NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem Heeney simán kezdő, több játékidővel pedig még jobb lehet. Malcolm Smith hívja a play-eket, de aztán Heeney rendezgeti szépen a front sevent.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Malcolm Smith 117 tckl, 4 sack, 2 FF, 1 int.

Korrekt 3-4 ilb lett belőle, fasza pickup volt. Kiváncsi vagyok, hogy Heeney kerül mellé kezdőnek vagy draftolunk.
Amadeus91
Ő is Crabs is, plusz a draft is...Mckenzie idén nagyot gurított
Pari
Én ugy gondolom hogy ez a harmadik jó húzása Mckenzinek. Az első nem annyira finom de szükséges tisztogatás volt. Mind anyagilag mind mentalitást tekintve.

A második a tavalyi a harmadik nagy dobása pedig az idei draft és fa. Én pl Loftont is ugy tekintek mint megprobalhato alternatíva volt. Sajnos nem.jött be. De amíg nincs utana dm meg amíg nem.bomlaztja az egységet pl most hogy nem jatszatjuk meg amíg az fa igazolások többségében jok addig egy egy dolog nem tekinthető hibának.



több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Malcolm Smith 117 tckl, 4 sack, 2 FF, 1 int.

Korrekt 3-4 ilb lett belőle, fasza pickup volt. Kiváncsi vagyok, hogy Heeney kerül mellé kezdőnek vagy draftolunk.
Amadeus91
Ő is Crabs is, plusz a draft is...Mckenzie idén nagyot gurított
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Malcolm Smith 117 tckl, 4 sack, 2 FF, 1 int.

Korrekt 3-4 ilb lett belőle, fasza pickup volt. Kiváncsi vagyok, hogy Heeney kerül mellé kezdőnek vagy draftolunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem volt könnyű, nem volt szép, de csak meglett a végén!

Első félidőben a D nem volt sehol, a másodikban az O. Így nem egyszerű azért.

A Rivers-Woodhead combonal nem hiszem, h idegesít jobban pár az NFL-ben...

Edwards nagyon hiányzott most is. Feliciano első félidőben sztem jó volt utána elfaradt(?). Heeney jó volt megint, még egy jó meccs e kikiáltom kezdő MLB-nek.

Nagyon örülök, h CWood W-el tudott búcsúzni, fantasztikus volt ahogy a közönséggel együtt élt 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Win Karácsony Woodson nélkül?
Fúú de szar Bocsánat 😊
Ennél csaka bírok voltak szarabbak. Rájöttem Riverst tovàbbra is utálom!!
Woodson legendává lett, és valahogy csak összejött a W, de ez nem a támadókon múlott!
Ilyen karácsonyi ajándèk utàn, kívánok mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt

Just Win Baby!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Boldog karit mindenkinek!

Néztem végig a meccset, elég fárasztó volt, így a nap. Berúgtam nappal, aztán aludtunk egy kicsit a gyerekkel, majd felébresztett, aztán adtam neki enni és aludt tovább, én meg gondoltam, hogy akkor nézem a telefonon a meccset. Jól tettem! Csak most olyan vagyok mint a mosott szar! : D


Egyébként egész este az dühített a legjobban, hogy hogy néz ki Woodhead. A kis buzi bajuszkájával, teljesen kirázott tőle a hideg... undorító.

Amúgy az is idegesített még, hogy a második félidőben eltűnt a támadójátékunk. Se futás, se passz. Szerencsére amikor kellett akkor ott volt egy két jó passz és futás. A hosszabbítás meg kabaré volt, de jól jöttünk ki!

Még egy győzelem kellene, hogy ne legyen negatív szezonunk! Aztán megerősíteni a csapatot egy két helyen és irány a PO! 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a beszéde:
 twitter.com/NFL/status/680258462471729152

A gyerekei is valószínű die hard Raiders fanok lesznek

 www.raiders.com/media-vault/videohttp://www.raiders.com/media-vault/videos/Charles_Woodsons_son_chants_Raiders/5f386945-5542-4dad-84cf-46fbf24b0650s/Charles_Woodsons_sons_steal_the_show/9191ea4f-799e-447f-bbb0-710053224387

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Megvan!
Boldog karácsonyt mindenkinek 20-23 WIN!
Woodson pedig szép beszédet mond a végén.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
1st&goal, a hosszabbításban, Carr gyönyörű passzokat dob, de előbb Holmes, majd Crabtree sem képes elkapni a labdát, pedig most a TD wins game.......Jobb híján Jani rúg egy field goal-t 20-23.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
17-20. Sajnos nem sikerül a Chargerst megállítanunk mikor már csak 1:50-körül van hátra, field goal range-t próbálnak elérni, harmadik próbálkozásnál járnak, kulcsjáték, ha sikerül őket megállítani akkor reménykedhetünk hogy Lambo elb@ssza a field goalt, de nem sikerül, a #25-ösünk csinál egy pass interference-t és így automatic first down, tehát Lambo előkelő helyről bevágja, 20-20!

Hosszabbítás lesz, mi nyerjük a támadás jogát az érmefeldobásnál.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Úgy 9-perc lehet hátra a 4. negyedből. 17-12 a San Diego-nak.
A Chargers rúg egy field goalt, 53 yard-ról Lambo bevágja, nem semmi.20-12. Erre jön meglepetésre,és kissé megkésve egy flag : holding defense, number 52.(K.Mack) Vissza az egész, jöhet a Chargers 1st&10, és Rivers keze elsül, egy hatalmas TD! 23-12. Bassza meg, vége, mondom, de....JDR ma előszeretettel dobálgatja a kis piros kendőjét, úgyhogy próba szerencse, miért ne, dob a Chargers TD-re egy incomplete pass-t. Visszavideózzák, és : incomplete pass, JDR megnyeri a challange-t, a Chargers TD-jét elveszik! 17-12. Mehetnek tovább, el is vergődnek egy jó field goal távolságra, de Lambo ezúttal kihagyja!!!! Marad a 17-12!
4:45-van hátra, Rivers indít, egy rövid passz D.Johnsson-nak, fumble, Mayowa felkapja, és nem sikerül visszahordani, de egy jó 1&goal lesz belőle! Első play, Carr+Crabtree TD! 17-18! Utána nem jutalomrúgás, hanem kétpontos kisérlet, és megcsináljuk!!!! 17-20! Mostmár biztos hogy jó karácsony van Oakland-ben! 😊
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Na végre! Egy gyönyörű safety 2 pontért, Autry+Mack! 😊
Elégedett vagyok a védelem nagyon kijött a 2 nd halfra!
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Carr szerintem nem benyalja a sack-et, hanem "csak úgy kapja" (😊) elsősorban itt az o. fallal van a baj, f@szér nem tudják megvédeni????
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Na ja, védelem....hol van a szenzációs K.Mack?? Aki már a Green Bay ellen sem azt hozta amit vártam volna tőle, ráadásul ma este egy 4-10 álló Chargers ellen illenék hozni a sack-eket!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carr kurvara fel tud húzni ezekkel a sack benyalasaival...
Védelem remélem kijon a 2. félidőre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Woodson miatt is jó lenne a W! Megérdemelné!
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Boldog karácsonyt srácok!

Épp most futott Murray egy TD-t, 7-7 az állás. Lehet hogy kapunk egy wint karira? 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Most nézem h 60 misi feletti cap spacetek lesz (154M-es cappel 65M is lesz az), ezt jól sejtem h a CBA megkötései miatt majdnem el is kell költenetek?
Beki
Igen

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Most nézem h 60 misi feletti cap spacetek lesz (154M-es cappel 65M is lesz az), ezt jól sejtem h a CBA megkötései miatt majdnem el is kell költenetek?
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Boldog karácsonyt srácok. Estére csodás ajándék lesz 1 győzelem a házban! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Boldog Karácsonyt srácok és W-t estére!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag Mario sérülése jelentős, ami műtétet is igényel. Több infót még nem közöltek.
pár éve annyira akartátok Lotuleleit, most hát itt van. igaz nem a sztár...deyell
Majd jövőre elhozzuk az öccsét Lowell-t.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Edwardsnak mi baja van egyáltalán?
Rolni
Valami a nyakával, első drive-ban egy szerelésnél fejjel érkezett.
bmg
Igen ezt én is tudom, de ennél bővebbet jó volna tudni...remélem semmi túl komoly

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Edwardsnak mi baja van egyáltalán?
Rolni
Valami a nyakával, első drive-ban egy szerelésnél fejjel érkezett.