Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A nagyképűségről ez a véleményem:
 www.facebook.com/ErkoJunOfficial/videos/302756153182288/
Bruce
A téma legnagyobb klasszikusa:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A nagyképűségről ez a véleményem:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/301224500_4243836515740879_5448373363131383026_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=E1shgxIAnokQ7kNvgGQ8IW8&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=A9Qs3DhN08-mbwcrno84bn7&oh=00_AYB-jlAf--cwLcbf0BJDmIIjRvwyZFZs3_t3fmrmBBEnwA&oe=67131A60
35.427 Aufrufe · 107.751 „Gefällt mir“-Angaben | Never underestimate anyone ! | By Erko Jun | Facebook
Never underestimate anyone !
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 prntscr.com/8z7bj7

Woodson nem meglepetés, mivel szerdánként nem szokott edzeni, de Mack kihagyása azért nem jó jel. Carrie limitált edzése is közrejátszhat abban, hogy próbálunk valakit a helyére szerezni a visszahordások tekintetében.

Mack twitterén ez áll:
.@52Mack_ on hamstring that kept him out of practice today "little tweak but I'm okay"

Reméljük hétvégére még az a little tweak is elmúlik! 😊 De elviekben holnap már edzeni fog, ha limitáltan is.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Íme a menü :

Nov.08. : Raiders-Steelers
Nov.15. : Vikings-Raiders
Nov.22. : Raiders-Lions
Nov.29. : Raiders-Titans
Dec.06. : Chiefs-Raiders
Dec.13. : Raiders-Broncos
Dec.20. : Packers-Raiders
Dec.24. : Chargers-Raiders
Jan.03. : Raiders-Chiefs

Most 4-3-0 val állunk. Szerintem a jelen gárda a Steelerst, a Lionst, a Titanst a Vikingst és a Chargerst biztosan megveri. Csak a Packers és a Broncos nehéz feladvány, a Chiefs még verhető,de ők is decemberben kemények lesznek mint a kád széle. Ha viszont sikerülne megverni őket legalább egyszer, akkor januárban állhatunk 10-6-0 val is!

JustWinBaby!
Ne már ember!
Ne írjunk már ilyeneket le.
Steelers simán erősebb csapat még mint mi. Otthon lesznek és zakó után vannak Bell kiesése után. Bizonyítani akarnak majd otthon. Kutya kemény meccs lesz, talán az idei legkeményebb eddig.
Vikings 5-2vel áll, baromira nem gyenge csapat. Az a meccs is teljesen kiki meccs.
Lions és Titans valóban gyenge, de neknk senkit sem szabad leírni, lenézni.
SD, KC, Denver mind csoportmeccs...nem lesz könnyű egyik sem.
GB meg mégiscsak a GB.

Ne kezdjünk már el arcoskodni, mert volt zsinórban 2!! tényleg jó meccsünk!
Rolni
😊 Jesszus....Te most tulajdonképpen Steelers rajongó vagy????
Különben sem úgy kell érteni a gyenge, rosszabb mérleggel álló csapatokat hogy lenézem őket, hanem MOST HOZZÁNK KÉPEST gyengébbek.
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Érkezett egy újabb volt (Dolphins) Bills visszahordó, Marcus Thigpen személyében, távozóról egyenlőre nincs hír.

Remélem találunk valami használható játékost, mert amikor Carrie áll oda, mindíg aggódom, hogy összeszed egy sérülést...

Én amondó vagyok, hogy igenis most arra kell gondolni, hogy odaérhetünk a szabadkártyás helyre. Lehet ez egyeseknek nagyképűség, de mi szurkolók vagyunk, ezért kell szurkolnunk. Igen szerintem is nagyon kemény meccsek előtt vagyunk, de én azért fogok szurkolni, hogy a Steelers-t verjük meg a saját otthonában. Nem fogok azért szerénykedni és azt mondani, hogy a szoros meccs is jó lenne, mert eddig kilátástalan volt a csapat. Igen, győzni megyünk a Heinz Field-re, mert az egyik legnagyobb riválisunk! Már a múltban is parázs csatákat vívott a két csapat, itt lehet a következő tétre menő ütközet!
peterbadbone
Igen! Helyes a bőgés, így kellene hozzáálnia minden Raiders fan-nak!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Érkezett egy újabb volt (Dolphins) Bills visszahordó, Marcus Thigpen személyében, távozóról egyenlőre nincs hír.

Remélem találunk valami használható játékost, mert amikor Carrie áll oda, mindíg aggódom, hogy összeszed egy sérülést...

Én amondó vagyok, hogy igenis most arra kell gondolni, hogy odaérhetünk a szabadkártyás helyre. Lehet ez egyeseknek nagyképűség, de mi szurkolók vagyunk, ezért kell szurkolnunk. Igen szerintem is nagyon kemény meccsek előtt vagyunk, de én azért fogok szurkolni, hogy a Steelers-t verjük meg a saját otthonában. Nem fogok azért szerénykedni és azt mondani, hogy a szoros meccs is jó lenne, mert eddig kilátástalan volt a csapat. Igen, győzni megyünk a Heinz Field-re, mert az egyik legnagyobb riválisunk! Már a múltban is parázs csatákat vívott a két csapat, itt lehet a következő tétre menő ütközet!

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Íme a menü :

Nov.08. : Raiders-Steelers
Nov.15. : Vikings-Raiders
Nov.22. : Raiders-Lions
Nov.29. : Raiders-Titans
Dec.06. : Chiefs-Raiders
Dec.13. : Raiders-Broncos
Dec.20. : Packers-Raiders
Dec.24. : Chargers-Raiders
Jan.03. : Raiders-Chiefs

Most 4-3-0 val állunk. Szerintem a jelen gárda a Steelerst, a Lionst, a Titanst a Vikingst és a Chargerst biztosan megveri. Csak a Packers és a Broncos nehéz feladvány, a Chiefs még verhető,de ők is decemberben kemények lesznek mint a kád széle. Ha viszont sikerülne megverni őket legalább egyszer, akkor januárban állhatunk 10-6-0 val is!

JustWinBaby!
Ne már ember!
Ne írjunk már ilyeneket le.
Steelers simán erősebb csapat még mint mi. Otthon lesznek és zakó után vannak Bell kiesése után. Bizonyítani akarnak majd otthon. Kutya kemény meccs lesz, talán az idei legkeményebb eddig.
Vikings 5-2vel áll, baromira nem gyenge csapat. Az a meccs is teljesen kiki meccs.
Lions és Titans valóban gyenge, de neknk senkit sem szabad leírni, lenézni.
SD, KC, Denver mind csoportmeccs...nem lesz könnyű egyik sem.
GB meg mégiscsak a GB.

Ne kezdjünk már el arcoskodni, mert volt zsinórban 2!! tényleg jó meccsünk!
Rolni
Ne piszkáld, ennyi szopás után amit mi az utóbbi években végignéztünk érthető a lelkesedés.
Amadeus91
Valahol viszont az is érthető h ennyi év szopás után még nem merik elhinni a szurkerek h ez tényleg PO-aspiráns csapat, btw azért az a projection külső szemmel is túlzó volt.
Egyébként egyszerű a feladat, pozitív mérleggel lehozni a hátralevő meccseket, 9-7 ugyanis szvsz elég lesz egy AFC-s wild cardra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Íme a menü :

Nov.08. : Raiders-Steelers
Nov.15. : Vikings-Raiders
Nov.22. : Raiders-Lions
Nov.29. : Raiders-Titans
Dec.06. : Chiefs-Raiders
Dec.13. : Raiders-Broncos
Dec.20. : Packers-Raiders
Dec.24. : Chargers-Raiders
Jan.03. : Raiders-Chiefs

Most 4-3-0 val állunk. Szerintem a jelen gárda a Steelerst, a Lionst, a Titanst a Vikingst és a Chargerst biztosan megveri. Csak a Packers és a Broncos nehéz feladvány, a Chiefs még verhető,de ők is decemberben kemények lesznek mint a kád széle. Ha viszont sikerülne megverni őket legalább egyszer, akkor januárban állhatunk 10-6-0 val is!

JustWinBaby!
Ne már ember!
Ne írjunk már ilyeneket le.
Steelers simán erősebb csapat még mint mi. Otthon lesznek és zakó után vannak Bell kiesése után. Bizonyítani akarnak majd otthon. Kutya kemény meccs lesz, talán az idei legkeményebb eddig.
Vikings 5-2vel áll, baromira nem gyenge csapat. Az a meccs is teljesen kiki meccs.
Lions és Titans valóban gyenge, de neknk senkit sem szabad leírni, lenézni.
SD, KC, Denver mind csoportmeccs...nem lesz könnyű egyik sem.
GB meg mégiscsak a GB.

Ne kezdjünk már el arcoskodni, mert volt zsinórban 2!! tényleg jó meccsünk!
Rolni
Ne piszkáld, ennyi szopás után amit mi az utóbbi években végignéztünk érthető a lelkesedés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Íme a menü :

Nov.08. : Raiders-Steelers
Nov.15. : Vikings-Raiders
Nov.22. : Raiders-Lions
Nov.29. : Raiders-Titans
Dec.06. : Chiefs-Raiders
Dec.13. : Raiders-Broncos
Dec.20. : Packers-Raiders
Dec.24. : Chargers-Raiders
Jan.03. : Raiders-Chiefs

Most 4-3-0 val állunk. Szerintem a jelen gárda a Steelerst, a Lionst, a Titanst a Vikingst és a Chargerst biztosan megveri. Csak a Packers és a Broncos nehéz feladvány, a Chiefs még verhető,de ők is decemberben kemények lesznek mint a kád széle. Ha viszont sikerülne megverni őket legalább egyszer, akkor januárban állhatunk 10-6-0 val is!

JustWinBaby!
Ne már ember!
Ne írjunk már ilyeneket le.
Steelers simán erősebb csapat még mint mi. Otthon lesznek és zakó után vannak Bell kiesése után. Bizonyítani akarnak majd otthon. Kutya kemény meccs lesz, talán az idei legkeményebb eddig.
Vikings 5-2vel áll, baromira nem gyenge csapat. Az a meccs is teljesen kiki meccs.
Lions és Titans valóban gyenge, de neknk senkit sem szabad leírni, lenézni.
SD, KC, Denver mind csoportmeccs...nem lesz könnyű egyik sem.
GB meg mégiscsak a GB.

Ne kezdjünk már el arcoskodni, mert volt zsinórban 2!! tényleg jó meccsünk!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Justwinbaby!

Csak egy megjegyzés. Lőcs úr valóban nem volt jó formában. Mert első mecccse volt sérülése után. Meglátjuk, most milyen formában van. És Bell nélkül mire jutnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Íme a menü :

Nov.08. : Raiders-Steelers
Nov.15. : Vikings-Raiders
Nov.22. : Raiders-Lions
Nov.29. : Raiders-Titans
Dec.06. : Chiefs-Raiders
Dec.13. : Raiders-Broncos
Dec.20. : Packers-Raiders
Dec.24. : Chargers-Raiders
Jan.03. : Raiders-Chiefs

Most 4-3-0 val állunk. Szerintem a jelen gárda a Steelerst, a Lionst, a Titanst a Vikingst és a Chargerst biztosan megveri. Csak a Packers és a Broncos nehéz feladvány, a Chiefs még verhető,de ők is decemberben kemények lesznek mint a kád széle. Ha viszont sikerülne megverni őket legalább egyszer, akkor januárban állhatunk 10-6-0 val is!
JustWinBaby!
a Steelers ellen nem mi vagyunk az esélyesek, a Vikings ellen 50-50, utóbbi hazai pályán meglehet. a Lions és a Chiefs is erősebb csapat annál, mint amit eddig mutattak, alulteljesít mindkettő.

choose life
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Íme a menü :

Nov.08. : Raiders-Steelers
Nov.15. : Vikings-Raiders
Nov.22. : Raiders-Lions
Nov.29. : Raiders-Titans
Dec.06. : Chiefs-Raiders
Dec.13. : Raiders-Broncos
Dec.20. : Packers-Raiders
Dec.24. : Chargers-Raiders
Jan.03. : Raiders-Chiefs

Most 4-3-0 val állunk. Szerintem a jelen gárda a Steelerst, a Lionst, a Titanst a Vikingst és a Chargerst biztosan megveri. Csak a Packers és a Broncos nehéz feladvány, a Chiefs még verhető,de ők is decemberben kemények lesznek mint a kád széle. Ha viszont sikerülne megverni őket legalább egyszer, akkor januárban állhatunk 10-6-0 val is!
Abból pedig már az AFC-ben könnyen meglehet a wild card!
Merthogy : AFC north : Ahogyan már korábban írtátok, a Browns és a Ravens széthullott, és szerintem a Steelers-is, Big Bent még soha nem láttam ilyen szétesettnek, a legutóbbi meccsükön egymás után hajigálta az interception-öket, döbbenet volt...Bár ha Tomlin összekaparja őket, ők lehetnek a Raidersen kívül az egyedüli wild card esélyesek az egész AFC-ben még Le'Veon Bell nélkül is.
AFC south : Abszolút el lehet felejteni mind a négy csapatot, jó, lesz egy első ebben a csoportban is aki továbbjut, de innen sem kell wild card esélyest várni.
AFC east : Nos szerintem ez is egyszerű feladvány, a Bills és a Dolphins sehol sincsen csak a Jets lehetett volna a w.c. esélyes...lehetett volna...de hát ugye az NFL-re oly jellemző rosszkor rossz időben sérülések...(Még a csere QB is megsérült?)
Szóval én úgy gondolom a mi főcsoportunkból csak a Steelers-nek van reális esélye a wild card-ra rajtunk kívül, de nekünk is csak úgy sikerülhet ha "keep up the good work" lehetőleg lesérülések nélkül.
Még a Jets lett volna a választottam az esélyesek közül, de Ryan Fitzpatrick sérülése után már más a kép. Nem tudom mennyire komoly a sérülése, de ha most ütögetik sackkelgetik meg akkor könnyen lehet hogy megy ő is a season-long injurie listára. Merthogy a Jets-Raiders meccsen a hajrában csak visszaállították Smith helyett Ryant, mert nem látnak helyette jó alternatívát, így kisebb sérülésekkel erőltetve a játékát nagyobb sérülés lehet a hajrában, ez olyan mint amikor Shanahan agyonjátszatta R.G.III-t, aki pedig már sántikált, és utána jött a horrorisztikus térdsérülése...
Továbbá még az AFC-ből : A Titans a vezetőedzőjét, a Colts az offenz koordinátorát bocsátotta el, Manning pedig Ty Sambrailo személyében már a 2. falemberét veszíti el és Payton papával kapcsolatban arra számítok hogy decemberben kipukkad majd mint a lufi, és nem lessz olyan strong arm, ahogy mostanában bizonygatja, elbánik vele az életkora és akkor a Broncos (is) térdre esik!
Tehát elnézve a jelen AFC-t, ekkora esélye a Raidersnek már jó rég óta nem volt a play offba jutásra!
És szerintem meg is lesz! Evés közben jön meg az étvágy! 😊
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Meglátjuk azt a jövőre reális csoportgyőzelmet skat. Szokás szerint én leszek az ördög ügyvédje itten. 😊

Először is a Denver erős, nem Chargers (akit legyőztetek, de ők alulteljesítenek eddig, csakhogy jön a december).
Másrészt eddig a Raiders leverte a kórházba került Jetset most szépen. Valamint a teljesen széthullott Brownst és Ravenst épphogy.
Optimisán mondjuk azt, hogy a Chiefst odavissza, bár ők akiktől kikaptak, azok élcsapatok (Denver, Packers, Cinci). A másik kettő elég kétesélyes volt, csak nem volt szerencséjük. Van olyan. De mondjuk odavissza, vagy 1-1.
Illetve a Titans és még talán a káoszba zuhant Lions ellen esélyes a Raiders szvsz. Chargers, Steelers és Vikings nézőpont kérdése, de nem hiszem hogy 3-0.

Benne lehet egy jó szezon, tetszik a Raiders eddig, messze jobb, mint 10 éve bármikor. Egyelőre azonban én izgalommal várom, hogy ha nem egy széthulló gárda az ellenfél, akkor mi lesz. Úgy értem, lehet elég kemény a Raiders, jó focit tolnak, de még nem teljesen vagyok meggyőzve. Ezért persze lehet engem utálni, megértem.
Na nem mintha a Chiefs+Bolts ne tudna idén szétesni, és ezek a legfontosabbak. Ha az megvan sima másoik hely. Most kivárok, fogalmam nincs a végén ki hányadik lesz a csoportban a Denver mögött. Ami sztem jövőre is áll.
ulpianus
Hát igen, azért többnyire szerencsénk volt azzal, hogy kiesett egy két fontos láncszem a csapatokból akikkel játszottunk. Ennek ellenére pl a Chicago-t nem tudtuk legyőzni pedig az nagyon fontos lett volna.
A Browns akkor még nem volt teljesen széthullott, amikor játszottunk velük és a Ravens sem, ezek szerintem nagy fegyvertények voltak. A bye week után pedig sztem jól játszunk és igaz, hogy mind a Chargersnél, mind a Jetsnél voltak fontos hiányzók, de azok mindig is lesznek (úgymond velejárója az NFL-nek)
Én úgy gondolom, hogy a következő két meccsből ha az egyiket sikerülne megnyerni, akkor már jók vagyunk, aztán jön két könnyebbnek ígérkező, igaz idegenben. Ha ez utóbbi kettőt megnyerjük, akkor könnyen ott lehetünk a WC helyek egyikén. Ha nem, akkor nincs miről beszélni. Tehát novemberben 7-4-gyel kellene állnunk, hogy ott lehessünk a végelszámolásnál. Nem lesz egyszerű menet.
A december és a január meg extra nehéz lesz a sok csoportmeccsel és a GB-vel...

A jövő év még távol van, de nagyon sok egy éves deal-en lévő játékosunk van, akikkel muszáj hosszabbítani és még egy két lyukat be kell tömni (Woodson ha visszavonul, MLB kell, Aldonnal nem tudjuk mi lesz), szóval azt mondom, hogy az alapok rendben vannak az O oldalon (Stabil O line, jó irányba tartó QB, egy remek elkapó és egy fiatal jó képességű futó). A defben is van egy jó játékosunk, de oda még kell majd valaki, mert Mack nem olyan pozícióban van, hogy vezér legyen.
Bruce
Csak pár momentumra hívnám fel figyelmeteket.
- Van edzői stáb, talán 2008-ban volt ilyen egységes utoljára.
- Van irányítónk aki még messze nem érte el a benne rejlő lehetőségeket, bőven fejlődhet.
- Van újra tökünk és használjuk.
- Futunk+passzolunk többsíkú lett az O
- Woodson nagy motiváló tényező.
Bőven odaérhetünk én 9 Wt jósoltam, de 4-5 tel is boldog lettem volna
de most úgy gondolom hogy ide azt a WC, küzdjünk meg érte.
Én úgy látom, mert elfogult vagyok, csak a Denver fosatós és nekünk is lehet szerencsénk, tőlünk is hiányoznak, Pl: Tuck aki elág fontos a Dben.
Szóval JUST WIN BABY, a többi csak operett.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meglátjuk azt a jövőre reális csoportgyőzelmet skat. Szokás szerint én leszek az ördög ügyvédje itten. 😊

Először is a Denver erős, nem Chargers (akit legyőztetek, de ők alulteljesítenek eddig, csakhogy jön a december).
Másrészt eddig a Raiders leverte a kórházba került Jetset most szépen. Valamint a teljesen széthullott Brownst és Ravenst épphogy.
Optimisán mondjuk azt, hogy a Chiefst odavissza, bár ők akiktől kikaptak, azok élcsapatok (Denver, Packers, Cinci). A másik kettő elég kétesélyes volt, csak nem volt szerencséjük. Van olyan. De mondjuk odavissza, vagy 1-1.
Illetve a Titans és még talán a káoszba zuhant Lions ellen esélyes a Raiders szvsz. Chargers, Steelers és Vikings nézőpont kérdése, de nem hiszem hogy 3-0.

Benne lehet egy jó szezon, tetszik a Raiders eddig, messze jobb, mint 10 éve bármikor. Egyelőre azonban én izgalommal várom, hogy ha nem egy széthulló gárda az ellenfél, akkor mi lesz. Úgy értem, lehet elég kemény a Raiders, jó focit tolnak, de még nem teljesen vagyok meggyőzve. Ezért persze lehet engem utálni, megértem.
Na nem mintha a Chiefs+Bolts ne tudna idén szétesni, és ezek a legfontosabbak. Ha az megvan sima másoik hely. Most kivárok, fogalmam nincs a végén ki hányadik lesz a csoportban a Denver mögött. Ami sztem jövőre is áll.
ulpianus
Hát igen, azért többnyire szerencsénk volt azzal, hogy kiesett egy két fontos láncszem a csapatokból akikkel játszottunk. Ennek ellenére pl a Chicago-t nem tudtuk legyőzni pedig az nagyon fontos lett volna.
A Browns akkor még nem volt teljesen széthullott, amikor játszottunk velük és a Ravens sem, ezek szerintem nagy fegyvertények voltak. A bye week után pedig sztem jól játszunk és igaz, hogy mind a Chargersnél, mind a Jetsnél voltak fontos hiányzók, de azok mindig is lesznek (úgymond velejárója az NFL-nek)
Én úgy gondolom, hogy a következő két meccsből ha az egyiket sikerülne megnyerni, akkor már jók vagyunk, aztán jön két könnyebbnek ígérkező, igaz idegenben. Ha ez utóbbi kettőt megnyerjük, akkor könnyen ott lehetünk a WC helyek egyikén. Ha nem, akkor nincs miről beszélni. Tehát novemberben 7-4-gyel kellene állnunk, hogy ott lehessünk a végelszámolásnál. Nem lesz egyszerű menet.
A december és a január meg extra nehéz lesz a sok csoportmeccsel és a GB-vel...

A jövő év még távol van, de nagyon sok egy éves deal-en lévő játékosunk van, akikkel muszáj hosszabbítani és még egy két lyukat be kell tömni (Woodson ha visszavonul, MLB kell, Aldonnal nem tudjuk mi lesz), szóval azt mondom, hogy az alapok rendben vannak az O oldalon (Stabil O line, jó irányba tartó QB, egy remek elkapó és egy fiatal jó képességű futó). A defben is van egy jó játékosunk, de oda még kell majd valaki, mert Mack nem olyan pozícióban van, hogy vezér legyen.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Meglátjuk azt a jövőre reális csoportgyőzelmet skat. Szokás szerint én leszek az ördög ügyvédje itten. 😊

Először is a Denver erős, nem Chargers (akit legyőztetek, de ők alulteljesítenek eddig, csakhogy jön a december).
Másrészt eddig a Raiders leverte a kórházba került Jetset most szépen. Valamint a teljesen széthullott Brownst és Ravenst épphogy.
Optimisán mondjuk azt, hogy a Chiefst odavissza, bár ők akiktől kikaptak, azok élcsapatok (Denver, Packers, Cinci). A másik kettő elég kétesélyes volt, csak nem volt szerencséjük. Van olyan. De mondjuk odavissza, vagy 1-1.
Illetve a Titans és még talán a káoszba zuhant Lions ellen esélyes a Raiders szvsz. Chargers, Steelers és Vikings nézőpont kérdése, de nem hiszem hogy 3-0.

Benne lehet egy jó szezon, tetszik a Raiders eddig, messze jobb, mint 10 éve bármikor. Egyelőre azonban én izgalommal várom, hogy ha nem egy széthulló gárda az ellenfél, akkor mi lesz. Úgy értem, lehet elég kemény a Raiders, jó focit tolnak, de még nem teljesen vagyok meggyőzve. Ezért persze lehet engem utálni, megértem.
Na nem mintha a Chiefs+Bolts ne tudna idén szétesni, és ezek a legfontosabbak. Ha az megvan sima másoik hely. Most kivárok, fogalmam nincs a végén ki hányadik lesz a csoportban a Denver mögött. Ami sztem jövőre is áll.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nfl.com pr 10. Hely. Mikor volt ilyen utoljára?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Mérhetetlenül boldog vagyok,hogy az elmúlt évek sikertelensége után végre 1 olyan csapat van a pályán,aki reális győzelmi esélyekkel szállhat szembe 1-2 csapatot leszámítva bárkivel,illetve valahogy most elmaradtak 1 ideje a raiders eredményességét firtató baráti zrikák is 😀 ... Azt nem tudjátok,hogy Crabtree,M.Smith, milyen szerződésen van 1 évesen? Aldon gondolom igen... Mert félek,hogy elfognak szállni a fizetési igényekkel,majd amikor tárgyalnak,pedig ha egyben maradna 1 csapat,és jövőre jönne 1 jó draft,illetve szerintem már 1-2 nevesebb FA is hamarabb jön ide,ha látja,hogy van potenciál a csapatban,akkor jövőre reális lehet a PO,és a csoportgyőzelem...
skat
M.Smith 2 éves deal-t kapott, sza tuti marad, de akár hosszabbítás is lehet belőle ahogy játszik.
Aldon és Crabs egy éves deal-en vannak. Sztem marad mindkettő, ha Aldonnak nem lesz komoly eltiltása kihirdetve addig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mérhetetlenül boldog vagyok,hogy az elmúlt évek sikertelensége után végre 1 olyan csapat van a pályán,aki reális győzelmi esélyekkel szállhat szembe 1-2 csapatot leszámítva bárkivel,illetve valahogy most elmaradtak 1 ideje a raiders eredményességét firtató baráti zrikák is 😀 ... Azt nem tudjátok,hogy Crabtree,M.Smith, milyen szerződésen van 1 évesen? Aldon gondolom igen... Mert félek,hogy elfognak szállni a fizetési igényekkel,majd amikor tárgyalnak,pedig ha egyben maradna 1 csapat,és jövőre jönne 1 jó draft,illetve szerintem már 1-2 nevesebb FA is hamarabb jön ide,ha látja,hogy van potenciál a csapatban,akkor jövőre reális lehet a PO,és a csoportgyőzelem...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na úgy látszik nem lesz itt semmilyen csere! Mondjuk igazából valóban csak egy MLB-t tudnék most elképzelni, akire szükségünk lehet.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
A Yahoo-n olvastam egy cikket a lehetséges cserékről, ahol ezt találtam:

Brian Cushing to the Raiders

Cushing makes way, way, way too much money, and the Raiders have oodles of cap space. That does not a perfect trade make, but the Raiders have phased out Curtis Lofton and the Texans would love to get out from under Cushing’s deal. Most likely is that they just release him in the offseason. But the Raiders are the one team that could afford a contract like that and add LB talent to help them in their push to make the playoffs (seriously). Raiders defensive coordinator Ken Norton coached Cushing all four years at USC and would know exactly how to use him. Cushing has his detractors, and rightfully so, but he is an iron man (he’s played all but eight snaps this season) who can help on third downs, which has been a weak spot on a rising defense.
Bruce
Aki ezt írta, az egy lakatlan szigeten töltötte az elmúlt 3 évet? 😊

több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Mondjuk Nortonnal van közös múltjuk...
Valaki vicces kedvében volt, és wikipedián már hozzánk írja. 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
A Yahoo-n olvastam egy cikket a lehetséges cserékről, ahol ezt találtam:

Brian Cushing to the Raiders

Cushing makes way, way, way too much money, and the Raiders have oodles of cap space. That does not a perfect trade make, but the Raiders have phased out Curtis Lofton and the Texans would love to get out from under Cushing’s deal. Most likely is that they just release him in the offseason. But the Raiders are the one team that could afford a contract like that and add LB talent to help them in their push to make the playoffs (seriously). Raiders defensive coordinator Ken Norton coached Cushing all four years at USC and would know exactly how to use him. Cushing has his detractors, and rightfully so, but he is an iron man (he’s played all but eight snaps this season) who can help on third downs, which has been a weak spot on a rising defense.
Bruce
Cushing a sérülései után talán még Lofton-nál is lassabbnak tűnik, de még így is jobb játékos, mint Curtis.
peterbadbone
Cushing sztem nem ér semmit nekünk...fizuja irreális és nem adnék érte RayRay-en kívül mást...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Yahoo-n olvastam egy cikket a lehetséges cserékről, ahol ezt találtam:

Brian Cushing to the Raiders

Cushing makes way, way, way too much money, and the Raiders have oodles of cap space. That does not a perfect trade make, but the Raiders have phased out Curtis Lofton and the Texans would love to get out from under Cushing’s deal. Most likely is that they just release him in the offseason. But the Raiders are the one team that could afford a contract like that and add LB talent to help them in their push to make the playoffs (seriously). Raiders defensive coordinator Ken Norton coached Cushing all four years at USC and would know exactly how to use him. Cushing has his detractors, and rightfully so, but he is an iron man (he’s played all but eight snaps this season) who can help on third downs, which has been a weak spot on a rising defense.
Bruce
Cushing a sérülései után talán még Lofton-nál is lassabbnak tűnik, de még így is jobb játékos, mint Curtis.

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
PFF offense:

PFF defense:

Bruce
Hudson pontszáma eléggé meglepő...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bleacherreporton van egy cikk, hogy kik a díjazottak a szezon felénél:

MVP: Derek Carr (ha így maradna, akkor 4000 yardos szezonja is lehetne, remek TD/INT mutató és 5. az NFL-ben QB ratingban.)

Most Valuable Defensive Player: Charles Woodson

Most Improved Player: T.J. Carrie

Rookie of the Midseason: Amari Cooper

Biggest Underachiever: Curtis Lofton

Best Free-Agent Pick Up: Michael Crabtree

Biggest Surprise Contributor: Mario Edwards Jr.