Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 151 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm játszottunk olyan meccset idén amiben tanulni lehet tőlünk ez nekem is új😀 Azért a második félidőt ne nézzétek😛
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én annak is örülnék ha egy 7-9-et elérnénk idén. De egy nemnegatív szezon lenne az igazi öröm.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mér kéne WC hely, meg kell csapni Lemming apót, azt jónapot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
remélem Musgrave megnézte az Eagles - Jets meccset, mert ott a példa, hogy lehet megverni a Jetset. a flat route-okat futó RB-ket, TE-ket nem tudják jól levédekezni (ez lehetne mondjuk Helu, Walford), a linebackereik és a safetyjeik nem jók coverage-ben, főleg hogy Calvin Pryor valószínűleg nem játszik. blitzelni nagyon szeretnek, jól is, ezért kell hurry up offense, spread elemekkel fűszerezve. rövid crossing route-ok a pass rush hatástalanítására, Carrnak gyorsan meg kell szabadulnia a labdától. a futás elleni védelmük az egyik legjobb, középen szinte esélytelen, de a külső futások hatékonyak lehetnek ellenük - Taiwan Jonest bevonni ebbe. hasonló offensive gameplanre számítok, mint ami a Broncos ellen volt, de remélhetőleg most nagyobb sikere lesz, 10 pontnál csak többet rakunk fel a táblára.

védőoldalon a futást kell fogni, de ez szerintem menni fog, lesz Ellis, Autry is, náluk Ivory sérülten játszik majd úgyis. ami nagy érvágás, hogy a legjobb coverage linebackerünk, Ball out, és helyette lesz Armstrong... az Amerson - Marshall, Decker - Hayden párharcok érdekesek lesznek mindenesetre. ráadásul Fitzpatrick az utóbbi években mindig szopatott minket, 3 különböző csapattal is, ettől tartok.
deyell
Nagyon faszán összeszedted! Ezzel kell próbálkozni!
Szerencsére megvan hozzá az emberanyag!
Carr jó a gyors szabadulásban, Walford kezdi felvenni a ritmust, Rivera és Reece is beszállhat TE vagy\és H-back vonalon a buliba és valóban nagy szerep juthat Helunak elkapások terén. Murray sokat dadog screen passzoknál, nem kéne erőltetni.
Szélső futásokba azért Murray is veszélyes és valóban TJ is ott van, mint fegyver. Szét kell húzni a pályát, sok célpontot feltenni és gyors passzokkal, no huddle-vel haladni...ez fekszik Carrnak is amúgy.

Futás ellen nagyon be kell állni, aztán bízni abban, h sikerült Fitzmagicet összekavarni kisit nyomással. Ha Mangold nem játszik esetleg az sokat lendíthet a belső nyomásunkon.


Nagyon jó teszt lesz ez a meccs, mind az offensenek, mind a defensnek, mind az edzőknek. Kiderül van-e értelme WC helyeket félszemmel nézegetni lassan vagy azt nyugodtan elengedhetjük még idén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az AFC legjobb védekező játékosa lett októberben C-Wood! Hatalmas gratula neki! 😉
Bruce
Lehet tudni valamit, hogy játszani fog-e hétvégén? Elv tegnap nem edzett.
alatriste
A szerdai edzést mindig kihagyja, mert már öreg! 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az AFC legjobb védekező játékosa lett októberben C-Wood! Hatalmas gratula neki! 😉
Bruce
Lehet tudni valamit, hogy játszani fog-e hétvégén? Elv tegnap nem edzett.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
remélem Musgrave megnézte az Eagles - Jets meccset, mert ott a példa, hogy lehet megverni a Jetset. a flat route-okat futó RB-ket, TE-ket nem tudják jól levédekezni (ez lehetne mondjuk Helu, Walford), a linebackereik és a safetyjeik nem jók coverage-ben, főleg hogy Calvin Pryor valószínűleg nem játszik. blitzelni nagyon szeretnek, jól is, ezért kell hurry up offense, spread elemekkel fűszerezve. rövid crossing route-ok a pass rush hatástalanítására, Carrnak gyorsan meg kell szabadulnia a labdától. a futás elleni védelmük az egyik legjobb, középen szinte esélytelen, de a külső futások hatékonyak lehetnek ellenük - Taiwan Jonest bevonni ebbe. hasonló offensive gameplanre számítok, mint ami a Broncos ellen volt, de remélhetőleg most nagyobb sikere lesz, 10 pontnál csak többet rakunk fel a táblára.

védőoldalon a futást kell fogni, de ez szerintem menni fog, lesz Ellis, Autry is, náluk Ivory sérülten játszik majd úgyis. ami nagy érvágás, hogy a legjobb coverage linebackerünk, Ball out, és helyette lesz Armstrong... az Amerson - Marshall, Decker - Hayden párharcok érdekesek lesznek mindenesetre. ráadásul Fitzpatrick az utóbbi években mindig szopatott minket, 3 különböző csapattal is, ettől tartok.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Az AFC legjobb védekező játékosa lett októberben C-Wood! Hatalmas gratula neki! 😉
Bruce
Vajon volt már ilyen öreg ,D playa a hónap legjobbja?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az AFC legjobb védekező játékosa lett októberben C-Wood! Hatalmas gratula neki! 😉
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hölgyeim és Uraim! Donald Penn:  vine.co/v/eYtxtwbBimM
Bruce
#72 Donald Penn: 340 lbs

#24 Brandon Flowers: 187 lbs
#37 Jahleel Addae: 195 lbs

kemény 20kg-vel nehezebb a két DB együtt, mint Penn 😀 csoda, hogy nem a stadionon kívülre dobta őket.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hölgyeim és Uraim! Donald Penn:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Élmény volt nézni a meccseteket, sokra hivatottt lehet ez a csapat. A Kúper TDt eltettem, zseniális play, tökéletes blokkok. Szóval follyon az a RioGrande minimum csoportgyőzelemig.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.footballoutsiders.com/film-room/2015/film-room-derek-carr
deyell
Jó cikk, de azért pár helyen kicsit sántít.

"Where he falters is when he is asked to hold the ball in the pocket or throw against pressure." pont a napokban olvastam egy tweetet, h a SD ellen milyen baromi jól dobott pressure esetén...

Az meg, h a supporting cast segíti, nehogy már ellene szóljon...kicsit olyan a cikk eleje, mintha azt akarná sugallni, h azért Carr nem annyira jó, sokkal inkább a csapat miatt van ez...roppant kevés olyan QB van aki egymaga viszi a csapatot a hátán és tőle lesz mindenki jobb és miatt működik az egész. Sokat javult körülötte az O, de koránt sem tudna így játszani minden kezdő QB ebben az offense-ben sem. Igenis a liga jobb irányítói közé kezd tartozni és év végére odaérhet az erős kezdő\franchise QB kategóriába, ha így folytatja.
Szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 www.footballoutsiders.com/film-room/2015/film-room-derek-carr

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nate Allen visszatérhet már a Vikings elleni 10. heti találkozóra!
 www.silverandblackpride.com/2015/10/28/9631086/nate-allen-back-at-practice-on-schedule-to-return-week-10-oakland-raiders-vs-minnesota-vikings

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
A CB témára írnék, hogy szerintem egy draftolt CB-nek pedig elég sok idő kell arra, hogy felvegye az NFL ritmusát. Valahol olvastam, hogy az egyik leghosszabb időt veszi igénybe az átállás. Szóval nem olyan biztos az, hogy a CB a legjobb húzás a drafton. Én még bízom abban, hogy Hayden fejlődik és egy második számú CB-nek használhatjuk kockázat nélkül.
Bruce
Ha jól emlékszem CB-k esetébe azt szokták mondani, h a 3. évükre kell beérniük. Amit akkor mutatnak kb az van bennük. Emiatt a CB draft sokszor nem instant upgrade. Ugyanakkor azért számos példa van arra, h top CB prospectek hamar villantanak.
Rolni
Vernon Hargreaves III a "szakértők" szerint az utóbbi évek leg nfl készebb cb-je aki az egyetemről kijött.
kapitnono
a Raiders nem draftol/igazol kis és közepes méretű DB-ket Hayden óta. TJ Carrie 6'0, David Amerson 6'1, Neiko Thorpe 6'1, Dexter McDonald 6'1, Keith McGill 6'3
deyell
attól hogy valaki kicsi nem biztos, hogy rossz is.: Earl Thomas, Joe Haden, Brent Grimes, Vontae Davis és még sokan mások. De ez persze a ti csapatotok döntése.
kapitnono
nem arról volt szó, hogy rossz, hanem arról, hogy nem scheme fit ide, Ken Norton Jr. a Seahawkstól jött, olyan méretű cornerbackekre tart igényt az eddigi tendencia alapján, mint amilyenek ott vannak. Jalen Ramsey például megfelelő lenne ilyen szempontból. egyébként Hargreaves megszerzéséhez egyelőre nem vagyunk elég rosszak. ha mégis a top 10-ben választanánk akkor én Jaylon Smitht kérném.

choose life
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
A CB témára írnék, hogy szerintem egy draftolt CB-nek pedig elég sok idő kell arra, hogy felvegye az NFL ritmusát. Valahol olvastam, hogy az egyik leghosszabb időt veszi igénybe az átállás. Szóval nem olyan biztos az, hogy a CB a legjobb húzás a drafton. Én még bízom abban, hogy Hayden fejlődik és egy második számú CB-nek használhatjuk kockázat nélkül.
Bruce
Ha jól emlékszem CB-k esetébe azt szokták mondani, h a 3. évükre kell beérniük. Amit akkor mutatnak kb az van bennük. Emiatt a CB draft sokszor nem instant upgrade. Ugyanakkor azért számos példa van arra, h top CB prospectek hamar villantanak.
Rolni
Vernon Hargreaves III a "szakértők" szerint az utóbbi évek leg nfl készebb cb-je aki az egyetemről kijött.
kapitnono
a Raiders nem draftol/igazol kis és közepes méretű DB-ket Hayden óta. TJ Carrie 6'0, David Amerson 6'1, Neiko Thorpe 6'1, Dexter McDonald 6'1, Keith McGill 6'3
deyell
attól hogy valaki kicsi nem biztos, hogy rossz is.: Earl Thomas, Joe Haden, Brent Grimes, Vontae Davis és még sokan mások. De ez persze a ti csapatotok döntése.


több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
A CB témára írnék, hogy szerintem egy draftolt CB-nek pedig elég sok idő kell arra, hogy felvegye az NFL ritmusát. Valahol olvastam, hogy az egyik leghosszabb időt veszi igénybe az átállás. Szóval nem olyan biztos az, hogy a CB a legjobb húzás a drafton. Én még bízom abban, hogy Hayden fejlődik és egy második számú CB-nek használhatjuk kockázat nélkül.
Bruce
Ha jól emlékszem CB-k esetébe azt szokták mondani, h a 3. évükre kell beérniük. Amit akkor mutatnak kb az van bennük. Emiatt a CB draft sokszor nem instant upgrade. Ugyanakkor azért számos példa van arra, h top CB prospectek hamar villantanak.
Rolni
Vernon Hargreaves III a "szakértők" szerint az utóbbi évek leg nfl készebb cb-je aki az egyetemről kijött.
kapitnono
a Raiders nem draftol/igazol kis és közepes méretű DB-ket Hayden óta. TJ Carrie 6'0, David Amerson 6'1, Neiko Thorpe 6'1, Dexter McDonald 6'1, Keith McGill 6'3

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Vernon Hargreaves III a "szakértők" szerint az utóbbi évek leg nfl készebb cb-je aki az egyetemről kijött.kapitnono
Érzésem szerint Drip kartárs tudna róla részleteket is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Na akkor én is a vasárnapi meccsről. A pozitívumokat már elmondtátok, azokkal egyet is értek. Amit megtanultam, hogy 25 perc alatt nem tudunk leadni egy 31 pontos vezetést, pedig mindent megtettünk érte.
Amire viszont oda kellene figyelni, hogy az elején td helyett 2x fg-n tartottak minket, ami egy szoros meccsen könnyen visszanyalhatott volna.
Szerintem az idei drafton CB-t kell draftolnunk az első körbe.
Szerintem ez az egyik olyan poszt ami FA-ról nagyon nehezen pótolható. Az FA LB-k, OL-k általában nem szoktak hatalmas bustok lenni, de utóbbi időkben rengeteg FA CB volt ordas nagy bust, giga pénzért.
Pari
A CB témára írnék, hogy szerintem egy draftolt CB-nek pedig elég sok idő kell arra, hogy felvegye az NFL ritmusát. Valahol olvastam, hogy az egyik leghosszabb időt veszi igénybe az átállás. Szóval nem olyan biztos az, hogy a CB a legjobb húzás a drafton. Én még bízom abban, hogy Hayden fejlődik és egy második számú CB-nek használhatjuk kockázat nélkül.
Bruce
Ha jól emlékszem CB-k esetébe azt szokták mondani, h a 3. évükre kell beérniük. Amit akkor mutatnak kb az van bennük. Emiatt a CB draft sokszor nem instant upgrade. Ugyanakkor azért számos példa van arra, h top CB prospectek hamar villantanak.
Rolni
Vernon Hargreaves III a "szakértők" szerint az utóbbi évek leg nfl készebb cb-je aki az egyetemről kijött.


több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Ma érkezett kedves kínai testvérektől! 😀 Címkén lévő összeg merően csalós! 😉

 www.aliexpress.com/item/Beanies-Winter-Casquette-Gorras-Street-Hiphop-Winter-Hat-Raiders-with-Ball-Mixed-Order/32473367029.html


R4L
Te jó ég! 20 dollár.... Nekem az 5 colos, full hd felbontású ips kijelző a telómra 17 dollárba kerül...de amúgy 5.30-ért nem volt rossz vétel!
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Ma érkezett kedves kínai testvérektől! 😀 Címkén lévő összeg merően csalós! 😉

 www.aliexpress.com/item/Beanies-Winter-Casquette-Gorras-Street-Hiphop-Winter-Hat-Raiders-with-Ball-Mixed-Order/32473367029.html


több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
RM sajttáj

- Nate Allen edzett ma. A 10. héten térhet vissza legkorábban, ha ez megvan, akkor Carrie visszamegy cornerbacknek.
- Neiron Ball térde jobb állapotban van, mint ahogy arra előzetesen számítottak, Benson Mayowa sérüléséhez hasonlította McKenzie. Vagyis 4 meccses kihagyás várható...
- Aldon Smith a Raiders hosszú távú terveiben szerepel McKenzie szerint, több éves szerződést akar neki adni. Crabtree-ről nem beszélt
- Haydennek a sérülések miatt nem volt meg az önbizalma állítólag, de most már kezd magára találni, és megmutatja, hogy jó játékos lesz.
- Edwards brutálisan erős, és sokféleképpen használható, igazi mismatch a guardoknak McKenzie szerint.

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Én vagyok az egyetlen aki szerint az a film egy kalap szar?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "