Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
srácok, jól látom h Malcolm Smith pro bowl évet tol eddig?
braxa88
Hát igen. Idáig a védelmünk egyik alapköve mind az eredeti 4-3as felállásban mind a mostanában alkalmazott 3-4es felállásban 😉



több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
srácok, jól látom h Malcolm Smith pro bowl évet tol eddig?
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
50%ban van nálatok FB a pályán, blokkolás ugye
sutianap
Nem teljesen, mert mindkettő potenciális passz célpont. Főként most Reece volt használva ezen a téren.
Pontos adataim nincsenek, de 7 elkapása volt Reece-nek, azt hogy mennyiszer volt a pályán akkor amikor másnak ment passz és elkapóként funkcionált azt nem tudom.
Olawale-nek volt 6, Reece-nek 1 futása.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
50%ban van nálatok FB a pályán, blokkolás ugye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts

Védő snap számokat nézegetve:

-MEJr. eddigi legtöbb snap-et kapta, sőt a DL-ből összesen Ő kapta a legtöbbet. Bíztató.
-N.Ball szépen Lofton elé került snap számok tekintetében, elvileg Ő volt legtöbbet a TE-n is. Reméljük sikerült ezzel valamiféle megoldást találni a TE mizéria ellen.
-McGee éppen Williams előtt, de kb egyforma mennyiségű snappel. Wilson is hasonló számmal. Ellis visszatérése Wilson-ét eszi majd meg sztem. Ez a McGee-Williams-Ellis 3-as elég bíztató DT poszton.
-RayRay a helyén...STben több a snapje, mint Dben.
-Heeney-t hiányolom kicsit

Támadó oldal:

-Cooper szinte végig a pályán, mégse kap elég zsugát. Valahogy a 2. félidőben rendszerint eltűnik. Olvastam vmi olyan tweetet nemrég, h az első félidei számai a legjobbak a ligában, de a 2. félidei számai vmi 95. helyre jók csak...
-Murray és Helu kvázi egyforma snap számmal voltak. Murray a 2. félidőben teljesen lekerült. Sérülés? JDR mondott vmit a válláról asszem.
-Roberts 29 O snap, Holmes 14 O snap, Streater 0 O snap (inaktív volt)...ez nekem magas...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Amúgy továbbra sem értem, h Roberts miért kap ennyi lehetőséget. Volt pár szép megmozdulása, de sok a hiba is. Streater miért nem kap lehetőséget fel nem fogom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én valahogy azt érzem, hogy aki a statisztikák alapján rossz volt futás ellen és mondjuk jó passz ellen, azok ellen mi mindig szarul futunk és jól passzolunk és fordítva.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
sztem a Chargers nem olyan jó, mint a korábbi években, túl vannak értékelve. verhetőnek érzem őket még a Raiders által is. a Chiefset meg pláne.
deyell
SD eddig nekem se meggyőző, de végig nem láttam a meccseiket és azért Rivers ez ellen a secondary ellen simán arathat...nagyon nehéz meccs lesz sztem, de nem leszünk esélytelenek! Sokat elárul majd megint a JDR stábról mennyire lesznek a fiúk felpörgetve, mennyire lesz jó a gameplan.

Jets kutya kemény meccs lesz, Fitzpatrick ellenünk mindig jó 😊 és az a D brutál. Viszont itthon leszünk és ha Carr-ék jó napot fognak ki szoros lehet az is.

A Steelers nélkül félkarú óriás, de könnyű nem lesz az sem.

Vikings veszélyes csapat, preseasonban sokkal jobbak voltak, azóta van AP is...kemény csata lesz.

Lions pocsék formában, hozni kellene, de azért tudjuk, h könnyű az sem lesz.

5 kemény meccs vár majd a srácokra, de egyik sem esélytelen sztem és ez azért már nagy szó errefelé!!

Kíváncsi leszek a SD-Pitt meccsre ma, hogy fest a 2 csapat...fontos elemezni való lesz ez számunkra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
sztem a Chargers nem olyan jó, mint a korábbi években, túl vannak értékelve. verhetőnek érzem őket még a Raiders által is. a Chiefset meg pláne.

choose life
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sajnálom, hogy kikaptunk tegnap. Innentől kezdve Jano nem hibázhat!!!!!! Meg lehetett volna. A Beras is... Az már 4-1 lenne HA nem csak álmodtam volna.

Én a végére 8-8-at tippeltem de őszintén szólva amíg szoros meccseket játszunk engem nem érdekel az eredmény. Najó azért mégis de értitek. Mikor volt olyan, hogy érdemes volt zsinórban 4 meccsen fent maradni? És partiban voltunk? Én már ezért is boldog vagyok.(:

Nekünk nem most kell villantani.
Az Offense játékosaink fenekén még ott a tojáshéj. Játszunk sok szoros meccset nem alárendelt szerepben. Ez a legfontosabb. Persze nem árt ha néha nyerünk is de kell, hogy értékes tapasztalatot gyűjtsenek és fejlődjenek. Jövőre picit erősítünk még a falba, hozunk egy normális MLB-t meg egy komplett secondary-t XD és akkor akár robbanthatunk is.
Manningnek nemsokára kampec, az SD és a KC mintha egy helyben topogna. Jövőre nyerjük meg a csoportot a semmiből... azt csá! (:
(4szemközt Musgrave azért még mindig balfasz! XD)
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én ugye szezon előtt meccsre lebontva tippeltem:
Az első 5 meccs után 1-4-et vártam, amiből 2-3 lett.

A második öt mecsre akkor ezt tippeltem:
Oct. 25 at San Diego Chargers L bye week után nem szoktunk nyerni (1-5)
Nov. 1 New York Jets L sima vereség lesz (1-6)
Nov. 8 at Pittsburgh Steelers W valamiért mostanság mi vagyunk a mumus (2-6)
Nov. 15 Minnesota Vikings W két győzelem zsinórban (3-6)
Nov. 22 at Detroit Lions L passzal sajnos verhetőek vagyunk (3-7)

A mostani erőviszonyok alapján azt mondom, hogy a Chargers ellen nem tudom, hogy hogyan tudnánk nyerni. Visszatért Gates, eddig is nagyon jól passzolt Rivers a plusz egy célpontjával nagyon sebezhetőek leszünk véleményem szerint. A védelmük talán megingatható futással, de az nekünk akkor nem működik amikor kellene. A passzjátékunkban benne vannak a nagy playek, tehát összejöhet majd itt is. Egy nagy adok-kapok-ot vizionálok a meccsre, ahol mi maradunk alul!
A Jets egy hasonló csapat mint a Broncos, csak erősebb futójátékkal támogatják az irányítót. De mint láttuk ezt meg tudjuk fogni, ha nem is végig, de talán partiban tudunk lenni. Viszont a védelmük iszonyat kemény, így sok fog múlni azon, hogy mennyire tudunk futni és hogy az elkapóink mennyire tudnak elszakadni. Itt a Denverhez hasonló kevés pontos meccsre számítok, de kikapunk.
A Pittsburgh messze van már azért, de ha még nem lesz BigBen, akkor továbbra is tartom, hogy nyerhetünk.
A Vikings ellen hazai pályán be kell húzni, de veszélyes csapat azért, szóval nem lesz sétagalopp
A Lions véleményem szerint addigra össze fogja magát szedni és egy rohadt nehéz meccs lesz nekünk, de muszáj nyerni.

Szóval a Rolni által megtippelt 3-2-t adom én is. De a nagy adok kapokból kijöhetünk mi is jól a Chargers ellen és a kevés pontos meccs is nyerhető ha szerencsések vagyunk. De én már a 3-2-es mérlegnek is örülnék.
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Ha csak a 2-3-as rekordot nézem és semmi mást, akkor azt kell mondjam kb ezt vártam. Sok helyen nem ilyen játékkal, de összességében rendben van a dolog sztem pusztán eredmény szempontból.

Bye week után sok minden eldől majd...pl az is, h a D éledezik vagy PM ennyire gyenge


Köv 5 meccs:
Chargers idegenben, Jets otthon, Steelers idegenben (elvileg még BigBen nélkül), Vikings otthon, Lions idegenben.
Ha ebből sikerülne egy 3-2-vel kijönni az elég szép lenne és sztem nem lehetetlen.
Rolni
Mondok egy vadat: ebben benne van a 4w (csak halkan) de nem elképzelhetettlen
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha csak a 2-3-as rekordot nézem és semmi mást, akkor azt kell mondjam kb ezt vártam. Sok helyen nem ilyen játékkal, de összességében rendben van a dolog sztem pusztán eredmény szempontból.

Bye week után sok minden eldől majd...pl az is, h a D éledezik vagy PM ennyire gyenge


Köv 5 meccs:
Chargers idegenben, Jets otthon, Steelers idegenben (elvileg még BigBen nélkül), Vikings otthon, Lions idegenben.
Ha ebből sikerülne egy 3-2-vel kijönni az elég szép lenne és sztem nem lehetetlen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Üdv az uraknak.
Egész meccsa alatt nem írtam egy árva szót sem (solidaltam amadeussal?), de most latszik igazán hogy a Bears mennyire verhető lett volna arcoskodás nélkül. A mostsni meccs is csak minimalis dolgokon múlott. Amennyit mi annyit ők is hibáztak. Wood 2x az azért elit akárhogy is nézem. Többször is dominalt a D. Carr intije utan is harcolt. Szerintem jó úton járunk, kell még 1- 2dominans játékos kulcs posztokra, és Caart sem árt megvédeni. De nem voltunk alárendelve Manningnek és ez jó.
És remélem Denverben képesek leszünk viszza ütni. Végre nem kifacsart citromként kezdem a 7t.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem nem ezt a meccset kellett nekünk megnyerni. A védelmük túl nagy falat volt nekünk. Annak ellenére, hogy ha az O egy kicsivel jobban játszik, főként a fal, akkor akár még győzhettünk is volna.

Sajnos a futásaink nem nagyon életek, ez lett volna az alap.
Sajnos Jano indiszponált volt és kihagyott két fg-t ez volt a másik ami baj volt, hiszen ezt nem befolyásolja semmi, ezt csak be kell rúgni.

Az O ahhoz képest, hogy a liga egyik legjobb védelme ellen játszottak, nem volt fogalmatlan, néhány kisebb javítás sokat lendíthetett volna.
A pick six, szerintem Carr hibája volt. A 4. és hosszúra screen, az faszság volt. Az meg hogy Ware és Miller nélküli defenseük is sack-eket csinált az meg nagyon demoralizáló volt.

Azt kell nézni, hogy győzhettünk is volna akár, ha nincs kihagyott FG és a picksix. De mivel nincsen ilyen hogy ha, így kikaptunk. De nem vallottunk szégyent és ez nekem sokat jelent.

Bye week után, be kell húzni pár meccset, meg egy S-t hozzunk könyörgöm, hogy Carrie visszamehessen CB-be és Hayden meg had padozzon inkább. Amerson majd megoldja a másik CB posztot, Thorpe meg lesz a 3. számú.

Lofton lecserélése is tetszett az edzői stábtól, ezért jár a piros pont.
A sérültek meg remélem rendbe jönnek és a Chargers ellen virítunk valami szép győzelmet.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez ma nagyon fajt. A Donkeys ellen pedig duplan.
Ezt emesztenem kell egy darabig.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 twitter.com/VicTafur/status/653362167618539520

 twitter.com/VicTafur/status/653362349345083392

talán mégis van válasz: Musgrave. Carr on the 4th and 19 screen: "That was the call we went with."

ez még a vikinges időkből:



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 935 — we almost always almost win
legalább Woodson menetel az örökranglistán

1. Paul Krause+ 81
2. Emlen Tunnell+ 79
3. Rod Woodson+ 71
4. Night Train Lane+ 68
5. Ken Riley 65
6. Ed Reed 64
Charles Woodson 64

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Már megint ilyen hülyén kapunk ki, 2 kötelező fg, meg egy hülye pick6.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
kinek a hibája volt az INT? sztem a WR


choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Első meccs ami nem a D-n ment el! Ez is vmi 😊 lol

Jól jön most a bye, egybe kéne tenni a csapatot, aztán robbantani a pihi után.

CWood egy gép!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Elvárásaim a mai meccstől:
1 Charles Int
1 Mack sack
1 Amari & 1 Crabs TD
0 TO
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ne féljetek, egész héten nem kommenteltem, szóval győzni fogunk.
Amadeus91
Magadba szálltál??? 😛
gaben
Ja, rájöttem, hogy miattam kaptunk ki. Meg wifi sem volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Ne féljetek, egész héten nem kommenteltem, szóval győzni fogunk.
Amadeus91
Magadba szálltál??? 😛

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Levi Damien ‏@LeviDamien 14m14 minutes ago
#Broncos LT Ty Sambrailo is officially OUT vs #Raiders. While OG Evan Mathis is Ques. with a hamstring injury.

Bár vszeg PM így is szétszedi a secondary-t...
Rolni
Carrie nem fog játszani
deyell
Amerson-Hayden-Woodson-Asante-Thorpe...anyám borogass
Rolni
Ne féljetek, egész héten nem kommenteltem, szóval győzni fogunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?