Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem jó meccs volt, én azt kaptam amit vártam. Nyerni mentünk oda, de nem jött össze. Nem játszottunk igazán jól, de nem sokon múlott... Örülök a csapat teljesítményének. Sajnálom, hogy Murray és Hudson sem tudta folytatni a játékot, remélem egyikük sérülése sem komoly.

Most úgy állok fel a gép elől, hogy a jövő héten a Coliseumban a Vikings ellen minden esélyünk megvan a győzelemre, ha játszik Teddy, ha nem.


Szerintem draftoljunk futót.
Amadeus91
Futó mellett kell egy CB és egy olyan visszahordó akiben megvan a "nagy játék" lehetősége.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
jövő évben első körben mindenképpen cornerback kell, ha FA piacon nem jön megfelelő, ez a meccs is bizonyítja ezt. Carrie-re nem lehet számítani, minden szezonban kiesik meccsekre. második körben jöhet safety. de valóban, nem ártana egy RB sem, mert Murray meg T. Jones megbízhatatlan.
deyell
CB, RG, RB.
Amadeus91
Feliciano már smafu?!

de amúgy ja, akár az is. esetleg egy project LT, mert Penn sem lesz fiatalabb.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
jövő évben első körben mindenképpen cornerback kell, ha FA piacon nem jön megfelelő, ez a meccs is bizonyítja ezt. Carrie-re nem lehet számítani, minden szezonban kiesik meccsekre. második körben jöhet safety. de valóban, nem ártana egy RB sem, mert Murray meg T. Jones megbízhatatlan.
deyell
CB, RG, RB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
jövő évben első körben mindenképpen cornerback kell, ha FA piacon nem jön megfelelő, ez a meccs is bizonyítja ezt. Carrie-re nem lehet számítani, minden szezonban kiesik meccsekre. második körben jöhet safety. de valóban, nem ártana egy RB sem, mert Murray meg T. Jones megbízhatatlan.

choose life
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
nem gáz ez az L
csak a sérüléseket ússzuk meg valahogy 😉
nem voltunk rosszabbak, sőt (szerintem)!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Szerintem draftoljunk futót.
Amadeus91
ugy tűnik ahol mi fogunk draftolni, ott már nem lesz Peterson/Gurley féle futó...Murray jó, csak nem megy neki a délelőtti meccseken...bár ma nem volt annyira rossz, de lehetett volna jobb
Pari
Második mecsünk megy el a faszságán, hogy képtelen megfogni azt a szart. Hozhatja a yardokat, ha fejben gyenge... kell egy normális futó. Taiwan meg Helu nem workhorse. Ha másképp nem megy, akkor fusson Marci.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Szerintem draftoljunk futót.
Amadeus91
ugy tűnik ahol mi fogunk draftolni, ott már nem lesz Peterson/Gurley féle futó...Murray jó, csak nem megy neki a délelőtti meccseken...bár ma nem volt annyira rossz, de lehetett volna jobb
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Rodney Hudson sérülése jobban aggaszt, mint a vereség.

choose life
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ma esti elvárásaim a meccsen:
4 Carr TD; ebből 1 Amari, 1 Crabs
1 Smith sack, a 1 Cwood int
Pari
Világbéke?
gaben
kis híján😊
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Sok volt a hiba, és ahogy valaki írta, "puha" volt a csapat.
Egy Woodson pick hiányzott, a hosszabbításhoz legalább.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Szerintem draftoljunk futót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Ma esti elvárásaim a meccsen:
4 Carr TD; ebből 1 Amari, 1 Crabs
1 Smith sack, a 1 Cwood int
Pari
Világbéke?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Gyerünk skacok, húzzátok be a mait. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ma esti elvárásaim a meccsen:
4 Carr TD; ebből 1 Amari, 1 Crabs
1 Smith sack, a 1 Cwood int
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 903
 www.sfchronicle.com/raiders/article/Raiders-Michael-Crabtree-adapts-leads-and-6613999.php
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Yep!
Killer Bees versus Killer C
Ben, Brown, Bryan / Carr, Cooper, Crabtree
Beszarok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
rég volt már pénzbüntetés.

Raiders linebacker Ray-Ray Armstrong has been fined $17,363 for unnecessary roughness as a result of his hit on Geno Smith in the fourth quarter of last Sunday’s Raiders win.

injury report. nem tetszik, hogy Carrie questionable


choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.silverandblackpride.com/2015/11/5/9678396/former-raider-anthony-wayne-smith-convicted-of-3-counts-murder

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Még mindíg megvan 2 baseball-sapkám amin nem Oakland, hanem Los Angeles Raiders felirat van. 😊
Az, hogy mi utánnajárást jelentett beszerezni ilyen NFL sapkákat '93-'94-ben, azt ne is kérdezzétek... 😊
Mostanában fel is veszem az egyiket néha, ezidőtájt ugye, murisan hat L.A.-hez kötni a team-et...olyan mintha most adták volna ki direkt ezt a sapkát... 😊 De ki tudja, még lehet divatba jön!
JustWinBaby!
Na akkor te vagy az ultimate bandwagon fan!
Lásd Snoop, Ice Cube, Rolni!!! 😊
gaben
HÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁ!!! XDXD
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Még mindíg megvan 2 baseball-sapkám amin nem Oakland, hanem Los Angeles Raiders felirat van. 😊
Az, hogy mi utánnajárást jelentett beszerezni ilyen NFL sapkákat '93-'94-ben, azt ne is kérdezzétek... 😊
Mostanában fel is veszem az egyiket néha, ezidőtájt ugye, murisan hat L.A.-hez kötni a team-et...olyan mintha most adták volna ki direkt ezt a sapkát... 😊 De ki tudja, még lehet divatba jön!
JustWinBaby!
Na akkor te vagy az ultimate bandwagon fan!
Lásd Snoop, Ice Cube, Rolni!!! 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
😊 No para! Sokat elbír a lelki világom csak szar napom volt...
Go Raiders!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
1. Kimondottan erősnek érzem, h a kemény 8 hozzászólásoddal bandwagon fan létedre megkérdőjelezed azt, h kinek is drukkolok.

2. Nem mondtam, h be kellene húzni a farkunkat, be kellene szarni bármelyik ellenféltől. Azt gondolom, h a győzelemért kell odamenni mindenhova, de nagyarcú stílust felvenni teljesen felesleges és indokolatlan.

3. Baromira örülnék annak, ha a csapat sikerei ellenére is minőségi, jó hangulatú maradna a topic-unk és nem belső vitákkal és egymás oltogatásával telnének meg a oldalak, mint néhány másik topicban.

4. Mi akik hosszú évek óta itt vagyunk, szurkolunk pontosan tudjuk milyen zavaró és kellemetlen a rossz stílusú, nagy arcú ellendrukker. Ne legyünk ilyenek mi magunk, amikor végre nem a mi csapatunkon mosolyog az egész NFL.

5. Minden új fan-t szívesen látok félre értés ne essék, de a folytatás már kettőn áll!
Rolni
Ne haragudj ha a lelki világodba tiportam, igazán nem akartalak megbántani.
Elnézést kérek hogy megkérdőjeleztem csapat drukker-hovatartozásodat, nem volt helyén való...
Természetesen egyet értek, hogy itt nem oltogatni kell egymást
Egyébként az hogy 8 hozzászólásom volt, egyáltalán nem azt jelenti hogy idén láttam először a Raiders-t.

Az alábbi írásommal szeretnék egy kicsit kilépni itt előttetek a csapatfórumon az "új fan" személytelenségből, és elárulok magamról és a Raiders-szeretetemről valamennyit :

"Új fan" 😊 ... Én 1992-ben láttam először az NFL game day-t akkor még az eurosport-on, ki tudja miért, de műsorra tűzték, de ha jól emlékszem csak egyetlen szezont, utána levették. Akkor szúrtam ki magamnak a Raiders-t. Szóval '92-óta vagyok Raiders fan!
Az éjszakai meccsközvetítések szóba sem jöhettek, mivel akkor én még csak 12-éves voltam, fater hallani sem akart az amerikai futballról, tehát vele sem nézhettem, az én szobámban meg amúgy sem volt TV. Persze, ma már minden más, a 7-éves lányomnak 80 cm-es Thomson led tévéje van...
Az első meccs amit láttam az a '92-'93-as szezon pro bowl-ja volt. Felvettem videóra. 😊 Imádtam, rongyosra néztem a kazit, mivel nem volt más amit nézhettem volna, mert akkoriban a kábeltévén nem volt olyan csatorna ahol ment volna az NFL. Mentem a könyvtárba (na nem ám az internetre óóóó...hol volt az még akkor) és sikerült találnom egy könyvet, talán az lehetett a címe hogy "amerikai sportok" vagy ilyesmi és ott megtaláltam a szabályokat, hogy értsem a játékot, ugye.
Még mindíg megvan 2 baseball-sapkám amin nem Oakland, hanem Los Angeles Raiders felirat van. 😊
Az, hogy mi utánnajárást jelentett beszerezni ilyen NFL sapkákat '93-'94-ben, azt ne is kérdezzétek... 😊
Mostanában fel is veszem az egyiket néha, ezidőtájt ugye, murisan hat L.A.-hez kötni a team-et...olyan mintha most adták volna ki direkt ezt a sapkát... 😊 De ki tudja, még lehet divatba jön!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
1. Kimondottan erősnek érzem, h a kemény 8 hozzászólásoddal bandwagon fan létedre megkérdőjelezed azt, h kinek is drukkolok.

2. Nem mondtam, h be kellene húzni a farkunkat, be kellene szarni bármelyik ellenféltől. Azt gondolom, h a győzelemért kell odamenni mindenhova, de nagyarcú stílust felvenni teljesen felesleges és indokolatlan.

3. Baromira örülnék annak, ha a csapat sikerei ellenére is minőségi, jó hangulatú maradna a topic-unk és nem belső vitákkal és egymás oltogatásával telnének meg a oldalak, mint néhány másik topicban.

4. Mi akik hosszú évek óta itt vagyunk, szurkolunk pontosan tudjuk milyen zavaró és kellemetlen a rossz stílusú, nagy arcú ellendrukker. Ne legyünk ilyenek mi magunk, amikor végre nem a mi csapatunkon mosolyog az egész NFL.

5. Minden új fan-t szívesen látok félre értés ne essék, de a folytatás már kettőn áll!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A nagyképűségről ez a véleményem:
 www.facebook.com/ErkoJunOfficial/videos/302756153182288/
Bruce
kíváncsiságból utánawikizve az embereknek, az a tetovált faszi kicsit magasabb/más szinten mozog mint a kigyúrt ellenfele. Ahogy nézem nem is kicsit. Tekinthetjük Thompsont hozzá képest bohócnak is. (Másrészt azok az orosz börtöntetkók elég komolyak.)

 en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Emelianenko
 en.wikipedia.org/wiki/James_Thompson_(fighter)

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Én nem vagyok ennyire hurráoptimista, az tény hogy az O-nk kiemelkedő, és kis szerencsével elkaphattuk volna akár a Broncost, akár a Bearst, viszont ha a 3. negyed elejére nem mennénk el általában 20+ ponttal, akkor most szimplán csoport utolsók is lehetnénk. Valamint, hogy a legmeghatározóbb játékosainkat elkerüli a sérülés is erősen közbe játszik, mint a Bengalsnál. Lehet csak régi beidegződés, de nem hiszem, hogy odaérünk a PO-ra, mert eszetlen leolvadásokat tudunk produkálni a meccs hajrájában, márpedig az nem jellemző soha egy contenderre sem.
Én vágyam, hogy a Vikings-et megverjük, a kinti média mindig hozzájuk hasonlítgatnak minket (meg a Jags-hez)
Bridgewater > Carr
Digs > Cooper
Vikes D > Oak D
meg a faszom, mutassuk meg, hogy Raiders >>> Vikes oszt legyen vége a faszom összehasonlítgatásoknak.

(Plusz verjük meg a Steelers, a Broncos, a Packerst, a Chifest, a Lionst és a Titanst,na)