Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A mai vereségért, én Amadeust hibáztatom elsősorban😊
Pari
😕
Amadeus91
biztos nem tanultal, vagy nem vizsgazol, vagy mittomen...biztos szorakoztal😊

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A mai vereségért, én Amadeust hibáztatom elsősorban😊
Pari
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A mai vereségért, én Amadeust hibáztatom elsősorban😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Mario Edwards Jr. játéka pozitívum, tán belőle egyszer jó játékos lesz, még csak 21 éves.

ez minden jó amit el tudok mondani. zavaró hogy puhányan játszik a csapat már meccsek óta.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Offense kevés volt ez ellen a D ellen. OL a szokottól jóval gyengébb volt pass protban. Ehhez biztos volt köze a C cserének erősen.

D helyenként jó volt, de többnyire kevés. Nate Allen meglepően rossz volt, mondjuk nem tudom mit keresett a frissen visszatért S-nk slotCB-ként a Viks legveszélyesebb elkapóján pl a bg playnél...

Erősebb csapat a Vikings, mint mi nincs mese.

Jön a Lions és a Titans idegenben. Lesz lehetőség javítani, de nem lesznek könnyű meccsek. Lions most verte meg a GB-t pl...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nagyon szar volt?
Amadeus91
Annál is szarabb
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nagyon szar volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Konyec PO race!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Elvárásaim a mai meccstől:
W
100+y Amari
Carr 3 TD
2 sack & 1 FF
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/NFLInjuryNws/status/665977243982761984


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Viszont Carrie meg kell CB-be, mert ott nagyon vékonyak vagyunk. Az a baj, hogy Woodsonnak nem megy ez az SS-kedés, mert a válla nem bírja az ütközéseket, valamelyik meccsen többször is mutatták, hogy ütközés után lennmaradt a földön. Ez így nem lesz nagyon jó. Ő inkább FS poszton kellene hogy játsszon és labdákra kellene vadásznia és nem a labdás emberre.

Allentől én sem várok egyébként egyből teljes meccset, valami átmenetnek kell lennie, mert biztos hogy nincs benne a ritmusba.
Carriet is fokozatosan kell visszatenni CB-be és Allent is S-be, tehát igazából csak annyi lehet most, hogy keverik hátul a szerepeket egy picikét (nagyobb lesz a merítési lehetőség). Remélhetőleg ez jól fog elsülni! 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/665641516615016448

na most hogy lesz?

a) Carrie visszamegy cornerback posztra
b) Carrie és Nate Allen lesz a két single high safety
c) Carrie marad FS poszton, esetleg nickelben átmegy slot CB-nek és akkor jön be Allen safety posztra
deyell
Sztem Carrie megy vissza CB-nek és a CWood-NAllen S duo tolja hátul...
Rolni
Carrie-t én speciel nem mozgatnám egyelőre, ő bevált FS poszton, megvannak az ösztönei, ami kell. Allen ki tudja, mennyire rozsdás. egyelőre csak azokat a snapeket adnám Allennek, amik korábban Asante-nek vagy Maysnek jártak.
deyell
Sztem Allen nem rozsdás túlzottan, mert elvileg hetek óta full edzésmunkát végez...persze jó ötlet lehet szépen visszaengedni a sűrűjébe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
 twitter.com/AdamSchefter/status/665641516615016448

na most hogy lesz?

a) Carrie visszamegy cornerback posztra
b) Carrie és Nate Allen lesz a két single high safety
c) Carrie marad FS poszton, esetleg nickelben átmegy slot CB-nek és akkor jön be Allen safety posztra
deyell
Sztem Carrie megy vissza CB-nek és a CWood-NAllen S duo tolja hátul...
Rolni
Carrie-t én speciel nem mozgatnám egyelőre, ő bevált FS poszton, megvannak az ösztönei, ami kell. Allen ki tudja, mennyire rozsdás. egyelőre csak azokat a snapeket adnám Allennek, amik korábban Asante-nek vagy Maysnek jártak.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/665641516615016448

na most hogy lesz?

a) Carrie visszamegy cornerback posztra
b) Carrie és Nate Allen lesz a két single high safety
c) Carrie marad FS poszton, esetleg nickelben átmegy slot CB-nek és akkor jön be Allen safety posztra
deyell
Sztem Carrie megy vissza CB-nek és a CWood-NAllen S duo tolja hátul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
 twitter.com/AdamSchefter/status/665641516615016448

na most hogy lesz?

a) Carrie visszamegy cornerback posztra
b) Carrie és Nate Allen lesz a két single high safety
c) Carrie marad FS poszton, esetleg nickelben átmegy slot CB-nek és akkor jön be Allen safety posztra

choose life
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Oriasi, ahogy Darth Raider utazik a metron udvariasan a kis plastic fenykardjaval.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 www.youtube.com/watch?v=l8rdZ8wBsr4
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha kiesik egy elit center nem ritka h instant szétesik az OL is, tavaly láthattunk ezt a Clevelandnél mikor megsérült Alex Mack vagy pl. idén a Chargers OL szenvedésének egyik fő oka szvsz h már nem Hardwick áll ott a sok benga néger között.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát, ha Hudson helyett Bergstrom lesz a kezdő, akkor a belső futásoktól nyugodtan el is köszönhetünk és Carr-nak még a normálisnál is sokkal gyorsabbnak kell lennie, mert az A és B gap nem lesz nekünk átjárható, ellenben Barr és Co. vszeg érkezik majd rajta menetrendszerint...
Sokat ront az esélyeinken, ha Hudson nem vagy sérülten játszik...
Rolni
Barr questionable státuszt kaput, ahogy Bridgewater is. Kendricks pedig doubtful,
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Fred Biletnikoff named Walter Camp “Man of the Year”
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders WR Amari Cooper named the NFL rookie of the week.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Scott Bair ‏@BairCSN 48 mp
The Raiders have officially designated Rodney Hudson as doubtful of Sunday's game. Latavius, Amari, TJ are probable vs. Vikings.
Bruce
nem akarok vészmadárkodni, de Hudson nélkül szerintem kikapunk.
deyell
Ha egy ember hiánya miatt kikapunk, akkor nincs értelme itt PO-ról beszélgetni meg ilyesmik. Ha Bergstrom nem tudja lehozni a meccset normális szinten, akkor baj van.
Egyébként azért doubtful Hudson, mert ugyan nem edzett egyszer sem, de egyre jobban van és lehet hogy holnap még jobban lesz és akkor akár aktív státuszban is lehet és bevethető lesz, bár szerintem erre kicsi a sansz és inkább gyógyuljon meg teljesen, minthogy most játsszon és újra rásérüljön.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Scott Bair ‏@BairCSN 48 mp
The Raiders have officially designated Rodney Hudson as doubtful of Sunday's game. Latavius, Amari, TJ are probable vs. Vikings.
Bruce
nem akarok vészmadárkodni, de Hudson nélkül szerintem kikapunk.

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Scott Bair ‏@BairCSN 48 mp
The Raiders have officially designated Rodney Hudson as doubtful of Sunday's game. Latavius, Amari, TJ are probable vs. Vikings.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hát, ha Hudson helyett Bergstrom lesz a kezdő, akkor a belső futásoktól nyugodtan el is köszönhetünk és Carr-nak még a normálisnál is sokkal gyorsabbnak kell lennie, mert az A és B gap nem lesz nekünk átjárható, ellenben Barr és Co. vszeg érkezik majd rajta menetrendszerint...
Sokat ront az esélyeinken, ha Hudson nem vagy sérülten játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!