Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000601332/article/packers-ink-mike-daniels-to-a-fouryear-extension
pedig Ő is radaron volt nálam...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Két szó :
KHALIL
MACK

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
LB és pass rusher nagyobb need, mint az OT az tuti mondjuk...nem is értem mit néznek ezek néha...LB need még csökkenhet, ha Heeney villog a hátralévő meccseken
Rolni
Nkemdicse úgyis csúszik, de ultrakemény, 4thFloor superman or spider?
sutianap
Hát nem tudom...ez a füvezés után kiugrok a 4.ről nem éppen Reggie McKenzie style 😊
Rolni
Fűtől nem repülnek, de viszont kutyabajanem lett, ez a döfi.
sutianap
Hát pedig azt hittem, h csak nem akart DUI-t és komolyan vette, hogy "Don't drink and drive, Let's smoke and fly" 😊
De viccet félretéve nem hiszem, h RM ilyen fazont vinne első körben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
LB és pass rusher nagyobb need, mint az OT az tuti mondjuk...nem is értem mit néznek ezek néha...LB need még csökkenhet, ha Heeney villog a hátralévő meccseken
Rolni
Nkemdicse úgyis csúszik, de ultrakemény, 4thFloor superman or spider?
sutianap
Hát nem tudom...ez a füvezés után kiugrok a 4.ről nem éppen Reggie McKenzie style 😊
Rolni
Fűtől nem repülnek, de viszont kutyabajanem lett, ez a döfi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
LB és pass rusher nagyobb need, mint az OT az tuti mondjuk...nem is értem mit néznek ezek néha...LB need még csökkenhet, ha Heeney villog a hátralévő meccseken
Rolni
Nkemdicse úgyis csúszik, de ultrakemény, 4thFloor superman or spider?
sutianap
Hát nem tudom...ez a füvezés után kiugrok a 4.ről nem éppen Reggie McKenzie style 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
LB és pass rusher nagyobb need, mint az OT az tuti mondjuk...nem is értem mit néznek ezek néha...LB need még csökkenhet, ha Heeney villog a hátralévő meccseken
Rolni
Nkemdicse úgyis csúszik, de ultrakemény, 4thFloor superman or spider?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Nem az INT miatt elsosorban. Hanem mert elrontja a tamadojatekot. Ez a lenyeg. Hogy sack, az nyilvansokkal jobb persze. Ott azonnalvege a jateknak, fumbli is lehet belole raadasul.
Eleve negativ yardos jatek. Vegul pedig minden utes visszavet minden iranyitot. Ezt nem en mondom, hanem Manning es sok mas QB es edzo. Lehet mondogatni, hogy XY kurvakemeny, neki nem szamit, de az nem igaz.
Viszont fontosabb, hogy meg kell zavarni a QBt. Akit nem zavarnak, veszelyesebb. Ezert er aranyat egy ilyen csavo mint Mack. Hozzateszem az elit passrusherek ugyanilyen jok futas ellen is, ami fontos. Atjutnak a blokkon, ha futas ha passz. Ez nem egyedi, inkabb aki egysiku ilyen szinten az a ritkasag. Most nem az egysiku cserejatekosokrol beszelek.

Tomoren. Lehet talani sracokat, akik sackelik a QBt idonkent.. Ellenben olyat, aki folyamatosan oriasi nyomast helyez egy NFL szintu zsebre, mar sokkal nehezebb.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jo volt eddig is Mack. Persze kell belso nyomas, ez teny, meg a tobbi.
Dee Ford most kezdo volt, es tolt 3 sacket Cry Babyre. Azt mondta (ezert irom) hogy eddig is ott volt o, megy elore, ezert fizetik. A sack vagy megtortenik vagy nem. A nyomasgeneralas a lenyeg. Most epp megtortent 3x, orul neki. Igaza van, Mack eddig sem volt rosszabb. Vagy a csoportban Houston es Miller ugyanazt tudjak, most egyik evben egyikuk menobb, masikban masik, mert tobb a sackje, de a nagy fontossagu folenyeg nem ez.
ulpianus
persze világos, sokszor egy erős siettetés többet ér, mert mondjuk INT lehet belőle...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Jo volt eddig is Mack. Persze kell belso nyomas, ez teny, meg a tobbi.
Dee Ford most kezdo volt, es tolt 3 sacket Cry Babyre. Azt mondta (ezert irom) hogy eddig is ott volt o, megy elore, ezert fizetik. A sack vagy megtortenik vagy nem. A nyomasgeneralas a lenyeg. Most epp megtortent 3x, orul neki. Igaza van, Mack eddig sem volt rosszabb. Vagy a csoportban Houston es Miller ugyanazt tudjak, most egyik evben egyikuk menobb, masikban masik, mert tobb a sackje, de a nagy fontossagu folenyeg nem ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Gratulalok! A meccs vege fasza volt. Bar en mikor itt a Raiderst irtam eselyesnek, mindket felidore hasonlo jatekot vartam. Mack atom jo jatekos, nekem az kulonosen tetszik benne, hogy mindegy milyen semaban mi a posztja, o a kiraly.
ulpianus
Igen, de látványosan jobb az elmúlt 3 meccsen befejezésben, mint előtte.
Egyfelől szezon jelentős részében volt vmi groin problémája, másfelől Edwards és Autry végre belülről is tolja a falat, nem tud olyan könnyen fellépni a QB.
Az mindenesetre érdekes, h Aldon Smith kiválása óta szárnyal Mack...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Gratulalok! A meccs vege fasza volt. Bar en mikor itt a Raiderst irtam eselyesnek, mindket felidore hasonlo jatekot vartam. Mack atom jo jatekos, nekem az kulonosen tetszik benne, hogy mindegy milyen semaban mi a posztja, o a kiraly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
LB és pass rusher nagyobb need, mint az OT az tuti mondjuk...nem is értem mit néznek ezek néha...LB need még csökkenhet, ha Heeney villog a hátralévő meccseken

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Félre értés ne essen én nagyon szeretem Cooper játékát, de tegnap nagyon nem maga volt...
Na jelen állás szerint a 17. hely környékén fogunk draftolni (bár ez még "javulhat")

Lance Zierlein (nfl.com) szerint a Raiders draft needje és lehetséges jelöltjei 2016-ra:

17. Oakland Raiders
2015 record: 6-7 (.497)
Top need: Cornerback
Other needs: Offensive tackle, right guard, safety
Senior prospects at positional needs:
CB: Maurice Canady (Virginia), Danzel McDaniel (Kansas State), Will Redmond (Mississippi State);
OT: Vadal Alexander (LSU), Taylor Decker (Ohio State), Spencer Drango (Baylor);
Guard: Landon Turner (North Carolina), Joshua Garnett (Stanford);
Safety: Deon Bush (Miami), Jeremy Cash (Duke), Kevin Byard (Middle Tennessee State).

Analysis: D.J. Hayden has not been the player that the Raiders were hoping for when they made him a first-round selection in 2013, so the cornerback position needs to be addressed at some point. The Raiders are hanging on at tackle and could use a young talent on the left side to protect Derek Carr's blindside. The Raiders might be able to find an immediate starter at right guard based on their current talent at that position.

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Folyamatosan követik, zavarják, kettőzik és azért szabálytalankodnak is vele, lásd Talib face maskja EZ-ban
Rolni
Rosszul láttad. Cooper csak sorszámot kapott Talib szemészeti rendelésére. Egy doktort hagyni kell dolgozni, nem sárga zászlókkal zavarni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Howardról van hír? Amugy Khalifa egész szépen helyt állt



több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Komolyan mondom le a kapalappal a csapat előtt. Hihetetlen szimpatikusan játszik a csapat! Mack elképesztő! Jó látni, hogy jó úton halad a csapat, a franchise irányító is nagy valószínűséggel megvan, Cooper is úgy néz ki, hogy hosszú távon jó lesz. Grat!
Béczkó
Ezzel egyetértek, de pont a tegnapi meccs után néz ki úgy, hogy Cooper hosszú távon jó lesz? 😀 Csórikámat már én sajnáltam. Mondjuk ettől még jó, és az is lesz, csak vicces, hogy pont a tegnapi után volt ez a gondolat 😊
Amúgy az a Talib-féle megmozdulás, DPI-vel, facemaskkel, labda környékére nem nézve. Hát az parádésan jellemezte azért, hogy fogalmam sincs a szabályokról, én LEHET, hogy tudtam volna dobni sárgát 😀 Amúgy mókás volt, kicsit olyan érzése volt az embernek, mint a múlt heti, Eagles elleni meccsünkön, hogy vajon kinek sikerül jobban elveszíteni. Örültem, hogy nem nektek sikerült 😊

több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem gondoltam volna, hogy a védelem nyeri meg a meccset.

Azt viszont tényleg nem értem, hogy 3&10+ helyzetben miért mindig screen/rövid passzos játékot hív Musgrave.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes lehet még az is, h Mack mind az 5 sackje 4DL-es felállásokból érkezett, amikor Mack DE volt. 4szer LDE, 1szer RDE.
Ha jól néztem mindegyik nickel vagy dime csomag volt, Edwards és Autry is benn volt mindnél sztem.
Edwards belső nyomása nagyon fontos, mert nem tudnak végre könnyen fellépni a zsebben az irányítók...tavaly ezen ment el rengeteg sackje Macknek. Mayowa tisztességgel helyt állt sztem mint RDE ezeknél a szituációknál, de arra a posztra kéne még egy upgrade azért...

Ez a Mario-Autry páros amúgy elég faszányos kezd lenni...a Williams-Jelly duo mellett pedig kimondottan jól használhatóak...együtt ez a 4es tud futás ellen bivaly DL-t alkotni, Mack lemozgatásával és vmelyik srác betolásával középre tudunk a pass rushon hirtelen nagyot kapcsolni és frissen tartani a nagyfiúkat...akik mögött amúgy Orr és McGee személyében van korrekt mélység is sztem.

Ben Heeney amúgy elég jól mozog...nagyon sok játékidőt kellene neki adni, hogy pontosan lássuk mink van...lehet megvan M.Smith párja és a kezdő MLB-nk már házon belül, ami azért nem lenne mindegy

Carrie S és NCB posztokon mozgott, de ma végre jó volt ismét. Amersonnal átellenben Thorpe volt többnyire, aki továbbra sem megoldás. Hayden eleinte benn volt, de asztán eltűnt...úgy gondolom elvesztette az edzők támogatását már...lehet repülni is fog majd...
Örültem, h McDonald kapott játékidőt CB poszton, jó lenne látni mit tud, mi lehet belőle...McGill vagy Carrie pálya felé közelít-e...
Komoly lyukak voltak azért ma is a coverage-ban...nehéz ezt így meccs közben megállapítani, h sec vagy LB hiba vagy esetleg mindkettő, de az biztos, h kell még erősíteni ezt a pass cover egységet összességében...

Ja ne felejtsük kiemelni King munkáját, aki remekül dolgozott egész nap! Vissza kell hozni nem kérdés.

Az edzői karnak is szeretnék adni egy piros pontot a félidei váltásért. (az első félidei fekete után persze)

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért elég szép nagy fordulat következett be a két félidő között mindkét csapatban. A Broncos leolvadt teljesen, a Raiders meg főleg defense oldalon nagyon felpörgött. Persze kellett a két passzolt TD is, de az offense annyira nem volt meggyőző. Viszont győztünk és csak ez számít.

Mack meg végre olyat mutatott, amit vártunk tőle már régóta, bár szerintem mindenki álmait túlszárnyalta ez az 5 sack. Ha az utolsó pár meccsen, még szerez egy pár sack-et, akkor számolhatnak vele a legjobb védőjátékos szavazásnál.
Amaritól viszont több kellene, mert hajlamos eltűnni, meg hibázgatni.
Bruce
Hibázgatni?!?!😊
Konkrétan, ha kék-narancs mez lett volna rajta, azt mondom, egész jó corner😊
Pari
Jól van, de azért elnéző az ember egy olyan sráccal, aki majd' 1000 yardot kapkodott össze még a sok dropja mellett is. Csak ne állandósítsa ezt a szar formát.
Bruce
Ne felejtsük azért el, h rookie elkapóról van szó, akit #1 elkapóként figyel már minden védelem. Folyamatosan követik, zavarják, kettőzik és azért szabálytalankodnak is vele, lásd Talib face maskja EZ-ban
Rolni
igyvan, sokat kapott, meg is zavarta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azért elég szép nagy fordulat következett be a két félidő között mindkét csapatban. A Broncos leolvadt teljesen, a Raiders meg főleg defense oldalon nagyon felpörgött. Persze kellett a két passzolt TD is, de az offense annyira nem volt meggyőző. Viszont győztünk és csak ez számít.

Mack meg végre olyat mutatott, amit vártunk tőle már régóta, bár szerintem mindenki álmait túlszárnyalta ez az 5 sack. Ha az utolsó pár meccsen, még szerez egy pár sack-et, akkor számolhatnak vele a legjobb védőjátékos szavazásnál.
Amaritól viszont több kellene, mert hajlamos eltűnni, meg hibázgatni.
Bruce
Hibázgatni?!?!😊
Konkrétan, ha kék-narancs mez lett volna rajta, azt mondom, egész jó corner😊
Pari
Jól van, de azért elnéző az ember egy olyan sráccal, aki majd' 1000 yardot kapkodott össze még a sok dropja mellett is. Csak ne állandósítsa ezt a szar formát.
Bruce
Ne felejtsük azért el, h rookie elkapóról van szó, akit #1 elkapóként figyel már minden védelem. Folyamatosan követik, zavarják, kettőzik és azért szabálytalankodnak is vele, lásd Talib face maskja EZ-ban

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért elég szép nagy fordulat következett be a két félidő között mindkét csapatban. A Broncos leolvadt teljesen, a Raiders meg főleg defense oldalon nagyon felpörgött. Persze kellett a két passzolt TD is, de az offense annyira nem volt meggyőző. Viszont győztünk és csak ez számít.

Mack meg végre olyat mutatott, amit vártunk tőle már régóta, bár szerintem mindenki álmait túlszárnyalta ez az 5 sack. Ha az utolsó pár meccsen, még szerez egy pár sack-et, akkor számolhatnak vele a legjobb védőjátékos szavazásnál.
Amaritól viszont több kellene, mert hajlamos eltűnni, meg hibázgatni.
Bruce
Hibázgatni?!?!😊
Konkrétan, ha kék-narancs mez lett volna rajta, azt mondom, egész jó corner😊
Pari
Jól van, de azért elnéző az ember egy olyan sráccal, aki majd' 1000 yardot kapkodott össze még a sok dropja mellett is. Csak ne állandósítsa ezt a szar formát.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Azért elég szép nagy fordulat következett be a két félidő között mindkét csapatban. A Broncos leolvadt teljesen, a Raiders meg főleg defense oldalon nagyon felpörgött. Persze kellett a két passzolt TD is, de az offense annyira nem volt meggyőző. Viszont győztünk és csak ez számít.

Mack meg végre olyat mutatott, amit vártunk tőle már régóta, bár szerintem mindenki álmait túlszárnyalta ez az 5 sack. Ha az utolsó pár meccsen, még szerez egy pár sack-et, akkor számolhatnak vele a legjobb védőjátékos szavazásnál.
Amaritól viszont több kellene, mert hajlamos eltűnni, meg hibázgatni.
Bruce
Hibázgatni?!?!😊
Konkrétan, ha kék-narancs mez lett volna rajta, azt mondom, egész jó corner😊
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Majdnem bealudtam a meccseteken, de szerencsére a második félidőre ti is kijöttetek a pályára! Gratula, szép győzelem volt! Mack szuper, jó hogy mackvettétek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Most fáj igazán a Bears/Lions/KC elleni vereség.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért elég szép nagy fordulat következett be a két félidő között mindkét csapatban. A Broncos leolvadt teljesen, a Raiders meg főleg defense oldalon nagyon felpörgött. Persze kellett a két passzolt TD is, de az offense annyira nem volt meggyőző. Viszont győztünk és csak ez számít.

Mack meg végre olyat mutatott, amit vártunk tőle már régóta, bár szerintem mindenki álmait túlszárnyalta ez az 5 sack. Ha az utolsó pár meccsen, még szerez egy pár sack-et, akkor számolhatnak vele a legjobb védőjátékos szavazásnál.
Amaritól viszont több kellene, mert hajlamos eltűnni, meg hibázgatni.