NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Trevathan sztem valós célpont lehet számunkra ha piacra kerül:  www.profootballfocus.com/blog/2015/12/29/pro-broncos-linebacker-duo-help-clinch-playoff-berth/

JDR ismeri jól, fit lenne a sémába, kell jó cover LB a csapatba.
Smith szerződése 2016 végén lejár, addigra Heeney teljesen felnőhet a feladathoz Danny mellé, sőt már 2016ban elvehet snapeket M.Smithtől sztem. Ez a 3-as ráadásul 4-3 felállásban is tudna pályán lenni hatékonyan...és a draftról is khúzna egy needet vele RM.

PFF szerint Mack ismét jó volt 😊
Szezon gradje is iszonyat magasságokban...
Carr javított legutóbbi meccsen, Autry nagyot játszott és a fal bal oldala is.
Heeney-t ők is kiemelték.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/25/pro-mack-and-carr-shine-in-nail-biter/

 cover32.com/2015/12/30/oakland-raiders-draft-profiles-william-jackson-iii-cb/
Sztem is remek fit lehetne hozzánk. 2. körbe jó húzás volna
FA-ről egy Sean Smith\Trumain Johnson, aztán draftról SS elsőkörben majd, Jackson a 2.ban és kész is a secondary 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.silverandblackpride.com/2015/12/29/10684618/oakland-has-no-plan-to-keep-raiders-with-deadline-wednesday

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
na van egy top CB-nk úgy néz ki

 pbs.twimg.com/media/CXbAKaUWcAEKgm2.png

Willie Brown, Lester Hayes, Mike Haynes, Terry McDaniel, Charles Woodson, Nnamdi Asomugha -> David Amerson!
deyell
Meg kell tartani hosszútávon

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
na van egy top CB-nk úgy néz ki



Willie Brown, Lester Hayes, Mike Haynes, Terry McDaniel, Charles Woodson, Nnamdi Asomugha -> David Amerson!

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Mondjuk nem lehettek túl hatékony szerek, mert a teljesítménye nem volt túl feltűnő idén.
bmg
Pletykálják, hogy nem ragaszkodunk hozzá. 3,5 misit foglalna a capből.
Amadeus91
Hát nem.tudom. Szerintem több szempontból is badarság lenne elengedni. Egyfelől ok hogy figyelni kell a capre de a túl spórolás is legalább olyan káros mint a túl költekezés. Másfelől igaz nem.hasznaljuk ki maradéktalanul de a sokoldalúsaga vitathatatlan, ráadásul a posztján sorozatban az egyik legjobb. De ha ez még mindig nem.lenne elég ok akkornitt a következő. Tuck mellett ő a másik mentális, emocionális vezér a csapatban



több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Mondjuk nem lehettek túl hatékony szerek, mert a teljesítménye nem volt túl feltűnő idén.
bmg
Pletykálják, hogy nem ragaszkodunk hozzá. 3,5 misit foglalna a capből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mondjuk nem lehettek túl hatékony szerek, mert a teljesítménye nem volt túl feltűnő idén.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Reece was signed to the active roster late in 2009 after then-Raiders FB Luke Lawton was suspended for PEDs.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Marcel Reece of the Oakland Raiders has been suspended without pay for the team’s next four regular-season games for violating the NFL policy on performance enhancing substances. He is no longer eligible to participate in the 2016 Pro Bowl.
Reece’s suspension begins immediately. He can participate in all offseason and preseason practices and games.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Reece eltiltására vajon már számított McKenzie, mikor aláiratta Olawale-t? Remélem Marcel nem csinált nagy hülyeséget és emiatt nem fogjuk elküldeni.
peterbadbone
Passz. 4 meccset kapott, állítólag a Pro Bowlon sem lehet ott.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Reece eltiltására vajon már számított McKenzie, mikor aláiratta Olawale-t? Remélem Marcel nem csinált nagy hülyeséget és emiatt nem fogjuk elküldeni.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
A jövő évi sorsolásunk
 www.silverandblackpride.com/2015/12/27/10671320/oakland-raiders-2016-schedule-home-away-opponents-setCubehead
Hozható, de az idei is az volt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Ha csak ennyi lesz a jövő évi menetrend...szerintem játszi könnyedséggel meg lesz a rájátszás.

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
A jövő évi sorsolásunk

 www.silverandblackpride.com/2015/12/27/10671320/oakland-raiders-2016-schedule-home-away-opponents-set



több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Torrentlinket direktben tilos kitenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Last 5 weeks, his PFF grade over that time is + 3.6 with only one game where he was negative (which was a -0.1 grade).

The game I initially took notice of Mays was versus Pittsburgh, but quietly, he's going without notice in the secondary, which is never a bad thing. DB's stick out like a sore thumb when they're bad, and Mays has been doing a good enough job that QB's have decided there's easier options to attack in our secondary.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
én se váltanék, szerintem az O jövőre még jobb lesz, Cooper megnyugszik, Walford és Roberts összeérik Carral, a fal jobb oldala erősebb lesz, ha nem kell új playbookot tanulniuk és a sérülések elkerülnek minket, akkor nincs olyan isten, hogy az O-nk nem legyen top 5 közeli.
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Musgrave mindig is szar volt 😀 Knapp után fosra szart cseréltünk ami legalább keményebb. Csak akkor váltanék ha elérhető lenne valami nagy Offense tudós a kazánházból.
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Musgrsve nem annyira rossz, csak néha beszari. Nagyon rizikómentesen akarja bonyolítani a playeket, ezért sokszor kiszámítható.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem váltanék semmiképpen sem. Most az állandóság az ami nekünk kedvezhet. Ami szarabb az úgyis a védelem volt idén, de kezd összeállni.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát nagyon necces lenne 3 évben 3 koordinátor, offence sztem...persze ha vmi ász piacra kerül akkor lehet róla beszélni, főleg ha a működő elemeket megtartjak ebből.
Csak azért, h cseréljünk nem cserélnek viszont...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
nem tudom, hogy vagytok vele, tudom, hogy nem lenne túl szerencsés, ha Carrnak a 3. NFL szezonjában a 3. különböző offense-t kellene megtanulnia, de én a szezon után biz isten kirúgnám Musgrave-et.
deyell
Ezen én is elgondolkodtam meccs közben. Tény, hogy néha bejönnek a hívások, de többnyire - főleg az utóbbi meccseken - már Knapp szerűen töketlen a támadóegység.
Ahogy én látom, Carrnak jobban fekszenek a hosszabb passzok és már a támadófal is megvan hozzá többnyire, szerintem jól állna neki egy bevállalósabb, pass heavy offense.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
nem tudom, hogy vagytok vele, tudom, hogy nem lenne túl szerencsés, ha Carrnak a 3. NFL szezonjában a 3. különböző offense-t kellene megtanulnia, de én a szezon után biz isten kirúgnám Musgrave-et.
deyell
miért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nem tudom, hogy vagytok vele, tudom, hogy nem lenne túl szerencsés, ha Carrnak a 3. NFL szezonjában a 3. különböző offense-t kellene megtanulnia, de én a szezon után biz isten kirúgnám Musgrave-et.

choose life