Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
attól félek, hogy Hudson hiánya miatt nem lesz annyira olajozott a támadó játékunk és emiatt görcsössé válik az O-nk...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Neiron Ball és Rodney Hudson nem edzett tegnap. A többiek Murray kivételével teljes edzésmunkát végeztek. Murray limitáltan edzett.
Sajnos Allen-ről nincs információ, hiszen ő nincs a sérültlistán, mert még nem aktiválták, pedig már Tevin McDonald-ot kivágtuk.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Austin Howard ‏@AustinHoward68 2 órával ezelőtt
A little OLINE dinner tonight... great to have the QBs and TE join us. #Raiders
 pbs.twimg.com/media/CTqmpjKU8AA8MLb.jpg
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Ismét egy nagy meccs jön!
Kemény meccsre számítok nagyon, sok múlik a sérüléseinken, de otthon leszünk.
Kell a W, ha a PO reményeket táplálni akarjuk!

Sok szempontból érdekes lesz a találkozó.
Carr VS. Teddy
Murray VS. AP
Cooper-Crabs VS. Diggs-Wallace
Mack VS. Barr
A két OL VS DL csapat jónak ígérkezik (ha játszik Hudson)
Érdekes lesz az elkapóink és az Ő secondary-uk harca...fordítva nem annyira 😕
Érdekes lesz, h tudjuk AP-t tartani, illetve tudunk-e futni


Carr szerintem jobb QB jelenleg, mint Teddy. A nagy különbség, h Carr idén nagyot lépett előre, míg Teddy sztem nem (ezt főleg a statok alapján mondom, ami csalóka lehet). Meglássuk vasárnap.

AP más dimenzió, mint Murray, de felépítésre, stílusra sztem van hasonlóság közöttük.

A mi WR egységünk erősebb, de a 2 legjobb rookie WR találkozik ettől függetlenül.

Mack más kaliber, de ettől még azonos draft klassz, hasonló stílusú játékosai találkoznak itt is.

Jobb a védelmük, mint a mienk, de sztem van esély ellenük is erős O produkcióra, bár Hudson kidőlése komoly gond lehet az a DL ellen.
D oldalon AP tartása és Diggs big playek minimalizálása a fő feladat talán. Rudolf reméljük nem villan kurva nagyot.


Eddigi meccseik:
Bukta a SF-től a nyitányon, ez mondjuk meglepő így visszanézve.
Lions verték oda-vissza, ami nem akkora fegyvertény idén.
Chargerst megverték ők is és kikaptak a Denvertől ők is.
Kc és Rams ellen is győztek ez sokat nem mond, nem játszottunk ellenük (KC jön még persze).
Chicago-t elverték, ami nekünk nem sikerült ugyebár.

Figyelemre méltó, h az első heti meglepi zakó óta csak a Denver verte meg őket!
Össz ellenfelük együttes mutatója 24-42, nálunk ez a mutató 34-33. Ez alapján talán azt lehet mondani, h mi találkoztunk több erős csapattal eddig, de persze ez mind nem számít igazán.

Sztem elég hasonló erőt képvisel a két csapat, legtöbb PR-ban is közel mögöttük vagyunk.
Rolni
Köszi hogy leírtad a Vikings eddigi meccseit, én is pont utána akartam nézni hogy milyen erős csapat jön ellenünk, mik az esélyeink.
Hát, így elnézve valóban forma-forma, bár nekik kicsit jobb a D és kicsit a mienknél gyengébb az offense, biztosan jó game lesz!

Két dologban látom a siker kulcsát : (minden további bonyolítás nélkül)

1. Bridgewater most van túl egy agyrázkódáson, egészen mostanáig kérdéses volt a játéka és szerintem erőltetik is egy kicsit, mert lehet h. most még ezt a meccset ki killene hagynia.
Szóval Teddyt bele kellene vágni párszor pár impozáns sackkel a gyepbe, és hanyat homlok menekül/vagy hozzák le, és vele már nem kell számolni.
Persze ez attól függ Teddy mennyire kemény, mert lehet hogy attól még folytatja a játékot.

2. Meg kell szórnunk őket pontokkal az elsó két negyedben, és akkor a hajrában már nehezebben állnak fel.(szerintem) Ha az egyáltalán nem elhanyagolható Steelers defense-nek összehoztunk 35 pontot, akkor a Vikingsnak is menni fog.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 sports.yahoo.com/news/if-calvin-johnson-and-lions-part-ways--megatron-s-best-landing-spot--raiders-044417649.html
😊 kömény lenne az biztosRolni
Nem!
gaben
Szerintem sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
 sports.yahoo.com/news/if-calvin-johnson-and-lions-part-ways--megatron-s-best-landing-spot--raiders-044417649.html
😊 kömény lenne az biztosRolni
Nem!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
3 emberre vagyunk egy domináns D#-től: ilb, cb, s. Norman és Janoris Jenkins célpont lehetne, ha nem maradnak a helyükön.
Amadeus91
Ez sztem erős azért...
Pass rush halovány annak ellenére, h Mack és Aldon is pályán vannak. Nagyon kell, h MEJr. fejlődjön és legyen bentről is nyomás és amúgy kell a két szélső OLBtól is több.
Ha Aldon-t elmeszelik máris iszonyat need az OLB.
Egy CB vszeg kevés a boldogsághoz még és az S poszt is nagy kérdőjel, amíg nem tudjuk Nate Allen mit tud ebben a rendszerben sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/troaorzzcjf14skfzhkm
QB Index: Ranking the starters from 1 to 32
Raiders quarterback Derek Carr has impressed in recent weeks while the Browns' Johnny Manziel has not. In his latest QB Index, Gregg Rosenthal ranks the quarterbacks from 1 to 32.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
3 emberre vagyunk egy domináns D#-től: ilb, cb, s. Norman és Janoris Jenkins célpont lehetne, ha nem maradnak a helyükön.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 sports.yahoo.com/news/if-calvin-johnson-and-lions-part-ways--megatron-s-best-landing-spot--raiders-044417649.html
😊 kömény lenne az biztos
Rolni
Kömény az lett volna ha anno 1/1en Megatront viszi a Raiders, nem Megabustot.
Mostanra Johnson folyamatosan sérült, 30+ éves, és ezért már nem is játszik olyan dominánsan. Ráadásul elit QB szintű fizetése van még 4-5 évig, már nemtom fejből. De ilyen 20 milliós átlag fog kijönni átstrukturásokkal, bónuszokkal együtt, ami brutális.

Sztem ha már akarják, Crabtree láthatóan megfelelő partner Carrnek. (Ha emlékszel, előre szóltam neked, hogy Streetert felejtsd el), szal én most is őt favorizálom, abban több az opció. Cooper mellett jó ez így mindenkinek. Támadóknál inkább egy jó TE kellene, vagy egy futó, bár elvannak közepes, de olcsó (tehát jó ár/érték arányú) Murraykkel is Carrék.
A védelmen gyakorlatilag minden sorban hiányzik egy (több) kezdőjátékos, oda kellene inkább költeni.
ulpianus
Ott volt a mosolygós arcocska azért nálam is 😊
Nem reális opció, de amúgy is FA pick up és nem csere van az ötletben. Úgy nem lenne annyira durva az a pénz, persze még úgy is irreálisan magas lenne egy öregedő, sérülésekkel küzdő WRnek.
Ja az szép lett volna, ha őt húzzuk anno...

Streater mellőzése engem baromira meglep és Crabs remeklése is...de tényleg igazad van\volt!

Sztem Crabs megtartása a reális, logikus lépés WR posztra.
WR-t majd drafton hoznék még esetleg középen, későn depth-nek.

TE dologgal várjunk még kicsit, mert Walford sztem fasza TE lesz.

Murray nem rossz opció, de főleg, ha Helu ennyire nem tesz semmit hozzá, illetve Jones folytatja ezt a fumbli mizériát érdemes lehet RB-t hozni, de vszeg azt is inkább draftról, UDFA-ról, mint FAról.

Védelembe kell valóban az ember. Oda kellene FA impact játékos több is, a draft cetlis ifjoncok mellé, elé.
DL-be nem biztos, h kell ember, ha marad ez a 3-4 alap (Williams-Jelly-Edwards trio elég jól fest), de LB biztosan kell és CB, valamint S is kellene tutira. Meglássuk ki kerül ki a piacra, kire lehet rárepülni.
Pl. a ti S.Smith-etek is lehet célpont CB posztra akár, ha lelép...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
 sports.yahoo.com/news/if-calvin-johnson-and-lions-part-ways--megatron-s-best-landing-spot--raiders-044417649.html
😊 kömény lenne az biztos
Rolni
Kömény az lett volna ha anno 1/1en Megatront viszi a Raiders, nem Megabustot.
Mostanra Johnson folyamatosan sérült, 30+ éves, és ezért már nem is játszik olyan dominánsan. Ráadásul elit QB szintű fizetése van még 4-5 évig, már nemtom fejből. De ilyen 20 milliós átlag fog kijönni átstrukturásokkal, bónuszokkal együtt, ami brutális.

Sztem ha már akarják, Crabtree láthatóan megfelelő partner Carrnek. (Ha emlékszel, előre szóltam neked, hogy Streetert felejtsd el), szal én most is őt favorizálom, abban több az opció. Cooper mellett jó ez így mindenkinek. Támadóknál inkább egy jó TE kellene, vagy egy futó, bár elvannak közepes, de olcsó (tehát jó ár/érték arányú) Murraykkel is Carrék.
A védelmen gyakorlatilag minden sorban hiányzik egy (több) kezdőjátékos, oda kellene inkább költeni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 sports.yahoo.com/news/if-calvin-johnson-and-lions-part-ways--megatron-s-best-landing-spot--raiders-044417649.html
😊 kömény lenne az biztos

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ismét egy nagy meccs jön!
Kemény meccsre számítok nagyon, sok múlik a sérüléseinken, de otthon leszünk.
Kell a W, ha a PO reményeket táplálni akarjuk!

Sok szempontból érdekes lesz a találkozó.
Carr VS. Teddy
Murray VS. AP
Cooper-Crabs VS. Diggs-Wallace
Mack VS. Barr
A két OL VS DL csapat jónak ígérkezik (ha játszik Hudson)
Érdekes lesz az elkapóink és az Ő secondary-uk harca...fordítva nem annyira 😕
Érdekes lesz, h tudjuk AP-t tartani, illetve tudunk-e futni


Carr szerintem jobb QB jelenleg, mint Teddy. A nagy különbség, h Carr idén nagyot lépett előre, míg Teddy sztem nem (ezt főleg a statok alapján mondom, ami csalóka lehet). Meglássuk vasárnap.

AP más dimenzió, mint Murray, de felépítésre, stílusra sztem van hasonlóság közöttük.

A mi WR egységünk erősebb, de a 2 legjobb rookie WR találkozik ettől függetlenül.

Mack más kaliber, de ettől még azonos draft klassz, hasonló stílusú játékosai találkoznak itt is.

Jobb a védelmük, mint a mienk, de sztem van esély ellenük is erős O produkcióra, bár Hudson kidőlése komoly gond lehet az a DL ellen.
D oldalon AP tartása és Diggs big playek minimalizálása a fő feladat talán. Rudolf reméljük nem villan kurva nagyot.


Eddigi meccseik:
Bukta a SF-től a nyitányon, ez mondjuk meglepő így visszanézve.
Lions verték oda-vissza, ami nem akkora fegyvertény idén.
Chargerst megverték ők is és kikaptak a Denvertől ők is.
Kc és Rams ellen is győztek ez sokat nem mond, nem játszottunk ellenük (KC jön még persze).
Chicago-t elverték, ami nekünk nem sikerült ugyebár.

Figyelemre méltó, h az első heti meglepi zakó óta csak a Denver verte meg őket!
Össz ellenfelük együttes mutatója 24-42, nálunk ez a mutató 34-33. Ez alapján talán azt lehet mondani, h mi találkoztunk több erős csapattal eddig, de persze ez mind nem számít igazán.

Sztem elég hasonló erőt képvisel a két csapat, legtöbb PR-ban is közel mögöttük vagyunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Teddy állítólag átment az agyrázkódás vizsgálaton és elvileg játszhat hétvégén. Carr vs Teddy 2/4 vs 1/32

Murray még nem edzett, ő még nem ment át a vizsgálaton, de Del Rio szerint játszani fog.

Cooper az edzés elején megsérült és később sem csatlakozott a többiekhez, még nem közöltek semmit a sérüléssel kapcsolatban. Remélhetőleg játszani fog.

peterbadbone
Köcsög Májkmicsell volt mindkettejük sérülésének okozója (Murray és Cooper) pedig szépen nevelgettük itt Oakland-ben és ez a hála...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Teddy állítólag átment az agyrázkódás vizsgálaton és elvileg játszhat hétvégén. Carr vs Teddy 2/4 vs 1/32

Murray még nem edzett, ő még nem ment át a vizsgálaton, de Del Rio szerint játszani fog.

Cooper az edzés elején megsérült és később sem csatlakozott a többiekhez, még nem közöltek semmit a sérüléssel kapcsolatban. Remélhetőleg játszani fog.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De legalább Carrie és Mack edz, eddig még nem olvastam semmit Allen-ről.

Szerk.: Jah és Ball továbbra sincsen.

Szerkesztette: Bruce
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/BairCSN/status/664531817194622976
deyell
Most olvastam, hogy az edzésen Gabe volt C-ben, ami azért több mint érdekes...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hoppácska:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000577721/article/disney-ceo-agrees-to-join-raiderschargers-stadium-venture
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Taunting police dog... Defense... Number 57... 15 yard penalty... Automatic first down.
bmg
😊 😊 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
 twitter.com/BairCSN/status/664531817194622976

choose life
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Érdekesnek tartom, hogy ez a legfontosabb hír a csapat házatájáról...
Bruce
Nem az. Richard Romanski az egyik utolsó nagyöreg a Franchise staffjában elhunyt. Ő felelt a felszerelésekért. Végig jelen volt az Al korszakban.
Szerintem ez fontosabb mint, hogy Ray leugatott egy kutyát...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Érdekesnek tartom, hogy ez a legfontosabb hír a csapat házatájáról...
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Taunting police dog... Defense... Number 57... 15 yard penalty... Automatic first down.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 bleacherreport.com/articles/2588040-ray-ray-armstrong-investigated-for-allegedly-taunting-police-dog
gaben
ezt a barmot...