Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/NFLInjuryNws/status/676128756537389059


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Vergődnek a nagyok! Dalton most állt ki a meccsről a Steelers ellen jobb hüvelykujj sérülés miatt, a Seattle-nél Marshawn Linch kiváló helyettese a nagy reménység Thomas Rawls esett ki!

Jó lett volna WC ágon elvergődni a play offba mert aki most bejut a sok sérülttel bajlódó, kulcsjátékosokat nélkülöző nagyok között nagyot alakíthat!
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Én sok rossz bírói ítéletre számítok a mai meccsen, melyek többsége valószínűleg minket fog sújtani.
Pari
😊 Emlékszel még, a C.Palmer D.McFadden Richard Seymour-érában történt valamelyik meccsen hogy több volt a penalty yard "eredményünk" negatív yardunk mint amennyit összesen a meccsen szerezni tudtunk! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.cbssports.com/fantasy/football/news/raiders-neiron-ball-waived-by-the-raiders

Ball repült

Wtf...
Amadeus91
szerintem csak IR-re került, nem?
deyell
igen IR

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.cbssports.com/fantasy/football/news/raiders-neiron-ball-waived-by-the-raiders

Ball repült

Wtf...
Amadeus91
szerintem csak IR-re került, nem?

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.cbssports.com/fantasy/football/news/raiders-neiron-ball-waived-by-the-raiders

Ball repült

Wtf...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Én sok rossz bírói ítéletre számítok a mai meccsen, melyek többsége valószínűleg minket fog sújtani.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Elég kemény ellenfél lesz most a Denver, remélem Bill Musgrave és Ken Norton a nov. 15.-i Chiefs-Broncos meccset is videózta, kielemezte, mert akkor a Chiefs 29-13-ra verte a Denvert. Ha ők meg tudták így verni a Denvert akkor mi is! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Baromira foglalkoztat mi lesz a D fő iránya a jövőre nézve DL, front 7 vonalon...
A KC elleni meccs első két D drive-ot visszanéztem.

3-4 felállás 6db, 4-3 felállás 3db, 5DL felállás 2db, 4DL(nickel) 1db.

Mack a nickel csomagban és az 5DL-es felállásnál LDE volt, egyébként végig OLB. 4-3esetében SLB, 3-4 esetében LOLB
Edwards a 3-4 felállásoknál ROLB posztról dolgozik, ami nagyon komoly tőle sztem, míg 4-3, 5DL és nickel csomagok esetében RDE volt.
Wiliams főleg 3-4DE posztról dolgozott, de volt benn NTnek is. 4-3 és nickel esetén főleg DT volt, de egyszer LDE poszton is láttam.
Jelly főleg NT posztról játszott, de volt 3-4DE is, 4DLnél mindig belül volt DT poszton.
Autry a 3-4ben a kezdő RDE volt, de egyszer volt NT is, 4-3nál LDE volt, a nickelbe ment be DTnek.
McGee és Harris jötte be 3-4 LDE, illetve RDE posztokon rotációban.
M.Smith végig MLB\ILB
Heeney a 3-4 csomagokban ILB, 4-3ban OLB.

Igazán hybrid a kép. Mario Edwards Jr. helye sztem igazából lenne DE poszton lenne folyamatosan, szóval, ha 3-4 marad, akkor kell egy OLB kezdő az biztos. Az Edwards-Autry páros viszont lehet elég lenne a Williams-Jelly párossal egy erős 3DL falhoz, a Harris-McGee és esetleg Orr rotációval.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Leon Orr az 53-as keretben vszeg Neiron Ball helyen aki megy IR-re gondolom.
Ha már Ball IR jó alkalom megnezni mit tud Orr
Rolni
Már rég rosteren kéne lennie

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hudson probable! 😊

 prntscr.com/9d7o43
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Leon Orr az 53-as keretben vszeg Neiron Ball helyen aki megy IR-re gondolom.
Ha már Ball IR jó alkalom megnezni mit tud Orr

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tegnapi sérült lista:  prntscr.com/9d0ynl

sokan edzettek már, de Coop limitált edzése azért érdekes. Meglátjuk ma mi lesz vele.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
spotrac-on csináltak egy lehetséges szerződés tervezetet a hasonló képességű és nemrég új szerződést kapó 3-4DE-k szerződései alapján, amiből az jött ki, hogy 5év $62M, amiből 36 garantált körül várható majd az ő szerződése. Eltettem magamnak ezt az írást, kíváncsi vagyok, hogy mennyire találták el.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ránéztem a Jets fizu sapijára jobban.
Revis teljes fizuja garantált jövőre, így nem kirakható, én ebben láttam a helyzet kulcsát nekik...
Gondoltam visszahozzák Wilkerson-t és eldöntik kit tartsanak meg hosszútávon a köv szezon végére Őt vagy Sheldont...de így lehet ezt már eldöntötték és nem fér be Wilkerson a cap-ba.
Ha Ő piacra lép rá kell repülni. Rohadt drága lesz, de ha Őt betolnánk a DL-be Edwards és Williams mellé, az egy elég büntetős DL lenne.

Berry tuti upgrade lenne, de
-sztem megtartja a Chiefs
-Nate Allen tavaly kapott komolyabb pénzt
-CWood sztem marad még egy évet
-draftról érkezik sztem a S utód majd

CB kellene inkább FA-ról: Smith, Trumain, Janoris...lesznek értelemes emberkék sztem a piacon.
Hali jó eséllyel lelép KCból sztem és az Ő megszerzése rövid távon jelenthet jó megoldást OLB poszton.
1 vagy 2 éves deal, aztán ha Aldon tényleg vissza tud térni majd elengedjük az "öreget" és nem lőttünk el draft picket OLB-ra...ez is lehet egy forgatókönyv sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Wilkersont a Jets tuti tartja...tele vannak pénzzel ok is.Rolni
Ezzel csak annyiban vitatkoznék, hogy szerintem Leo Williams már az ő helyére érkezett az idei drafton. Nem hiszem, hogy 3 ilyen szintű DE-re, mint Wilkerson, Williams és Richardson annyi pénzt költenének. Sheldon-nak is már csak egy éve van az újonc szerződéséből ezért nem hiszem, hogy fr tag idén szóba jöhet, mert akkor jövőre marad a két legjobb DE-jük szerződésének az ügye. Az meg nem ideális helyzet. Én ebben a helyzetben elengedném Wilkerson-t és megpróbálnék olyan posztra költeni ami igen nagy hiányposztnak minősül.

Berry sztem marad Chief és Sean Smith lesz akit piacra engednek, meg Tamba Hali.
Rolni
Ezt én is így gondolom, csak ahogy nézegettem a várható FA játékosokat a védő oldalon, azt gondoltam, hogy ez a két játékos az, akit ha betesznek bármely csapatba, az rögtön jobb lesz tőlük.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
- Doug Martin
- Richie Incognito

Ide mind a kettőt
Amadeus91
A nagy Latavius utálatodban rávilágítanék, hogy jelenleg ő szerezte a legtöbb futott yardot az AFC-ben.
mustaine
Kéne egy stat arról, hogy ki mennyi fumblit csinált... 2 meccsünk ment el a faszágain, 2. Most sima wc contender lenne a csapat, ha a Bears-Vasas meccseket behúzzuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jetsnél Sheldon Richardson + Leonard Williams megoldják a 3-4 DE posztot, sztem nem lesz pénzük Wilkersonra, hiába kurva jó.
KC-ben meg para offseason jön:
lejáró szerződésű playák: D Johnson, Berry, Hali, Sean Smith, Marcus Cooper, Tyvon Branch, Mike DeVito
innen sztem tuti lesz aki távozik

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Wilkersont a Jets tuti tartja...tele vannak pénzzel ok is.
Berry sztem marad Chief és Sean Smith lesz akit piacra engednek, meg Tamba Hali.
Rolni
Jetsnél nagyon szorít a sapi de megoldják, Seannek sok kérője lesz, nagyon remélem, hogy mi is rámegyünk
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wilkersont a Jets tuti tartja...tele vannak pénzzel ok is.
Berry sztem marad Chief és Sean Smith lesz akit piacra engednek, meg Tamba Hali.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/09/pro-10-best-offensive-players-about-to-hit-free-agency/
Crabs már megvan!
Penn lehet a következő, de ha Glenn esetleg piacra lépne lehet rá megérné lecserélni Donaldot...
Rolni
- Doug Martin
- Richie Incognito

Ide mind a kettőt
Amadeus91
Doug Martin-ban még lenne is fantázia, de nem hiszem, hogy az RB posztra olyan sokat szeretne McKenzie költeni, inkább egy 4. körös pick-et fog ellőni rá szerintem, vagy marad a Murray, Olawale és Helu meg az UDFA halászat.

Incognito-ban nem hiszek, főleg, ha már ingyen, olcsó pénzért nem próbáltuk ki, szerintem komoly pénzért nem fogjuk elhozni.

FA-n én inkább a védelmi oldalt erősíteném. Nálam az első számú célpont a Wilkerson - Berry kettős. Mind a ketten a szűk elitben vannak a posztjukon, ha bármelyiket meg tudjuk szerezni, már azt lehet mondani, hogy a védelem egy szinttel fejjebb lépett.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
- Doug Martin
- Richie Incognito

Ide mind a kettőt
Amadeus91
A nagy Latavius utálatodban rávilágítanék, hogy jelenleg ő szerezte a legtöbb futott yardot az AFC-ben.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/09/pro-10-best-offensive-players-about-to-hit-free-agency/
Crabs már megvan!
Penn lehet a következő, de ha Glenn esetleg piacra lépne lehet rá megérné lecserélni Donaldot...
Rolni
- Doug Martin
- Richie Incognito

Ide mind a kettőt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/09/pro-10-best-offensive-players-about-to-hit-free-agency/
Crabs már megvan!
Penn lehet a következő, de ha Glenn esetleg piacra lépne lehet rá megérné lecserélni Donaldot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/675065366004031488
empty taxi
Azt is olvastam, h nincs signing bonus, ami fontos dead money szempontból a későbbiekben!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!