NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur szerint Feliciano lesz az RG és Webb megy ki RT-nek.

Feliciano játékának nagyon örülnék, meg kell tudnunk, h mit tud, mert az RG poszton kell az upgrade!
Webb-től tartok a szélen, de gondolom végig mellette lesz Smith, illetve Khalifa beugrik helyette, ha szenved.
Rolni
kicsit tartok azért a Feliciano - Mike Daniels párharctól.
deyell
Persze, de legalább kap egy erős tesztet hirtelen 😊
Melyviz nem kétséges, de legalább év végére kiderül, h van-e kezdő RG-nk vagy hozni kell embert.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Raiders have placed Austin Howard on IR, and signed Tevin McDonald to active roster.

két kezdő RT van ezzel IR-en.

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Vic Tafur szerint Feliciano lesz az RG és Webb megy ki RT-nek.

Feliciano játékának nagyon örülnék, meg kell tudnunk, h mit tud, mert az RG poszton kell az upgrade!
Webb-től tartok a szélen, de gondolom végig mellette lesz Smith, illetve Khalifa beugrik helyette, ha szenved.
Rolni
kicsit tartok azért a Feliciano - Mike Daniels párharctól.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14392099/how-oakland-raiders-created-bright-future-nfl

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Leon Orr can be 'major impact player' according to Raiders' DC Ken Norton Jr.

nem tudom mennyire jó ómen ez, tekintve, hogy Haydenről mit nyilatkozott korábban
deyell
Lehet belőle, de nem biztos, hogy él a lehetőséggel.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Leon Orr can be 'major impact player' according to Raiders' DC Ken Norton Jr.

nem tudom mennyire jó ómen ez, tekintve, hogy Haydenről mit nyilatkozott korábban

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egy szerintem elég találó cikk Cooper gondjáról:  cover32.com/2015/12/16/is-oakland-raiders-wr-amari-cooper-too-soft/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur szerint Feliciano lesz az RG és Webb megy ki RT-nek.

Feliciano játékának nagyon örülnék, meg kell tudnunk, h mit tud, mert az RG poszton kell az upgrade!
Webb-től tartok a szélen, de gondolom végig mellette lesz Smith, illetve Khalifa beugrik helyette, ha szenved.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
"Ember" nem is ezért a hozzászólásodért írtam amit írtam! Továbbá a hozzászólásaim száma valóban kevesebb te 853 hozzászólásodhoz képest, de nehogy már ezzel osztályozd le a másikat "Ember". Az ún. "vita" részemről lezárva.
R4L
Nem a hsz-ek számával osztályoztalak, hanem ennek az egynek a tartalmára reagáltam, azért is írtam, hogy a huszonegyedik (pont van mögötte), nem pedig mennyiséget adtam meg.
Részemről is lezárva a vita, mert ha valamivel, ezzel tényleg szétszemeteljük a topic-ot.
Béke.

több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Minek a f*sznak jönnek ide trollkodni más csapatok szurkolói?! Soha sem értettem az ilyet...maradj a saját grundodon. Ha cinkelni akar valaki akkor az aktuális meccs topicjában verje a nyálát, de egy másik csapat topicját minek szemetelni?!
R4L
Woodsont méltattam, ember. A többi meg értelmes keretek közötti oda-vissza savazás volt Surdával.
Ha neked ez trollkodás, akkor te vagy a troll.

Ezért a 21. hozzászólásodért is érdemes volt belevágni az internet világába és emelni csapatod fórumának színvonalát...
Minitron
"Ember" nem is ezért a hozzászólásodért írtam amit írtam! Továbbá a hozzászólásaim száma valóban kevesebb te 853 hozzászólásodhoz képest, de nehogy már ezzel osztályozd le a másikat "Ember". Az ún. "vita" részemről lezárva.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Minek a f*sznak jönnek ide trollkodni más csapatok szurkolói?! Soha sem értettem az ilyet...maradj a saját grundodon. Ha cinkelni akar valaki akkor az aktuális meccs topicjában verje a nyálát, de egy másik csapat topicját minek szemetelni?!
R4L
Woodsont méltattam, ember. A többi meg értelmes keretek közötti oda-vissza savazás volt Surdával.
Ha neked ez trollkodás, akkor te vagy a troll.

Ezért a 21. hozzászólásodért is érdemes volt belevágni az internet világába és emelni csapatod fórumának színvonalát...

több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Minek a f*sznak jönnek ide trollkodni más csapatok szurkolói?! Soha sem értettem az ilyet...maradj a saját grundodon. Ha cinkelni akar valaki akkor az aktuális meccs topicjában verje a nyálát, de egy másik csapat topicját minek szemetelni?!

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)
Minitron
Nem barátkozunk
 thesportsquotient.com/wp-content/uploads/2012/09/3-the-tuck-rule-game.jpg
Surda
Az távol álljon tőlem : D
Legyalulunk mindenkit, titeket meg pláne 😛
Minitron
Max a Tököt ha le nem engeded
😀
Surda
Azt tessék békén hagyni, egy gyönyörű kisfiú jött össze belőle, aki mellesleg ma pontosan 6 hónapos és még Oakland szurkoló is lehet majd, ugyanis én NEM nevelem a fiamat pats drukkernek, nem húzok rá mezeket estébé, de remélem a sportot szeretni fogja.

Szóval hátra az agyarakkal, kicsit félreértettél...
Minitron
Tessék szépen mondani a gyereknek (amit én is szoktam):
Látod kisfiam a többi csapat szurkolója mind buzi, egyedül az igazi Oaklandi fanok öltöznek be tömegesen harci díszbe, costume-ba és festik ki magukat...a többi mint buzi😊)
(ami így leírva elég áthallásos/oximoron, de azt még nem kell értenie😊)
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vallest elvesztettük (Bills)
Amadeus91
Basszus, kár erte...reméltem megmarad, ha eddig nem vitték el. Gondolom elszallt a PO esélyük és viszik projectnek...kár, h nem gondolkodtunk kicsit gyorsabban...felhozni 1 meccsre és IR-re tolni pl...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A gyermekhez gratulálok!!!
(de én a tökön nem a férfiasságodat, hanem a zöldséget értettem》》》 tudod tökgyalu van ilyen anyukádnál a konyhában)
😊 😊 😊
Surda
Köszönöm és most már képbe kerültem =)
Minitron
Akkor örülök!!! 😊
De nincs bratyi!! 😊 😊
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A gyermekhez gratulálok!!!
(de én a tökön nem a férfiasságodat, hanem a zöldséget értettem》》》 tudod tökgyalu van ilyen anyukádnál a konyhában)
😊 😊 😊
Surda
Köszönöm és most már képbe kerültem =)

több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)
Minitron
Nem barátkozunk
 thesportsquotient.com/wp-content/uploads/2012/09/3-the-tuck-rule-game.jpg
Surda
Az távol álljon tőlem : D
Legyalulunk mindenkit, titeket meg pláne 😛
Minitron
Max a Tököt ha le nem engeded
😀
Surda
Azt tessék békén hagyni, egy gyönyörű kisfiú jött össze belőle, aki mellesleg ma pontosan 6 hónapos és még Oakland szurkoló is lehet majd, ugyanis én NEM nevelem a fiamat pats drukkernek, nem húzok rá mezeket estébé, de remélem a sportot szeretni fogja.

Szóval hátra az agyarakkal, kicsit félreértettél...
Minitron
A gyermekhez gratulálok!!!
(de én a tökön nem a férfiasságodat, hanem a zöldséget értettem》》》 tudod tökgyalu van ilyen anyukádnál a konyhában)
😊 😊 😊
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)
Minitron
Nem barátkozunk
 thesportsquotient.com/wp-content/uploads/2012/09/3-the-tuck-rule-game.jpg
Surda
Az távol álljon tőlem : D
Legyalulunk mindenkit, titeket meg pláne 😛
Minitron
Max a Tököt ha le nem engeded
😀
Surda
Azt tessék békén hagyni, egy gyönyörű kisfiú jött össze belőle, aki mellesleg ma pontosan 6 hónapos és még Oakland szurkoló is lehet majd, ugyanis én NEM nevelem a fiamat pats drukkernek, nem húzok rá mezeket estébé, de remélem a sportot szeretni fogja.

Szóval hátra az agyarakkal, kicsit félreértettél...

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)
Minitron
Nem barátkozunk
 thesportsquotient.com/wp-content/uploads/2012/09/3-the-tuck-rule-game.jpg
Surda
Az távol álljon tőlem : D
Legyalulunk mindenkit, titeket meg pláne 😛
Minitron
Max a Tököt ha le nem engeded
😀
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)
Minitron
Nem barátkozunk
 thesportsquotient.com/wp-content/uploads/2012/09/3-the-tuck-rule-game.jpg
Surda
Az távol álljon tőlem : D
Legyalulunk mindenkit, titeket meg pláne 😛

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Vallest elvesztettük (Bills)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)
Minitron
Nem barátkozunk
 thesportsquotient.com/wp-content/uploads/2012/09/3-the-tuck-rule-game.jpg
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Hudsonról köszi az infót, Gabe meg kicsit fura ilyen szempontból, mert mérete alapján többet várna tőle az ember futás blokk terén, de legalább pass protban remek.
Az is lehet, h RG posztra is hozni kell egy atletikus emberkét még és több zónás elemet belevisznek a dologba...ha Watson vissza tud térni RT posztra, ott se lenne gond a sebességgel, mondjuk Penn nem passzolna a képbe 😊
Rolni
Szerintem viszont inkább egy maulert kellene RG posztra valamint fejleszteni Gabe-t.
Tice rendszere teljesen PBS alapú. Nem véletlenül volt az a nyilatkozata hogy hegyeket fognak mozgatni s ezert sincs 300 font alatti fal játékosunk. Szóval nem tartanam szerencsésnek rendszer idegen játékot erőltetni és nem rendszer fitt játékost hozni.
Arrol nem.beszelve hogy a konzisztencia itt sem.ártana. Knapp alatt ugye ZBSt akartunk játszani ehez lett draftolva Bergstom is. Szóval inkább vigyük ezt a rendszert tovább és maxoljuk ki.



több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Köszönet a bronkók miatt, de nehogy azt gondoljátok, ezért vagytok szimpatikusak.
Legfőképp azért, mert Woodson a király. El tudnám viselni minálunk =)

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Remek cikk rólunk egy GB beatwriter tollából:  www.jsonline.com/sports/packers/packers-next-opponent-oakland-raiders-scouting-report-b99634403z1-362584031.html

D sémánál csak, h aktuális hobbi témámat vigyem tovább Ő (is) a 3-4, 4-3 under váltogatását gondolja alapnak. Ezek mondjuk szinte azonosak, a gap-ek és feladatok kiosztását lenne érdemes tudni, de azt meg úgyis csak a csapat tudja.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!