Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Raiders waived Lambert and are putting Tuck on IR. Two open roster spots.

az egyik egy DE/DT lesz (valszeg Shelby Harris) de a másik? | csak nem Pollard? |
deyell
Igen Shelby-nek elég jó esélye van a rosterre most.
Pollard? Nem tudom mi a helyzet vele...egészséges teljesen? Miért nem igazoltuk le amikor nálunk járt nemrég próbán? Lehet mostanra lett 100%-os, ezért vártak eddig...Ha egészséges sztem hasznos tagja lehet a rotációnak hátul.
Rolni
hát akkor Pollardról ennyit

Raiders will be signing WR/RS Walter Powell off of the Bills practice squad.
deyell
mi a tokomnek nekunk meg egy wr???
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Raiders waived Lambert and are putting Tuck on IR. Two open roster spots.

az egyik egy DE/DT lesz (valszeg Shelby Harris) de a másik? | csak nem Pollard? |
deyell
Igen Shelby-nek elég jó esélye van a rosterre most.
Pollard? Nem tudom mi a helyzet vele...egészséges teljesen? Miért nem igazoltuk le amikor nálunk járt nemrég próbán? Lehet mostanra lett 100%-os, ezért vártak eddig...Ha egészséges sztem hasznos tagja lehet a rotációnak hátul.
Rolni
hát akkor Pollardról ennyit

Raiders will be signing WR/RS Walter Powell off of the Bills practice squad.

choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
napi demotiváló

 twitter.com/JoshDubowAP/status/655069303134248960

choose life
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Basszus Tuck hianyozni fog.
Az egyik legjobb FA az utobbi tiz evben.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Raiders waived Lambert and are putting Tuck on IR. Two open roster spots.

az egyik egy DE/DT lesz (valszeg Shelby Harris) de a másik? | csak nem Pollard? |
deyell
Igen Shelby-nek elég jó esélye van a rosterre most.
Pollard? Nem tudom mi a helyzet vele...egészséges teljesen? Miért nem igazoltuk le amikor nálunk járt nemrég próbán? Lehet mostanra lett 100%-os, ezért vártak eddig...Ha egészséges sztem hasznos tagja lehet a rotációnak hátul.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Raiders waived Lambert and are putting Tuck on IR. Two open roster spots.

az egyik egy DE/DT lesz (valszeg Shelby Harris) de a másik? | csak nem Pollard? |

choose life
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Raiders view Justin Tuck as one of their best leaders. He'll continue being that in meetings and on the sideline -- just not in the huddle. Justin Tuck is having surgery in the next day or so to repair his torn pec, source said. He's going on Injured Reserve.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
twitteren már tényként írják Tuck IR-ra helyezését. Sajnálom.
Rolni
Remélem marad jövőre.
Amadeus91
lejár a szerződése, úgyhogy majd látják hogy hogyan halad a rehabilitációja, aztán úgy fognak vele hosszabbítani sztem, de nem vagyok benne biztos hogy kell ő nekünk.
Bruce
Sok múlik azon, h tudja MEJr. pótolni.
Rolni
Igen, de azért azt sem szabad elfeledni, hogy egy szellemi vezére is volt a védelemnek és a csapatnak is, az öltözői szerepe is biztosan nagy volt. Ezt nehéz pótolni, de szerencsére ott van C-Wood!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
twitteren már tényként írják Tuck IR-ra helyezését. Sajnálom.
Rolni
Remélem marad jövőre.
Amadeus91
lejár a szerződése, úgyhogy majd látják hogy hogyan halad a rehabilitációja, aztán úgy fognak vele hosszabbítani sztem, de nem vagyok benne biztos hogy kell ő nekünk.
Bruce
Sok múlik azon, h tudja MEJr. pótolni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
twitteren már tényként írják Tuck IR-ra helyezését. Sajnálom.
Rolni
Remélem marad jövőre.
Amadeus91
lejár a szerződése, úgyhogy majd látják hogy hogyan halad a rehabilitációja, aztán úgy fognak vele hosszabbítani sztem, de nem vagyok benne biztos hogy kell ő nekünk.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
twitteren már tényként írják Tuck IR-ra helyezését. Sajnálom.
Rolni
Remélem marad jövőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
twitteren már tényként írják Tuck IR-ra helyezését. Sajnálom.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Mario Edwards Jr. és Denico Autry lesz vszeg rotalva helyette.

Mayowa inkább a 3-4OLB, nickel/dime DE szerepben kaphat snapeket a következőkben A.Smith és Mack pihentetesekor.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
gondolom majd nézegetik mi a jó megoldás

több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ki lesz helyette?
Lesz ideje egy kicsit szerencsere.
Mayowa esetleg?
Janek
Mivel DT poszton jól állunk én kitolnám MEJr.-t a szélre.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lesz helyette?
Lesz ideje egy kicsit szerencsere.
Mayowa esetleg?

több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Raiders fear that veteran DL Justin Tuck tore his pec, source says. He's undergoing tests, but will many several games, possibly the season.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Még nincs hír Tuck-ról, de belső infók alapján nem túl jók a kilátások a vállával és gyanús hogy vége a szezonjának...
Bruce
Az mri sem jobb...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
srácok, jól látom h Malcolm Smith pro bowl évet tol eddig?
braxa88
egyelőre nem merném ezt kijelenteni. a Broncos elleni a legjobb meccse volt idén, és bár ő a legjobb LB a csapatban (ezzel nem mondtam sokat), azért még vannak hiányosságai. elhibázott szerelések, blokkokról való leválás, tight endek elleni védekezés. szerencsére utóbbiakkal legutóbb nem volt gondja, így lehet, hogy ez az igazi arca Smithnek és a védelemnek is, ahogy egyre nagyobb az összhang. de IDP fantasyben ligaelit Smith, az biztos, csak IRL is legyen az 😊

Neiron Ballra leszek igazán kíváncsi, hogy meg tudja-e ismételni a Broncos elleni jó teljesítményét. ott coverage-ben kifogástalan volt, de Owen Danielsnél dinamikusabb tight endek is vannak a ligában.
deyell
Ball-ra én is kíváncsi leszek a Chargers ellen pl., de szimpatikusat nyilatkozott: “I’m just here to do whatever they [the coaching staff] say,” said Ball. “I’m a team player and whatever they ask me to do, that’s what I’m going to do. I definitely take pride in whatever my role is, but I feel like that just wasn’t on me, shutting down the tight end. I feel like that wasn’t my credit. I feel like it was a team effort.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nincs eddig egy dropja sem Crabtreenek, a pff szerint 47-szer vették célba, amiből 27 volt elkapható és azt mindet el is kapta. Érdekesség, hogy James Jones-t 23-szor vették célba, abból 19 volt elkapható és ő sem ejtett el egyet sem.
Aztán ott van még a listán Darrius Heyward-Bey, aki szintén nem droppolt (25 target - 17 catchable - 17 receptions)
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
srácok, jól látom h Malcolm Smith pro bowl évet tol eddig?
braxa88
egyelőre nem merném ezt kijelenteni. a Broncos elleni a legjobb meccse volt idén, és bár ő a legjobb LB a csapatban (ezzel nem mondtam sokat), azért még vannak hiányosságai. elhibázott szerelések, blokkokról való leválás, tight endek elleni védekezés. szerencsére utóbbiakkal legutóbb nem volt gondja, így lehet, hogy ez az igazi arca Smithnek és a védelemnek is, ahogy egyre nagyobb az összhang. de IDP fantasyben ligaelit Smith, az biztos, csak IRL is legyen az 😊

Neiron Ballra leszek igazán kíváncsi, hogy meg tudja-e ismételni a Broncos elleni jó teljesítményét. ott coverage-ben kifogástalan volt, de Owen Danielsnél dinamikusabb tight endek is vannak a ligában.

choose life
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pro Football Focus
‏@PFF
Top 5 O-Lines by % of pressured dropbacks:

1. Oakland (17%)
2. Dallas (18%)
3. Atlanta (18%)
4. New Orleans (20%)
5. Cleveland (21%)
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nate Allen már a mai napon ott volt az edzésen, de még csak próbálgatja magát. A Minnesota ellen térhet vissza.
TJ Carrie edzett és Taiwan Jones is visszatért. Murray ott volt az edzésen, de nem edzett.

Egyébként még holnap lesz egy edzés, aztán 4 nap pihi jár a fiúknak! (:
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az AFC West adja a liga 3 legjobb edge rusher-ét a PFF szerint:

Pro Football Focus @PFF
Top 5 Edge Defenders by 2015 Season Grade:
V. Miller 91.6 -DEN
K. Mack 90.1 -OAK
J. Houston 88.7 -KC
C. Avril 87.5 -SEA
P. McPhee 86.5 -CHI
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Még nincs hír Tuck-ról, de belső infók alapján nem túl jók a kilátások a vállával és gyanús hogy vége a szezonjának...