NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Na mondjatok friss infokat! 😊 Mert maradunk egyenlőre ez tisztasor,de kapunk lét cserébe,vagy mi lesz?
skat
A Raiders és a Chargers is 100-100 millió $-t kap a ligától stadionépítésre, ha nem sikerülne, akkor az egyik csapatnak lesz lehetősége LA-be menni és a Rams-szel közösen használni az inglewoodi stadiont.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem a legvalószínűbb, hogy kapunk pénzt a ligától arra, h új stadiont építsünk Oaklandben. A város vezetése mondjuk továbbra is kurvára kellene, szóval nem lefutott ügy ez még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Na mondjatok friss infokat! 😊 Mert maradunk egyenlőre ez tisztasor,de kapunk lét cserébe,vagy mi lesz?

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem is tudtam hogy Margot Robbie (Wall street farkasa, idén ő lesz a Suicide Squad Harley Quinnje) Raiders fan és foglalkoztatja, mi lesz a csapattal. 😊
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eldőlt, egyenlőre maradunk Oakland-ben.

Én nem bánom, így szerettem meg a csapatot, ha valamikor költözni fogunk azt sem fogom bánni, ez olyan része ennek a sportnak, ami ellen nem tudok bármit is mondani. Nekem mindegy, hogy a kedvenc csapatom melyik városban játszik, tőlem lehetne Anchorage Raiders is.

Kíváncsi leszek, hogy mivel (mennyivel) sikerült Davis-t rábírni, hogy ne költözzünk és hogy ezt a pénzt mire is fogja fordítani.

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Hehe állítólag lesz olyan szavazás is hogy Chargers-Raiders együtt Inglewoodba.
empty taxi
ezt nem tudom honnan vetted, de teljességgel kizárt

baggio
Gsn.
empty taxi
elnézted a tweetet akkor
 twitter.com/pfbusiness/status/687036500605845504

ez arra vonatkozott, hogy az első szavazás még csak a Rams -> Inglewoodról szólt, ez elhasalt, és azóta már csak a Rams+Chargers, illetve a Raiders+Chargers van terítéken

egyre biztosabbnak látszik, hogy a az inglewoodi projekt lesz a nyerő, hiába a Disney vezért, hiába a szakbizottság ajánlása, ennyit számít Jerry Jones lobbija...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hehe állítólag lesz olyan szavazás is hogy Chargers-Raiders együtt Inglewoodba.
empty taxi
ezt nem tudom honnan vetted, de teljességgel kizárt

baggio
Gsn.

Hallgatom az NFL Networköt közben Rapoport azt mondta, hogy Mark Davis hajlik az alkura, hogy nem megy LA-be, ha megfelelő ajánlatot kap a ligától. Ezalatt gyanítom lóvét ért stadionépítésre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Hehe állítólag lesz olyan szavazás is hogy Chargers-Raiders együtt Inglewoodba.
empty taxi
ezt nem tudom honnan vetted, de teljességgel kizárt

5-1 az állás a Carson projekt javára. Ahhoz hogy az Inglewood-i nyerjen a 26 maradék szavazatból 23 kellene hogy odakerüljön, kizártnak tartom!
Bruce
pedig az első kört már Inglewood nyerte, csak még nem lett meg a 24 voks


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hehe állítólag lesz olyan szavazás is hogy Chargers-Raiders együtt Inglewoodba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most már csak az a kérdés, hogy Chargers és Rams vagy Chargers és Raiders költözés lesz e. A Rams egyedül megy Inglewood-ba témát kihúzták a szavazólapról.
Bruce
Az LA bizottság a Raiders/Chargers projektet javasolta a tulajdonosoknak. A szavazás most van éppen.
Bruce
5-1 az állás a Carson projekt javára. Ahhoz hogy az Inglewood-i nyerjen a 26 maradék szavazatból 23 kellene hogy odakerüljön, kizártnak tartom!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most már csak az a kérdés, hogy Chargers és Rams vagy Chargers és Raiders költözés lesz e. A Rams egyedül megy Inglewood-ba témát kihúzták a szavazólapról.
Bruce
Az LA bizottság a Raiders/Chargers projektet javasolta a tulajdonosoknak. A szavazás most van éppen.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most már csak az a kérdés, hogy Chargers és Rams vagy Chargers és Raiders költözés lesz e. A Rams egyedül megy Inglewood-ba témát kihúzták a szavazólapról.
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
szerintem ha bejön ez a Rams+Chargers LA-ben, akkor Davisnek és a Raidersnek kb. annyi is
pénzügyileg flow bevételek szempontjából hatalmas problémák lehetnek ebből
sapka
Jepp. És nincs kiút sem.
Amadeus91
Ezzel nem értek 1-et. A 49ers ott van az öböl túloldalán és eddig is megvoltunk. Eddig sem a jegyeladások miatt volt a probléma. Majd pont a két gagyi miatt szívunk? Kétlem.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
szerintem ha bejön ez a Rams+Chargers LA-ben, akkor Davisnek és a Raidersnek kb. annyi is
pénzügyileg flow bevételek szempontjából hatalmas problémák lehetnek ebből
sapka
Jepp. És nincs kiút sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem ha bejön ez a Rams+Chargers LA-ben, akkor Davisnek és a Raidersnek kb. annyi is
pénzügyileg flow bevételek szempontjából hatalmas problémák lehetnek ebből

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Hát hogyha ilyen beteg elképzelései vannak Davisnek,akkor bújjon is el a föld alá... VAGY LA,vagy Oakland!!!!!
,,Mark Davis, az Oakland Raiders tulaja ugyanakkor azt dobta fel, hogy ha a Raidersnek nem jön össze Los Angeles, akkor a következő célpontja a texasi San Antonio lenne. "
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én speciel hülyét kapnék ha nem Davis kezében maradna a csapat...
Ha most nem lesz stadion majd lesz jövőre vagy azután. Nem kell erőltetni semmit. Ha jönnek a jó eredmények akkor megoldódik majd minden. Én annak örülnék ha maradnánk a valagunkon, ne legyen ebből a költözésből kapkodás.
Utópia de tegyük fel nyerünk egy SB-t vagy akár rájátszásban menetelünk 1 picit... A GSW is le akar lépni, mi is. Oakland városa jó nagy hülye ha 2 ilyen kaliberű Major Franchise-ából 1-et se tart meg. 😮
Nemhogy foggal körömmel valami megoldáson törnék a fejüket. Az Oracle is egy okádék... 😛
Gondolom ott sincs lóvé de érted... Már a város felőli akarás is sokat jelentene - és itt nem a Coliseum-ban a lelátók közti led csíkra gondolok amitől gondolom Mark se esett hasra...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Na ja, csak kényszerpályán van pénz nélkül. Magától nem tud stadiont építeni, lelépni sem tud.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én szívesebben látom a csapatot Al fia kezében, mint másnál...
Másfelől meg MD elég jól csinálja eddig sztem. Volt türelme, kitartott RM mellett, hagyja dolgozni és szépen látszik az eredmény is már...
Arról nem tehet, h a tulajok között csóró gyakorlatilag és nem illik be a csapatba...
Meg igazán arról sem sztem, h Oakland vezetése nem hajlandó a zsebébe nyúlni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
Kampman
Több opció is kering.
1. Az NFL ad annyi pénzt Mark Davisnek, hogy építhessen egy új stadiont Oaklandben.
2. Ideiglenes maradás Oaklandben, utána go San Diego/St. Louis
3. Az új Niners stadionba mennének társbérlőnek.
empty taxi
1. Lenne a legjobb. SD-ban a stadion putri, St. Louisba meg minek? Annál San Antonio is jobb lenne.

4. MD eladja a csapatot egy gazdag palinak.
Amadeus91
Állítólag Larry Ellison érdeklődik Mark Davisnél, kisebbségi részesedést akar venni.
empty taxi
A gond ezzel az, hogy már így is egy jó adag rész nem Davis kezében van, mert Al anno eladott már ennek annak belőle...ha tovább értékesít MD, előfordulhat, h vki összevásárolja a kinntlévő részeket és többségi tulaj lesz...
Rolni
Tbh, jobban járnánk vele. Mark totál outsider a ligában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
Kampman
Több opció is kering.
1. Az NFL ad annyi pénzt Mark Davisnek, hogy építhessen egy új stadiont Oaklandben.
2. Ideiglenes maradás Oaklandben, utána go San Diego/St. Louis
3. Az új Niners stadionba mennének társbérlőnek.
empty taxi
1. Lenne a legjobb. SD-ban a stadion putri, St. Louisba meg minek? Annál San Antonio is jobb lenne.

4. MD eladja a csapatot egy gazdag palinak.
Amadeus91
Állítólag Larry Ellison érdeklődik Mark Davisnél, kisebbségi részesedést akar venni.
empty taxi
A gond ezzel az, hogy már így is egy jó adag rész nem Davis kezében van, mert Al anno eladott már ennek annak belőle...ha tovább értékesít MD, előfordulhat, h vki összevásárolja a kinntlévő részeket és többségi tulaj lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
San Antonio csak azért lenne jó, mert ott kevesebb az adó mint Californiában, Texasban nincsen individual income tax, ami még az NFL játékosok esetében rájönne a 39,6%-os kulcsra. Californiában 12,3% még rájön erre.

Nem mindegy, hogy valakinek a 2 milliójából 792 ezret vesznek el vagy 1 038 ezret. Bár nem vagyok amerikai adószakértő és lehet nincs ekkora a különbség, de van különbség az biztos.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
Kampman
Több opció is kering.
1. Az NFL ad annyi pénzt Mark Davisnek, hogy építhessen egy új stadiont Oaklandben.
2. Ideiglenes maradás Oaklandben, utána go San Diego/St. Louis
3. Az új Niners stadionba mennének társbérlőnek.
empty taxi
1. Lenne a legjobb. SD-ban a stadion putri, St. Louisba meg minek? Annál San Antonio is jobb lenne.

4. MD eladja a csapatot egy gazdag palinak.
Amadeus91
Állítólag Larry Ellison érdeklődik Mark Davisnél, kisebbségi részesedést akar venni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Jött is a hír, hogy San Antonio esélyes lesz, ha LA off
Amadeus91
Ilyen esetben ezt lehetséges? Mármint, hogy az eredeti tervekkel ellentétben hirtelen benyújtunk egy másikat?
peterbadbone
Majd jövőre lehet esedékes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jött is a hír, hogy San Antonio esélyes lesz, ha LA off
Amadeus91
Ilyen esetben ezt lehetséges? Mármint, hogy az eredeti tervekkel ellentétben hirtelen benyújtunk egy másikat?