NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
kicsit aggasztó.

 twitter.com/VicTafur/status/684156151852744704
deyell
inkább nagyon 😕
Nagyon fontos eleme lenne Ő a jövő védelmének...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Hivatalosan is menni akarunk LA-be

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
kicsit aggasztó.

 twitter.com/VicTafur/status/684156151852744704

choose life
több mint 8 éve
JSoldier Las Vegas Raiders 1
Sziasztok, most regiztem gondoltam beköszönök! 😉
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Érdekes statok

Amadeus91
nem néztem mindnek utána, de van ami nem stimmel, például sackekben Watt az első, Mack a második a ligában.
deyell
Yahoo Sports, akkor lehet nem up to date a rendszerük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Érdekes statok

Amadeus91
nem néztem mindnek utána, de van ami nem stimmel, például sackekben Watt az első, Mack a második a ligában.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Érdekes statok

Passzolt yardok
Carr 12. (NFL)

Passzolt td
Carr 8. (NFL)

Futott yard
Murray 4. (NFL)

Futott td
Murray 17. (NFL)

Elkapás
Crabtree 13. (NFL)

Elkapott yardok
Cooper 17. (NFL)

Elkapott td
Crabtree 20. (NFL)

Fg+50
Janika 6. (NFL)

Punt 20-on belülre
King 2. (NFL)

Tackle szám
11. Malcolm Smith

Sackek
1. Mack (NFL)

Intek
6. Woodson (NFL)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én hagynám a teljes stábot egyben, mert kell a folytonosság és mindhárom egységnek voltak kimondottan jó meccsei, periódusai.

Építeni kell a keretet tovább és ha jövőre se tud mondjuk az offense és Musgrave kiegyensúlyozottan jól szerepelni, nem tudják a futójátékot hatékonyan feltámasztani akkor 2017-re kell új edzővel megpróbálkozni. Az 1000yardos elkapó, 1000yardos futó és 3000+yard, 30+TD nem rossz azért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is úgy gondolom, hogy idén nekünk a pozíciós edzőkön kívül nem nagyon kell cserében gondolkozni. Maximum akit lecserélnék az az ST edző, de az sem annyira prioritás.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Musgrave felépített egy rendszert, ami Carrnak fekszik, a meccselése viszont nem tökéletes.
Úgy gondolom, hogy több a kockázat a cserében, mint a várható többlet jelenleg. Alex Smith karrierjét is jelentősen visszavetette, mikor Friscoban évente kapott új OC-t új rendszerrel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Hanyadik helyen választunk,majd?
skat
1/14 a választási helyünk.

Nézegettem a reggeli híreket és örülök, hogy idén nem kell azon gondolkodni, hogy ki lehet majd itt a HC/OC/DC vagy a GM. Jó ebből a buliból kimaradni. Én tartom azt, hogy idén nem változtatnék az edzői gárdán. Persze voltak rosszabb döntések, játéktervek stb, de nálam az állandóság egyenlőre fontosabb. Legyen a csapat körül egy nyugodt légkör, legyen bizalom a stáb felé, hogy a fejlődésnek ne legyenek hátráltató tényezői.
peterbadbone
Azért ha van elérhető,jó OC én lehet,hogy rámennék,de csak akkor,ha minőségi,top szakemberről van szó...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hanyadik helyen választunk,majd?
skat
1/14 a választási helyünk.

Nézegettem a reggeli híreket és örülök, hogy idén nem kell azon gondolkodni, hogy ki lehet majd itt a HC/OC/DC vagy a GM. Jó ebből a buliból kimaradni. Én tartom azt, hogy idén nem változtatnék az edzői gárdán. Persze voltak rosszabb döntések, játéktervek stb, de nálam az állandóság egyenlőre fontosabb. Legyen a csapat körül egy nyugodt légkör, legyen bizalom a stáb felé, hogy a fejlődésnek ne legyenek hátráltató tényezői.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hanyadik helyen választunk,majd?
skat
1/14 a tiétek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Hanyadik helyen választunk,majd?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Nem volt rossz szezon, előre sikerült lépni. A három hozható bukó zavaró csak, azzal lehetett volna 10-6. Ez van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.youtube.com/watch?v=FqNVlK5-cgc
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Wilkerson nem lesz elérhető, akkor nálam Weddle kerül majd az első helyre, mert ő nem felejtett el játszani, de így, hogy az év elején megmondták neki, hogy nem hosszabbítanak vele, teljesen elvesztette a lelkesedését. Szerintem 2-3 évre még elhozható és igen, szerintem is elég motívált lesz ezek után és meg fogja mutatni, hogy kár volt lemondani róla.

Ahogy olvasgatom a híreket, kikerül majd a piacra még pár használható veterán, remélem jól mérjük fel idén is a lehetőségeinket és jól halászunk majd az elérhető játékosok közül.

Nate Allen--> IR

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Weedle lehetne egy karakter a védelemben, leginkább most egy vezér hiányzik CWood kiesésével.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
az lehet, de Weedle lehet lesz annyira duhos rajuk, hogy egy evre alair ide, hogy csakazert is megmutassa
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ráadásul egyik se fut jó szezont...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mario Williams jó lenne, ha már a Buffalo kirakja. Az első FA akit elhoznék, az Weedle lenne.
Amadeus91
mindketten 30 felett vannak, nem vagyok benne biztos, hogy McKenzie megkínálná őket nagy pénzzel.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Mario Williams jó lenne, ha már a Buffalo kirakja. Az első FA akit elhoznék, az Weedle lenne.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én pont, hogy M. Smith-t megtartanám, de mellé kell egy kezdő a 3-4-be.
Amadeus91
Bizony,szerintem az egyik legjobban bevált FA aki érkezett tavaly az Smith...
skat
M.Smith jó játékos, jó pick up volt. Ettől függetlenül nem hibátlan és többször volt probléma vele főleg cover-ben. Ben Heeney nagyon bíztató, de a Heeney-Smith páros nem atom biztos megoldás azért a jövőre vonatkozólag. Kellene hozni egy LB-t sztem legalább melléjük, akkor is, ha Ball időben visszatér az edzésekbe. Mivel Heeney és Ball is fiatal eléggé és van need bőven én nem drafton hoznék feltétlen LB-t. Trevathan leigazolása elég logikus lenne a JDR kapocs, a cap költés kényszer és a need miatt is. Trevathan lenne a fix pont és mellé lehetne forgatni M.Smith-et, illetve ha fejlődik eléggé akkor Heeney-t. Aztán amikor 2016 után lejár Smith szerződése el lehet dönteni kell-e, ha igen mennyiért stb....
Kicsit félnék azt mondani, hogy M.Smith mellé elég nekünk Heeney és úgyis ott van még Ball, aki remek volt a sérülése előtt, ergó hozunk vmi késői depth emberkét és készen is vagyunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Én pont, hogy M. Smith-t megtartanám, de mellé kell egy kezdő a 3-4-be.
Amadeus91
Bizony,szerintem az egyik legjobban bevált FA aki érkezett tavaly az Smith...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Én pont, hogy M. Smith-t megtartanám, de mellé kell egy kezdő a 3-4-be.

criminal lawyer or criminal lawyer?