jr. hihetetlen fazon...hogy van ennek állása komolyan...
 www.raiders.com/news/article-1/Who-Does-Mel-Kiper-Jr-Have-the-Raiders-Taking-in-the-Draft-and-More/8378f717-ef56-4209-974e-4568dfccf246
Azt leírja, h minkét T poszton UFA emberünk van...hülye ez? Howard és Watson is szerződés alatt áll. Egyedül Donald Penn a lejáró és Webb, valamint Khalifa, de ők meg belső fal emberek, akkor is, ha Webb játszott talán 2 meccset RT-ként, amikor Howard lement...nevetséges...
Rolni
Az utóbbi 2 évben rendre eltalálta, hogy kit húzunk.
Amadeus91
vaktyúk is talál alapon max...ennyire ne legyen képben egy csapattal, amikor arról ír, nyilatkozik sztem gáz...
mondjuk Cooper és Mack-et nem volt olyan nehéz eltalálni 😊
ráadásul Mack-et nem is találta el:  www.sbnation.com/nfl/2014/5/8/5694964/nfl-mock-draft-mel-kiper-jadeveon-clowney
Nem tudom akkor mire gondoltál.
Rolni
Cooperre és Mackre, btw az utóbbi úgy rémlett, hogy meg lett mockolva Mel által hozzánk, de akkor mea negligentia.

OT-t meg tényleg kéne draftolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez a Mel Kiper Jr. hihetetlen fazon...hogy van ennek állása komolyan...
 www.raiders.com/news/article-1/Who-Does-Mel-Kiper-Jr-Have-the-Raiders-Taking-in-the-Draft-and-More/8378f717-ef56-4209-974e-4568dfccf246
Azt leírja, h minkét T poszton UFA emberünk van...hülye ez? Howard és Watson is szerződés alatt áll. Egyedül Donald Penn a lejáró és Webb, valamint Khalifa, de ők meg belső fal emberek, akkor is, ha Webb játszott talán 2 meccset RT-ként, amikor Howard lement...nevetséges...
Rolni
Az utóbbi 2 évben rendre eltalálta, hogy kit húzunk.
Amadeus91
vaktyúk is talál alapon max...ennyire ne legyen képben egy csapattal, amikor arról ír, nyilatkozik sztem gáz...
mondjuk Cooper és Mack-et nem volt olyan nehéz eltalálni 😊
ráadásul Mack-et nem is találta el:  www.sbnation.com/nfl/2014/5/8/5694964/nfl-mock-draft-mel-kiper-jadeveon-clowney
Nem tudom akkor mire gondoltál.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Ez a Mel Kiper Jr. hihetetlen fazon...hogy van ennek állása komolyan...
 www.raiders.com/news/article-1/Who-Does-Mel-Kiper-Jr-Have-the-Raiders-Taking-in-the-Draft-and-More/8378f717-ef56-4209-974e-4568dfccf246
Azt leírja, h minkét T poszton UFA emberünk van...hülye ez? Howard és Watson is szerződés alatt áll. Egyedül Donald Penn a lejáró és Webb, valamint Khalifa, de ők meg belső fal emberek, akkor is, ha Webb játszott talán 2 meccset RT-ként, amikor Howard lement...nevetséges...
Rolni
Az utóbbi 2 évben rendre eltalálta, hogy kit húzunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez a Mel Kiper Jr. hihetetlen fazon...hogy van ennek állása komolyan...
 www.raiders.com/news/article-1/Who-Does-Mel-Kiper-Jr-Have-the-Raiders-Taking-in-the-Draft-and-More/8378f717-ef56-4209-974e-4568dfccf246
Azt leírja, h minkét T poszton UFA emberünk van...hülye ez? Howard és Watson is szerződés alatt áll. Egyedül Donald Penn a lejáró és Webb, valamint Khalifa, de ők meg belső fal emberek, akkor is, ha Webb játszott talán 2 meccset RT-ként, amikor Howard lement...nevetséges...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azért hülyén mutatna itthon az eredményjelzőkön a SAR rövidítés.