Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Az esti friss ből : "Érdekes bűnügybe keveredett Ray-Ray Armstrong. Az Oakland linebackere a Steelers elleni meccsen mellét verve és ugatást imitálva cukkolt egy rendőrkutyát. Ez az Egyesült Államokban meglepően súlyos kihágásnak számít, de egyáltalán nem biztos, hogy a pittsburgh-i rendőrség foglalkozni fog az üggyel."
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
 bleacherreport.com/articles/2588040-ray-ray-armstrong-investigated-for-allegedly-taunting-police-dog

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Raiders Beat ‏@RaidersBeat
Among Reggie McKenzie's 2015 FA class: Rodney Hudson, Aldon Smith, Dan Williams, Michael Crabtree, and Malcolm Smith.

Raiders Beat ‏@RaidersBeat
J'Marcus Webb, Curtis Lofton, David Amerson, Nate Allen (injured) and Lee Smith also among starters McKenzie added.
Bruce
Lofton kivételével jó az összes. Még Webb is szódával, de ő helyére kell majd valaki hosszabb távon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders Beat ‏@RaidersBeat
Among Reggie McKenzie's 2015 FA class: Rodney Hudson, Aldon Smith, Dan Williams, Michael Crabtree, and Malcolm Smith.

Raiders Beat ‏@RaidersBeat
J'Marcus Webb, Curtis Lofton, David Amerson, Nate Allen (injured) and Lee Smith also among starters McKenzie added.
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
):
 www.raiders.com/news/article-1/Raiders-Mourn-Passing-of-Richard-Romanski/48481f79-f063-42c3-8f23-f70fbf2c852a?campaign=social_20151109_55088126&adbid=1115765588453927&adbpl=fb&adbpr=117307284966434
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Bergstrom bazmeg, mit keres még itt?
Amadeus91
Reggie nem vághatja ki az első draft classa utolsó képviselőjét, ami az első pickje is egyben, kínos lenne neki.
deyell
Mert amit most nyújt a pályán, az nem kínos?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
- Hudson bokaficam
- Nate Allen és Carrie visszatér állítólag
- úgy néz ki, Bridgewater játszik ellenünk.

megnézném úgy a védelmet, hogy Ball, Carrie és Allen is pályán van. talán egyszer sor kerül rá...

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Bergstrom bazmeg, mit keres még itt?
Amadeus91
Reggie nem vághatja ki az első draft classa utolsó képviselőjét, ami az első pickje is egyben, kínos lenne neki.

choose life
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bergstrom bazmeg, mit keres még itt?
Amadeus91
dollárt ):
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Bergstrom bazmeg, mit keres még itt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Per @PFF Rodney Hudson was #Raiders top run blocker Sunday. Tony Bergstrom gave up 2 QB hurries in 16 snaps in relief.

Rapoport on Hudson: X-Rays negative. MRI today but he’s OK

Várhatóan a hétvégén már lesz TJ Carrie és Nate Allen is. Nem volna szar, ha Hudson is ott lenne.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 903
Személy szerint a liga legszerethetőbb offense alakulata gyűlt itt össze, öröm nézni őket. Carr borzasztó szimpatikus gyerek, Crabtree Texas Tech óta a kedvenc elkapóm és Cooper hozzáállása és akarása is maximális respect. Sok mindenre hivatott még ez a brigád.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát srácok én a magam részéről gratulálok a tegnapi meccshez. Fain kis meccs kerekedett belőle. Az O nagyon egyben van a részetekről , és valóban a D-be kell még pár játékos és rendben lesz ez nálatok is- ahogy remélem nálunk is. Jó lenne, ha vissza térnének a régi idők nagy Steelers- Raiders csatái.

" class="embed">
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A támadósort szerintem nem érheti 1 szó sem. Hiába voltak eléggé fájdalmas droppok, de 35 pontot írtak a táblára idegenben, egy mostanában korrektül működő védelem ellen. A védelem, ahol elvileg kettő D guru is van, pedig nem játszhat ennyire, de ennyire gyengén. Oké, hogy Brown a liga legjobb elkapója, de azért mindennek van határa. A secondary-ben Woodsonon kívül szinte senki nem tud szerelni. Bosszantó volt még nekem is, pedig én nem Oakland drukker vagyok. Sokszor volt olyan, hogy a cb 6-8 yardra állt fel az elkapójától és várták a csodát. Ezekből mindig meg is lettek a 1st downok.

A secondary-t szerintem FA keretein belül kell megerősíteni. 2 kezdő játékos szerintem kell, mert a drafton húzott CB-k (kivéve idén Darby-t) azért nem hipp-hopp lesznek jók, hanem a 3. évükre lehetnek tényleg pofás kezdő játékosok. Pénz van, sztem CB és S is lesz a piacon. Meg kell kínálni őket. A drafton pedig egy olyan LB kellene minél korábban (Jaylon Smith, Su'a Cravens) aki nagy területet be tud játszani és a coverage képességei is átlagon felüliek. Van potenciál a D-ben, de látni kell, hogy legalább 4 játékos hiányzik ahhoz, hogy tényleg komoly legénység jöjjön össze. Mindenesetre menni kell tovább, mert a PO még bőven meglehet.
Habi
Amerson nem lesz rossz. 1 kezdő corner és egy ILB Malcolm mellé, ami nagyon kell. Támadóknál rg, workhorse rb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Csak az első félidőt tudtam tegnap megnezni és lehet csak csütörtökön tudom ujranezni a meccset, de 1 dolgot lassan ki merek jelenteni:
-az offense rendben van és iszonyat potenciál van benne a jövőre vonatkozólag!

A következő offseason a vedelemrol kell, h szóljon és aztán tényleg komolyan kell velünk számolni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A támadósort szerintem nem érheti 1 szó sem. Hiába voltak eléggé fájdalmas droppok, de 35 pontot írtak a táblára idegenben, egy mostanában korrektül működő védelem ellen. A védelem, ahol elvileg kettő D guru is van, pedig nem játszhat ennyire, de ennyire gyengén. Oké, hogy Brown a liga legjobb elkapója, de azért mindennek van határa. A secondary-ben Woodsonon kívül szinte senki nem tud szerelni. Bosszantó volt még nekem is, pedig én nem Oakland drukker vagyok. Sokszor volt olyan, hogy a cb 6-8 yardra állt fel az elkapójától és várták a csodát. Ezekből mindig meg is lettek a 1st downok.

A secondary-t szerintem FA keretein belül kell megerősíteni. 2 kezdő játékos szerintem kell, mert a drafton húzott CB-k (kivéve idén Darby-t) azért nem hipp-hopp lesznek jók, hanem a 3. évükre lehetnek tényleg pofás kezdő játékosok. Pénz van, sztem CB és S is lesz a piacon. Meg kell kínálni őket. A drafton pedig egy olyan LB kellene minél korábban (Jaylon Smith, Su'a Cravens) aki nagy területet be tud játszani és a coverage képességei is átlagon felüliek. Van potenciál a D-ben, de látni kell, hogy legalább 4 játékos hiányzik ahhoz, hogy tényleg komoly legénység jöjjön össze. Mindenesetre menni kell tovább, mert a PO még bőven meglehet.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/BairCSN/status/663501137862139904
deyell
Uuhhh, ez sok mindent elmond, és még így is meccsben voltatok, durva lett volna, ilyen stattal megnyerni a tegnapit...
Persze ettől még marha idegesítő így a végén kikapni.

De fel a fejjel!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
 twitter.com/BairCSN/status/663501137862139904

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Alaposan felkészült belőlünk a Steelers, az már biztos. Sajnos említésre méltó pass rush nélkül, és gyenge futás elleni védekezéssel más is (Vikings) fel tud készülni ellenünk.
A támadójátékunk juttatott el minket idáig nem a védelmünk. Mack sérülésből lábadozva, és talán visszafogottabban játszott, Tuck meg úgy hiányzik ahogy van, nagyon kéne, vagy legalább lenne egy működő alternatívája.
JustWinBaby!
Valószínűleg nem lesz Teddy ellenünk, kiütötték ma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Alaposan felkészült belőlünk a Steelers, az már biztos. Sajnos említésre méltó pass rush nélkül, és gyenge futás elleni védekezéssel más is (Vikings) fel tud készülni ellenünk.
A támadójátékunk juttatott el minket idáig nem a védelmünk. Mack sérülésből lábadozva, és talán visszafogottabban játszott, Tuck meg úgy hiányzik ahogy van, nagyon kéne, vagy legalább lenne egy működő alternatívája.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Még mindig azt mondom hogy durvább védelem kell! A támadósor nagyjából rendben lesz. Remélem Jack töke a helyén marad és toljuk a bevállalós játékot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem draftoljunk futót.
Amadeus91
Futó mellett kell egy CB és egy olyan visszahordó akiben megvan a "nagy játék" lehetősége.
peterbadbone
Taiwan csinált nagy játékot! : D
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sokat fordult a világ egy hét alatt... Kikaptunk, de szoros volt.

Védelem nélkül bajban vagyunk. Sajnos újfent nem volt pass rush. Jó, persze lehet mondani hogy Mack sérülten játszott, de attól még nem nagyon van idén normális nyomás az irányítón. De még ez is elment volna, meg az is hogy majd' 300 yardot kap el egy játékos, de az nem, hogy futásban is szereznek yardokat. Ha csak a futást fogtuk volna a szokásos módon, akkor ez a meccs meglehetett volna.

A támadó oldal viszonylag jó volt, csak kár a béna droppokért Coopertől, meg kár hogy megint gyík volt Murray (még egy ilyen meccs és soha többé nem bocsátok meg neki, pedig fajinul kezdett...). De Carr jól tolta, bár ma voltak olyan periódusok, amikor zavart éreztem az erőben nála is, de rá nem lehet panaszunk.

Mindegy, a sérülések jöjjenek rendbe és a Vikings ellen próbáljunk meg javítani!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
jövő évben első körben mindenképpen cornerback kell, ha FA piacon nem jön megfelelő, ez a meccs is bizonyítja ezt. Carrie-re nem lehet számítani, minden szezonban kiesik meccsekre. második körben jöhet safety. de valóban, nem ártana egy RB sem, mert Murray meg T. Jones megbízhatatlan.
deyell
CB, RG, RB.
Amadeus91
Feliciano már smafu?!

de amúgy ja, akár az is. esetleg egy project LT, mert Penn sem lesz fiatalabb.
deyell
Felicianot már meg sem akarják ölni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
jövő évben első körben mindenképpen cornerback kell, ha FA piacon nem jön megfelelő, ez a meccs is bizonyítja ezt. Carrie-re nem lehet számítani, minden szezonban kiesik meccsekre. második körben jöhet safety. de valóban, nem ártana egy RB sem, mert Murray meg T. Jones megbízhatatlan.
deyell
CB, RG, RB.
Amadeus91
jó RGt lehet tudnank Fa-rol is...szerintem CB, S, ??