NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/RaidersBeat/status/684480084485521408

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Én nem bánnám az LA-be költözést! Az St. Louis-ba költözés már inkább baszná a csőrömet (mondjuk a 7 órási meccskezdések meg jót tennének a szervezetemnek!), bár maga a város szerintem elég jó hely lehet, de akkor is, inkább maradjunk a nyugati parton. Viszont az NFC-be kerülésünknek nem igazán örülnék... De ha ez az ára, akkor ez az ára!
Jövőhéten kiderül mi lesz.
Bruce
Simán jó lenne az nfc. Gondolj bele, hogy a seattle, denver, kc, töltők afc west milyen lenne 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem bánnám az LA-be költözést! Az St. Louis-ba költözés már inkább baszná a csőrömet (mondjuk a 7 órási meccskezdések meg jót tennének a szervezetemnek!), bár maga a város szerintem elég jó hely lehet, de akkor is, inkább maradjunk a nyugati parton. Viszont az NFC-be kerülésünknek nem igazán örülnék... De ha ez az ára, akkor ez az ára!
Jövőhéten kiderül mi lesz.
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha nem mi megyünk LA-ba akkor b@szhatják a lobbisták mert úgy látszik mi támadunk fel hamvainkból több mint 10 év után... Nem pedig az a másik két gagyi kommuna!

A reguláris szezonba mehet a bandwagon LA-be a hiperszuper Rams meg Chargers stadionba nézni a szívást de a playoff az a szakadt Colosseumban lesz vagy a Rams lerúgott stadionjában Raiders szurkolókkal tele! 😮 😀
(Nem akarom elkiabálni de értitek... Merem remélni, hogy a Chargers playoff reményeit a jövőben a gyökereitől fogva tépjük ki, a Rams meg a Rams... XD szóval...)
Lehet itt beszélni bármiről de ha nyer a csapat akkor a másik két csapat azt csinál amit akar ott ahol akar... Ha jönnek az eredmények akkor jönnek a támogatók, a lóvé, a játékosok.

Egyenlőre még mindig lúzerek vagyunk mindenki szemében!!!!!
Ha sikerül letenni az asztalra a pályán akkor szerintem a pályán kívül is megoldódnak a dolgok!!!
Én szívem szerint még mindig itt tartanám a csapatot tölgyföldön. Egyszer már haza kellett jönnünk, nem lenen jó elmenni megint. 😕
Faszányosan felújítani a Colosseumot azt csapassuk neki underdogként ahogy mindig!!! Persze tudom utópia meg minden de ez így lenne jó! 😊
JUST WIN BABY!

Szerkesztette: TST
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ac/75/07/ac7507771a180640aa971f9b8d7eb940.jpg
Ja és maradunk!!! 😀
gaben
semmiképpen sem maradunk, mert a város nagy ívben tesz a csapatra és a stadionra. biztos a költözés, csak az a kérdés, hogy LA vagy St. Louis.
deyell
+1 ha a Raiders marad Oaklandben, és csapat vagy csapatok LA-be mennek, akkor fixen bukó lesz a pénzügyi háttér, olyan erős szívóereje van annak a térségnek Oaklanddel szemben, illetve azzal együtt.sapka
Szerintem meg kapják be a divatdrukkerek.
A csapatot tegyék végre rendbe és azoknak kedvezzenek akik évek óta kitartanak mellettük!
(Álmodik a nyomor.)
gaben
Kis pénz, kis foci

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ac/75/07/ac7507771a180640aa971f9b8d7eb940.jpg
Ja és maradunk!!! 😀
gaben
semmiképpen sem maradunk, mert a város nagy ívben tesz a csapatra és a stadionra. biztos a költözés, csak az a kérdés, hogy LA vagy St. Louis.
deyell
+1 ha a Raiders marad Oaklandben, és csapat vagy csapatok LA-be mennek, akkor fixen bukó lesz a pénzügyi háttér, olyan erős szívóereje van annak a térségnek Oaklanddel szemben, illetve azzal együtt.sapka
Szerintem meg kapják be a divatdrukkerek.
A csapatot tegyék végre rendbe és azoknak kedvezzenek akik évek óta kitartanak mellettük!
(Álmodik a nyomor.)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ac/75/07/ac7507771a180640aa971f9b8d7eb940.jpg
Ja és maradunk!!! 😀
gaben
semmiképpen sem maradunk, mert a város nagy ívben tesz a csapatra és a stadionra. biztos a költözés, csak az a kérdés, hogy LA vagy St. Louis.
deyell
+1 ha a Raiders marad Oaklandben, és csapat vagy csapatok LA-be mennek, akkor fixen bukó lesz a pénzügyi háttér, olyan erős szívóereje van annak a térségnek Oaklanddel szemben, illetve azzal együtt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ac/75/07/ac7507771a180640aa971f9b8d7eb940.jpg
Ja és maradunk!!! 😀
gaben
semmiképpen sem maradunk, mert a város nagy ívben tesz a csapatra és a stadionra. biztos a költözés, csak az a kérdés, hogy LA vagy St. Louis.
deyell
És ha St. Luis lesz a végállomás akkor a Rams volt stadionjába megyünk vagy mi? St. Luis Raiders... Isten az égben még kimondani is borzasztó.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ac/75/07/ac7507771a180640aa971f9b8d7eb940.jpg
Ja és maradunk!!! 😀
gaben
semmiképpen sem maradunk, mert a város nagy ívben tesz a csapatra és a stadionra. biztos a költözés, csak az a kérdés, hogy LA vagy St. Louis.

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ac/75/07/ac7507771a180640aa971f9b8d7eb940.jpg
Ja és maradunk!!! 😀

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Bárki,bármit mond én maradnék Oaklandben.... Amúgy a játékosok,meg úgy a csapat szempontjából mi a jobb? Mert Crabtree azthiszem,ugyanott lakik most,mint a 49ers időszakban,nehogy aztán valaki letiplizzen,hogy neki nem jó LA...
skat
LA nincs olyan messze amerikai viszonylatban (598 km). Plusz vedd hozzá, hogy egy pörgő metropolis, ahova szívesebben jönne egy játékos egy új stadionba, mint egy elhagyatott, balhés iparvárosba. Pénz szempontjából LA. Amúgy meg Oakland a "lécci nemá'-n" kívül semmit nem tett, hogy megtartsa a csapatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Bárki,bármit mond én maradnék Oaklandben.... Amúgy a játékosok,meg úgy a csapat szempontjából mi a jobb? Mert Crabtree azthiszem,ugyanott lakik most,mint a 49ers időszakban,nehogy aztán valaki letiplizzen,hogy neki nem jó LA...

Szerkesztette: skat
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/04/pro-oak-kc-grades/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Csak nekem visszás amúgy az a helyzet, hogy egy 20 éve nfl csapat nélküli városba rögtön két franchise települhet? Még akkor is ha a régmúltban már megfordultak a városban...
peterbadbone
Ha az a város történetesen az USA (egyik) legfizetőképesebb piaca, akkor 32 embernek nem lesz visszás. Sőt!
tomi-tomi
Igen, ez az érem egyik oldala. A másik, hogy mindhárom csapat játszott ott több-kevesebb ideig és a múltban mind amellett döntött, hogy menjünk máshova.
Bár ugye 1960-61 között és 82-94-ig volt, hogy két profi focicsapata volt a városnak.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak nekem visszás amúgy az a helyzet, hogy egy 20 éve nfl csapat nélküli városba rögtön két franchise települhet? Még akkor is ha a régmúltban már megfordultak a városban...
peterbadbone
Ha az a város történetesen az USA (egyik) legfizetőképesebb piaca, akkor 32 embernek nem lesz visszás. Sőt!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hogy a Hox jöjjön az AFCW-be annak van alapja, elég sokáig itt voltak, de az sehogy se tetszik, h 4 kezdetektől fogva együtt lévő csapatot szétrobbantani.
Black_Adder
Ára van az új stadionnak, és a nagyobb piacnak. Mivel Davis a szegényebb tulaj, így gondolom könnyebb volt ezt ránk hárítani.
Csak nekem visszás amúgy az a helyzet, hogy egy 20 éve nfl csapat nélküli városba rögtön két franchise települhet? Még akkor is ha a régmúltban már megfordultak a városban...

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Hogy a Hox jöjjön az AFCW-be annak van alapja, elég sokáig itt voltak, de az sehogy se tetszik, h 4 kezdetektől fogva együtt lévő csapatot szétrobbantani.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Stadionok miatt van az egész.
A 3 franchise közül ugye a Rams jelenlegi létesítménye van a legjobb állapotban és ők egyébként is önálló stadiontervvel készülnek és állítólag ez a Kroenke-féle koncepció kevésbé meggyőző, mint a Chargers és a Raiders közös carsoni projektje.
Egyébként ha tényleg így lesz állítólag ti mentek az NFC-be és a Seahawks tér vissza az AFC Westbe.
empty taxi

Máris rühellem ezt a költözést!
A Cards ok, a 49ers még hagyján, de, hogy azzal a Rams-szel legyünk egy csoportban, akinek a helyére mennénk LA-be...
peterbadbone
Megmondom őszintén nekem sem tetszik ez a felállás. Menjen csak a chargera át masik főcsoportba. Elvégre mi egy AFL gyökerekkel rendelkező csapat vagyunk.
Cubehead
A Chargers dettó, szal ilyen alapon nem lehet dönteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Stadionok miatt van az egész.
A 3 franchise közül ugye a Rams jelenlegi létesítménye van a legjobb állapotban és ők egyébként is önálló stadiontervvel készülnek és állítólag ez a Kroenke-féle koncepció kevésbé meggyőző, mint a Chargers és a Raiders közös carsoni projektje.
Egyébként ha tényleg így lesz állítólag ti mentek az NFC-be és a Seahawks tér vissza az AFC Westbe.
empty taxi

Máris rühellem ezt a költözést!
A Cards ok, a 49ers még hagyján, de, hogy azzal a Rams-szel legyünk egy csoportban, akinek a helyére mennénk LA-be...
peterbadbone
Megmondom őszintén nekem sem tetszik ez a felállás. Menjen csak a chargera át masik főcsoportba. Elvégre mi egy AFL gyökerekkel rendelkező csapat vagyunk.



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Stadionok miatt van az egész.
A 3 franchise közül ugye a Rams jelenlegi létesítménye van a legjobb állapotban és ők egyébként is önálló stadiontervvel készülnek és állítólag ez a Kroenke-féle koncepció kevésbé meggyőző, mint a Chargers és a Raiders közös carsoni projektje.
Egyébként ha tényleg így lesz állítólag ti mentek az NFC-be és a Seahawks tér vissza az AFC Westbe.
empty taxi

Máris rühellem ezt a költözést!
A Cards ok, a 49ers még hagyján, de, hogy azzal a Rams-szel legyünk egy csoportban, akinek a helyére mennénk LA-be...

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pro Football Focus – ‏@PFF
In his final season, S Charles Woodson finished with an 86.8 player grade in coverage-the highest among all safeties-and did not allow a TD.
3:06 PM - 4 Jan 2016

Kemény azért az "öregtől" 😊

Amúgy S poszttal kapcsolatban én azt látom a megoldásnak, hogy Nate Allen visszakerül az eredetileg is tervezett FS posztjára, ahol idén szinte semmit sem játszott a sérülései és CWood rossz válla (aki emiatt ment főleg FSnek vissza) miatt. Allen jó sebességgel rendelkezik, jó területet tudna bejátszani hátul és a labdaérzéke is rendben van. Neki ez a LOS-hoz közeli helyezkedés, szög választás és a TE harc nem nagyon fekszik...erre kell egy másik emberke egy igazi SS.

Az új SS-t pedig draftról hoznám, mert elég jónak tűnik az idei S class, illetve nem nagyon lesz a piacon erre megfelelő ember sztem. Mays maradhat cserének, mert a szezon vége felé kezdett egész korrektül működni.

FS posztra cserének vmelyik fiatalt meg lehet tartani, illetve Carrie is tud oda forogni. Carrie-nek amúgy is ilyen S\NCB szerepkör néz ki sztem a továbbiakban, mert sajnos #1 vagy #2 CBnek kevés.

Amerson mellé kell egy kezdő CB-t hozni, amit én FA-ról oldanék meg, ha Sean Smith vagy Trumain Johnson elérhető mondjuk.
 mobile.twitter.com/PFF/status/684116719686815744/photo/1

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hivatalosan is menni akarunk LA-be
Amadeus91
Meg a többiek is.
Szerintem a Rams megy és vagy a Chargers, vagy mi melléjük, de mindhárom csapat biztos nem.
Van egy olyan érzésem, hogy mi maradunk.
bmg
Állítólag HA lesz költözés akk a legvszínűbb forgatókönyv h a Rams marad seggén a másik 2 megy.
empty taxi
Pedig a Rams és a Raiders/Chargers párosítás jobban adná magát már csak az eltérő főcsoportok miatt is. Ugye NY-ba is igy van
Cubehead
Stadionok miatt van az egész.
A 3 franchise közül ugye a Rams jelenlegi létesítménye van a legjobb állapotban és ők egyébként is önálló stadiontervvel készülnek és állítólag ez a Kroenke-féle koncepció kevésbé meggyőző, mint a Chargers és a Raiders közös carsoni projektje.
Egyébként ha tényleg így lesz állítólag ti mentek az NFC-be és a Seahawks tér vissza az AFC Westbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Hivatalosan is menni akarunk LA-be
Amadeus91
Meg a többiek is.
Szerintem a Rams megy és vagy a Chargers, vagy mi melléjük, de mindhárom csapat biztos nem.
Van egy olyan érzésem, hogy mi maradunk.
bmg
Állítólag HA lesz költözés akk a legvszínűbb forgatókönyv h a Rams marad seggén a másik 2 megy.
empty taxi
Pedig a Rams és a Raiders/Chargers párosítás jobban adná magát már csak az eltérő főcsoportok miatt is. Ugye NY-ba is igy van



több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hivatalosan is menni akarunk LA-be
Amadeus91
Meg a többiek is.
Szerintem a Rams megy és vagy a Chargers, vagy mi melléjük, de mindhárom csapat biztos nem.
Van egy olyan érzésem, hogy mi maradunk.
bmg
Állítólag HA lesz költözés akk a legvszínűbb forgatókönyv h a Rams marad seggén a másik 2 megy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hivatalosan is menni akarunk LA-be
Amadeus91
Meg a többiek is.
Szerintem a Rams megy és vagy a Chargers, vagy mi melléjük, de mindhárom csapat biztos nem.
Van egy olyan érzésem, hogy mi maradunk.