Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
...LB poszton kellene upgrade, mert sokszor a pálya közepén vannak baromi nagy lyukak, ami főleg MLB felelősség lenne talán. Kéne egy fasza cover MLB és M.Smith mehetne vissza WLB-nek. Heeney vajon képes eleget fejlődni coverben? Vagy új ember kell?

...amúgy nem értem igazán, mert Hudson és Gabe elvileg kimondottan jók futás blokk terén is...
Rolni
Elsore gyorsabb SS kellene, Woodson mar nem er le idoben, a tobbiek meg nem eleg okosak a tobbretu feladatokhoz, igy ezt kivettek a feladatkorbol nagyreszt. Persze egy kiraly MLB megoldja, de ahhoz rutin is kell. Nem lehet elvarni, hogy draftrol egy ennyire komplett jatekos jojjon, mert azert nem ez a legfobb szempont egy MLBnel.

Masikra azt mondom ez igy nem igaz. Hudson technkiaja es jatekintelligenciaja kimagaslo, de nyers erovel mindig is hadilabon allt. Ezert volt o zonablokkban igazan kiraly mindig is. Ezert is engedtek el a Chiefsbol, (es mert seerulekny). Gabe sem eronyero.
ulpianus
Hát CWood le sem ér, meg a rossz vállával már ütközni se tud úgy...kellene egy zorall SS az biztos és Nate Allen meg CWood kavarhatnak FS poszton...

MLB-t meg FAről is lehet próbálni pl Trevathan vagy drafton az egyik top prospect is szóba jöhetne, illetve ez a Heeney srác nem mozog rosszul...csak keveset volt még fenn...

Hudsonról köszi az infót, Gabe meg kicsit fura ilyen szempontból, mert mérete alapján többet várna tőle az ember futás blokk terén, de legalább pass protban remek.
Az is lehet, h RG posztra is hozni kell egy atletikus emberkét még és több zónás elemet belevisznek a dologba...ha Watson vissza tud térni RT posztra, ott se lenne gond a sebességgel, mondjuk Penn nem passzolna a képbe 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
...LB poszton kellene upgrade, mert sokszor a pálya közepén vannak baromi nagy lyukak, ami főleg MLB felelősség lenne talán. Kéne egy fasza cover MLB és M.Smith mehetne vissza WLB-nek. Heeney vajon képes eleget fejlődni coverben? Vagy új ember kell?

...amúgy nem értem igazán, mert Hudson és Gabe elvileg kimondottan jók futás blokk terén is...
Rolni
Elsore gyorsabb SS kellene, Woodson mar nem er le idoben, a tobbiek meg nem eleg okosak a tobbretu feladatokhoz, igy ezt kivettek a feladatkorbol nagyreszt. Persze egy kiraly MLB megoldja, de ahhoz rutin is kell. Nem lehet elvarni, hogy draftrol egy ennyire komplett jatekos jojjon, mert azert nem ez a legfobb szempont egy MLBnel.

Masikra azt mondom ez igy nem igaz. Hudson technkiaja es jatekintelligenciaja kimagaslo, de nyers erovel mindig is hadilabon allt. Ezert volt o zonablokkban igazan kiraly mindig is. Ezert is engedtek el a Chiefsbol, (es mert seerulekny). Gabe sem eronyero.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köszi deyell, h így összeszedted, beraktad.

3-4 base D ez valóban, de sokat nyomulunk 4DL is, a sok 5-6DB-s csomag miatt.
Érdekes, h Edwards továbbra is OLB a 3-4-es felállásokkor és nem DE. Gondolom így tudjuk a legjobb 7-et felrakni a pályára. MEJr. helye sztem hosszútávon azért 3-4DE és nickel\dime DT lesz ebben a védelemben. Ehhez kell egy kezdő OLB Mack túloldalára. Bár írja, h Mayowa jó volt és ez szabadszemmel amatőrként is feltűnt, de nem tudom, h lehet-e tőle azt remélni, h effective kezdő legyen. Ráadásul 4DL-es csomagokban volt DE leginkább és nem OLB volt...Van PS-en egy Max Valles is, aki sztem leginkább 3-4OLB szerepben lehet otthon, de nagyon nagy lutri lenne rá alapozni...
Főleg zónázunk, mert nincs igazán ember a man coverhez sztem...LB poszton kellene upgrade, mert sokszor a pálya közepén vannak baromi nagy lyukak, ami főleg MLB felelősség lenne talán. Kéne egy fasza cover MLB és M.Smith mehetne vissza WLB-nek. Heeney vajon képes eleget fejlődni coverben? Vagy új ember kell?
Autry nagyon hasznos játékos kezd lenni. Még megtolja a szezon végét MEJr.al és kezdem azt gondolni nem kell DL-be nagyon igazolni...Autry-Edwards-Harris trio mellé csak beforog mindig valaki a Williams-Jelly-McGee-Orr brigádból DE-nek is base-ben, h tudjon Autry és Edwards nickel, dime csomagokban hatékonyan rombolni DTként...A kérdés az a poszt, játékos, aki Mack túloldalán kezd, mint OLB és beforog, mint DE...lehet, h Mayowa és Valles meg tudja oldani ezt a feladatot, de azért az vékony jég lenne sztem...

Érdekes, h az OL mennyire jól dolgozik pass protectionben, de mennyire rossz a futás blokk...amúgy nem értem igazán, mert Hudson és Gabe elvileg kimondottan jók futás blokk terén is...Kéne egy bivaly RG még és legalább belül elindulna vmi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Andy Benoit pár észrevételét bemásolom a Broncos elleni meccsről.

- Raiders played a 3-4 base with OLB’s walked up to make it a 5-2.
- Raiders D was bend but don’t break. Have to be good in red zone to have a chance that way. They were very good in red zone.
- Mayowa has gradually taken on bigger role and been effective. A high energy player.
- Woodson near INT on 3rd-6 red zone man-free-lurk that Osweiler failed to read. Woodson the lurker.
- Osweiler was decisive and accurate, consistently got ball out into shallow voids. Raiders zone concepts very predictable.
- Raiders did not make major adjustments at halftime, they continued to be zone-based. Raiders played Cover 2 most of second half and Broncos pass game vanished. The Cover 2 worked with Mack exploding in pass rush.
- Autry made several plays jumping at LOS to block pass. Mack’s 3rd sack resulted from this, forcing Osweiler to pull ball down
- Daniels 32 yds was one of few times Raiders rushed more than 4. 5-man rush failed, 3-over 3-under zone vs. crossing route.
- Schofield did not look ridiculous facing Mack, more a case of Mack being exceptionally explosive.
- Raiders did not execute well in gap-scheme runs (i.e. with pull-blocker concepts).

choose life
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Thomas Gafford érkezett!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Kicsit off: Tudtok olyan helyet,ahol lehet kapni téli Raiders sapkát,lehetőleg aminek a tetején nincs az a bojt,vagy mi a neve nem tudom pontosan 😀...? Mert akárhol nézem,nem találok ilyet,csak aminek a tetején van az a nem tudom micsoda 😊 előre is köszönöm a választ.
skat
 www.aliexpress.com/item/Winter-Hat-For-Women-And-Men-Branies-RAIDERS-Warm-Outdoor-Sport-Beanie-Knitted-Hats-Hip-hop/32469765233.html?spm=2114.031010208.3.1.PnwIrr&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_0_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_4

 www.aliexpress.com/item/Winter-Beanies-RAIDERS-Knit-Warm-Hip-Hop-Cap-Women-Sport-Knitted-Hats-2015-New-Brand-Ski/32556947067.html?spm=2114.031010208.3.11.PnwIrr&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_0_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_4

2 het alatt megjon
Pari
Köszönöm! 😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Kicsit off: Tudtok olyan helyet,ahol lehet kapni téli Raiders sapkát,lehetőleg aminek a tetején nincs az a bojt,vagy mi a neve nem tudom pontosan 😀...? Mert akárhol nézem,nem találok ilyet,csak aminek a tetején van az a nem tudom micsoda 😊 előre is köszönöm a választ.
skat
 www.aliexpress.com/item/Winter-Hat-For-Women-And-Men-Branies-RAIDERS-Warm-Outdoor-Sport-Beanie-Knitted-Hats-Hip-hop/32469765233.html?spm=2114.031010208.3.1.PnwIrr&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_0_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_4

 www.aliexpress.com/item/Winter-Beanies-RAIDERS-Knit-Warm-Hip-Hop-Cap-Women-Sport-Knitted-Hats-2015-New-Brand-Ski/32556947067.html?spm=2114.031010208.3.11.PnwIrr&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_0_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_4

2 het alatt megjon
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
emlékeztek arra a Broncos szurkoló rapperre, aki tavaly csinált egy számot Khalil Mackről, amiben őt és a Raiderst szidja? azt mondja benne, hogy nem tart Macktől, mert bust lesz mint a többi korábbi top 5-ös Raiders pick. itt lehet rajta röhögni:

 www.youtube.com/watch?v=cSMvRUluoLo
deyell
Kiváncsi lennék ftf tudná-e szöveget a putto 😀
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kicsit off: Tudtok olyan helyet,ahol lehet kapni téli Raiders sapkát,lehetőleg aminek a tetején nincs az a bojt,vagy mi a neve nem tudom pontosan 😀...? Mert akárhol nézem,nem találok ilyet,csak aminek a tetején van az a nem tudom micsoda 😊 előre is köszönöm a választ.
skat
Vágd le》olló?
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Kicsit off: Tudtok olyan helyet,ahol lehet kapni téli Raiders sapkát,lehetőleg aminek a tetején nincs az a bojt,vagy mi a neve nem tudom pontosan 😀...? Mert akárhol nézem,nem találok ilyet,csak aminek a tetején van az a nem tudom micsoda 😊 előre is köszönöm a választ.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
emlékeztek arra a Broncos szurkoló rapperre, aki tavaly csinált egy számot Khalil Mackről, amiben őt és a Raiderst szidja? azt mondja benne, hogy nem tart Macktől, mert bust lesz mint a többi korábbi top 5-ös Raiders pick. itt lehet rajta röhögni:

 www.youtube.com/watch?v=cSMvRUluoLo

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vfm9k2pxrnvu0on76hte
NFL Power Rankings, Week 15: Patriots up; Bengals drop
There are three weeks left in the 2015 regular season -- and teams are still making major moves in Elliot Harrison's Power Rankings, from the top (Patriots and Bengals) on down (Browns and Bears).


TOP 15 csapatban 3 AFC West gárda van...ez a legtöbb 1 csoportból.
AFC West volna a legerősebb csoport? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Romo megmondja a tutit - 267. rész

 www.youtube.com/watch?v=RUqdx5pq8Hk

choose life
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hopp, egy kis probléma! Condo IR-re kerülhet...
Gyorsan kell szerezni egy LS-t, mert egy pici chemistry-t azért ki kell építenie Kinggel... Érzékeny veszteség.

szerk.: Elviekben Lee Smith a backup LS, de ő is sérüléssel bajlódik vagyis már játszani tud, de a jobb csuklján lévő rögzítéssel nem tud long snapperkedni, így kell valaki majd a helyére
Bruce
nincs probléma...hátra lévő meccseken neki megyünk mind 4. kísérletnek és megcsináljuk...ennyi😊 Td-nél is csak két pontosra megyünk.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hopp, egy kis probléma! Condo IR-re kerülhet...
Gyorsan kell szerezni egy LS-t, mert egy pici chemistry-t azért ki kell építenie Kinggel... Érzékeny veszteség.

szerk.: Elviekben Lee Smith a backup LS, de ő is sérüléssel bajlódik vagyis már játszani tud, de a jobb csuklján lévő rögzítéssel nem tud long snapperkedni, így kell valaki majd a helyére
Bruce
Csak, h 2 napot se lehessen felhőtlenül örülni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hopp, egy kis probléma! Condo IR-re kerülhet...
Gyorsan kell szerezni egy LS-t, mert egy pici chemistry-t azért ki kell építenie Kinggel... Érzékeny veszteség.

szerk.: Elviekben Lee Smith a backup LS, de ő is sérüléssel bajlódik vagyis már játszani tud, de a jobb csuklján lévő rögzítéssel nem tud long snapperkedni, így kell valaki majd a helyére

Szerkesztette: Bruce
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Frankó kis meccs volt 😊
Nagyon tetszett a védelem, Mackről már mindenki elmondott mindent.
Akik még tetszettek nekem: Mario Edwards Jr és Ben Heeney. Előbbiről nem gondoltam volna, hogy a mentalitása elég lesz az NFL-hez, de eléggé rácáfolt a kritikusokra és kezd folyamatosan nagyon jól játszani. Utóbbi pedig tényleg mindenhol ott volt a pályán. Twitteren is rengeteg szakértő dícsérte, Lofton helyett én már folyamatosan őt játszanám, hogy meglássa a stáb, hogy vajon mennyit lehet rá építeni a jövőben. Pff értékelése is úgyfest jó lett, rászolgált a dologra. Leon Orr is meglepetés nekem, ő is olyan beleszarok ember volt Floridában.

Ha már szóba került a draft, én nem vinnék a helyetekben LT prospectet. Penn 2 évre sztem még jó és a keret jövőre érhet össze igazán (PO bőven benne lesz). Kellene tényleg egy elit DL játékos (Wilkerson), pass rusher, egy jó LB akinek megvannak a cover képességei (ezt draftról is lehet), secondary help mindenképpen. Én még néznék egy frankó kis slot WR-t, mert akkor az elkapó sor X+1 évre megvan Carrnak.

Csak így tovább!
És látva a stadionról kirakott képeket, remélem ti mentek LA-be.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Grat a győzelemhez, remélem felpezsdíti egy kicsit a rivalizálást, mert mostanában Riverst már inkább csak szánja az ember...

Ennyi, végre megvertük a nagypofájú összvér csordát
Amadeus91
Nem tudom miért ekkora nagy szám. Egy "kurva gyenge" csapatot győztetek le, ahol "Mark Sanchez gyengébb kiadása" irányított. (ergo az 5 sacket is azonnal diszkontáljuk le, mert Sanchez magát sackeli). Szóval ne szépítésük, 3 pont egy ilyen csapat ellen elég szar teljesítmény a hurráhangulathoz...
Black_Adder
Mindenesetre én egy kicsit azért többre értékelem ezt a győzelmet, annak ellenére, hogy "csak" 3 ponttal győztünk. Lehet hogy nem nagy szám, de azért Osi összeszedett már 3 győzelmet valahogy mások ellen. Nekünk most sikerült nyerni és ennek örülhetünk. A mutatott játék már annyira nem meggyőző, inkább csak felvillanások voltak és egy-két remek egyéni teljesítmény. De a győzelem az győzelem és ha ez egy rivális ellen történik akkor kijöhetnek ilyen indulatok az emberből!

Bár már kifejtettem itt többször is, hogy nem szeretem az ilyesfajta megnyilvánulásokat a másik csapatok irányába, de megértem a fentiek miatt.
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Ez az igazi csapat...hogy örülnek a skacok! 😊

 amp.twimg.com/v/50768f7b-b1cd-40a1-8a10-b1eb91c84789

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tényleg félreérthető volt a Cooper gondolat. Wyatt én egy kicsit előre tekintettem, az egész évet néztem, így szűrtem le ezt a következtetést. A tegnapi meccs tényleg rossz volt Cooper számára, de belefér szerintem. Edwards is nagyon jó, vele kapcsolatban az az érdekes, hogy amikor draftolta a Raiders, akkor nem kapott valami nagy visszhangot, pedig nagyon jó játékos!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Grat a győzelemhez, remélem felpezsdíti egy kicsit a rivalizálást, mert mostanában Riverst már inkább csak szánja az ember...

Ennyi, végre megvertük a nagypofájú összvér csordát
Amadeus91
Nem tudom miért ekkora nagy szám. Egy "kurva gyenge" csapatot győztetek le, ahol "Mark Sanchez gyengébb kiadása" irányított. (ergo az 5 sacket is azonnal diszkontáljuk le, mert Sanchez magát sackeli). Szóval ne szépítésük, 3 pont egy ilyen csapat ellen elég szar teljesítmény a hurráhangulathoz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Nem volt egy szép meccs, de egye fene ez is W.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Lehet Edwards lesz az idei class legjobbja. Brutális, amit tol.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/14/pro-oak-den-grades-macks-career-day-leads-raiders-to-victory/

Mack +13,8
Autry +6,6
Edwards +6,2
Jelly +2,7
Heeney +2,4

szép szép, de egyben gyanús is, h nagyon gyenge fal ellen játszottunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mario Edwards Jr. (+6.2) also deserves credit for his strong play. The second-round draft pick has earned grades above +1.0 in seven of his nine games since joining the starting lineup in Week 5, and added three pressures, a batted pass, and two stops yesterday.

 twitter.com/RaiderSports365/status/676470233947852800

 twitter.com/RaiderSports365/status/676450896402845697

Leon Orr is alkotott

 twitter.com/RaiderSports365/status/676453696964853760

choose life