Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát nekem befejeződött a meccs akkor amikor éppen átvettük a vezetést, mert a 10 hónapos kislányom befulladt és rohanni kellett vele a kórházba, ahol benn is tartották. Amikor hazajöttem fél 3 körül, csak egy pillantást vetettem az eredményre és láttam hogy kikaptunk, de igazából nem érdekelt.
Az élet dolgai nem változnak meg attól hogy nyer-e vagy veszít a csapat. Mindenesetre győzni jobb, de nem ez számít.

Remélem hogy innentől egy kicsit visszatérünk ahhoz a szabad játékhoz, ami az első pár fordulóban volt ránk jellemző! Nincs rajtunk teher, hogy rájátszás meg satöbbi, lehet szabadon játszani!

Go Raiders!

U.i.: már jobban van a picikém! De a mai este még kritikus lesz!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Hát igen... Az ilyen meccseket meg kell tanulni megnyerni.
Az az érdekes, hogy így vissza gondolva az eddig lejátszott fordulókra, igazából az első mérkőzést leszámítva mindegyik a nyerhető kategóriába esett a játék alapján.
Márton
Azért néha elég kilátástalan játékot mutattunk, inkább azt mondanám, hogy meccsben voltunk minden héten.
Az idióta hibákat kell kiküszöbölni és meg kell tanulni befejezni a meccseket - ahogy az összefoglalóban is írva van.
több mint 8 éve
Márton Las Vegas Raiders 16
Hát igen... Az ilyen meccseket meg kell tanulni megnyerni.
Az az érdekes, hogy így vissza gondolva az eddig lejátszott fordulókra, igazából az első mérkőzést leszámítva mindegyik a nyerhető kategóriába esett a játék alapján.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Kurva életbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Sikerült megverni magunkat
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Abszolúte nyerhető meccset sikerült jó pozícióból eladni...
Carr-on ment ez el ma sajnos.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
na szóval egy ilyen teljesítmény kéne ma.

 www.youtube.com/watch?v=vhlPxmGpqWk
deyell
Parádés meccs volt, sosem felejtem

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
na szóval egy ilyen teljesítmény kéne ma.

 www.youtube.com/watch?v=vhlPxmGpqWk

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bruce Irvin FA-ről, hogy tetszene? 3-4 fit a srác.
Amadeus91
Ha jó az emlékezetem, az előző offseason-ban körbenyalta a Falcons-t, hogy cseréljék oda, mert Quinn mester után akar menni.
Nálam még nem kristályosodott ki, hogy mely posztok erősítését mely "húspiacon" részesíteném előnyben, de a DB sort valószínűlegy a szabadügynökpiacon próbálnám meg.

Aldon Smith-szel, mint csapattaggal nem számolnék, ha novemberben kap engedélyt és edzésbe áll, akkor ok, de addig, csak egy eltiltását töltő szabadügynök és nagyon is előkelő helyen kell, hogy legyen a DE/OLB poszt a fontossági listán.

Nagyon várom már az esti meccset, imádom a KC elleni meccseket, Hudson miatt még lenne egy kis extra pikantériája, de ha nélküle kell megvívnunk az ütközetet, hát akkor nélküle kell győznünk.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aldon köv novemberbe kerülhet ismét igazolható státuszba, ahogy Cube mondja. Nem lehet arra várni, h majd akkortól lesz 2 kezdő OLB-unk, addig meg vegetalunk.
Ráadásul akkor fog a playbookkal először találkozni, nem lesz meccsrutinja, iszonyat rozsdás lesz...
Ha valóban komolyan gondolja Ő is és a csapat is, akkor majd le lehet igazolni és rotacioba szépen betenni, de nem lehet rá alapozni. Főleg a múltját ismerve nem. Kell egy kezdő Mack mellé.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Olvastam, de szerintem a pass rushunk most is jó (Aldon nélkül is) és ez sackekben is megmutatkozna, hogy ha jobb lenne a coverage a secondaryben😊 én oda 3.-4 kör előtt nem húznék
Pari
Na hát itt nem értünk egyet. Sztem kevés a pass rush. Persze ha shut down CB-ink lennének, az segítene, de alapvetően kevés a pass rush sztem.
Kell egy rendes OLB\EDGE ember Mack másik oldalára és a DL belső nyomásán is elférne némi upgrade, bár oda nem égető a dolog, mert Edwards, Autry és Harris is fiatalok még és a DL sokszor kicsit tovább érik...
Én azt mondom, h pass rusher a legnagyobb need-ünk, de fontos a BPA, szóval ha jobb sec ember lesz elérhető és nincs impact rusher, akkor jöjjön a DB, meg akár az ILB is és majd az overall talent szint növekedése kicsit elfedi a pass rusher hiányát, illetve szituációs rushert, akár FAn is lehet keresni...

Lehet megoldás talán Bruce Irvin is ahogy Amadeus írja, bár nem tudom ér-e Ő annyit, amennyibe kerülne majd...mondjuk pénz van bőven, Norton ismeri, viszont elég egysejtű az a srác...

Érdekes lesz a dolog, mert bár végre nem szinte minden poszt lyukas, de azért van még kiadó hely bőven...egyre inkább fontos lesz, h a need és a BPA lehetőleg találkozzon.
Rolni
Ha Aldonnal sikerült szót èrteni, akkor vele is fog. Amúgy nem értem miért mondott Aldonról mindenki, ő is és a csapat is azt mondta, hogy hosszútávban gondolkodnak közösen, a bünti után meg folytköv.
Amadeus91
Én nem mondtam le. Nálunk kimondottan szimpatikusan viselkedett és meccsről meccsre jobb volt.
Viszont kb novembertől lesz újra elérhető annyit nem várhatunk rá. Kell ember aki segít Macknak es ezzel az egész secondarynek. S ha elérhető lesznakor lelehet szerződtetni és dominálni a posztot és keverni a kártyákat 😉



több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Olvastam, de szerintem a pass rushunk most is jó (Aldon nélkül is) és ez sackekben is megmutatkozna, hogy ha jobb lenne a coverage a secondaryben😊 én oda 3.-4 kör előtt nem húznék
Pari
Na hát itt nem értünk egyet. Sztem kevés a pass rush. Persze ha shut down CB-ink lennének, az segítene, de alapvetően kevés a pass rush sztem.
Kell egy rendes OLB\EDGE ember Mack másik oldalára és a DL belső nyomásán is elférne némi upgrade, bár oda nem égető a dolog, mert Edwards, Autry és Harris is fiatalok még és a DL sokszor kicsit tovább érik...
Én azt mondom, h pass rusher a legnagyobb need-ünk, de fontos a BPA, szóval ha jobb sec ember lesz elérhető és nincs impact rusher, akkor jöjjön a DB, meg akár az ILB is és majd az overall talent szint növekedése kicsit elfedi a pass rusher hiányát, illetve szituációs rushert, akár FAn is lehet keresni...

Lehet megoldás talán Bruce Irvin is ahogy Amadeus írja, bár nem tudom ér-e Ő annyit, amennyibe kerülne majd...mondjuk pénz van bőven, Norton ismeri, viszont elég egysejtű az a srác...

Érdekes lesz a dolog, mert bár végre nem szinte minden poszt lyukas, de azért van még kiadó hely bőven...egyre inkább fontos lesz, h a need és a BPA lehetőleg találkozzon.
Rolni
Ha Aldonnal sikerült szót èrteni, akkor vele is fog. Amúgy nem értem miért mondott Aldonról mindenki, ő is és a csapat is azt mondta, hogy hosszútávban gondolkodnak közösen, a bünti után meg folytköv.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olvastam, de szerintem a pass rushunk most is jó (Aldon nélkül is) és ez sackekben is megmutatkozna, hogy ha jobb lenne a coverage a secondaryben😊 én oda 3.-4 kör előtt nem húznék
Pari
Na hát itt nem értünk egyet. Sztem kevés a pass rush. Persze ha shut down CB-ink lennének, az segítene, de alapvetően kevés a pass rush sztem.
Kell egy rendes OLB\EDGE ember Mack másik oldalára és a DL belső nyomásán is elférne némi upgrade, bár oda nem égető a dolog, mert Edwards, Autry és Harris is fiatalok még és a DL sokszor kicsit tovább érik...
Én azt mondom, h pass rusher a legnagyobb need-ünk, de fontos a BPA, szóval ha jobb sec ember lesz elérhető és nincs impact rusher, akkor jöjjön a DB, meg akár az ILB is és majd az overall talent szint növekedése kicsit elfedi a pass rusher hiányát, illetve szituációs rushert, akár FAn is lehet keresni...

Lehet megoldás talán Bruce Irvin is ahogy Amadeus írja, bár nem tudom ér-e Ő annyit, amennyibe kerülne majd...mondjuk pénz van bőven, Norton ismeri, viszont elég egysejtű az a srác...

Érdekes lesz a dolog, mert bár végre nem szinte minden poszt lyukas, de azért van még kiadó hely bőven...egyre inkább fontos lesz, h a need és a BPA lehetőleg találkozzon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Bruce Irvin FA-ről, hogy tetszene? 3-4 fit a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Raider Nation strikes again. WR Amari Cooper named rookie of the week. Cooper (3x), Edwards (1x) received the honor, awarded via a fan vote.

And..in furthering my point, Raiders QB Derek Carr voted NFL's clutch performer of the week for late game-winning TD pass to Seth Roberts.
Bruce
jol hackeljuk a szavazasokat😊)
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Aldon nem biztos, hogy visszaigazol plusz sokáig el van tiltva jövőre is.
empty taxi
Köszi Empty!
Többen is erre gondoltunk. Annyi különbséggel hogy szerintem vissza igazol de nem várhatunk novemberig amíg elérhető lesz. Inkább húzunk ide valakit s utána dominaljuk a posztot 😉

Mellesleg Pari. Ha figyelmesen olvastad pass rush után kb mindenki a secondaryt erősítette ergo egyről beszélünk 😉
Cubehead
Olvastam, de szerintem a pass rushunk most is jó (Aldon nélkül is) és ez sackekben is megmutatkozna, hogy ha jobb lenne a coverage a secondaryben😊 én oda 3.-4 kör előtt nem húznék
cb/s
ilb/mlb
rg/rt
olb/de
rb
kr/ot
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Korai volt az öröm, hogy Hudson visszatért, ma már megint nem edzett és doubtful besorolást kapott. Ismét Bergstrom fog kezdeni C poszton valószínűleg.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raider Nation strikes again. WR Amari Cooper named rookie of the week. Cooper (3x), Edwards (1x) received the honor, awarded via a fan vote.

And..in furthering my point, Raiders QB Derek Carr voted NFL's clutch performer of the week for late game-winning TD pass to Seth Roberts.

Szerkesztette: Bruce
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Justin Houston out

Dee Ford kezd náluk. Ford számai: 2 sack, 4 QB hit, 9 hurry / 177 career rush

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Center Rodney Hudson (ankle) not stretching with rest of team at practice; on other end with trainer
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most em osztom a velemenyetek arrol ha a pass rush a lenagyyobb hianyunk. Mack es Aldon mindig csak 1 lepesre volt a sacktol...az en olvasatomban ez inkabb azt jel3nti, ha a secondaryben p8cit jobb a coverage akkor a qb b3nn van a zsakba. Szal szerintem a top need a secondary...cb es s. Carrie em rossz de nem egy shutdown corner nekunk az kellene akar draftrol akar farol.
Pari
Van igazság abban amit írsz, bár én úgy gondolom, hogy inkább az LB-k gyenge coverage teljesítménye miatt van ez inkább. Meg persze amiatt, hogy a CB-k sem a legjobbak voltak a szezon elején és az S-eknek be kellett segíteniük a CB-knek ergo középen még jobban kijött az LB-k gyengesége. Szinte egyből üresen volt a középre tartó elkapó (általában a TE).
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Szerintetek képes lesz Roberts hasonsló játékra mint a múlt héten? Chiefs elég sok yardot enged a WR-eknek.
TheBerzerker
Szerintem nem!
Viszont arra jó volt a teljesítménye, hogy nagyobb figyelmet kapjon, ami segítheti mind Cooper-t, mind Crabtreet és még ott van Holmes is a talonban.
A fontos az lesz, hogy legyen ideje Carr-nek a fal mögött, mert így jobban el tudnak szakadni a WR-ek is a védőktől. Ezért fontos, hogy lesz e Houston avagy nem.
Bruce
Fantasy szempontból kérdem, hogy érdemes lehet-e betenni ha másoknak (Evans, Diggs) szar a matchupja.
TheBerzerker
Halk tipp de szerintem most Holmes leszba nevető harmadik. Plusz a KC ellen idáig Murray mindig jó volt



több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Aldon nem biztos, hogy visszaigazol plusz sokáig el van tiltva jövőre is.
empty taxi
Köszi Empty!
Többen is erre gondoltunk. Annyi különbséggel hogy szerintem vissza igazol de nem várhatunk novemberig amíg elérhető lesz. Inkább húzunk ide valakit s utána dominaljuk a posztot 😉

Mellesleg Pari. Ha figyelmesen olvastad pass rush után kb mindenki a secondaryt erősítette ergo egyről beszélünk 😉



több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Aldon nem biztos, hogy visszaigazol plusz sokáig el van tiltva jövőre is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Most em osztom a velemenyetek arrol ha a pass rush a lenagyyobb hianyunk. Mack es Aldon mindig csak 1 lepesre volt a sacktol...az en olvasatomban ez inkabb azt jel3nti, ha a secondaryben p8cit jobb a coverage akkor a qb b3nn van a zsakba. Szal szerintem a top need a secondary...cb es s. Carrie em rossz de nem egy shutdown corner nekunk az kellene akar draftrol akar farol.