Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Sziasztok!
Talán tudtok segíteni nekem, keresek egy könyvet, amit egy sportorvos írt,Robert Huizenga aki az akkor még Los Angeles Raiders orvosa volt, és megírta a csapatnál tapasztaltakat, "élményeit".
Akkoriban botránykönyv-féle lehetett ez mert megírja a doki hogy egy egy játékos hogyan kokszolt, szteroidozott, kokózott stb... A címe : "You're Okay, It's Just a Bruise: A Doctor's Sideline Secrets"

JustWinBaby!
Persze, hogy... Alzado abba halt bele.
Amadeus91
Lyle alsado Said : " Ninety percent of the athletes I know are one the stuff..."-Sports Illustrated.
JustWinBaby!
John Matuszek volt a másik, annyira elszállt az agya, hogy a saját edzőjét verte meg edzésen.
Amadeus91
Matuszek játéka tetszett nagyon, most néztem nemrég meg az 1980-as XV. super bowl-t az Eagles ellen, Lester Hayes, Art Shell, Gene Upshaw, Jim Plunkett, Mark van Eeghen, játszottak akkoriban a Raiders-ben.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Szóval a köny fent van az amazonon például, de csak angolul természetesen, ha valaki tud esetleg magyar megjelenéséről a könynek (én még nem találtam ilyet) akkor szóljon! Köszi!
JustWinBaby!
korábban én is kerestem, de tudtommal nem jelent meg semmilyen formában magyarul. ha nem állsz rosszul az angollal érdemes úgy is elkezdeni, olvasmányos és a szakkifejezések nagy részét is ismerheted az amerikai futball világából, én csak ajánlani tudom 😊

több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Sziasztok!
Talán tudtok segíteni nekem, keresek egy könyvet, amit egy sportorvos írt,Robert Huizenga aki az akkor még Los Angeles Raiders orvosa volt, és megírta a csapatnál tapasztaltakat, "élményeit".
Akkoriban botránykönyv-féle lehetett ez mert megírja a doki hogy egy egy játékos hogyan kokszolt, szteroidozott, kokózott stb... A címe : "You're Okay, It's Just a Bruise: A Doctor's Sideline Secrets"

JustWinBaby!
Persze, hogy... Alzado abba halt bele.
Amadeus91
Lyle Alzado Said : " Ninety percent of the athletes I know are one the stuff..."-Sports Illustrated.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Sziasztok!
Talán tudtok segíteni nekem, keresek egy könyvet, amit egy sportorvos írt,Robert Huizenga aki az akkor még Los Angeles Raiders orvosa volt, és megírta a csapatnál tapasztaltakat, "élményeit".
Akkoriban botránykönyv-féle lehetett ez mert megírja a doki hogy egy egy játékos hogyan kokszolt, szteroidozott, kokózott stb... A címe : "You're Okay, It's Just a Bruise: A Doctor's Sideline Secrets"

JustWinBaby!
Persze, hogy... Alzado abba halt bele.
Amadeus91
Lyle alsado Said : " Ninety percent of the athletes I know are one the stuff..."-Sports Illustrated.
JustWinBaby!
John Matuszek volt a másik, annyira elszállt az agya, hogy a saját edzőjét verte meg edzésen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Sziasztok!
Talán tudtok segíteni nekem, keresek egy könyvet, amit egy sportorvos írt,Robert Huizenga aki az akkor még Los Angeles Raiders orvosa volt, és megírta a csapatnál tapasztaltakat, "élményeit".
Akkoriban botránykönyv-féle lehetett ez mert megírja a doki hogy egy egy játékos hogyan kokszolt, szteroidozott, kokózott stb... A címe : "You're Okay, It's Just a Bruise: A Doctor's Sideline Secrets"

JustWinBaby!
Persze, hogy... Alzado abba halt bele.
Amadeus91
Lyle alsado Said : " Ninety percent of the athletes I know are one the stuff..."-Sports Illustrated.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Sziasztok!
Talán tudtok segíteni nekem, keresek egy könyvet, amit egy sportorvos írt,Robert Huizenga aki az akkor még Los Angeles Raiders orvosa volt, és megírta a csapatnál tapasztaltakat, "élményeit".
Akkoriban botránykönyv-féle lehetett ez mert megírja a doki hogy egy egy játékos hogyan kokszolt, szteroidozott, kokózott stb... A címe : "You're Okay, It's Just a Bruise: A Doctor's Sideline Secrets"

JustWinBaby!
Persze, hogy... Alzado abba halt bele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
JustWinBaby! Las Vegas Raiders 50 — JustWinBaby!
Sziasztok!
Talán tudtok segíteni nekem, keresek egy könyvet, amit egy sportorvos írt,Robert Huizenga aki az akkor még Los Angeles Raiders orvosa volt, és megírta a csapatnál tapasztaltakat, "élményeit".
Akkoriban botránykönyv-féle lehetett ez mert megírja a doki hogy egy egy játékos hogyan kokszolt, szteroidozott, kokózott stb... A címe : "You're Okay, It's Just a Bruise: A Doctor's Sideline Secrets"
Nem mellesleg az Any given sunday(nálunk minden héten háború címmel futott a film)-forgatókönyve ennek a könyvnek a felhasználása alapján íródott! Szóval ha nem tudtátok, akkor tessék : az Any given sunday valójában a 80-as évekbeli L.A. Raiders ről szól!
Szóval a köny fent van az amazonon például, de csak angolul természetesen, ha valaki tud esetleg magyar megjelenéséről a könynek (én még nem találtam ilyet) akkor szóljon! Köszi!
Go Raiders!
több mint 8 éve
Márton Las Vegas Raiders 16
Az első félidőben fantasztikusan játszott a csapat a Chargers ellen. Kétségtelen hogy végre van potenciál ebben a gárdában. Mondjuk az utolsó negyedről inkább ne beszéljünk, nagy előny ide vagy oda. Musgrave-nek voltak szerintem merész és egyben elképesztően jó hívásai.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Amúgy a CB drafttal nagyon halkan jegyzem meg, hogy:
-a Chargers ellen Amerson, Thorpe és Hayden is pozitív gradet kapott
-a Chargers ellen játékképre is jók voltak, bár vissza nem néztem még a meccset
-Amerson fejlődik meccsről meccsre, ahogy szokik bele a sémába
-Hayden is javul, ahogy haladunk előre a szezonban, ha többet forgatná a fejét a QB\labda irányába még jó is lehetne
-Thorpe inkonzisztens, de képes jó produkciókra
-McGill és\vagy McDonald eddig ST only, de depthnek lehet megfelelnek majd
-Carrie visszatérésével még a végén lesz egy életképes kezdő 3-asunk és némi mélység is

Jelenleg egyértelműen need a CB nem ezt vitatom. Annyit mondok halkan, h várjunk még a szezon végéig, mert ahogy összeáll a védelem és a secondary lehet nem is lesz az a need akkora, mint most látszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
7. hét után a 15. helyen vagyunk egy power rankingban WoW 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cnamnkvkv19jnfduea7y
NFL Power Rankings, Week 8: Raiders enter top half; Colts drop
In his updated NFL pecking order, Elliot Harrison provides a nice bump for a franchise that hasn't exactly set the world on fire over the last decade: the Oakland Raiders. Where does your team rank?


A rossz hír, h a 7. és a 8. csapattal játszuk a 2 következő meccsünket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Na akkor én is a vasárnapi meccsről. A pozitívumokat már elmondtátok, azokkal egyet is értek. Amit megtanultam, hogy 25 perc alatt nem tudunk leadni egy 31 pontos vezetést, pedig mindent megtettünk érte.
Amire viszont oda kellene figyelni, hogy az elején td helyett 2x fg-n tartottak minket, ami egy szoros meccsen könnyen visszanyalhatott volna.
Szerintem az idei drafton CB-t kell draftolnunk az első körbe.
Szerintem ez az egyik olyan poszt ami FA-ról nagyon nehezen pótolható. Az FA LB-k, OL-k általában nem szoktak hatalmas bustok lenni, de utóbbi időkben rengeteg FA CB volt ordas nagy bust, giga pénzért.
Pari
A CB témára írnék, hogy szerintem egy draftolt CB-nek pedig elég sok idő kell arra, hogy felvegye az NFL ritmusát. Valahol olvastam, hogy az egyik leghosszabb időt veszi igénybe az átállás. Szóval nem olyan biztos az, hogy a CB a legjobb húzás a drafton. Én még bízom abban, hogy Hayden fejlődik és egy második számú CB-nek használhatjuk kockázat nélkül.
Bruce
Ha jól emlékszem CB-k esetébe azt szokták mondani, h a 3. évükre kell beérniük. Amit akkor mutatnak kb az van bennük. Emiatt a CB draft sokszor nem instant upgrade. Ugyanakkor azért számos példa van arra, h top CB prospectek hamar villantanak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na akkor én is a vasárnapi meccsről. A pozitívumokat már elmondtátok, azokkal egyet is értek. Amit megtanultam, hogy 25 perc alatt nem tudunk leadni egy 31 pontos vezetést, pedig mindent megtettünk érte.
Amire viszont oda kellene figyelni, hogy az elején td helyett 2x fg-n tartottak minket, ami egy szoros meccsen könnyen visszanyalhatott volna.
Szerintem az idei drafton CB-t kell draftolnunk az első körbe.
Szerintem ez az egyik olyan poszt ami FA-ról nagyon nehezen pótolható. Az FA LB-k, OL-k általában nem szoktak hatalmas bustok lenni, de utóbbi időkben rengeteg FA CB volt ordas nagy bust, giga pénzért.
Pari
A CB témára írnék, hogy szerintem egy draftolt CB-nek pedig elég sok idő kell arra, hogy felvegye az NFL ritmusát. Valahol olvastam, hogy az egyik leghosszabb időt veszi igénybe az átállás. Szóval nem olyan biztos az, hogy a CB a legjobb húzás a drafton. Én még bízom abban, hogy Hayden fejlődik és egy második számú CB-nek használhatjuk kockázat nélkül.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na akkor én is a vasárnapi meccsről. A pozitívumokat már elmondtátok, azokkal egyet is értek. Amit megtanultam, hogy 25 perc alatt nem tudunk leadni egy 31 pontos vezetést, pedig mindent megtettünk érte.
Amire viszont oda kellene figyelni, hogy az elején td helyett 2x fg-n tartottak minket, ami egy szoros meccsen könnyen visszanyalhatott volna.
Szerintem az idei drafton CB-t kell draftolnunk az első körbe.
Szerintem ez az egyik olyan poszt ami FA-ról nagyon nehezen pótolható. Az FA LB-k, OL-k általában nem szoktak hatalmas bustok lenni, de utóbbi időkben rengeteg FA CB volt ordas nagy bust, giga pénzért.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most éppen azon gondolkodtam, hogy ha most lenne a draft, akkor az első három pickből hová húznék. Feltételezve, hogy mondjuk csak ez az első 3 pick az ahonnan értékelhető játékosok jöhetnek.

1. kör LB-t húznék
2. kör CB vagy S
3. kör G

De természetesen egy olyan játékos, aki bármelyik posztunkra upgrade lenne, az felülírná ezt, de most úgy érzem, hogy kellene Lofton helyére egy jó MLB, a depth miatt kellene egy játékos a sec-be és a leggyengébb láncszem most Webb a falban, az ő helyére vinnék valakit, természetesen tudva, hogy azért Watson jövőre visszatér majd. Persze Nate Allen is vissza fog térni hamarosan, szóval lehet hogy a CB/S draft is szükségtelen lenne. 😊
Bruce
Eric Weddle jövőre free agent lesz, majd idecsaljuk őt is, mint a Chiefstől Hudsont.

deyell
Ő nagyon csúnya, nem kellene, meg amúgy is fehér ember nincs is a védelmünkben. 😀
(kivéve Heeney-t)
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Most éppen azon gondolkodtam, hogy ha most lenne a draft, akkor az első három pickből hová húznék. Feltételezve, hogy mondjuk csak ez az első 3 pick az ahonnan értékelhető játékosok jöhetnek.

1. kör LB-t húznék
2. kör CB vagy S
3. kör G

De természetesen egy olyan játékos, aki bármelyik posztunkra upgrade lenne, az felülírná ezt, de most úgy érzem, hogy kellene Lofton helyére egy jó MLB, a depth miatt kellene egy játékos a sec-be és a leggyengébb láncszem most Webb a falban, az ő helyére vinnék valakit, természetesen tudva, hogy azért Watson jövőre visszatér majd. Persze Nate Allen is vissza fog térni hamarosan, szóval lehet hogy a CB/S draft is szükségtelen lenne. 😊
Bruce
Eric Weddle jövőre free agent lesz, majd idecsaljuk őt is, mint a Chiefstől Hudsont.



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Malcolm Smithszel és Latavius Murrayvel nem tudom mi volt a bajuk...
deyell
Passz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
offense



defense



Malcolm Smithszel és Latavius Murrayvel nem tudom mi volt a bajuk...

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Most éppen azon gondolkodtam, hogy ha most lenne a draft, akkor az első három pickből hová húznék. Feltételezve, hogy mondjuk csak ez az első 3 pick az ahonnan értékelhető játékosok jöhetnek.

1. kör LB-t húznék
2. kör CB vagy S
3. kör G

De természetesen egy olyan játékos, aki bármelyik posztunkra upgrade lenne, az felülírná ezt, de most úgy érzem, hogy kellene Lofton helyére egy jó MLB, a depth miatt kellene egy játékos a sec-be és a leggyengébb láncszem most Webb a falban, az ő helyére vinnék valakit, természetesen tudva, hogy azért Watson jövőre visszatér majd. Persze Nate Allen is vissza fog térni hamarosan, szóval lehet hogy a CB/S draft is szükségtelen lenne. 😊
Bruce
Hát jó nehéz bármit is mondani egyenlőre.

LB need az egyértelmű jelenleg, de sok múlik még nekem Neiron Ball és esetleg Ben Heeney játékától. Ha Ball tud szépen fejlődni és esetleg Heeney is mutat bíztató jeleket, akkor nem biztos, h első körben egy nem pass rusher LB-t elhoznék. Persze, ha mondjuk A.Smith eltiltás miatt kiesik és van pass rusher OLB az nagy need és jó value lenne már.

CB\S tuti kell majd. Ha Nate remekelve tér vissza akkor is sztem. CWood zseni és ufó, de sok jó év nincs már benne, kell hozni mögé\mellé valós opciót. CB poszton javulgat a helyzet lassan és Carrie visszatérése az egységbe tovább javít a helyzeten, de eddig azért Hayden nem biztosít arról minket, h fasza kezdő CB lenne és Amerson is lutri azért. McGill kb ST playa, ahogy nézem és Thorpe baromi inkonzisztens. Kellene kezdő szintű CB.

OG érdekes kérdés, mert ugye elvileg ott van Feliciano. Mondhatjuk, h ha nem tudja kiütni Webb-et akkor nem is lehet rá alapozni, de azért Ő elég nyers\projekt playa volt drafton, akinek tudtuk, h kell némi idő. Ideális esetben jövőre már csatában lesz a kezdő posztért és elhozza azt stabil játékkal és Webb marad csere, aminek megfelelő lenne sztem. Watson és Howard újra megkűzd és remélhetőleg Menelik nyer és végre egészséges marad és megvan az RT poszt is oldva. Kicsit túl idili ez így, de van rá esély, h "csak" Penn utódjáról kelljen a falban gondolkodni a közel jövőben. OL depth azért kell majd biztosan.

Nagy kérdés lesz nálam a WR poszt. Crabs marad? Streater gondolom sétál, de Holmes pl marad? Én bízom benne, h Crabs marad és akkor legalább a kezdő páros megvan, de kell majd WR-t is hozni Roberts mellé, elé akkor is ha Holmes\Streater marad...

Másik oldalról nézve egyszerűbb a helyzet. Hova nem kell ember:
QB poszt megoldva sztem kezdő és back up poszton egyaránt. Csere poszton persze lehet csere, ha McGloin kap jobb lehetőséget máshol.
RB poszt sztem megoldva, bár LM nem teljesen meggyőző. Azt gondolom, hogy LM jó opció, ha van előtte fasza fal. Inkább a falra koncentrálnék, mert ha az rendben akkor a LM-Helu-TJ trió Olawale és Reece támogatásával sztem teljesen korrekt.
FB poszton 2 versatile opciónk is van.
TE poszt sztem rendben lesz. Megvan a kiegészítő blokkoló, a kiegészítő elkapó és egyre inkább úgy fest, hogy a dual threat kezdő is.
DL-be egyenlőre a Williams\Jelly\McGee\Edwards\Autry\Harris\Wilson\Tuck rotáció megfelelőnek tűnik, ha marad a 3-4 base. Tuck helyett esetleg érkezhet egy fiatal, ha Edwards átveszi a kezdő posztját eredményesen a falban és Mack átveszi a vezető szerepet mondjuk.
K, P, LS rendben

Legalább a kezdő poszt rendben:
WR#1 és jó eséllyel a #2 is megoldott lesz.
LT, LG és C kezdő posztok rendben vannak, de depth kell és Penn utódját el kell kezdeni keresni talán már 2016ban.
LOLB kezdő poszton Mack otthon van, nickel-dime csomagokban meg mint DE. Egy pass rusher\edge player így megvan, de depth kell és ha A.Smith nincs, akkor még egy kezdő kell.
ILB\WLB poszton M.Smith rendben kezdőnek és Ball, Heeney + Lofton legalább depthnek jónak tűnik, de egy kezdő all around LB kellhet simán.
CB poszton Carrie egy kezdő posztot elvisz és Hayden, Amerson, Thorpe, McGill depthnek megfelelőek lennének, de kell még 1 kezdő, hacsak nem nagyon erős Hayden vagy\és Amerson hátralévő szezonja.
S poszton 1 kezdő elvileg van Allen személyében és CWood még egy erős rotációval maradhat tényező, de legalább 1 kezdő kaliberű utódot szerezni kell.

Nekem legfontosabb kérdés A.Smith és a ROLB poszt helyzete lesz. Ha őt elmeszelik az lesz kb a legfontosabb, h Mack mellé egy rendes pass rushert szerezzünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most éppen azon gondolkodtam, hogy ha most lenne a draft, akkor az első három pickből hová húznék. Feltételezve, hogy mondjuk csak ez az első 3 pick az ahonnan értékelhető játékosok jöhetnek.

1. kör LB-t húznék
2. kör CB vagy S
3. kör G

De természetesen egy olyan játékos, aki bármelyik posztunkra upgrade lenne, az felülírná ezt, de most úgy érzem, hogy kellene Lofton helyére egy jó MLB, a depth miatt kellene egy játékos a sec-be és a leggyengébb láncszem most Webb a falban, az ő helyére vinnék valakit, természetesen tudva, hogy azért Watson jövőre visszatér majd. Persze Nate Allen is vissza fog térni hamarosan, szóval lehet hogy a CB/S draft is szükségtelen lenne. 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha mind a kettő meccset tudnánk hozni, akkor wildcard szempontjából jól állnánk.
Amadeus91
Na azért az még messze van! Ne feledjük el, hogy tudunk nagyon fogalmatlanul is játszani. De azért egyre több a biztató jel.
Bruce
Igen nem szabad előre szaladni. Ha két vereségünk lesz erős játékkal az se gáz. A lényeg, h jó, javuló játékot mutassunk és helyt álljunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha mind a kettő meccset tudnánk hozni, akkor wildcard szempontjából jól állnánk.
Amadeus91
Na azért az még messze van! Ne feledjük el, hogy tudunk nagyon fogalmatlanul is játszani. De azért egyre több a biztató jel.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Quote:
Adam Klionsky @AdamKlionsky
.@RAIDERS Amari Cooper is the third NFL rookie since 1970 merger with 500 rec. yards through first six games -- joins R. Moss and A. Boldin
2:35 PM - 25 Oct 2015

Quote:
ESPN Stats & Info – Verified account ‏@ESPNStatsInfo
Amari Cooper: 1st rookie w/ 3 100-yard receiving games in team's 1st 6 games since Mike Ditka (1961) (via ELIAS)

3-3 a rekord, továbbra is csoport másodikok vagyunk, csoporton belül 1-1 a mutatónk.

Következő 2 meccs nagyon kemény lesz.
Jets védelme baromi kemény, remek teszt lesz Carr-ék számára.
Steelers meccsre vszeg visszatér már BB, így az is baromi kemény találkozó lesz.
A 2 meccs után egy 4-4-nek erős játékkal baromira tudnék örülni.
Rolni
Ha mind a kettő meccset tudnánk hozni, akkor wildcard szempontjából jól állnánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Quote:
Adam Klionsky @AdamKlionsky
.@RAIDERS Amari Cooper is the third NFL rookie since 1970 merger with 500 rec. yards through first six games -- joins R. Moss and A. Boldin
2:35 PM - 25 Oct 2015

Quote:
ESPN Stats & Info – Verified account ‏@ESPNStatsInfo
Amari Cooper: 1st rookie w/ 3 100-yard receiving games in team's 1st 6 games since Mike Ditka (1961) (via ELIAS)

3-3 a rekord, továbbra is csoport másodikok vagyunk, csoporton belül 1-1 a mutatónk.

Következő 2 meccs nagyon kemény lesz.
Jets védelme baromi kemény, remek teszt lesz Carr-ék számára.
Steelers meccsre vszeg visszatér már BB, így az is baromi kemény találkozó lesz.
A 2 meccs után egy 4-4-nek erős játékkal baromira tudnék örülni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mindig ez a szám jut eszembe mostanában amikor COOP TD-t csinál Carr passzából!

több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Na, 5 szezon alatt végre sikerült kideríteni, hogy Taiwan Jones futónak jobb.

(azért a 23 kapott pontért kár a végén)

Szerkesztette: bmg