NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Jött is a hír, hogy San Antonio esélyes lesz, ha LA off

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én inkább választanám a maradást, mint, hogy a Chargers-szel költözzünk és menjünk át az NFC-be a Rams helyére. Sok sikert a két csapatnak LA-ben.

több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
Kampman
Több opció is kering.
1. Az NFL ad annyi pénzt Mark Davisnek, hogy építhessen egy új stadiont Oaklandben.
2. Ideiglenes maradás Oaklandben, utána go San Diego/St. Louis
3. Az új Niners stadionba mennének társbérlőnek.
empty taxi
Kitérek a hitemből ha San Diego Raiders,vagy St Louis Raiders leszünk,vagy maradjunk,vagy go LA.... az,hogy melyik opció lesz,szintén kiderül szerdán?
Az 1.opció nagyon baba lenne,ezért sincs rá sok esély,meg gondolom,akkor tartoznánk a ligának... 😊

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
Kampman
Több opció is kering.
1. Az NFL ad annyi pénzt Mark Davisnek, hogy építhessen egy új stadiont Oaklandben.
2. Ideiglenes maradás Oaklandben, utána go San Diego/St. Louis
3. Az új Niners stadionba mennének társbérlőnek.
empty taxi
1. Lenne a legjobb. SD-ban a stadion putri, St. Louisba meg minek? Annál San Antonio is jobb lenne.

4. MD eladja a csapatot egy gazdag palinak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
Kampman
Több opció is kering.
1. Az NFL ad annyi pénzt Mark Davisnek, hogy építhessen egy új stadiont Oaklandben.
2. Ideiglenes maradás Oaklandben, utána go San Diego/St. Louis
3. Az új Niners stadionba mennének társbérlőnek.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 001
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
skat
A stadionotokkal akkor is kell kezdeni valamit.
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Na,akkor úgy néz ki,hogy maradunk?
Bowl.hu @Bowlhu

Úgy tűnik működik Jerry Jones lobbija, és egyre valószínűbb, hogy a Rams és a Chargers fog együtt Los Angeles-be költözni. Döntés szerdán
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na az ilyen Bengals féle esetek miatt mondom azt, hogy mennyire kifizetődő és szimpatikus McKenzie stratégiája, hogy aggyal rendelkező és azt használni is tudó játékosokat szeretne a csapatába draftolni/igazolni.
peterbadbone
 pbs.twimg.com/media/CYVglUHUAAAXr1X.jpg

 twitter.com/SBNationGIF/status/686057024057024512

karma is a bitch
deyell
Nem vagyok kárörvendő alapból, de most még is!!
Feldobott szar nyakonbaszta, köszönöm köszönöm azt is hogy láthattam. 😀
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Annyi kieg, hogy emlékezetem szerint a Hox D azért sokat játszik cover3-at, nem feltétlen embereznek.
Ohh találtam is róla cikket:  jameslightfootball.com/2015/04/12/seattle-seahawks-cover-3-pattern-matching-3-buzz-mable/
empty taxi
Köszi!

Az egyik CB itt is szinte végig emberezik, ha jól nézem és a #2CB és a NCB tol zónát. Kulcs a remek SS. Az nagyon kéne!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Annyi kieg, hogy emlékezetem szerint a Hox D azért sokat játszik cover3-at, nem feltétlen embereznek.
Ohh találtam is róla cikket:  jameslightfootball.com/2015/04/12/seattle-seahawks-cover-3-pattern-matching-3-buzz-mable/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Néztem a Seahawks-Vikings meccset és folyamatosan azon agyaltam, h ilyen védelmet szeretnék én is nekünk 😊
Mindkét védelem remekül dolgozott a meccsen, remekül összerakott egységek.
Azért a Seahawks egységet próbálom itt kicsit szédszedni és megnézni mi hol állunk jelenleg, mert elvileg ez az a védelem ami alapján épül a mienk is.

DL:
Seahawks LDE:
Michael Bennett 6'4 274
Bennett fontos feladata a szélső futások benntartása és természetesen pass rush. A tegnapi meccsen elég sokat mozgatták a bal és a jobb oldal között.
Raiders LDE:
Mario Edwards Jr. 6'3 280
Tudom, hogy idén Mario leginkább jobb oldalon játszott, nagyon sokat ROLB\RDE posztról és bár hatékony volt neki a helye szerintem az LDE poszton van, illetve nickel\dime csomagoknál belül. Remekül játszott futás ellen és pass rush terén is nagyon jó volt belülről. Ha a nyaksérülésének nincsen komoly hatása rá, akkor ez a poszt ki van pipálva, ráadásul remek játékossal.

Seahawks NT:
Ahtyba Rubin 6'2 325
Klasszikus 4-3 nose tackle szerepkör ez. Ölni a futást, felvenni belül a duplázást és azért, ha sikerül némi nyomást generálni.
Raiders NT:
Justin Ellis 6'2 334
Ellis lassan indította az évet sérülések miatt, de szépen belendült utána. Remek megoldás szerintem NT poszton Jelly. Úgy gondolom itt is van egy megnyugtató "pipánk".

Seahawks DT:
Brandon Mebane 6'1 311
Ő játsza elvileg a 3tech\UT posztot a Hawks védelemben. Nem egy sack mester és szerintem bár UT nem a pass rush az elsődleges feladata. Ha jól néztem, gondolom a futás ölése az elsődleges feladata neki is és ezután mehet a nyomás, ha sikerül.
RaidersDT:
Dan Williams 6'3 315
Már a Cards-nál sem csak 3-4NT, hanem 3-4DE is. Nálunk is játszott némi NT-t, de főleg Jelly kiesésekor. Amikor van Jelly is, akkor mellette játszik leginkább 3tech poszton, de volt kinn 5technek is. A base felállásban szerintem teljesen megfelelően tudja a futást ölő 3tech szerepet hozni és azért láttuk idén is, h képes pass rushból is kivenni a részét olykor. Jelly és Williams esetében is fontos a rotáció, mert el fáradnak ekkora testtel hamar, de az más kérdés. Ezt a posztot is nyugodt szívvel pipálom ki.

Seahawks RDE:
Cliff Avril 6'3 260
Ő játsza a LEO posztot, ami elvileg wide 9\9 tech-et jelent és fő feladat a pass rush, de a szélső futások megtartása is feladata. Tegnap elég sokat cserélgették az oldalakat Bennett-el, de ha jól néztem ő maradt mindig a szélső rusher szerepben.
Raiders RDE:
Benson Mayowa 6'3 255
Év végére MEJr. kiesése körül került kezdőbe Mayowa, de már előtte is használgattuk rotációs siettetőként. Mayowa a Denver, illetve a Packers ellen villantott, de az utolsó két meccsen nem nyújtott olyan teljesítményt, hogy érdemes lenne rajta kezdő szerepben elgondolkozni. Ez a poszt egyértelműen hiányposzt érzésem szerint. Elvileg erre a posztja várható Aldon Smith, de szerintem nem vághatunk neki az évnek Mayowa-val, mondván úgyis jön majd Aldon. Nem biztos, h érkezik majd, nem tudjuk milyen formában lesz, mennyi idő alatt lendül bele. Erre a posztra szerintem kell korán draftolni vagy egy veteránt leigazolni, amíg Aldon Smith visszatér és formába lendül.

LB sor:
Seahawks SLB:
Bruce Irvin 6'3 260
Elsődleges feladata a pass rush támogatása és futásban a szél tartása.
Raiders SLB:
Khalil Mack 6'3 260
Mack klasszisokkal jobb játékos, mint Irvin. Elit szinten dolgozik a szélről futás ellen is és pass rushban is. Nem kérdés a "pipa"

Seahawks MLB:
Bobby Wagner 6'0 240
A védelem irányítója cover és run stop feladatkörrel. Wagner az egyik legjobb MLB a ligában, abszolút 3down játékos.
Raiders MLB:
Ben Heeney 6'0 231
Bár a mikrofon nem rajta volt elvileg, de sztem Ő a MLB jelenleg, ha base csomagról beszélünk. Heeney elég bíztató rookie szezonon van túl. Év végre 3 kezdés is összejött neki és voltak nagyon jó meccsei. A stábnak vissza kell nézni majd a meccseket és megnézni, h coverben elég jó-e ahhoz, amit kérnek tőle. Hajlok arra, hogy egy vékony ceruzával behúzzuk a pipát Heeney-nek, de annyira nem volt meggyőző, hogy ha mondjuk egy műtét miatt csúszó J.Smith BPA lenne ne húzzuk be pl.

Seahawks WLB:
KJ Wright 6'4 246
Cover és run support a feladata, tőle is 3down szerepkört várnak.
Raiders WLB:
Malcolm Smith 6'0 226
Méretileg jóval kisebb, mint Wrigth, de remekül illik a sémába, 3down LB és remek évet futott, statisztikailag jobbat, mint Wright pl. Idén MLB feladatokat is ellátott, rajta volt a füles is. Nyugodt szívvel húzom ide is be a pipát.

Secondary:
Seahawks LCB:
Richard Sherman 6'3 195
A liga egyik legjobb CB-je Sherman. Szinte folyamatos man-to-man a feladata és legtöbbször 1v1-el.
Raiders LCB:
David Amerson 6'1 205
Amerson profi pályafutásának legjobb évét produkálta, pedig késve érkezett és gyakorlatilag útközben kezdték beilleszteni a védelembe. 12 meccsen volt kezdő, így azért nem olyan kicsi a merítés róla, hogy ne lehetne mostanra kijelenteni, h remekül fekszik neki a séma, kezdő szintű CB, statisztikailag jobb szezonja volt, mint Shermannak, ami persze nem azt jelenti, hogy jobb lenne, de nem rossz eredmény. Pipa.

Seahawks RCB:
DeShawn Shead(6'2 220)\Jeremy Lane(6'0 190)
Azért a törtvonal, mert a DC-k Shead-et hozzák kezdőnek és láttam is a pályán sokat, de többször figyeltem fel Lane-re is a szélen, aki ugye igen későn kezdte az idei évet a tavalyi SB sérülés miatt. Itt is emberezés a feladat leginkább csak ugye Safety help ide kerül inkább. Jeremy Lane FA lesz elvileg és szerintem baromira rá kellene mennünk. El kéne hozni, mint tettük M.Smith-el tavaly. Itt remek eséllyel indulhatna kezdő posztért, ismeri a sémát, Norton-t és nem kerülne annyiba, mint egy Sean Smith vagy Trumain Johnson (ha egyéltalán piacra lépnek), ami azért fontos lehet majd, mert Amerson szerződése lejár köv szezon után.
Raiders RCB:
TJ Carrie(6'0 200)\Neiko Thorpe(6'1 200)
Nálunk is lehet használni a tört vonalat, mert Carrie elég fura szezonon van túl és év vége felé, mikor S posztról már visszatért akkor is volt, h Ő volt a NCB, míg Thorpe a szélső CB. Ezzel együtt ha most mondani kéne egy nevet az vszeg TJ Carrie lenne és bár év elején úgy gondoltuk vele megvan az egyik CB poszt oldva sajnos most ez mégsem fest úgy. Biztos megzavarta a S váltás, de nem volt igazán jó a szezon második felében már. Jelenleg nem igazán merném vele kezdeni az évet a szélen. Lehet nem fekszik neki annyira a séma, mint a korábbi vagy csak mivel van egy Amersonunk elkezdtek rá dobálni és kiderül, h csak Hayden&Co-hoz képest volt jó. NCB szerepkör némi S rotációval keverve abszolút hasznos elemmé teszi őt még, de nem kezdő CB szint. Nincsen pipa.

Seahawks SS:
Kam Chancellor 6'3 232
Az egyik legjobb SS a ligában, remek méret, jó sebesség. Boxban is komoly szerepe van a futás ellen, de coverban is sok szerep jut neki pl a TE védekezés jó része. Rudolph tegnap megviccelte, de ettől függetlenül remek játékos.
Raiders SS:
Taylor Mays 6'3 225
Mérete megvan a pozícióhoz és a sebessége is, de sajnos játékszintje bőven elmarad. A második leigazolása után sikerült ezt az SS posztot megtalálni neki, de nem kezdő szint, annak ellenére, h voltak jó meccsei. Cserének, rotációnak jó lehet, de kezdő kellene elé. Nincs pipa.

Seahawks FS:
Earl Thomas 5'10 200
Egyik legjobb FS és így leírva már már pofátlanság ez a Seattle védelem, ennyi top emberrel 😊 . Leginkább a cover értelemszerűen a feladata, hátul nagy zónát játszik be hatásosan.
Nate Allen 6'1 210
Idén nem igazán sikerült FS poszton használni és sérült is volt rengeteget. Nem éppen olyan bemutatkozó év aminek Ő, a stáb vagy mi örülhettünk volna. Ezzel együtt azt gondolom kell neki még egy esélyt adni. FS poszthoz megvan a sebessége, érzéke és sztem megfelelően megoldaná a hátsó zóna őrzését. Ha van olyan elérhető opció drafton aki veszélyes lehet rá és BPA jöjjön nyugodtan, de nem igazán need a poszt egyenlőre sztem. Halvány pipa.


Összegezve szerintem a kezdő védelmünkbe hiányzik egy RDE\LEO pass rusher, egy kezdő RCB\szélső corner és egy SS.

Pass rusher ha Aldon Smith-re valóban várunk és lesz opció a piacon, akkor FA megoldásért kiállt sztem. Tamba Hali remek opció lehetne 1-2 évre sztem.

Kezdő CB-t jó volna FA piacról hozni szerintem. Nekem Jeremy Lane a fő jelöltem, de természetesen egy Sean Smith vagy Trumain Johnson pick up sem szomorítana el. Drafton is hoznék még CB-t, hogy legyen kezdő potenciál Amersonék mögött és legyen depth. Eli Apple, Xavier Howard méretük alapján jó séma fit-ek lehetnének pl.

SS poszt vszeg maradna a draftra, hiszen nemigen lesz top SS elérhető szerintem FAn. Kearse, Bell, Cash, Dillon, Joseph mind érdemes lehet egy alapos felülvizsgálatra draft előtt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25444685/report-joe-philbin-wanted-to-dump-tannehill-draft-derek-carr-in-2014

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Na az ilyen Bengals féle esetek miatt mondom azt, hogy mennyire kifizetődő és szimpatikus McKenzie stratégiája, hogy aggyal rendelkező és azt használni is tudó játékosokat szeretne a csapatába draftolni/igazolni.
peterbadbone
 pbs.twimg.com/media/CYVglUHUAAAXr1X.jpg

 twitter.com/SBNationGIF/status/686057024057024512

karma is a bitch

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Na az ilyen Bengals féle esetek miatt mondom azt, hogy mennyire kifizetődő és szimpatikus McKenzie stratégiája, hogy aggyal rendelkező és azt használni is tudó játékosokat szeretne a csapatába draftolni/igazolni.
peterbadbone
Tegyük hozzá, hogy a vasas is egy faszkalap csapat, végig ment az adok-kapok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Na az ilyen Bengals féle esetek miatt mondom azt, hogy mennyire kifizetődő és szimpatikus McKenzie stratégiája, hogy aggyal rendelkező és azt használni is tudó játékosokat szeretne a csapatába draftolni/igazolni.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
PFF szerint a mi DL-ünk\front5-ünk a 4. legjobb volt:
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Khalil Mack has become the first selection at two positions in the same year, while Adrian Peterson and J.J. Watt are unanimous choices for the 2015 Associated Press NFL All-Pro Team.

Mack was a force at both defensive end and outside linebacker for Oakland this season. He drew enough support Friday from a panel of 50 media members who regularly cover the league to make history. Others, including Houston's Watt last year, have been chosen first team at one position and second at another.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.foxsports.com/nfl/story/oakland-raiders-tampa-bay-buccaneers-donald-penn-left-tackle-free-agency-010616

Penn innen akar visszavonulni
Amadeus91
nem bánom, csak akkor nyújtson jobb teljesítményt, mint amit a legutóbbi szezon második felében produkált, mert az kevés lesz.
deyell
Igen a szezon 2. felében nem hozta a tavalyi, év eleji szintet sajnos. Nem tudom, h sérülés volt-e a dologban, mert volt több meccsen is, h pár playre ki kellett mennie...ha nem, akkor nem tuti, h RM visszahozza.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.foxsports.com/nfl/story/oakland-raiders-tampa-bay-buccaneers-donald-penn-left-tackle-free-agency-010616

Penn innen akar visszavonulni
Amadeus91
nem bánom, csak akkor nyújtson jobb teljesítményt, mint amit a legutóbbi szezon második felében produkált, mert az kevés lesz.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.foxsports.com/nfl/story/oakland-raiders-tampa-bay-buccaneers-donald-penn-left-tackle-free-agency-010616

Penn innen akar visszavonulni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jerry McDonald ‏@Jerrymcd Jan 5
Biggest reasons for Raiders optimism: continuity, a QB, dominant defender, and most good young players since return to Oakland.

Jerry McDonald ‏@Jerrymcd Jan 5
To go from 3-13 and outscored by 199 to 7-9 and outscored by 40 is a big step, by any standard. Only 10 wins, playoffs, satisfactory in '16

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kicsit utánna olvastam Boone-nak.
Elvileg a 2012-s szezon után 315lbs-re felnyomta magát és jött is a remek szezon 13ban. Amiatt írom ezt, mert a 300-as legtöbb helyen jegyzett méretével nem igen passzolna a képbe nálunk, de a 315 bőven passzol...meg ha jól gondolom a SF is power sémát tolt Harbo alatt a sikeres években is, ahol Boone és Iupati a legjobb OG páros volt talán...
Volt holdoutja korábban és a SF edzői kar megint robbantva lett sztem simán otthagyja őket.
Jó opció lehetne valóban. Brooks vagy Boone és akkor Feliciano tudna LG-RG csere poszton dolgozni, fejlődni. Barnes vagy Webb maradhat G\T csere szerepkörben és akkor "csak" egy project LT kell Penn mögé mondjuk...Jack Conklin kijön a draftra és a Tunsil-Stanley duo után lehet reális opció 14. helyen sztem. Persze első körben instant kezdőt szeretne az ember mindig húzni...mondjuk ha elég jó kiszoríthatja akár Penn-t rögtön, de ha RM a FA-t és a draftot jól meghúzza idén is lehet belefér egy fél vagy teljes redshirt év az első körös LT-től...

Védő oldal bonyolultabb lesz...több a kérdés...Edwards egészsége, Aldon helyzete, Tuck helyzete, Ball egészsége

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem Penn még kap 1-2 év bizalmat, eddig nagyon jól teljesített és Watson biztos, hogy kap még lehetőséget, hogy bizonyítson, akár a bal, akár a jobb oldalon. Számomra a legszebb támadó oldali FA húzás az Alex Boone leigazolása lenne! Nem tudom, hogy McKenzie elképzeléseibe/elveibe mennyire fér bele a stílusa, de mindenképp nagy lökést adhatna a fal jobb oldalának és a futójátéknak. Remélem Crabtree mond róla pár jó szót. A Penn-Jackson-Hudson-Boone-Howard fal már igazán pofásan hangzana. A mélység is megoldható lenne egy késői körös(4-5) OL húzással illetve Webb és/vagy Barnes visszaigazolásával.

Izgalmas időszak elé néz a csapat, mind a költözés, mind a keret alakításának szempontjából.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/RaidersBeat/status/684480084485521408
deyell
Nem bánom túlzottan. Ha lett volna egy igazán faszányos OC és azt elhoztuk volna, akkor sem lettem volna szomorú éppen, mert azért nem egy ász Musgrave, de kell egy kis folyamatosság és ha sikerül a futójátékot rendbe tenni, azért sokkal könnyebb helyzetben lesz Ő is és Carr is. A lehetőség adott egy további fejlődésre O oldalon, illetve lesz 16 meccsnyi tape amin végig mennek gondolom O és D staff és szépen egymásnak is segítve elemeznek egy adagot, amiből megintcsak lehet tanulni.

Támadó oldalon nagyon fontos lenne sztem:
-OL erősítése:
LT poszt kérdéses jelenleg, mert Penn a szezon 2. felében gyengébb volt, mintha jönne elő a kora...Sztem Penn-t meg kéne tartani 1 vagy 2 éves dealen, de ha a BPA úgy jön ki akár első körben is lehetne LT-t hozni.
RG poszt is kérdéses, mert Feliciano ugyan hoza kb Webb szintjét, de robbantani nem robbantott. Kéne ide legalább egy valódi versenytárs Feliciano mellé, de egy bivaly FA (pl.: Brooks sem lenne hülyeség)
RT poszt, ha Howard és Watson is egészséges lesz offseason nagy részére várhat, főleg, ha jön fiatal OT, mert max RT-ben kezd első évben, ha úgy jön ki jobban a kezdő 5-ös.
-RB poszt erősítése:
Helu teszt és a Jones RB teszt befulladt, kell egy valódi opció Murray mögé, mellé. FA felhozatal nem acélos, de lehet onnan is és draftról is kéne halászni 1-et, 1-et. Lamar Miller nem lenne olcsó, de sztem jó fit lenne és akkor nem kell draft pick oda, elég vmi UDFA
-WR poszt mélyítése, lehetőleg returnerrel:
Fontos lenne sztem egy baromi gyors, fürge emberke a keretbe, akit belül lehetne pörgetni és visszahordásoknál használni. Andre Debose lehet megoldja a returner posztot, de lutri rá építeni.

Ha meg tudjuk oldani a futójátékot az OL erősítésével és kiegészítő RB szerzésével az komoly lökést adna az egész O-nak.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 twitter.com/RaidersBeat/status/684480084485521408
deyell
Helyes

criminal lawyer or criminal lawyer?