Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Coples jó lenne waiverről
Amadeus91
Mire?
Rolni
Beljebb Többen lennénk vele.
Amadeus91

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Coples jó lenne waiverről
Amadeus91
Mire?
Rolni
Beljebb lennénk vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Coples jó lenne waiverről
Amadeus91
Mire?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Coples jó lenne waiverről

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Amióta Tuck kidőlt teljesen meghalt a Run D. Most Aldonnak is konyec... Én nagyon nem számítok semmi jóra a védelemtől.
Véleményem szerint futójátékunk még mindig nincs. Van 1-2 big play de normális likakat nem tudnak nyitni sajnos a tesók. RG, RT kell és kész. Watson meg a többi sábálá dábálá majd egyszer jó lesz alapon nem megy.

Védelembe kellenek minőségi emberek még mert megvan a mag csak a "kiegészítő" emberek játékminősége nem túl jó. Pölö hiába duplázzák Mack-et ha más nem ér oda vagy soha nem tudja megverni az emberét mert nem az a szint.. Ugyan ez a D falban és a secondary-ben is. Amint kicsit jobb játékosok lesznek a kiegészítők hatványozottan feljavul az impact playák játéka is. Meg ugye ott van a tojáshéj a seggükön, mindenki nagyon fiatal és kell nekik a tapasztalat.

Relative ez is szoros meccs volt, én letojom h nem nyertünk és szar volt a játék ha ebből a meccsből tanultak. Kell a tapasztalat ennyi. Ami a legfontosabb h HC-nak van rutinja. Kétlem h most elkezdenének kapkodni.
TST
Hehe 😊 én is letojom hogy most nem nyertünk, mert a Raiders az akkoris az én csapatom marad, ha ez a banda jövőre így együtt marad kiegészülve a drafton egy-két jó playával, akkor még nagyot durranthat úgyhogy most sem maradt más hátra mint : JUST WIN BABY!!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Nem rossz JDR, az, hogy hozta Aldont, Crabet és Amersont, az mutatja, hogy van töke, mert nem könnyű karakterű srácok. További erősítés kell, rb, kr, rg, ilb, cb posztokon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Valami a Steelers elleni meccs után eltört a csapatban, ellenük még 7-7-7-14 volt a pont hozam a négy negyedben, egy egyáltalán nem elhanyagolható védelem ellen. Azóta a Vikings ellen 3 negyeden, vagyis 45 percen keresztül semmi, úgy mint most a Lions ellen sem tudtunk 45 percen keresztül pontot elérni. A Vikings és a Lions ellen is ponthátrányban mentünk az öltözőbe a nagyszünetben, ami annyit romlott hogy most a Lions ellen a ponthátrányunk abból állt hogy egyáltalán nem értünk el pontot az első fél órában...
JustWinBaby!
Szerintem nem eltört, hanem súly került azokra a vállakra, melyek még nem szoktak hozzá. Esélyesek lettünk, PO lehetőség, ezt v azt a csapatot simán hozni kell. Mikor arról szólt a meccs, hogy meglepjük az ellenfelet, csibészek leszünk, megfricskázzuk a mezőnyt, ott működtünk.....mikor esélyesekként, ilyen olyan média felhajtás között kellene haladni az még nem megy. Régen tudtuk, hogyan kell nyerni esélyesként, újra kell tanulni. Szerintem menni fog.
Surda
Valószínűleg igazad van, erre én is gondoltam már, de azért vetettem el végül is ennek lehetőségét, mert ha az offense nem működik, az nem feltétlenül annak köszönhető mert egy egy játékos elejti a labdát vagy nem csinálja meg az elkapást, hanem az offense-deffense koordinátornak is mert nem jók a playhívások, nem működik a védelem. Arról már nem is beszélve hogy ezek a játékosok már az egyetemi éveik alatt is (mivel a college football-t amcsiban nagyon komolyan veszik) bőven játszottak terhelés, nyomás alatt.
Gondolj arra hogy ezek a playák már a high scoolban is majd össze szarják magukat az igyekezettől hogy egyáltalán kapjanak egy egyetemi ösztöndíjat mint football játékos, az egyetemen meg továbbra sincs megállás mert ott meg az nfl szele legyintgeti őket, várják a draftot mint óvodás gyerek a karácsonyt, készülnek a combine-ra mint az állat...
JustWinBaby!
Csak itt más a nyomás.
Rams úgy köszönt be Coopernek mint anno Tatum tette.
A játékhívások nagyon beszariak voltak, az tény.
Sok kicsi összetevő amiből lesz a banánhéj. De egy lecsúszott ütközés a fejben dől el. Egy el nem kapott labda Coopertől szintén agyi kérdés, mert a srác amúgy kiváló. Carr sem volt a toppon. Én még fél éve Sparanós voltam JDR- val szemben. Ne legyen igazam, de akkor arról írtam hogy emlékszem a JAX-nél milyen tehetetlenül állt a pálya szélén és úsztak el a pillanatok. Cab piros zászlós storya sem azért lényeges mer igaz v hamis, hanem nem merte vállalni a kockázatot, majd benn maradt 2 időkérés. Valaki közölünk azt írta hogy enervált volt a csapat. Meg JDR is.
Amikor idejött volt benne tűz, most meg hezitált egy 85% os helyzetben.
Surda
Igazad van amit JDR-ről meg a JAX-os időszakáról írtál, én is tartottam ettől egy kicsit, de hát a 7. 8. játékhétig azt hittem itt majd Oaklandben más lesz...Megjött a kockázat, megnőtt a tét, nagyok az elvárások és....nem lett más...
Mióta szopunk már jó head coach hiányával.... 😕
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amióta Tuck kidőlt teljesen meghalt a Run D. Most Aldonnak is konyec... Én nagyon nem számítok semmi jóra a védelemtől.
Véleményem szerint futójátékunk még mindig nincs. Van 1-2 big play de normális likakat nem tudnak nyitni sajnos a tesók. RG, RT kell és kész. Watson meg a többi sábálá dábálá majd egyszer jó lesz alapon nem megy.

Védelembe kellenek minőségi emberek még mert megvan a mag csak a "kiegészítő" emberek játékminősége nem túl jó. Pölö hiába duplázzák Mack-et ha más nem ér oda vagy soha nem tudja megverni az emberét mert nem az a szint.. Ugyan ez a D falban és a secondary-ben is. Amint kicsit jobb játékosok lesznek a kiegészítők hatványozottan feljavul az impact playák játéka is. Meg ugye ott van a tojáshéj a seggükön, mindenki nagyon fiatal és kell nekik a tapasztalat.

Relative ez is szoros meccs volt, én letojom h nem nyertünk és szar volt a játék ha ebből a meccsből tanultak. Kell a tapasztalat ennyi. Ami a legfontosabb h HC-nak van rutinja. Kétlem h most elkezdenének kapkodni.
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Valami a Steelers elleni meccs után eltört a csapatban, ellenük még 7-7-7-14 volt a pont hozam a négy negyedben, egy egyáltalán nem elhanyagolható védelem ellen. Azóta a Vikings ellen 3 negyeden, vagyis 45 percen keresztül semmi, úgy mint most a Lions ellen sem tudtunk 45 percen keresztül pontot elérni. A Vikings és a Lions ellen is ponthátrányban mentünk az öltözőbe a nagyszünetben, ami annyit romlott hogy most a Lions ellen a ponthátrányunk abból állt hogy egyáltalán nem értünk el pontot az első fél órában...
JustWinBaby!
Szerintem nem eltört, hanem súly került azokra a vállakra, melyek még nem szoktak hozzá. Esélyesek lettünk, PO lehetőség, ezt v azt a csapatot simán hozni kell. Mikor arról szólt a meccs, hogy meglepjük az ellenfelet, csibészek leszünk, megfricskázzuk a mezőnyt, ott működtünk.....mikor esélyesekként, ilyen olyan média felhajtás között kellene haladni az még nem megy. Régen tudtuk, hogyan kell nyerni esélyesként, újra kell tanulni. Szerintem menni fog.
Surda
Valószínűleg igazad van, erre én is gondoltam már, de azért vetettem el végül is ennek lehetőségét, mert ha az offense nem működik, az nem feltétlenül annak köszönhető mert egy egy játékos elejti a labdát vagy nem csinálja meg az elkapást, hanem az offense-deffense koordinátornak is mert nem jók a playhívások, nem működik a védelem. Arról már nem is beszélve hogy ezek a játékosok már az egyetemi éveik alatt is (mivel a college football-t amcsiban nagyon komolyan veszik) bőven játszottak terhelés, nyomás alatt.
Gondolj arra hogy ezek a playák már a high scoolban is majd össze szarják magukat az igyekezettől hogy egyáltalán kapjanak egy egyetemi ösztöndíjat mint football játékos, az egyetemen meg továbbra sincs megállás mert ott meg az nfl szele legyintgeti őket, várják a draftot mint óvodás gyerek a karácsonyt, készülnek a combine-ra mint az állat...
JustWinBaby!
Csak itt más a nyomás.
Rams úgy köszönt be Coopernek mint anno Tatum tette.
A játékhívások nagyon beszariak voltak, az tény.
Sok kicsi összetevő amiből lesz a banánhéj. De egy lecsúszott ütközés a fejben dől el. Egy el nem kapott labda Coopertől szintén agyi kérdés, mert a srác amúgy kiváló. Carr sem volt a toppon. Én még fél éve Sparanós voltam JDR- val szemben. Ne legyen igazam, de akkor arról írtam hogy emlékszem a JAX-nél milyen tehetetlenül állt a pálya szélén és úsztak el a pillanatok. Cab piros zászlós storya sem azért lényeges mer igaz v hamis, hanem nem merte vállalni a kockázatot, majd benn maradt 2 időkérés. Valaki közölünk azt írta hogy enervált volt a csapat. Meg JDR is.
Amikor idejött volt benne tűz, most meg hezitált egy 85% os helyzetben.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hayden - 5 target, 5 catch 72 yard
Amerson - 6 target, 2 catch, 24 yard
deyell
a végén még átadtunk egy kezdőt a mi borzalmasan erős secünkből 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hayden - 5 target, 5 catch 72 yard
Amerson - 6 target, 2 catch, 24 yard

choose life
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Valami a Steelers elleni meccs után eltört a csapatban, ellenük még 7-7-7-14 volt a pont hozam a négy negyedben, egy egyáltalán nem elhanyagolható védelem ellen. Azóta a Vikings ellen 3 negyeden, vagyis 45 percen keresztül semmi, úgy mint most a Lions ellen sem tudtunk 45 percen keresztül pontot elérni. A Vikings és a Lions ellen is ponthátrányban mentünk az öltözőbe a nagyszünetben, ami annyit romlott hogy most a Lions ellen a ponthátrányunk abból állt hogy egyáltalán nem értünk el pontot az első fél órában...
JustWinBaby!
Szerintem nem eltört, hanem súly került azokra a vállakra, melyek még nem szoktak hozzá. Esélyesek lettünk, PO lehetőség, ezt v azt a csapatot simán hozni kell. Mikor arról szólt a meccs, hogy meglepjük az ellenfelet, csibészek leszünk, megfricskázzuk a mezőnyt, ott működtünk.....mikor esélyesekként, ilyen olyan média felhajtás között kellene haladni az még nem megy. Régen tudtuk, hogyan kell nyerni esélyesként, újra kell tanulni. Szerintem menni fog.
Surda
Valószínűleg igazad van, erre én is gondoltam már, de azért vetettem el végül is ennek lehetőségét, mert ha az offense nem működik, az nem feltétlenül annak köszönhető mert egy egy játékos elejti a labdát vagy nem csinálja meg az elkapást, hanem az offense-deffense koordinátornak is mert nem jók a playhívások, nem működik a védelem. Arról már nem is beszélve hogy ezek a játékosok már az egyetemi éveik alatt is (mivel a college football-t amcsiban nagyon komolyan veszik) bőven játszottak terhelés, nyomás alatt.
Gondolj arra hogy ezek a playák már a high scoolban is majd össze szarják magukat az igyekezettől hogy egyáltalán kapjanak egy egyetemi ösztöndíjat mint football játékos, az egyetemen meg továbbra sincs megállás mert ott meg az nfl szele legyintgeti őket, várják a draftot mint óvodás gyerek a karácsonyt, készülnek a combine-ra mint az állat...
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Valami a Steelers elleni meccs után eltört a csapatban, ellenük még 7-7-7-14 volt a pont hozam a négy negyedben, egy egyáltalán nem elhanyagolható védelem ellen. Azóta a Vikings ellen 3 negyeden, vagyis 45 percen keresztül semmi, úgy mint most a Lions ellen sem tudtunk 45 percen keresztül pontot elérni. A Vikings és a Lions ellen is ponthátrányban mentünk az öltözőbe a nagyszünetben, ami annyit romlott hogy most a Lions ellen a ponthátrányunk abból állt hogy egyáltalán nem értünk el pontot az első fél órában...
JustWinBaby!
Szerintem nem eltört, hanem súly került azokra a vállakra, melyek még nem szoktak hozzá. Esélyesek lettünk, PO lehetőség, ezt v azt a csapatot simán hozni kell. Mikor arról szólt a meccs, hogy meglepjük az ellenfelet, csibészek leszünk, megfricskázzuk a mezőnyt, ott működtünk.....mikor esélyesekként, ilyen olyan média felhajtás között kellene haladni az még nem megy. Régen tudtuk, hogyan kell nyerni esélyesként, újra kell tanulni. Szerintem menni fog.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Valami a Steelers elleni meccs után eltört a csapatban, ellenük még 7-7-7-14 volt a pont hozam a négy negyedben, egy egyáltalán nem elhanyagolható védelem ellen. Azóta a Vikings ellen 3 negyeden, vagyis 45 percen keresztül semmi, úgy mint most a Lions ellen sem tudtunk 45 percen keresztül pontot elérni. A Vikings és a Lions ellen is ponthátrányban mentünk az öltözőbe a nagyszünetben, ami annyit romlott hogy most a Lions ellen a ponthátrányunk abból állt hogy egyáltalán nem értünk el pontot az első fél órában...
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Első negyed : a Lions 6 pontot csinál, mi semmit. 0-6 Második negyed : A lions még három pontot csinál, mi még mindíg semmit. 0-9. A félidőre két negyed után úgy megyünk szünetre hogy kilenc pontos hátrányban vagyiunk, nem csináltunk semmit!!! A harmadik negyedre Del Rio meg az offensive coordinator valszeg fejmosást rendezett, mert 13 pontot érünk el, míg a Lions semmit, úgyhogy a harmadik negyed vége 13-9! Itt feléledtek a remények, simán nyerhettünk is volna....DE. A negyedik negyedben, a hajrában mit csinál kis csapatunk? Semmit. 0 pont, míg a Lions csinál 9 (!) pontot, amivel aztán meg is nyeri a meccset....Úgy veszítünk, hogy 3x15 percen keresztül nem csináltunk még egy rohadt field goalt-sem!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
A sok negatívum között azért érdemes kiemelni, hogy Amerson amúgy mekkorát játszott

több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Ez így nem franko
Az O egy nulla volt. Fal semmit nem tett hozzá a futásokhoz. Elkapóinkat csak a labda zavarta.
Játékhívások akaratlanok és gyengék voltak.
D tartotta magát, nem elit módon, de legalább tisztességesen igaz tele voltunk egyéni hibákkal, lecsúszó szereléssekkel.
JDR mikor nem dobott Cab elkapásánál pirosat nem értettem......majda félidőre benn maradt azt hiszem kettő időkérés
Szóval jobbak vagyunk mint egy éve az tény. De ez a realitás, még építkezni kell. Van hova fejlődni, de nem vagyok olyan csüggedt mint egy éve.
Just Win Baby!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Most nézem a statokat, ez a 4 fumble mi a fasz megint???
Amadeus91
nem tudom, fel sem tűnt. voltak ennél nagyobb gondok is pl. totális impotencia a labda mindkét oldalán, főleg a támadóknál ja és Hudson megsérült megint,

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Most nézem a statokat, ez a 4 fumble mi a fasz megint???

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Ez már megint a "nem értem" kategória.
Mondtam, hogy nem lesz minden meccsen 30+ pontunk, de ez azért már túlzás.
Tökösebb, határozottabb játék kell!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem azért az edzők fejét még nem akarja a nép!

Szerintem jó úton haladunk csak kell még egy kis idő. Illetve kell a védelembe pár jó arc.
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Három hete még playoff esélyesek voltunk, azóta kb. siralmas a játékunk.
Ennyire draftról akar építkezni Reggie?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez gyalázatos volt. Idén ennyire szarul nem játszott még a csapat...
Nulla a védelem és a támadó egység is.
Vicc, h PO-ról beszélgettünk pár hete...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Nabazmeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.