Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
és egy jó edzői stáb. engem Tice-on kívül még nem győztek meg arról, hogy valóban jó (ligaátlag fölötti), amit csinálnak.
deyell
2 év múlva Wade Phillips lesz soron
Black_Adder
Miért, megint röpülni fog tőletek az edzői stáb?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
és egy jó edzői stáb. engem Tice-on kívül még nem győztek meg arról, hogy valóban jó (ligaátlag fölötti), amit csinálnak.
deyell
2 év múlva Wade Phillips lesz soron

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/675065366004031488


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Egy kis infó, a nyomtatott sajtóból...a múlt havi Touchdown (  tdmagazin.hu/ ) magazinban külön foglalkoztak a Raidersel, míg a decemberiben Woodson poszter található

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Örülök Crabsnek. Egy kemény védelem és egy jó rb kéne és PO contender lenne a csapat.
Amadeus91
és egy jó edzői stáb. engem Tice-on kívül még nem győztek meg arról, hogy valóban jó (ligaátlag fölötti), amit csinálnak.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Örülök Crabsnek. Egy kemény védelem és egy jó rb kéne és PO contender lenne a csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Csak egy kérdés : Ha jövőre sem sikerül a play off akkor mi tartja vissza Carr-t attól hogy elmenjen tőlünk?
Mert ha nem fejlesztenek az O falon, hogy hatékonyabban fel tudjunk lépni a pass rush ellen, hogy Murray-nek akkora kanyonokat nyissanak mint a Vikings A. Petersonnak, ha nem hoznak Murray mellé még hasonló jó képpességű futót hogy neki is minőségi cseréje legyen, ha nem hoznak Cooper mellé még ugyanilyen képességű elkapókat hogy ha ő lesérülne ne legyen pánik hogy ki lesz helyette, ha nem hoznak minőségi DE-ket hogy jó pass rush legyen, ha nen fejlesztik a secondary-t és nem igazolnak még pár tényleg jó CB-et, akkor a következő szezonban könnyen ugyanígy találhatjuk magunkat.
Ott van a példa előtte, C. Palmer is egy frencsájz irányító lehetett volna itt, de elment két év után, és bejött neki, a Cardinalsnál lubickol a sikerben.
JustWinBaby!
Jelenleg ligaszinten az egyik legjobb az O falunk.
Amire még szükségünk lehet, az RG, vagy RT erősítés és egy picit jobb depth.
Talán egy villámgyors/elkapni jól tudó RB- aki Helu kellene, hogy legyen de elég keveset használjuk...
Mert ezen kívül minden megvan.
Rengeteget fog számítani, hogy
- Walford, végig tud nyomni egy komplett preseasont Carr-al,
- Musgrave playbookját jövőre már mindenki ismerni fogja a jelenlegiek közül
- Cooper magabiztosabb lesz (kevesebb drop)
- ha a sérülések elkerülnek minket

A PO szereplésünk inkább a D-nk múlik.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A költözéssel kapcsolatban nekem jó lenne ha mennénk LA-be, de ha nem megyünk oda, akkor maradjunk Oaklandban. Máshol nem is tudnám elképzelni a csapatot.

St Louis Raiders...
San Antonio Raiders...
Portland Raiders... (még ez talán tetszene is)
Las Vegas Raiders (ez meg még jobban)
Bruce
Sztem a Felcsút Raiders a legjobb



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Örülök Crabs-nek, kíváncsi leszek a szerződés kialakítására.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A költözéssel kapcsolatban nekem jó lenne ha mennénk LA-be, de ha nem megyünk oda, akkor maradjunk Oaklandban. Máshol nem is tudnám elképzelni a csapatot.

St Louis Raiders...
San Antonio Raiders...
Portland Raiders... (még ez talán tetszene is)
Las Vegas Raiders (ez meg még jobban)
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Crabtreenek örülök, hogy hosszabbított, csak játsszon is ugyanígy mint most. Úgy látszik a fontosnak tartott láncszemekkel elkezdtük a tárgyalásokat. Lehet hogy lesz még folytatása a szerződéseknek.

A szerdai edzésen elég foghíjasak voltunk:  prntscr.com/9cepsl
Remélhetőleg azért holnap már csökken a DNP szám.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Nem tudom mit hoz ez a lehetséges költözés a csapat számára.
A TD magazinban olvastam hogy L.A. számára azért nem lehet jó a Raiders mert L.A.-a nyertes csapatokat szeretik ahol futószalagon jönnek az eredmények....
Utoljára 13-éve álltunk jól, 11-5 volt az alapszakasz a Bill Callahan érában. Ez volt 2002-2003-ban.
Igazi mélyrepülés, hogy ezután a 2004-es szezont 5-11-el zártuk! 😊
Ahol ennyi éve nincs számottevő változás az csak a város miatt lehet. Jól látható a ligában hogy mely csapatok mögött áll teljes válszélességgel a csapatnak otthont adó város. Sajnos mi nem ezek közé tartozunk.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Csak egy kérdés : Ha jövőre sem sikerül a play off akkor mi tartja vissza Carr-t attól hogy elmenjen tőlünk?
Mert ha nem fejlesztenek az O falon, hogy hatékonyabban fel tudjunk lépni a pass rush ellen, hogy Murray-nek akkora kanyonokat nyissanak mint a Vikings A. Petersonnak, ha nem hoznak Murray mellé még hasonló jó képpességű futót hogy neki is minőségi cseréje legyen, ha nem hoznak Cooper mellé még ugyanilyen képességű elkapókat hogy ha ő lesérülne ne legyen pánik hogy ki lesz helyette, ha nem hoznak minőségi DE-ket hogy jó pass rush legyen, ha nen fejlesztik a secondary-t és nem igazolnak még pár tényleg jó CB-et, akkor a következő szezonban könnyen ugyanígy találhatjuk magunkat.
Ott van a példa előtte, C. Palmer is egy frencsájz irányító lehetett volna itt, de elment két év után, és bejött neki, a Cardinalsnál lubickol a sikerben.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
 www.sbnation.com/2015/12/9/9854578/one-last-smile-with-the-snake

Szép írás a legendáról!
Béczkó
Tényleg jó! De tanulságos is, ha nem hadakozik a dokikkal először, akkor hamarabb kiderülhetett volna a vastagbél rákja és nem "stage 4." állapotban, még mindíg élhetne. 😕
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders and WR Michael Crabtree have agreed on a contract extension, source said

yeah buddy!
deyell
4 év 35milla amiből majd nem 19 garantált 😉
Cubehead
Szerintem jó szerződés, jó játékos, jó áron! A következő 4 évben is a CCC sor fogja adni a passzjátékot. Egy ilyen vereségekkel teli időszakban ez egy nagyon pozitív hír!

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Raiders and WR Michael Crabtree have agreed on a contract extension, source said

yeah buddy!
deyell
4 év 35milla amiből majd nem 19 garantált 😉

Szerkesztette: Cubehead



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Raiders and WR Michael Crabtree have agreed on a contract extension, source said

yeah buddy!

choose life
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2015/12/9/9854578/one-last-smile-with-the-snake

Szép írás a legendáról!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
The 3-year extension that Raiders signed FB/RB Jamize Olawale to is worth $6M, source said. $760K signing bonus. $1.14M roster bonus in '16.

Szép írás Rolni, Grat!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Keret elemzés

QB:
Derek Carr: Végre van stabil kezdő irányítónk. Fiatal és néha hibázik, de remekül játszik összességében és egyértelműen látszik, hogy lehet rá csapatot alapozni, építeni.

Matt McGloin: Sok dolga nincsen az utóbbi két évben éles meccsen, de a pre-season és a minimális regular season teljesítménye alapján szerintem teljesen jó back up opció. RFA lesz a szezon végén, emiatt simán megtarthatjuk még legalább 1 évig. Sztem kellene, h adjunk neki egy alacsony tendert és ha esetleg jön rá vhonnan egy elvakult ajánlat legalább kapunk cserébe egy picket.

A csapat legfontosabb posztján végre rend van Raiders falván és ez hatalmas dolog.


RB:
Latavius Murray: Jó játékosnak tartom, amikor a fal teszi a dolgát, akkor nagyon jó opció. 851 yarddal áll jelenleg, amit 4,3-as átlaggal hozott össze és van 5 TD-je is. Ezek nagyon szép számok, de ettől függetlenül nincs igazán megbízható, konzisztens futó játékunk. Ez nem Murray hibája, de az látszik, h Ő nem Jamal Charles szerű egyszemélyes hadsereg.

Roy Helu Jr.: Eddig FA bustnak tűnik sajnos. Nem megy neki a futás, sok meccsen inaktív volt, pedig nem tudtunk sérülésről. Úgy fest, mintha nem feküdne neki a támadó séma, ami azért furcsa, mert ez a stáb hozta már. Jövőre 2M lenne a teljes cap terhe, így lehet nem lesz elküldve szezont követően, de érzésem szerint nem lesz ott jövőre az 53-as kereten.

Taiwan Jones: Jonesnak volt 1-2 jó meccse kiegészítő futó szerepkörben, de sajnos folyton sérült és voltak fumble gondok is nála. Nem lehet rá komolyan építeni és még a ST feladatait se tudja az inaktivitása miatt. Sztem neki kinéz a cut, annak ellenére, hogy amikor pályára lép, főleg ST-ben igen hasznos lenne.

Murray rendben van, de a másik két emberke helyett én szívesen látnék új arcokat. Kellene egy igazi 3rd down back, aki elkapásokban nagyon veszélyes (esetleg returner posztot is megoldhatná) és kéne egy rendes váltótárs Murray mellé.


FB:
Marcel Reece: A támadó egység egyik vezére és még mindig remekül lehet vele nehéz helyzetbe hozni a védőket. Jó sakk figura és szerintem van benne még legalább 1 jó év. Jövőre még van szerződése 3,5M körüli összegért, amin szerintem visszahozzuk majd.

Jamize Olawale Már egy ideje nézegetjük, h Reece szerű fegyver is válhat belőle optimális esetben és úgy fest Musgrave is látja benne a fantáziát. Most lett 3 évre meghosszabbítva, szóval RM is látja az értékét. Hasznos ST playa, tud blokkolni, futni és elkapni. Véleményem szerint eddig is Reece utódjának szánta RM és úgy fest bevált a terve, de sztem jövőre még együtt kerülnek keretre. Hasznos playa, de nem megfelelő opció #2RB-nek Murray mögé ez azért egyértelmű.

Azt gondolom, hogy teljesen rendben van ez a poszt, ami azért bőven nem a hagyományos értelemben vett FB poszt már.


TE:
Lee Smith: Igazi jó munkás ember és kekec lökdösödő egyszerre. Bírom nagyon. Szinte egy plusz OL blokkolás terén és elkapásokat is be-be mutat időnként. Jó igazolás volt az biztos és marad is.

Clive Walford: Eddig úgy fest újabb jó draft pickről lehet beszélni vele kapcsolatban is. Blokkolásban még fejlődnie kell, de elkapó TE-ként komoly fegyver lesz a srác rövidesen az biztos. Szép elkapásokat mutat be és egyre nagyobb szerepe lesz a támadó gépezetben. Jövőre már lehet Ő lesz a kezdő és Smith a beugrós blokkoló.

Mychal Rivera: Csalódás az idei szezonja, amiben a leggyengébb számait hozza össze és a pályán is ez látszik. Nem fekszik neki az új offense gondolom. Komoly veszélyben lehet a roster spotja, ha Holmes fejlődik TE-ként eleget. Reece és Olalwale tőle szedik el az elkapásokat sztem egyértelműen, ők akik a HBack posztot ellátják helyette. Ő pedig a mérete, blokkolási képessége miatt kikerülhet a pikszisből TE poszton könnyen.

Gabe Holmes: Elég sokra tartja a staff, ha rosteren tartják folyamatosan annak ellenére, h jelenleg csak ST-ben játszik. Ha tud offseasonban egy nagyot lépni előre simán megszerezheti a 3. TE posztot és letolhatja Rivera-t a rosterről sztem. ERFA lesz, de nem hiszem, h kérdés, h marad-e TCig.

Walfordnak és az Ő potenciáljának, valamint Smith megbízható munkájának hála teljesen rendben van az egység. A 3. posztért megy majd egy erős lökdösődés sztem, aztán kiderül, h Rivera tud előrébb lépni vagy a stáb TE képébe jobban illő Holmes jut szóhoz.


WR:
Amari Cooper: Remek elkapó, remek draft pick. A droppokból kell kinőnie, de amilyen a munkamorálja nem kétlem, h menni fog ez neki. Iszonyat szépen futja a routokat, nagyon fürge az irányváltásoknál és remek a sebessége is. 1 az 1ben nem nagyon tudja sztem már most sem CB folyamatosan tartani és csak jobb lesz még.

Michael Crabtree: Nagyon jó pick upnak bizonyul eddig, jó opció Cooper mellett. A szerződése lejár, kérdés mekkora pénzt kér majd, de én azt gondolom, hogy hacsak nem teljesen elrugaszkodott az igénye vissza kell hozni. Kell Carr-nak a folytonosság, kell Coopernek a társ.

Seth Roberts: Mekkora UDFA találat lett belőle. Egy évet PS-en is volt, idén pedig robbantott. Remekül blokkol és elég megbízhatóan kap el az utóbbi időben már. ERFA lesz Ő is, nem hiszem, h kérdés a maradása.

Andre Holmes: Jó depth opció, de továbbra is inkonzisztens, emiatt 3.-4. számú WRnél többre nem alkalmas. UFA lesz, de sztem jó eséllyel megegyezünk vele még piacnyitás előtt. Örülnék, ha maradna, mert Carr-al már Ő is kiépítette a kapcsolatát és mérete, sebessége miatt remek missmatch lehetőség.

Rod Streater: Őt nagyon sajnálom. Én azt hittem idén robbant és jobb lesz, mint Crabs. Nagyon mellé mentem, bár a mai napig nem értem miért lett ennyire mellőzve. Nem hinném, h marad, bízom benne sikerül jó helyre mennie, mert nagyon bírom.

Andre Debose: Visszahordónak draftoltuk, de rögtön kidőlt. Ha felépül gondolom kap még egy esélyt, mert nem sikerült a visszahordó kérdést megoldani azóta sem.

Jeremy Ross: Az ügyeletes visszahordónk, akinek minden egyes visszahordását lélegzet visszafojtva tudom csak figyelni, annyira fosok a fumble-tól. Nem hiszem, h van jövője a csapatnál.

A #1 megvan Cooper személyében, a #2 megtartása lesz a kérdés rögtön szezon után. Fontos lenne Crabs, mert Roberts nem hiszem, h működne #2-ként elég hatékonyan. Holmes visszatérése is kérdéses még, így a poszt összességében kérdéses, de kezünkben a megoldás, nem félek, h szétesne a poszt.


OL:
Donald Penn: Szerintem remek igazolás volt, rászolgált egy hosszabbításra. Szerintem nem is lesz gond azzal, hiszen RM elég fontos helyen kezeli a fal embereket és Penn meg Raider és Carr fan.

Gabe Jackson: Ismét egy remek draft pick RM-től. Nagyon rendben van az LG poszt vele.

Rodney Hudson: Remek pick up, kár a sérülésekért. Bízom benne, jövőre egészségesebb lesz, mert nagyon kell a fal közepére.

JaMarcus Webb: Meglepetés igazolás volt és végül meglepően jól sikerült igazolás lett. A fal leggyengébb, leginkább cserélendő pontja Ő, de attól még vállalható teljesítményt nyújt. Sztem vissza fogjuk hozni, hacsak nem akar vmi komoly kezdő pénzt.

Austin Howard: Sokkal jobb RT poszton, mint RG poszton ez nem vitás. Kicsit túl van fizetve, de sztem meg tartjuk, mert többé kevésbé rendben van, mint kezdő.

Menelik Watson: Hát nehéz mit mondani róla. Végre meggyőző volt TCben, kiszorította Howard-ot, aki ugye nem rossz idén, szóval ha nem sérül le jó eséllyel korrekt szezont hozott volna. Szerződése él még, szóval nem kell nagy döntést hozni. Sztem simán marad és bizonyíthat majd Howard ellen jövőre is.

Matt McCants: Meglepődve néztem, h Penn 1-2 snappes kidőlésekor Ő jött fel LTnek nem Khalifa. Back upnak lehet marad, ha nem lesz jobb elérhető emberke vagy nem draftolunk Penn mögé vkit.

Khalif Barnes: Továbbra is Ő a 6. falember, de ahogy írtam fentebb is LT posztra nem Őt küldték be hirtelen. Sztem simán maradhat még egy szezont, mint 6. ember, de ha Feliciano eleget fejlődik korántsem biztos, h rosterre kerül.

Tony Bergstrom: Idén OC posztra kellett többször beállnia és bár látható volt a visszaesés, főleg a futójátékban, korrektül megállta a helyét. Ha a lige egyik legjobb C-e kiesik vhonnan, ott tuti lesz visszaesés, de tragédia nem történt, ez pedig fontos. Szerződése lejár, de sztem ezzel a pár meccsel összehozott magának egy hosszabbítást házon belül. RM gondolom szívesen megtartaná az első draftpickjét, h végre van posztja és szerepe. Amúgy kvázi 4. körös OL-től egy megbízható csere poszt nem rossz.

Jon Feliciano: Gyakorlatilag semmit nem láthattunk belőle idén pre-season-ön kívül, így kérdéses mi lesz a jövője. OG back up marad vagy van benne annyi, hogy jövőre RG poszton kezdőnek beérik és uprade-t jelent Webb-hez képest? Hát ez lesz az igazi kérdés sztem. Érdemes lesz figyelni, h rámegyünk-e FA-n vagy drafton RG emberre.

Összességében korrekt az OL, de van lehetőség a fejlődésre. Ideális esetben jövőre a jobb oldal megújul majd és a futójáték sokkal konzisztensebb lesz ennek hatására úgy, hogy a pass protection nem romlik.


Védelmi oldalon kicsit nehezebb ennyire egyértelműen végig venni a posztokat, mert nem 100%-os még számomra, hogy milyen védelmet fogunk futtatni jövőre. Idén egy base 4-3-ról álltunk át év közben base 3-4-re. Most A.Smith kiválása óta kicsit talán megint megyünk vissza 4-3 felé, bár továbbra is sok a 3-4 look. Szerintem talán a 3-4 lenne a legmegfelelőbb base csomag az emberanyagunkhoz, de nem túl lényeges, mert rengeteg a nickel és dime felállás amúgy is.

DT:
Dan Williams: Remek FA pick up Ő is. Limitált snap számmal dolgozik, de amikor benn van tényező és jól tolja. Nem kérdés, hogy a jövőben is a DL egyik alapja lesz. 4-3ban és 3-4ben is van helye, nem rajta múlik majd a séma.

Justin Ellis: Nehezen indult a szezonja sérülések miatt és Williams elhomályosítja, de ettől függetlenül jó rotációs elem belül. NT-be is remekül rotálható és gyakorlatilag 3 és 5 tech posztokra is oda tud forogni persze főleg futás ellen. Ő is séma rugalmas.

Stacy McGee: Elég szépen beforog a rotációba és hasznosan teszi ezt. Ő is a futás ellen a leghatékonyabb, de belül több posztra is be lehet forgatni. Depthnek megfelelő.

Leon Orr: PS tag, akiben van potenciál rendesen és sztem biztos kap esélyt, hogy bizonyítson.

Ez a poszt szerintem rendben van, főleg ha 3-4 a base csomag. Ha váltunk 4-3-ra vissza, akkor lehet kellene egy pass rusher 3tech melléjük még.


DE:
Mario Edwards Jr.: Kicsit lassan indult be, de Tuck kidőlése óta remekel. Jobban tolja, mint tette előtte Tuck. Úgy fest RM itt is nagyot húzott. 3, 5, 7 és még 9 tech posztról is használjuk, a szélekről van, hogy állásból, mintha OLB lenne. Futás ellen is nagyon hasznos és egyre komolyabb fegyver a pass rush terén is. 4-3 base LDE vagy 3-4DE lenne az igazi posztja sztem, a belülre forgatások megtartásával (nickel, dime).

Denico Autry: Tuck és Smith kiválásával Ő most a másik kezdő DE papíron. Ahhoz képest, hogy UDFA emberke remekel, de hosszútávon jobban örülnék, ha maradna rotációs szerepkörben. 4-3LDE és nickel, dime DT a posztja leginkább, de a 3-4DE poszton is be tud segíteni. ERFA, így sztem biztosan marad.

Shelby Harris: Ő is Tuck kiválása kapcsán jutott rosterre igazán és élt is vele. Jó rotációs elem ezen a DE\DT poszton. ERFA Ő is, így sztem Ő is marad simán.

Justin Tuck: Kezdő volt kidőléséig és hasznos kezdő. A pályán és az kívül pedig remek vezére a csapatnak. Edwards jobb már, mint Ő, de sztem ebbe a fiatal DL-be érdemes lehet visszahozni még egy évre legalább. Ha sikerül mondjuk MEJr. mellé FAról egy stabil kezdőt hozni (Malik Jackson, Derek Wolfe, Mike Daniels) akkor viszont, lehet Tucktól kell elköszönni és a fiatalokat megtartani rotációban.

A poszt rendben van, de egy igazi kezdő elférne Mario mellé és akkor igazán kemény lehetne a DL.


EDGE\OLB:
Khalil Mack: Egy állat. Futás ellen döbbenetesen hatékony és pass rush terén is jó, kezd egyre jobb lenni. Meg kell vizsgálni miért javult ekkorát sack terén az elmúlt időszakban és erre kell építeni. A.Smith kiválása óta jobbak a számai. Rosszabbak voltak az OL-ek? Változott a szerepköre? Egészséges lett végre az év eleji lábgondok után? A lényeg, hogy a védelem alapköve és remek játékos.

Benson Mayowa: Cserejátékosnak működőképes, de kezdőnek kevés. RFA lesz év végén, így én visszahoznám depthnek és biztonságnak.

Aldon Smith: Nem igazán lehet innen kihagyni Őt annak ellenére, hogy eltiltását tölti és következő novemberig nem is igazolható. Futás ellen nagyon hasznos volt, de pass rush terén nem tudta azt hozni, amit a 49ers-nél, persze nem is voltak olyan társak körülötte. Ha köv novemberig tisztán tartja magát ismét meg lehet próbálni a srácot, mert nálunk szépen beállt a sorba, de erre alapozni több szempontból sem lehet. 1. addig sok meccs van és az egész szezont beúsztathatjuk, ha addig nem oldjuk meg a másik kezdő OLB posztot, 2. a múltja alapján nem lehet biztosra venni, h nem csinál vmi hülyeséget.

Max Valles: Draft pick, akit a PS-en jegelünk. Bízom benne nagyon, h jövőre már rosterre kerül és depthnek vagy esetleg rotációs tagnak működőképes lesz.

Mack a liga egyik legjobbja posztján, igazi Enforcer, de kell mellé egy kezdő pár. Lesz FA-n is pár érdekes név várhatóan (Tamba Hali, Bruce Irvin) és ahogy nézegetem a drafton is lesz jópár érdekes prospect (Shaq Lawson, Emmanuel Ogbah, Shillique Calhon, Carl Nassib, Leonard Floyd, Noah Spence, Jordan Jenkins) erre a posztra. Ezt szerintem prioritásként kell kezelnünk.


LB:
Malcolm Smith: Jó igazolás volt, nélküle komoly gondban lennénk. Jövőre is biztosan a keret része lesz, jó eséllyel, mint kezdő LB. Coverben és run supportban is megbízható, bár nem hiba nélküli a játéka.

Curtis Lofton: FA bust nem vitás. Nem von dead money-t maga után az elbocsátása, szóval elég könnyedén és gyorsan fogunk Tőle megválni sztem.

Ben Heeney: Szép lassan kezd elég komoly snapszámot elérni, Loftonhoz képest upgrade, de azért sokat kell fejlődnie, hogy depthnél és ST playernél több legyen. Maradni marad az tuti, korrekt draft húzsának tűnik.

Neiron Ball: De kár érte…Hirtelen a semmiből került kezdőbe és remekül helytállt, aztán sajnos kidőlt térdsérüléssel, ami úgy fest IR-t jelent végül. Nagy kár, h nem látunk többet belőle, mert így nem tudjuk igazán mink van. Depthnél többre ennyi játék után tartani elég nagy rizikó volna.

Lorenzo Alexander: ST only, annak korrekt, de nem mai gyerek már, szóval simán lehet nem fér bele a következő éves brigába már.

Korey Toomer: ST only, de itt is hibákkal. Nem hiszem, h a hosszútávú elképzeléskbe szerepelne.

Jimmy Hall: Ő LB\S hybrid igazából, de eddig csak ST-ben jutott szóhoz, illetve hamar kidőlt. Lehet, hogy ST, project szerepkörben megcsíphet majd jövőre is egy helyet magának.

Az teljesen egyértelmű, hogy kell egy kezdő LB Smith mellé és Ball\Ben elé. Mivel Smith jövőre van már csak szerződés alatt az is lehetséges opció, hogy az Ő helyét átveszi esetleg köv szezon végére ball vagy Heeney, de egy kezdő akkor is kell. Lesz FA-n is ember sztem Danny Trevathan személyében, aki jó lehet nekünk, de lehet ezt a posztot érdemes lesz draftról megoldani. Lesznek elég jó prospectek, attól függően, hol végzünk majd (Jaylon Smith, Myles Jack, Su’a Cravens?, Tyler Matakevich)


CB:
David Amerson: Jelenleg Ő tűnik a legjobb CB-nknek, de sok múlik még a hátralévő meccseken. Úgy fest fekszik neki a sémánk, fiatal, rookie dealen, szóval az nem kérdés marad-e, de az már kérdés, hogy valóban lehet-e vele kezdőként számolni.

TJ Carrie: A jelenlegi #2 aki a S kiruccanás óta kicsit szenved CB poszton, de azért lehet vele tervezni sztem legalább egy nickel szerepre.

DJ Hayden: Bust a srác. Talán nickelben lehet használni, de egyenlőre úgy nézem 4. vagy 5. CBnél előrébb nem szabadna tenni.

Neiko Thorpe: Baromi inkonzisztens, nem lehet vele depth, ST szerepkörön kívül tervezni. RFA lesz, max minimum tendert kapthat sztem, de sanszosabb, h nincs tender és max visszahozzuk a 90-es rosterre egy időre FAról.

Dexter McDonald: Eddig ST only a srác, de tudtuk, h elég nyers még. Mérete, sebessége megvan a sémához meglássuk mi lesz vele.

Keith McGill: Még egy bust? Úgy fest sajnos, pedig mérete remek lenne a CB sorunkba. Lehet 90-en tartjuk egy darabig, de nem hiszem megéri a végét jövőre.

SaQwan Edwards: A PS tagja, 90-re felfér majd sztem, de a többi kérdéses.

Egy kérdőjeles egységről van szó. Az teljesen biztos, hogy kellene FA piacról egy megbízható kezdő szintű playa, akit Carrie-vel és Amersonnal lehetne keverni. Hayden és a többiek pedig lehetnének megfelelő depth. FA piacon ha kilépnek ők lehetnek célpontok sztem: Josh Norman, Sean Smith, Trumain Johnson, Janoris Jenkins, Prince Amukamara, Patrick Robinson


S:
Charles Woodson: Ember feletti amit művel CWood. Sztem marad még egy évre.

Nate Allen: Sajnos sérülés miatt rövidebb lett ez az éve, mint reméltük és most nehéz így korrektül értékelni a teljesítményét. Jelenleg azt gondolom, hogy egy elfogadható, átlagos kezdő FS lehet belőle jövőre.

Taylor Mays: Másodjára jobban használjuk már, ez az SS poszt az ami neki való. Ezen a poszton lehet vele, mint rotáció, depth esetleg gondolkozni.

Larry Asante: Neki is a back up SS poszt lehet a helye esetleg nálunk, így vszeg majd Mays-el kell küzdenie. Utóbbi meccseken Mays kapja a snap-ek bőven nagyobb részét, így rosszak az esélyei Asanténak arra, h RFA tendert kapjon. Ha más nem viszi majd lehet visszatér FA-ról a 90-es rosterre, de ideális esetben nem kerül 53-ra.

Tevin McDonald: PS tag, 90-re jó lehet utána már kérdéses.

Hosszútávon kell egy kezdő pár Nate Allen mellé. Ezen ha CWood visszatér esetleg lehet még tolni egyet, ha eléggé bíznak Maysben és mondjuk McDonaldban, de necces lenne. Drafton lesz jópár érdekes prospect (Jayron Kearse, Vonn Bell, Jeremy Cash, Darian Thompson, Karl Joseph, Jalen Mills), de kérdés, hogy a pass rusher, LB needek mellé hova kerül majd fel a fontossági sorrendre az S poszt és hogy alakul a draft alatt a big board.


K:
Sebastian Janikowski: Nem a régi már Jano, de van még annyi lyuk, hogy ezzel ne foglalkozzunk sztem.

P:
Marquette King: Még egy remek fogás RM-től. Meg kell tartani, sztem fasza P.

LS:
Jon Condo: Megbízható, marad.

Visszahordó:
Sok gondunk van évek óta ezzel a poszttal sajnos. Andre Debose mellé kell hozni versenytársat. akár WR-t, akár RB-t, de kell vki még.


Összességében jobb a kép, mint volt tavaly. Ez fontos nagyon.

Védelembe kell a több segítség, de ha a saját embereinket megtartjuk O oldalon meg is lesz a lehetőség arra, hogy a védelem felé billenjen erősen a mérleg FA és draft alatt.

Legnagyobb needek sztem:
Pass rusher OLB, all around LB, CB, S, DE, RG, RB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos az a baj, hogy sok a hiba!
Főleg a 4. negyedben. 13 labdaeladásunk van a 4. negyedben az összes 20-ból. 72-vel több pontot kaptunk a 4. negyedben mint amennyit szereztünk, ez az NFL-ben a legrosszabb.
Cooper is sokat hibáz, annak ellenére hogy nagyon szép számokat produkál (igaz sztem kevés a TD-je az yardokhoz képest), neki van az NFL-ben a legtöbb droppja (12 db)

Ezeket kellene csökkenteni és nem lenne olyan nagyon kilátástalan a helyzet. Úgy gondolom, jövőre ha a csapat magja együtt marad és az edzői gárda sem változik túlságosan, akkor ha hiányposztokra igazolunk, mindenképpen csökkenhet a hibák száma.
Bruce
A 4. negyedbeli több labdaeladás magyarázható azzal, hogy ilyenkor már többet kell kockáztatni, amiben nagyobb a hibalehetőség.
Dropoknál meg az egyszerű numerikus adatnál sztem többet jelent a %-os adat, persze tény h Cooperé a 100+ targettel rendelkező WR-ek közül a legmagasabb droprate:  www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2015/
Mondjuk anno Megatronnak is sok gondja volt rookie szezonjában az elejtett lasztikkal, szal pánikra semmi ok 😊
empty taxi
Mondjuk ez a link csak 9-et mond Coopernek, de azzal is ő az első! 😀

Nem aggódom egyébként, mert látszik hogy jó képességű elkapó, csak még szoknia kell a légkört. Mondjuk annyi az aggasztó, hogy vannak félidők (főként másodikok), amikor teljesen beszürkül.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sajnos az a baj, hogy sok a hiba!
Főleg a 4. negyedben. 13 labdaeladásunk van a 4. negyedben az összes 20-ból. 72-vel több pontot kaptunk a 4. negyedben mint amennyit szereztünk, ez az NFL-ben a legrosszabb.
Cooper is sokat hibáz, annak ellenére hogy nagyon szép számokat produkál (igaz sztem kevés a TD-je az yardokhoz képest), neki van az NFL-ben a legtöbb droppja (12 db)

Ezeket kellene csökkenteni és nem lenne olyan nagyon kilátástalan a helyzet. Úgy gondolom, jövőre ha a csapat magja együtt marad és az edzői gárda sem változik túlságosan, akkor ha hiányposztokra igazolunk, mindenképpen csökkenhet a hibák száma.
Bruce
A 4. negyedbeli több labdaeladás magyarázható azzal, hogy ilyenkor már többet kell kockáztatni, amiben nagyobb a hibalehetőség.
Dropoknál meg az egyszerű numerikus adatnál sztem többet jelent a %-os adat, persze tény h Cooperé a 100+ targettel rendelkező WR-ek közül a legmagasabb droprate:  www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2015/
Mondjuk anno Megatronnak is sok gondja volt rookie szezonjában az elejtett lasztikkal, szal pánikra semmi ok 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sajnos az a baj, hogy sok a hiba!
Főleg a 4. negyedben. 13 labdaeladásunk van a 4. negyedben az összes 20-ból. 72-vel több pontot kaptunk a 4. negyedben mint amennyit szereztünk, ez az NFL-ben a legrosszabb.
Cooper is sokat hibáz, annak ellenére hogy nagyon szép számokat produkál (igaz sztem kevés a TD-je az yardokhoz képest), neki van az NFL-ben a legtöbb droppja (12 db)

Ezeket kellene csökkenteni és nem lenne olyan nagyon kilátástalan a helyzet. Úgy gondolom, jövőre ha a csapat magja együtt marad és az edzői gárda sem változik túlságosan, akkor ha hiányposztokra igazolunk, mindenképpen csökkenhet a hibák száma.
Bruce
Nagyon fiatal a gárda, fiatal a QB, az első számú elkapó is. Ez itt azért meglátszik.
Meglátszik még nagyon sztem, h nincs megbízható folyamatos futójátékunk...nem tudunk előnyből időt zabálva focizni még, jön a kapkodás miután a konzervatív, nem működő belső futások miatt jönnek a 3&out-ok, fárad a D, feljön az ellen...akkor meg újra bátran kell dobálózni, csak a ritmust újra fel kellene venni és ilyenkor azért jönnek a hibák is...
Támadó oldalon a falat kell tovább fejleszteni és kell hozni Murray mellé még egy fasza RB-t.
Aztán meg lehet a védelmet rendbe tenni és jövőre lépni még egy nagyot előre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos az a baj, hogy sok a hiba!
Főleg a 4. negyedben. 13 labdaeladásunk van a 4. negyedben az összes 20-ból. 72-vel több pontot kaptunk a 4. negyedben mint amennyit szereztünk, ez az NFL-ben a legrosszabb.
Cooper is sokat hibáz, annak ellenére hogy nagyon szép számokat produkál (igaz sztem kevés a TD-je az yardokhoz képest), neki van az NFL-ben a legtöbb droppja (12 db)

Ezeket kellene csökkenteni és nem lenne olyan nagyon kilátástalan a helyzet. Úgy gondolom, jövőre ha a csapat magja együtt marad és az edzői gárda sem változik túlságosan, akkor ha hiányposztokra igazolunk, mindenképpen csökkenhet a hibák száma.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát nekem befejeződött a meccs akkor amikor éppen átvettük a vezetést, mert a 10 hónapos kislányom befulladt és rohanni kellett vele a kórházba, ahol benn is tartották. Amikor hazajöttem fél 3 körül, csak egy pillantást vetettem az eredményre és láttam hogy kikaptunk, de igazából nem érdekelt.
Az élet dolgai nem változnak meg attól hogy nyer-e vagy veszít a csapat. Mindenesetre győzni jobb, de nem ez számít.

Remélem hogy innentől egy kicsit visszatérünk ahhoz a szabad játékhoz, ami az első pár fordulóban volt ránk jellemző! Nincs rajtunk teher, hogy rájátszás meg satöbbi, lehet szabadon játszani!

Go Raiders!

U.i.: már jobban van a picikém! De a mai este még kritikus lesz!
Bruce
Jobbulást a kicsinek! Nekem egy 7 éves lányom és egy 17 hónapos kisfiam van, a lányommal mi is éltünk át hasonlót, ún. Krupp-os köhögése volt, attól fulladt be. szteroidos köhögés csillapítót kellett alkalmazni és így nem kellett az ügyeletre rohanni....

Igazad van, szerintem sem kellene már nagy tehernek lenni a vállakon, lehet(ne) kicsit felszabadultabban játszani!

Go Raiders! 😊
JustWinBaby!
Igen, az én lányomnak is Krupp-os köhögése volt, de mivel nagyon pici, így inkább bementünk a kórházba aztán ott legalább szakszerűen ellátták, de most már szerencsére otthon van, aztán kezeljük (mert közben természetesen a foga is jön és meg is van fázva).