Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát egy olyan visszahordó kellene már, aki nem ejti el a labdát minden 5. labdaértintésére és potenciális veszélyt is jelent.
Debose-t nem ismerem ilyen szempontból, de mindenképpen prioritás lenne egy ilyen ember beszerzése, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy nem lehet találni erre egy értelmes embert. Még szerintem azt a luxust is elbírnánk, hogy erre külön tartani egy embert, aki mást nem csinál csak visszahord és a kickoff teamben és a punting teamben gunnerként funkcionál.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
a PFF-nél Amerson bekerült a hét csapatába.

David Amerson was thrown at nine times, but allowed just one reception for 5 yards, while intercepting one ball and breaking up four more.
deyell
Nagyon érdekes ez az Amerson jelenség 😊
DC-ben összesen volt 18 PD-je 33 meccs alatt...Haydeni magasságokban volt...ennyit tesz a séma, illetve, h vki séma fit?
Meglássuk, de úgy fest találtunk magunknak egy kezdő szintű CB-t.
Üröm az örömben, h Carrie nem villog mióta visszakerült CB-nek, bár most is volt forgatva S és CB posztok között, ami gondolom nem segít.
Fontos lesz eldönteni szezon végére, h Carrie-vel melyik poszton számolnak, illetve, h Nate Allen és David Amerson megbízható kezdő szintet hoznak-e.

Én azt gondolom, hogy jó esetben Nate Allen mellé kell egy párt hozni hátulra, inkább SS szerepkörre draftról, akinek első évében még CWood tud rotációban segíteni.
FAről elhoznám a legjobb elérhető CB-t, aki séma fit és akkor lenne egy elég korrekt secondarynk már.

CB posztra Sean Smith adná magát KC-tól, míg SS posztra lesz elég sok arc sztem 2. körben elérhető. Pár név: Jayron Kearse, Vonn Bell, Jeremy Cash, Darian Thompson vagy akár Su'a Cravens...

Ha már FA:
RG posztra lehetne még ráfeküdni FA periódusban egy Brandon Brooks megszerzéssel...

ILB posztra Danny Trevathan lehetne logikus célpont sztem.

Denveri DL páros egyik tagját érdemes lehet megcsípni...


Mock offseason (meglepően későn évek óta először 😊 )

Saját keretből az alábbi nevek közül jó párat vszeg csak a 90-es rosterre érdemes visszahozni, de oda mindenképpen sztem.

Saját lejárók közül visszahoznám:
Donald Penn megbízható játékos, egyenlőre megfelelő opció
Michael Crabtree az egyik legjobb #2 opció lenne Amari mellett még évekig
Charles Woodson még mindig jól játszik és nagyon fontos leader
Marquette King nagyon jó fiatal P
JaMarcus Webb biztonsági igazolás, ha nem sikerülne javítani a poszton
Tony Bergstrom úgy fest back upnak egész használható opció
Andre Holmes jó kis megoldás #3 vagy #4 WR posztra
Justin Tuck a kisebb wild card számomra...remek vezér és a pályán se volt rossz, de rotációnál többet már nem lehet várni tőle, arra viszont lehet érdemesebb lenne FA-ról hozni embert. Lehet visszahoznám és max a keretszűkítésnél a fiatalok kinyomják.
Aldon Smith a nagy wild card és mivel nem lehet leigazolni a bünti végéig nem is tartozik igazán ide, de ha letelik a bünti érdemes lehet ismét ránézni, mert adhat jó kis push-t év végére esetleg...

RFA\ERFA-k közül:
Seth Roberts úgy fest remek UDFA pick up a srác
Denico Autry egyre jobb, rotációban van helye sztem
Larry Asante olcsó biztonsági tartalék, ha nem sikerül javítani a posztot, illetve sérülés esetére
Jamize Olawale jó munkás ember és olcsó
Benson Mayowa back up OLB posztra használható opció sztem
Matt McGloin olcsó back up opciónak remek lenne
Shelby Harris egyre többet jut szóhoz és eddig rotációban hasznosnak tűnik
Gabe Holmes egy 90-es helyet mindenképp megér

PS-ből megtartanám:
SaQwan Edwards hátha meg tudja szorítani Keith McGill-t és vagy Haydent a depth helyekért
Tevin McDonald Larry Asante mellé biztonsági opciónak 90-esbe jó lehet
Leon Orr kicsit sajnálom, h idén nem látjuk játszani, de ahogy Autry és Harris esetében is hasznos volt a kis jegelés, itt is működhet
Max Valles komoly potenciál van a srácban, meglátjuk kijön-e.
Andre Debose sérült listán van, de ide soroltam be...egy esélyt adnék még neki
Anthony Morris is megérne még egy próbát, hátha megerősödött eléggé

Elküldeném:
Curtis Lofton drága max 2 down LB és annak sem jó igazán
Taiwan Jones sérülékeny, RBként nagyon limitáltan használható ST playa

FA szakasz
Pénz lesz bőven, de végre nem kell szinte mindenhova ember, így lehet pár nagyobb igazolást eszközölni kezdő posztokra, mint tavaly a Hudson, Williams igazolások.

Sean Smith CB Egyszerre szereznénk sémába illő kezdő szintű CB-t és gyengítenénk a KC-t. Logikus lépés lenne szerintem. TOP CB pénzt talán nem akar tud a KC adni neki, nálunk meg elférne a sapiban és a pályán is 😊

Brandon Brooks RG Fiatal, méretileg a sormintánkba illő minőségi kezdő playa érkezne személyében. Feliciano és Bergstrom személyében a belső kezdő 3-as mögött lenne rendes depth is így.

Danny Trevathan ILB -t ismeri JDR jól, ha jól gondolom alatta lett kezdő playa, tud 4-3-ban és 3-4ben is középen játszani és komoly upgrade lenne Loftonhoz képest. M.Smith kezdene mellette és a Ball, Heeney páros minőségi mélységet nyújtana itt is.

mást ezúttal nem szövök az álmomba bele, mert már ez is unreal 😊

Draft:
1. kör: Shaq Lawson EDGE rusher
Nagy kérdés még, h hol választunk végül, de úgy gondolom annyira nem leszünk elöl, h Bosa, J.Smith, Nkemdiche vagy a legjobb LT prospecthez odaférjünk. ILB posztot FAn rendeztem, így viszem itt a legjobb edge rushert Khalil Mack párjának. Lehetne még opció itt a bennt maradó legjobb OT vagy belső DL ember is, de talán egy pass rusher tudná a legtöbbet dobni a gárdán.

2. kör: Jeremy Cash SS
Érkezik Nate Allen hosszútávú párja, aki CWood szárnyai alól léphet ki első évének végére. A secondary ezzel gyakorlatilag rendbe lehetne évekre.

3. kör: Alex Collins RB
Nagyon kell egy kemény RB még Murray mellé sztem. Collins a leírások alapján kemény futó, jó robbanékonysággal, alacsonyan fut, ami Murray mellett fontos lenne és jó kontakt után is. Lehet kicsit korainak mondjátok majd a RB pick-et, de szerintem nagyon kéne a kemény, folyamatosan sikeres futójáték, h szintet lépjen az O.

4.-7. kör depth töltése

Depth Chart:
QB: Derek Carr, Matt McGloin
RB: Latavius Murray, Alex Collins, Roy Helu
FB: Marcel Reece, Jamize Olawale
TE: Clive Walford, Lee Smith, Mychal Rivera
WR: Amari Cooper, Michael Crabtree, Seth Roberts, Andre Holmes, Andre DeBose
OL: Donald Penn, Gabe Jackson, Rodney Hudson, Brandon Brooks, Austin Howard, Menelik Watson, Jon Feliciano, Tony Bergstrom, JaMarcus Webb, Anthony Morris

DL: Mario Edwards Jr., Dan Williams, Justin Ellis, Justin Tuck, Denico Autry, Stacy McGee, Shelby Harris, Leon Orr
OLB: Khalil Mack, Shaq Lawson, Benson Mayowa, Max Valles
ILB: Malcolm Smith, Danny Trevathan, Neiron Ball, Ben Heeney
CB: Sean Smith, David Amerson, TJ Carrie, DJ Hayden, Keith McGill, SaQwan Edwards
S: Nate Allen, Charles Woodson, Jeremy Cash, Larry Asante, Tevin McDonald

P: Marquette King
K: Sebastian Janikowski
LS: Jon Condo
Returner: Andre Debose,

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Boldogat Bo!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem szoktam szeretni az ilyen jellegű előrejelzéseket, de most berakom:

Projections after 11 games: Derek Carr 4,211-35-9. Amari Cooper 84-1,238-6. Michael Crabtree 89-1,040-9. Latavius Murray 260-1,113-6.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Néztem a statisztikát, Amersonnak 18 labdaleütése van Raiders mezben.

Haydennek is.

Amerson ezt 9 meccsen hozta össze, Haydennek 29-re volt szüksége.
mustaine
nem árt ehhez az, ha a CB tudja, hol jár a labda a levegőben.

choose life
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Néztem a statisztikát, Amersonnak 18 labdaleütése van Raiders mezben.

Haydennek is.

Amerson ezt 9 meccsen hozta össze, Haydennek 29-re volt szüksége.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a PFF-nél Amerson bekerült a hét csapatába.

David Amerson was thrown at nine times, but allowed just one reception for 5 yards, while intercepting one ball and breaking up four more.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
KC-t nem tudom miért sajnáljátok le páran. Kimondottan erős keret és elég jó szériában vannak éppen.
Védelmük a legerősebbek között van, futni JC nélkül is tudnak és Alex Smith úgy fest minden héten jó 200 yardra 1TD-re, INT nélkül valahogy...
Nagyon jól kell ahhoz játszanunk, h őket megverjük és az elmúlt 3 meccs alapján erre nincs sok esély (jó játék), anélkül meg annyi mázlink nem lesz, h elverjük őket.

Az Offense-nek vissza kell találni a SD, Pittsburg elleni formájához és a Dnek meg simán jobban kell dolgozni.


Amúgy Mario Edwards Jr. eddig elég nagy fogásnak bizonyul sztem. 3,5 és 9 tech posztokon is értelmesen játszik egyenlőre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én nem beszélek jól angolul, de aki igen, legyen szíves írni JDR-nak, hogy az ellenfeleknél is van TE pozició, és nem ártana védekezni is ellene.
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Megvan! 😉 Szemernyit léptünk előre, de meg mindig a védők jobbak nálunk. Kicsit a támadó részleget jobban kellene felrázni...és meglehet az a WC.
R4L
Hagyjuk már a PO esélyeket! 😊
A leggyengébb csapatokat sem tudjuk megverni. Most meg jön a Chiefs, Broncos, Packers 3-as 😊
Bruce
OK-OK, h két csapat sokkal erősebb kerettel rendelkezik mint a miénk. De egy Chiefs megfogható...és a denveriek, GB-ek meg, nem is tudom...újból előjött bennem az az emlék, amit a múlt évi keret művelt a Pats ellen, hajszálon múlott a W, és azért az idei keret erősödött. De persze, csoda is kell a továbbjutáshoz...reménykedem! 😀
R4L
Ennyi 😊
Szar játék, de győzelem.
PO-hoz kell a szerencse is. Itt az idő hogy nekünk is legyen, persze focizni is kell hozzá 😀
NyG is nyert SB-t mákosan, Kansast nyerjük meg erőből, a többihez kell a mák.
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
a meccsről: a győzelem ellenére nem örülök, mert töketlenek az edzőink. a 3. negyedben rég el kellett volna dönteni, erre jöttek a 3 and outok az ultrakonzervatív playhívás miatt, három pontos előnyben képest volt biztonsági játékot játszatni Musgrave úgy, hogy nem éppen ligaelit a védelem, és majdnem sikerült elbaszni az a Titans ellen, akik 11 meccse nyeretlenek otthon.
deyell
Az utolsó drive playhívását egyszerűen nem értettem... főleg a 4th downt. Vajon ki lehetett az elsődleges célpont? Mi a fasznak bombáz Carr 2 védő közé amikor csak pár yardot kell megtenni és egyébként is van idejük még...

Egyébként csak nekem tűnt úgy, mintha a Titansnél bevezették volna a bounty-rendszert?
A 4. negyedben szinte az összes szerelésük arra ment, h a támadó a kórházban kössön ki...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a meccsről: a győzelem ellenére nem örülök, mert töketlenek az edzőink. a 3. negyedben rég el kellett volna dönteni, erre jöttek a 3 and outok az ultrakonzervatív playhívás miatt, három pontos előnyben képest volt biztonsági játékot játszatni Musgrave úgy, hogy nem éppen ligaelit a védelem, és majdnem sikerült elbaszni az a Titans ellen, akik 11 meccse nyeretlenek otthon. Jeremy Rossról nem tudom, mit gondolt McKenzie, 5 csapat vágta ki eddig a fumble-jei miatt, akkor most pont nálunk nem fog fumblizni? de rögtön az első itteni meccsén megtette...Hayden nem volt kezdő a védelemben, de ott volt helyette Thorpe, akinek egy Harry Douglas megoldhatatlan feladatot jelent, szóval ezen a téren ugyanott vagyunk. a támadóknál Bergstrom kellemes meglepetés, legalábbis pass protectionben, viszont az összhang nincs meg Carr-ral. a szezon felfedezettje a támadóknál Seth Roberts, a védőknél David Amerson, aki egyébként az egyetemen playmaker volt, és anno az első körbe várták, végre megmutatja, hogy valóban van tehetsége.

 twitter.com/LeviDamien/status/671097250966167552

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/671085837946343424

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Megvan! 😉 Szemernyit léptünk előre, de meg mindig a védők jobbak nálunk. Kicsit a támadó részleget jobban kellene felrázni...és meglehet az a WC.
R4L
Hagyjuk már a PO esélyeket! 😊
A leggyengébb csapatokat sem tudjuk megverni. Most meg jön a Chiefs, Broncos, Packers 3-as 😊
Bruce
Ha a támadóitok fel tudnak rakni ellenünk 20 pontot, nyertek.
Kampman
ahogy néztem a Vikings ellen 30 pontot szerzett a Packers...a Raiders védelmét szét lehet passzolni sajnos. mindig van egy CB aki kuka, meg a linebackerek fogalmatlanok coverage-ben, kivéve ha ott van Ball

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Megvan! 😉 Szemernyit léptünk előre, de meg mindig a védők jobbak nálunk. Kicsit a támadó részleget jobban kellene felrázni...és meglehet az a WC.
R4L
Hagyjuk már a PO esélyeket! 😊
A leggyengébb csapatokat sem tudjuk megverni. Most meg jön a Chiefs, Broncos, Packers 3-as 😊
Bruce
OK-OK, h két csapat sokkal erősebb kerettel rendelkezik mint a miénk. De egy Chiefs megfogható...és a denveriek, GB-ek meg, nem is tudom...újból előjött bennem az az emlék, amit a múlt évi keret művelt a Pats ellen, hajszálon múlott a W, és azért az idei keret erősödött. De persze, csoda is kell a továbbjutáshoz...reménykedem! 😀

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Megvan! 😉 Szemernyit léptünk előre, de meg mindig a védők jobbak nálunk. Kicsit a támadó részleget jobban kellene felrázni...és meglehet az a WC.
R4L
Hagyjuk már a PO esélyeket! 😊
A leggyengébb csapatokat sem tudjuk megverni. Most meg jön a Chiefs, Broncos, Packers 3-as 😊
Bruce
Ha a támadóitok fel tudnak rakni ellenünk 20 pontot, nyertek.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Megvan! 😉 Szemernyit léptünk előre, de meg mindig a védők jobbak nálunk. Kicsit a támadó részleget jobban kellene felrázni...és meglehet az a WC.
R4L
Hagyjuk már a PO esélyeket! 😊
A leggyengébb csapatokat sem tudjuk megverni. Most meg jön a Chiefs, Broncos, Packers 3-as 😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól jön ez a siker az utóbbi hetek után, de remélem a támadók szerencsétlenkedése csak a rossz idő miatt volt.
bmg
Nagyon benne volt az idő is. Meg Hudson hiánya is, bár sztem Bergstrom nem volt olyan nagyon rossz.
Az előbbi a passzjátékot (bár azért Cooper Roberts és Crabtree is jó volt) hátráltatta, az utóbbi meg a futójátékot ölte meg.

Védelemben meg hátha megtaláljuk már végre a secondary-t aki hatékony tud lenni. Thorpe-ot nem kellene erőltetni, meg Mays-t sem. Hayden jöhet tőlem 3rd CB-nek.
Kell egy jó pass rusher meg egy MLB és nincs is baj.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Ha komoly csapat akarunk lenni, akkor ezeket aa meccseket hozni kell, a minimum, hogy meglett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Megvan! 😉 Szemernyit léptünk előre, de meg mindig a védők jobbak nálunk. Kicsit a támadó részleget jobban kellene felrázni...és meglehet az a WC.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát nem volt könnyű meccs, nem sikerült dominálni, sok volt a hiba nagyon. De a lényeg, h megvan a W!! 5-6 a mérleg, bár keveset ér, mert a KC is nyerésben van és a Jets is...

Amerson nagyon nagyot játszott, Thorpe ellenben gáz volt nagyon.
Allen jó volt sztem többnyire, végét szépen zárta.
Coop és Roberts jók voltak és Crabs se volt rossz.
Futás nem volt nagy szám, de azért vmennyire működött.
Carrnak voltak remek megoldásai, de sok a hiba...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Jól jön ez a siker az utóbbi hetek után, de remélem a támadók szerencsétlenkedése csak a rossz idő miatt volt.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
RAIDERS INACTIVES: Hudson, Jones, Ball, McGill, Barnes, G. Holmes, Streater.

Érdekes hogy Barnes is inaktív. : O
De legalább akkor Lee Smith játékra alkalmas állapotban van és nem lesz annyira kiismerhető, hogy futás vagy passz lesz a játék, ahogy Barnessal volt.

Streaterről nyilatkozott a héten vagy múlt héten JDR, hogy most ő az 5. WR a sorban és amíg nincs sérülés, addig ő sajnos nem is lesz aktív. Jónak ítélte meg a WR helyzetünket.

Helu is aktív, nagyon remélem használni is fogjuk, nincsen bajom Olawale-vel, de őt kb 4. számú futóként használnám, nekem előtte van Helu is és Reece is (utóbbit megint nagyon mellőzik az utóbbi időben...)
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hudson ismét doubtful, Ball meg továbbra sem edzett, ez kezd aggasztó lenni.
 prntscr.com/97w7mr
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Győzelmet várok!

Nehéz meccsen, de győzelmet
Nincs sok csapat a ligában akiknek a kerete gyengébb, mint a miénk, de úgy gondolom a Titans ilyen (no offense). Be kell húzni a meccset, mert egy buktara nincs már magyarázat itt. Steelers egyértelműen erősebb csapat nálunk. Viking is erősebb csapat, jobban egyben vannak. Lions épp a feltámadás közepén fogadott minket (tavalyi produkciojuk alapján év elején nem lehetett itt se W-re nagyon számítani azert).
A Titans volt az egyik olyan meccs, amire már év elején is azt lehetett mondani, h ott esélyesek lehetünk, azóta elkuldtek a HC-t és nem remekelnek éppenséggel.
Ha őket nem tudjuk megverni, akkor azért el kell gondolkozni az edzői gárda képességein.

Támadó oldalon Hudson vszeg nem lesz vagy erősen limitaltan lesz, de ez nem lehet kifogás. Carr-nak meg kell mutatnia, miért kezdik TOP10 körül emlegetni. Ki kell használni Coopert, Crabst, Walfordot és a futokat. Nincs mese, fel kell ebredniuk végre és pontokat felrakni, egy amúgy nem rossz, de verheto védelem ellen.

Védő oldalon a run D-t elő kell halászni ismét! Heeney és Smith folyton kell, h Mariota futasaira is figyeljen. Edwards-nak egy gyengélkedő OL ellen megerkezhetne egy igazi break out meccse a sorozatos jó meccse után. Mariota veszélyes rovid-kozep távon passzal, van elkapoja is erre a távra, de melysegben nem veszélyes a csapat. Agresszív szoros vedekezest szeretnék látni Amerson-Carrie kezdő párossal es erősödő Allen jelenlettel.

Musgrave es Norton remélem jól felkotik , gatyot a gameplan és playcall tekintetben és JDR feltuzeli a csapatot, h erős kezdés visszatérünk a sikeres formulankhoz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Meglepne a vereseg. Legalabbis nalam a Titans a leggyengebb csapat a ligaban. Legtobbszor az is csoda ha szereznek ket TDt barki ellen. Bar parszor elkapjak a fonalat, akkor eleg pofasnak tunnek, de ez ritka.


Állat vagyok, ami enni kér...