Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nem mondom azért várhattak volna vele másfél qrva hónapot...mindenkinek jobb lett volna
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Sejtettük, h meg idén beuthet , szar. Szívás, de ez van. Mayowa , talán Valles up!

Need lista maris borul.
1. Pass rusher

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Shit Fuck! Bár sejteni lehetett, hogy lesz eltiltása, de legalább eddig segített a csapatnak.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azonnal vagy szezon után?
Amadeus91
Ez azonnali eltiltást jelent. Ráadásul a szezon végeztével szabadügynök lesz. Van olyan szabály, hogy ilyenkor a szerződés egy évvel kitolódik, de rá ez nem vonatkozik. Állítólag a csapat "mögé áll" az eltiltás ideje alatt. Sajnos a novemberi visszatérés is kérdéses, mert ilyenkor még tartanak egy vizsgálatot és annak fejében engedik újra játszani a ligában, Iktriad is erre célzott.

Máris prioritás lett egy jó passzsiettető beszerzése az offseason-ban.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Azonnal vagy szezon után?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aldon végleg a Justin Blackmon-i útra lépett. Érte is nagy kár. 😕
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Aldon egy év pihenő. 😕
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1051267338259240
mustaine
 stream1.gifsoup.com/view6/2442393/no-god-please-no-o.gif
deyell
A szerelmed legalább megmutathatja magát megint élesben 😀 Ray-Ray time!
mustaine
nem tudok arról, hogy Ray-Ray edge rusher lenne. Aldont Mayowa fogja helyettesíteni és practice squadból felhozzák mögé Max Vallest, vagy valaki hasonlót. Armstrong ezután is annyit lesz pályán, mint a legutóbbi meccseken, 15-20 snapet, egészen addig, amíg Neiron Ball visszatér, utána megy vissza ST-be.

choose life
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Aldon egy év pihenő. 😕
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1051267338259240
mustaine
 stream1.gifsoup.com/view6/2442393/no-god-please-no-o.gif
deyell
A szerelmed legalább megmutathatja magát megint élesben 😀 Ray-Ray time!

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Aldon egy év pihenő. 😕
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1051267338259240
mustaine
 stream1.gifsoup.com/view6/2442393/no-god-please-no-o.gif

choose life
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Fasza!
Egy év vagy egy szezon?
Gondolom valamelyest tudott volt az igazolásánál.
gaben
hogyne tudták volna

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Fasza!
Egy év vagy egy szezon?
Gondolom valamelyest tudott volt az igazolásánál.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Aldon egy év pihenő. 😕
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1051267338259240

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
NFL is suspending Raiders' LB Aldon Smith one year for his role in an Aug. 28 incident, per league source.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Védelem összerakása sztem is tovább tart, az ember anyagunk tükrében meg főleg.
Sok játékos hiányzik még a jó D-hez. Én nálam az eddigiek tükrében a teljes edzői stáb simán kapja a következő évet.


Köv meccs ugye a Lions idegenben.
Lions 2-7-el áll, de megverték azt a Chicago-t, akitől mi kikaptunk, illetve most vasárnap megverték a Packerst is. Nem szabad leírni őket, remélhetőleg a játékosok sem teszik.

Statisztikák alapján a támadó és a védő játék is szenved, de azért a passz offensük a 8. legjobb még a nulla futójátékkal is.

Stafford ha jó napot fog ki CJ-vel és Tate-el komoly gondot okozhatnak a mi passz védelmünknek. A TE párosuk is elég erősnek tűnik papíron, szóval lesz a védelemnek dolga bőven. A futást fogni kell, reméljük visszatér a run D a pályára az utóbbi 2 heti eltáv után. Fontos lenne, h Mack&Co tudja zavarni Stafford-ot, mert azért zavarba hozható QB Ő.

Támadó oldalon remek alkalom lesz, h a csapat visszavegye a ritmust. Hudsonnal a fedélzeten (remélem lesz már) dominálni kéne a DL-üket pass prot és run block terén is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
10 éve nem nyertünk idegenben favoritként.

 twitter.com/JoshDubowAP/status/666385875283156993

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én úgy gondolom, hogy egy jó védelmet sokkal nehezebb összerakni, mint egy jó offense-t. A védekező játékosnak jobbnak kell lennie mint a támadónak, hiszen a támadó előre tudja, hogy mit fog csinálni, a védekezőnek meg a legtöbb esetben reagálnia kell erre. Tehát úgy gondolom, hogy az alapjaink az O oldalon megvannak, amihez jó gameplan esetén jó teljesítmény társulhat. A védelemben még nincsen meg az az emberanyag akire lehet építeni, jövőre jó esetben meglesz, mert van azért kire építeni itt is. Jövőre a JDR és Norton által implementált védelmet is jobban fogják tudni a játékosok és ha a lyukas posztokra is kerülnek olyan képességű játékosok akik oda kellenek, akkor várhatunk jó teljesítményt.

Két hete ez a csapat még első számú WC esélyesnek számított NFL szakírók között is. Én nem gondolnám hogy ott a helyünk, de ha oda jutunk akkor azért örülni fogok. Kb egy jó mindenes MLB-re és egy jobban működő pass rush-ra vagyunk a wild card helytől. A legjobb összeállítású secondaryről még most nem mondanék semmit.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Csak úgy lesz bármi esélyünk, ha a védelmet megerősítik. Nem fogunk minden meccsen 30+ pontot csinálni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.profootballfocus.com/blog/2015/11/16/min-oak-grades-peterson-strong-defense-propel-vikings/
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
az edzői stáb munkájáról egy vélemény:

Coaching:

Where should we start here? How about cornerback T.J. Carrie still returning punts? What about the explicable conservative play-calling to end the first half? Then, there’s Norton’s inability to make adjustments to the defense, which leads to mismatch halves on the defensive side of the ball.

The coaching decision to hold running back Roy Helu Jr. inactive deserves questioning when the Raiders needed a dynamic short-yardage target.

The Vikings run defense struggles to contain the edge, which serves as the perfect opportunity to bounce run plays outside. The Raiders could’ve exploited that weakness with speed. Strangely, Taiwan Jones didn’t touch the ball once as a ball-carrier.

The Raiders coaching staff as a group failed to take advantage of matchups, continued to find solace in giving up their possessions before halftime and struggled to make counter adjustments for the second half.


egyetértek vele. engem csak Tice győzött meg egyelőre, hogy érti a dolgát. Musgrave-et még nem írnám le, de Del Rio és Norton egyre inkább csalódás, ami a védelmet illeti.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jövőhétre valszeg visszatér Hudson és az azért csak erőt adhat a falunknak.

Sérülés nem tudom, hogy volt e, de komolyabbat nem láttam, talán csak ME Jr-nál, de ő is később visszatért.

A sec-nek is szoknia kell egymást, így hogy visszatért Allen, a héten már a fiúkkal is együtt fog edzeni, tehát itt is feljődésnek kell következnie.

Továbbra sem vagyok kibékülve Carrie punt returnerként való használatával, de minden kickoff returnnél is kihagy a szívem, hogy nehogy fumble legyen.

Azzal is egyetértek, hogy Cooper rendre eltűnik a 3. negyedben, de néha a 4. negyedben megtalálják, de valahogy őt használhatnánk tényleg többet. Az viszont tetszik, hogy Holmes és Roberts azért jóval kevesebb figyelmet kap a védőktől így hogy Cooper és Crabtree általában jól játszanak.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A meccs kulcspontja az a 13-14-es fordítás utáni KR ret TD. Az nagyon hazavágta a morált. Azt hittem, hogy a szünetben majd helyreteszik a fejeket az edzők, szerintem nem sikerült maradéktalanul. A D# tartotta magát valamennyire, az ST is blokkolt egy FG-t, és nem nőtt a két csapat közötti különbség, de az O# nem találta a Vikingek gyenge pontját, ráadásul amikor szorossá tehettük volna jött a második INT. Ha akkor az TD szerintem nyerünk, de ott már a D# is széthullott kicsit. Musgrave nagyon kétarcú volt ezen a meccsen. Voltak jó és nagyon rossz húzásai. A futásra és a screenekre nagyon ráállt a Vikingek védelme és a második félidő eleji futás,futás passz terv, nem volt egy feltörhetetlen startégia. Akkor volt valami a pályán amikor mentek a bombák, mert a Viking sec nem igazán ért működött ezek ellen, nem is értem, hogy miért nem próbáltuk gyakrabban... lehet benne volt a fal is, már nem emlékszem, hogy mennyire voltak Carr nyakán, amikor hiányoltam a bevállalós mély passzokat.

Tanulópénznek jó volt a meccs, mind a fiataloknak, mind az edzőknek. Van még mit kijavítani és van miben fejlődni. Előre kell nézni és nem keseregni. Szerintem nem volt annyira halott ez a meccs, mint azt a végeredmény mutatta. Az utolsó Peterson futás meg már nem osztott, ott már vége volt a meccsnek.

Jelenleg 4-5-tel állunk, általában szoros meccseket játszunk, még akár egy 8-8-as szezon is kinézhet, ha minden jól alakul. De végre elmondhatjuk, hogy ez a csapat jó! Én az edzőket sem bántanám, egyik oldalon sem, kell az állandóság, mert szerintem fog ez működni.

több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Hihetetlen h egyik meccsről a másikra ennyire össze tud roppani a védelmünk. A támadósor még csak-csak (de ők is beremekeltek sokszor). De az amikor 0:13-ról felszívtuk magunkat 14:13-ra...a srácokon látszódott, h na, fel lettek tüzelve arra a szintre, amit el is várunk Tőlük. De ez sem tartott sokáig...Peterson úgy szaladgált és törte fel a védelmet, mint a tolvaj az elzet zárat. Meg ott a negyedik negyed közepe környékén volt Reece fintora egyik play alkalmával, h feladták a srácok...főleg mikor Carr passza nem sikerült Holmes felé és egy interception-t összeszedtünk. Jó lenne egy kicsit már állandósítani a csapat stratégiáját, és megfelelően válaszolni egy-egy támadásra.

Vasárnap egy Lions ellen játszunk, ami ha a fiúk játékkedve megfelelő simán verhető. De ha megilletődünk mint tegnap az első támadásnál...egy szó mint száz #JustWinBaby

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Musgrave szerintetek mennyire volt felelős a vereségért? oké, hogy Hudson kiesett, és Penn is rég látott rossz formáját nyújtotta, de a playcalling hagyott maga után kívánnivalót. Coopert lehetne kreatívabban is használni véleményem szerint, rendre eltűnik a második félidőben.

choose life
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A mai vereségért, én Amadeust hibáztatom elsősorban😊
Pari
😕
Amadeus91
biztos nem tanultal, vagy nem vizsgazol, vagy mittomen...biztos szorakoztal😊

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
A mai vereségért, én Amadeust hibáztatom elsősorban😊
Pari
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?