Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Na, 5 szezon alatt végre sikerült kideríteni, hogy Taiwan Jones futónak jobb.

(azért a 23 kapott pontért kár a végén)

Szerkesztette: bmg
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Ezeket a hétfő reggeleket szeretem.
Meló mindeki kussol, kivéve engem persze 😉
Bears/Broncos zakó most látszik csak mennyire nyerhető lett volna!!
Just Win Baby!!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ilyen sima meccset én még nem nagyon értem meg, bele-bele aludtam a második félidőbe, mivel annyira nem hittem, hogy ezt el lehet balfaszkodni. Bár majdnem sikerült. Ha az első onside összejön, akkor még baj is lehetett volna.

De egyébként jól játszott a csapat. Végre a defense is és az offense is egyaránt jó napot fogott ki. Ez lett az eredménye. A befejezett pass rush hiányzott, sajnos sack-et nem igazán értünk el, pedig nyomás volt.
Majd még meg kell néznem a rövid változatot, hogy lássam a dolgokat, mert így a meccs hevében nem igazán tudok figyelni a részletekre.

Carr jól tolta, higgadt volt és kis helyekre is oda merte dobni a labdát. A futók közül Murray jó volt nagyon (bár én még nem bocsátottam meg neki) és én nagyon szeretem Taiwan-t látni a pályán. Helu, most nem volt jó.
Végre volt TE játék is, illetve a 2 első számú elkapó megint jó napot fogott ki. COOP tényleg nagy fogás volt, de Crabtree is jól tolja a dolgokat.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Ball térdsérülése miatt aggódok azért. katasztrófa lenne, ha megint Ray-Ray Armstrongot kéne látni a pályán a védelemben.

Raider Nation ->

 twitter.com/BWilliamsonNFL/status/658446126727766016

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Örülök nagyon 😊
Sokkal jobbak voltunk amíg igazán számított, bár kicsit hamar eengedtünk és ez majdnem visszanyalt.
Rivers off volt nagyon, ez rohadt sokat segített, de szépen játszottak a fiúk!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ma esti elvárások:
Rivera&Amari TD
2 sack& 1 int
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Shelby Harris a rosteren. Ellis és Autry valószínűleg out lesz, így a védőfal nem túl mély most.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Remélem sikerül JDR-éknek egy újabb "hagyományt" ledönteni és a bye week-ről erős játékkal és W-vel térünk vissza.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
wtf

 twitter.com/VicTafur/status/657272668735979520
deyell
Norton az nagy koponya...

Norton Commander
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
wtf

 twitter.com/VicTafur/status/657272668735979520

choose life
több mint 8 éve
Benci Las Vegas Raiders 27
valszeg én is berendelek akkor egyet 😉
több mint 8 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Nekem is van Carr-os! 😉



nah megjott a gyonyoruses woodson mezem kinabol...kicsit passzentos a 3xl-es, de legalabb igy nem kevernek ossze Charles-al😊
kedves gyerekek ezek a kinaiak, az ali-s kepekkel ellentetben ravartak mindent, hogy valodi hamistvany legyen😊
Pari
aliexpressről rendelted?
jól van méretezve?
Benci
jap, 19,3 dodo volt szállítással...es kb 100%-ban rajta van minden olyan kellék, mint ami az nfl shop-os példányokon, csak sokkal kevésbe igényesen felvarva.
én ezt a fajtat vettem:
 www.aliexpress.com/item/89-Amari-Cooper-52-Khalil-Mack-Jersey-4-Derek-Carr-34-Bo-Jackson-American-Football-Jersey/32436270968.html
ez valójában, (56-os/3xl-es méret - mell/has részen 65 cm széles, ha csak simán ki van terítve az asztalon, de kb 80 cmig enged az anyag...a vallcsucstol az aljaig 80cm hosszu)
 kepfeltoltes.hu/151022/oak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
én kb. úgy nézek ki benne, ahogy átalában a falemberek szoktak 😀
Pari


Szerkesztette: R4L

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nah megjott a gyonyoruses woodson mezem kinabol...kicsit passzentos a 3xl-es, de legalabb igy nem kevernek ossze Charles-al😊
kedves gyerekek ezek a kinaiak, az ali-s kepekkel ellentetben ravartak mindent, hogy valodi hamistvany legyen😊
Pari
aliexpressről rendelted?
jól van méretezve?
Benci
jap, 19,3 dodo volt szállítással...es kb 100%-ban rajta van minden olyan kellék, mint ami az nfl shop-os példányokon, csak sokkal kevésbe igényesen felvarva.
én ezt a fajtat vettem:
 www.aliexpress.com/item/89-Amari-Cooper-52-Khalil-Mack-Jersey-4-Derek-Carr-34-Bo-Jackson-American-Football-Jersey/32436270968.html
ez valójában, (56-os/3xl-es méret - mell/has részen 65 cm széles, ha csak simán ki van terítve az asztalon, de kb 80 cmig enged az anyag...a vallcsucstol az aljaig 80cm hosszu)
 kepfeltoltes.hu/151022/oak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
én kb. úgy nézek ki benne, ahogy átalában a falemberek szoktak 😀

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Benci Las Vegas Raiders 27
nah megjott a gyonyoruses woodson mezem kinabol...kicsit passzentos a 3xl-es, de legalabb igy nem kevernek ossze Charles-al😊
kedves gyerekek ezek a kinaiak, az ali-s kepekkel ellentetben ravartak mindent, hogy valodi hamistvany legyen😊
Pari
aliexpressről rendelted?
jól van méretezve?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Értem én mekkora az igénybevétel, meg azt is, h vszeg nem túl súllyos a sérülés egy IR-hez, Főleg, h visszatérőst már kilőttük Allenre, de zavaró, h a DL egyik fiatal alapköve ücsörög a padon hetek óta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Justin Ellis továbbra sem edz a bokája miatt...kezd aggasztó lenni a dolog...
Rolni
Én annyira nem aggódnék persze fontos lánc szem és hianyzik a D-ből. De gondolj bele egy ekkora embernél már azbis komoly terhelés egy bokánál ha csak siman ráál és jár nem hogy 3 órán keresztül izomból tologasson meg masik 150kg-s O falat. Szóval az hogy meg nem edz nem jelenti hogy nem javul az állapota. Lehet hogy nem is sürgetik annyira aztán persze azbis benne van a pakliban hogy tenyleg valami.komolyabb baja van de akkor meg felmerül a kérdés miért nem rakják ir-re. Szóval én ezert gondolom hogy alakul
Cubehead
nem tudom lattatok-e a playmakers c. sorozatot (melyhez Hori csinalta a feliratot) de en ott gondoltam bele eloszor, hogy ezek a nyomorult falamberek (akar akaratuk ellenere is) milyen zabalsra vannak kenyszeritve, hogy meglegyen az elvart 130-150kg sulyuk...es hogy ez mennyire hazavaghatja az egeszseguket is.
utana az ember meg nezi, hogy visszavonulasukat kovetoen 1 evvel mindegyik kb 80-90kg...
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Justin Ellis továbbra sem edz a bokája miatt...kezd aggasztó lenni a dolog...
Rolni
Én annyira nem aggódnék persze fontos lánc szem és hianyzik a D-ből. De gondolj bele egy ekkora embernél már azbis komoly terhelés egy bokánál ha csak siman ráál és jár nem hogy 3 órán keresztül izomból tologasson meg masik 150kg-s O falat. Szóval az hogy meg nem edz nem jelenti hogy nem javul az állapota. Lehet hogy nem is sürgetik annyira aztán persze azbis benne van a pakliban hogy tenyleg valami.komolyabb baja van de akkor meg felmerül a kérdés miért nem rakják ir-re. Szóval én ezert gondolom hogy alakul



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Justin Ellis továbbra sem edz a bokája miatt...kezd aggasztó lenni a dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
nah megjott a gyonyoruses woodson mezem kinabol...kicsit passzentos a 3xl-es, de legalabb igy nem kevernek ossze Charles-al😊
kedves gyerekek ezek a kinaiak, az ali-s kepekkel ellentetben ravartak mindent, hogy valodi hamistvany legyen😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A liga egyik legjobb elkapo TE-vel rendelkezo Chargers kovetkezik...kovezzetek meg, de en minden fantasy csapatomba betettem Gates-t:/
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
egesz szep hype-t kapott Carr:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/i6ahpvnriykjkb8xrzm4
Derek Carr, Teddy Bridgewater among top quarterbacks 25 or younger
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Scott Bair ‏@BairCSN
Raiders to re-sign S Taylor Mays, Justin Tuck formally heading to IR in a corresponding move.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Latest murmurs are that Mark Davis will sign a 2 year extension in Oakland, take time to sort out next move. @Dave01 @RAIDERS

Mark Purdy
Amadeus91
ehh
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Latest murmurs are that Mark Davis will sign a 2 year extension in Oakland, take time to sort out next move. @Dave01 @RAIDERS

Mark Purdy

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Raiders waived Lambert and are putting Tuck on IR. Two open roster spots.

az egyik egy DE/DT lesz (valszeg Shelby Harris) de a másik? | csak nem Pollard? |
deyell
Igen Shelby-nek elég jó esélye van a rosterre most.
Pollard? Nem tudom mi a helyzet vele...egészséges teljesen? Miért nem igazoltuk le amikor nálunk járt nemrég próbán? Lehet mostanra lett 100%-os, ezért vártak eddig...Ha egészséges sztem hasznos tagja lehet a rotációnak hátul.
Rolni
hát akkor Pollardról ennyit

Raiders will be signing WR/RS Walter Powell off of the Bills practice squad.
deyell
mi a tokomnek nekunk meg egy wr???
Pari
Valszeg legink visszahordani érkezett, nem biztos h Coopert meg Carriet kéne agyonüttetni punt returnöknél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...