Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sajnos az a baj, hogy sok a hiba!
Főleg a 4. negyedben. 13 labdaeladásunk van a 4. negyedben az összes 20-ból. 72-vel több pontot kaptunk a 4. negyedben mint amennyit szereztünk, ez az NFL-ben a legrosszabb.
Cooper is sokat hibáz, annak ellenére hogy nagyon szép számokat produkál (igaz sztem kevés a TD-je az yardokhoz képest), neki van az NFL-ben a legtöbb droppja (12 db)

Ezeket kellene csökkenteni és nem lenne olyan nagyon kilátástalan a helyzet. Úgy gondolom, jövőre ha a csapat magja együtt marad és az edzői gárda sem változik túlságosan, akkor ha hiányposztokra igazolunk, mindenképpen csökkenhet a hibák száma.
Bruce
Nagyon fiatal a gárda, fiatal a QB, az első számú elkapó is. Ez itt azért meglátszik.
Meglátszik még nagyon sztem, h nincs megbízható folyamatos futójátékunk...nem tudunk előnyből időt zabálva focizni még, jön a kapkodás miután a konzervatív, nem működő belső futások miatt jönnek a 3&out-ok, fárad a D, feljön az ellen...akkor meg újra bátran kell dobálózni, csak a ritmust újra fel kellene venni és ilyenkor azért jönnek a hibák is...
Támadó oldalon a falat kell tovább fejleszteni és kell hozni Murray mellé még egy fasza RB-t.
Aztán meg lehet a védelmet rendbe tenni és jövőre lépni még egy nagyot előre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos az a baj, hogy sok a hiba!
Főleg a 4. negyedben. 13 labdaeladásunk van a 4. negyedben az összes 20-ból. 72-vel több pontot kaptunk a 4. negyedben mint amennyit szereztünk, ez az NFL-ben a legrosszabb.
Cooper is sokat hibáz, annak ellenére hogy nagyon szép számokat produkál (igaz sztem kevés a TD-je az yardokhoz képest), neki van az NFL-ben a legtöbb droppja (12 db)

Ezeket kellene csökkenteni és nem lenne olyan nagyon kilátástalan a helyzet. Úgy gondolom, jövőre ha a csapat magja együtt marad és az edzői gárda sem változik túlságosan, akkor ha hiányposztokra igazolunk, mindenképpen csökkenhet a hibák száma.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát nekem befejeződött a meccs akkor amikor éppen átvettük a vezetést, mert a 10 hónapos kislányom befulladt és rohanni kellett vele a kórházba, ahol benn is tartották. Amikor hazajöttem fél 3 körül, csak egy pillantást vetettem az eredményre és láttam hogy kikaptunk, de igazából nem érdekelt.
Az élet dolgai nem változnak meg attól hogy nyer-e vagy veszít a csapat. Mindenesetre győzni jobb, de nem ez számít.

Remélem hogy innentől egy kicsit visszatérünk ahhoz a szabad játékhoz, ami az első pár fordulóban volt ránk jellemző! Nincs rajtunk teher, hogy rájátszás meg satöbbi, lehet szabadon játszani!

Go Raiders!

U.i.: már jobban van a picikém! De a mai este még kritikus lesz!
Bruce
Jobbulást a kicsinek! Nekem egy 7 éves lányom és egy 17 hónapos kisfiam van, a lányommal mi is éltünk át hasonlót, ún. Krupp-os köhögése volt, attól fulladt be. szteroidos köhögés csillapítót kellett alkalmazni és így nem kellett az ügyeletre rohanni....

Igazad van, szerintem sem kellene már nagy tehernek lenni a vállakon, lehet(ne) kicsit felszabadultabban játszani!

Go Raiders! 😊
JustWinBaby!
Igen, az én lányomnak is Krupp-os köhögése volt, de mivel nagyon pici, így inkább bementünk a kórházba aztán ott legalább szakszerűen ellátták, de most már szerencsére otthon van, aztán kezeljük (mert közben természetesen a foga is jön és meg is van fázva).
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 739
Olawale 3 évvel hosszabbított


Ahogy elnézem a csapat utolsó két meccsét sajnos csak megerősödik bennem egy gondolat, az hogy sem a város, Oakland sem a csapat vezetősége nem töri magát azon hogy legyen egy tényleg jó csapatuk....
JustWinBaby!
Nem értek egyet. MD töri magát, hogy jó csapat legyen itt, csak a város nagyon nem partner benne, neki meg egyedül nagyon szűkösek a korlátai. Deyell írta tán anno, hogy MD a milliomos a miliárdosok között, ez van.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Ahogy elnézem a csapat utolsó két meccsét sajnos csak megerősödik bennem egy gondolat, az hogy sem a város, Oakland sem a csapat vezetősége nem töri magát azon hogy legyen egy tényleg jó csapatuk....
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
 www.accidentaltravelwriter.net/.a/6a0148c6f68c01970c01bb0813228a970d-pi

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Ez nagyon érdekes....közeledik a végső döntés?

 www.profootballbusiness.com/2015/12/kozeledik-vegso-dontes-los-angeles.html
JustWinBaby!
Tökre eljátszottam a tulajdonosváltás ötletèvel
Amadeus91
Én is. Főleg hogy van egy Los Angeles Raiders feliratú baseball sapkám! 😊 21 éves.................
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Valaki tudja hogy a 2013-as szezonra miért is ment el tőlünk Carson Palmer?
Ha maradt volna és a csapat vezetése áldozatos munkával épített volna elé olyan offense falat, megy olyan és annyi minőségi WR-t mint amilyen most a Cardinalsnál van.....Amari Cooperrel mire lett volna képes? És Carr egy tapasztalt veterán irányító mellett tanulhatott volna....
JustWinBaby!
nem volt tamadofal, nem volt elkapo...es remeny se
Pari
Az az év szörnyű volt.
Amadeus91
Az biztos... 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 739
Ez nagyon érdekes....közeledik a végső döntés?

 www.profootballbusiness.com/2015/12/kozeledik-vegso-dontes-los-angeles.html
JustWinBaby!
Tökre eljátszottam a tulajdonosváltás ötletèvel

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 739
Valaki tudja hogy a 2013-as szezonra miért is ment el tőlünk Carson Palmer?
Ha maradt volna és a csapat vezetése áldozatos munkával épített volna elé olyan offense falat, megy olyan és annyi minőségi WR-t mint amilyen most a Cardinalsnál van.....Amari Cooperrel mire lett volna képes? És Carr egy tapasztalt veterán irányító mellett tanulhatott volna....
JustWinBaby!
nem volt tamadofal, nem volt elkapo...es remeny se
Pari
Az az év szörnyű volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Ez nagyon érdekes....közeledik a végső döntés?

 www.profootballbusiness.com/2015/12/kozeledik-vegso-dontes-los-angeles.html
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Valaki tudja hogy a 2013-as szezonra miért is ment el tőlünk Carson Palmer?
Ha maradt volna és a csapat vezetése áldozatos munkával épített volna elé olyan offense falat, megy olyan és annyi minőségi WR-t mint amilyen most a Cardinalsnál van.....Amari Cooperrel mire lett volna képes? És Carr egy tapasztalt veterán irányító mellett tanulhatott volna....
JustWinBaby!
nem volt tamadofal, nem volt elkapo...es remeny se

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Valaki tudja hogy a 2013-as szezonra miért is ment el tőlünk Carson Palmer?
Ha maradt volna és a csapat vezetése áldozatos munkával épített volna elé olyan offense falat, megy olyan és annyi minőségi WR-t mint amilyen most a Cardinalsnál van.....Amari Cooperrel mire lett volna képes? És Carr egy tapasztalt veterán irányító mellett tanulhatott volna....
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Hát nekem befejeződött a meccs akkor amikor éppen átvettük a vezetést, mert a 10 hónapos kislányom befulladt és rohanni kellett vele a kórházba, ahol benn is tartották. Amikor hazajöttem fél 3 körül, csak egy pillantást vetettem az eredményre és láttam hogy kikaptunk, de igazából nem érdekelt.
Az élet dolgai nem változnak meg attól hogy nyer-e vagy veszít a csapat. Mindenesetre győzni jobb, de nem ez számít.

Remélem hogy innentől egy kicsit visszatérünk ahhoz a szabad játékhoz, ami az első pár fordulóban volt ránk jellemző! Nincs rajtunk teher, hogy rájátszás meg satöbbi, lehet szabadon játszani!

Go Raiders!

U.i.: már jobban van a picikém! De a mai este még kritikus lesz!
Bruce
Jobbulást a kicsinek! Nekem egy 7 éves lányom és egy 17 hónapos kisfiam van, a lányommal mi is éltünk át hasonlót, ún. Krupp-os köhögése volt, attól fulladt be. szteroidos köhögés csillapítót kellett alkalmazni és így nem kellett az ügyeletre rohanni....

Igazad van, szerintem sem kellene már nagy tehernek lenni a vállakon, lehet(ne) kicsit felszabadultabban játszani!

Go Raiders! 😊
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Remélem Carr elengedi ezt a 3 INT-s meccset. Abszolút nem jellemző rá az INT hajigálás, sztem túlságosan rágörcsölt a dologra az első INT utána és ebből lett a baj.
Rolni
Hát azért volt már pát meccs, amikor sima int-eket drop-oltak a CB-k, akkor nagy szerencsénk volt, most nem, de hál isten most 1 meccsen ömlött be a szar. Nagy számok törvénye alapján nem várható tőle egyhamar még egy ilyen pick parádé.
Pari
Szerintem néha túlvállalja magát, meg akarja csinálni a nagy play-eket és akkor becsúszhat egy pick.
A Tennessee ellen is valamelyik TD-nél (de lehet, hogy a Detroit ellen) a kommentátorok is berajzolták, hogy Carr bedobta a labdát a szűk helyre, mikor volt szabadabb elkapó kettő is - szintén TD helyzetben.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Prospectek akikre érdemes lehet elkezdeni figyelni:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/okwqxhqxhwthcqehnolc
Prospects with most on line in 10 most intriguing bowl games
Two Big Ten stars are among the prospects with the most on the line in the 10 bowl games that intrigue Chase Goodbread the most. Find out which players have much to gain -- and lose -- this bowl season.


Kiemelném számunkra:
Ohio State DE Joey Bosa; Notre Dame LB Jaylon Smith; Notre Dame OT Ronnie Stanley; Clemson DE Shaq Lawson; OSU DE Emmanuel Ogbah; Ole Miss DL Robert Nkemdiche; Ole Miss OT Laremy Tunsil; Oregon DL DeForest Buckner; Florida LB Antonio Morrison; Florida CB Vernon Hargreaves; Georgia LB Leonard Floyd; Penn State DL Carl Nassib; Auburn DE Carl Lawson; Houston CB William Jackson III; FSU DB Jalen Ramsey; FSU LB Terrance Smith.

Sokan nem lesznek elérhetőek vszeg a mi pickjeinknél, de sztem ezeket a srácokat mind érdemes lenne alaposan megnézegetni a pre-draft process folyamán...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Remélem Carr elengedi ezt a 3 INT-s meccset. Abszolút nem jellemző rá az INT hajigálás, sztem túlságosan rágörcsölt a dologra az első INT utána és ebből lett a baj.
Rolni
Hát azért volt már pát meccs, amikor sima int-eket drop-oltak a CB-k, akkor nagy szerencsénk volt, most nem, de hál isten most 1 meccsen ömlött be a szar. Nagy számok törvénye alapján nem várható tőle egyhamar még egy ilyen pick parádé.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát ez szopás:
@BairCSN

JDR: It's going to be tough for LB Neiron Ball to come back this season. Suffered knee injury vs. San Diego. Will make an IR decision soon

Jó lett volna látni mire képes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Meglehet meg a PO. Ez matematika. 7 vereseg nem kizaro ok.

Most jon a Denver, es bizony verhetoek, nalam a Raiders az eselyes. A Packers nehezebb dio, bar godorben vannak. A Bolts szetesett. A Chiefs 50-50,ezt lattuk, barmi lehet.
Ellenben ott ha valahogy megiscsak lesz PO esely (tobb csapattol fugg, lehet eleg a 9-7 vagy 8-8), akkor egy csoportrivalis ellen foleg mindenki 100%on fog porogni. Gondoljatok bele, bejuthatnanak 13 ev utan a rajatszasba, ez biztos elhangzik, es komoly motivacio.
Mikor a Chiefs 1-5 allt, akkor is ezt mondtam. Nem valoszinu,de nem lehetetlen. Nem konnyu, de ez matematika, lehetseges. Es a Raiders mostani eselye sokkal jobb, mint az volt (ma sem biztos ott sem semmi, nemhogy akkor).
ulpianus
Persze matematikailag van rá esély, de én úgy gondolom, h a mostani vereséggel idén elúszott a PO. Nincs ezzel amúgy komoly bajom. Szinte minden meccsen pariban voltunk, sokszor a végeredménytől sokkal szorosabb meccset játszottunk. A csapat fejlődik, lépett előre egy nagyot.
Nagyon fontos lesz látni az utolsó meccsekre hogyan mennek fel, hogy tudják meghúzni az év végét. Ha sikerül kemény küzdelmekkel behúzni még pár W-t én elégedett leszek. Van még 3 div meccs, ami a nagyon fontos amúgy is.

Remélem Carr elengedi ezt a 3 INT-s meccset. Abszolút nem jellemző rá az INT hajigálás, sztem túlságosan rágörcsölt a dologra az első INT utána és ebből lett a baj.
Még egy jó offseason és tényleg megérkezhetünk a középcsapatok közé, beleszólhatunk a csoport végeredményébe és lehet majd POról beszélgetni remélhetőleg rendszeresen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Jobbulást a kicsinek!!



több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Meglehet meg a PO. Ez matematika. 7 vereseg nem kizaro ok.

Most jon a Denver, es bizony verhetoek, nalam a Raiders az eselyes. A Packers nehezebb dio, bar godorben vannak. A Bolts szetesett. A Chiefs 50-50,ezt lattuk, barmi lehet.
Ellenben ott ha valahogy megiscsak lesz PO esely (tobb csapattol fugg, lehet eleg a 9-7 vagy 8-8), akkor egy csoportrivalis ellen foleg mindenki 100%on fog porogni. Gondoljatok bele, bejuthatnanak 13 ev utan a rajatszasba, ez biztos elhangzik, es komoly motivacio.
Mikor a Chiefs 1-5 allt, akkor is ezt mondtam. Nem valoszinu,de nem lehetetlen. Nem konnyu, de ez matematika, lehetseges. Es a Raiders mostani eselye sokkal jobb, mint az volt (ma sem biztos ott sem semmi, nemhogy akkor).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jobbulást a picinek Bruce!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi mindenkinek az együttérzést! 😊

Szar érzés rohangálni, de sajnos ez is az élet része! Majd én is szeretnék erre az esetre nosztalgiával gondolni később! 😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hát nekem befejeződött a meccs akkor amikor éppen átvettük a vezetést, mert a 10 hónapos kislányom befulladt és rohanni kellett vele a kórházba, ahol benn is tartották. Amikor hazajöttem fél 3 körül, csak egy pillantást vetettem az eredményre és láttam hogy kikaptunk, de igazából nem érdekelt.
Az élet dolgai nem változnak meg attól hogy nyer-e vagy veszít a csapat. Mindenesetre győzni jobb, de nem ez számít.

Remélem hogy innentől egy kicsit visszatérünk ahhoz a szabad játékhoz, ami az első pár fordulóban volt ránk jellemző! Nincs rajtunk teher, hogy rájátszás meg satöbbi, lehet szabadon játszani!

Go Raiders!

U.i.: már jobban van a picikém! De a mai este még kritikus lesz!
Bruce
Jobbulást nektek! Felejthetetlen érzés éjszaka a ügyeletre, meg a kórházba rohangálni a gyerkőcökkel, megvolt nekem is mindkettővel, ma már nosztalgiával tekintek vissza a történtekre...de akkor...
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hát nekem befejeződött a meccs akkor amikor éppen átvettük a vezetést, mert a 10 hónapos kislányom befulladt és rohanni kellett vele a kórházba, ahol benn is tartották. Amikor hazajöttem fél 3 körül, csak egy pillantást vetettem az eredményre és láttam hogy kikaptunk, de igazából nem érdekelt.
Az élet dolgai nem változnak meg attól hogy nyer-e vagy veszít a csapat. Mindenesetre győzni jobb, de nem ez számít.

Remélem hogy innentől egy kicsit visszatérünk ahhoz a szabad játékhoz, ami az első pár fordulóban volt ránk jellemző! Nincs rajtunk teher, hogy rájátszás meg satöbbi, lehet szabadon játszani!

Go Raiders!

U.i.: már jobban van a picikém! De a mai este még kritikus lesz!
Bruce
Ismerem az érzést! (apait)
Jobbulást kívánok.!