Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Most em osztom a velemenyetek arrol ha a pass rush a lenagyyobb hianyunk. Mack es Aldon mindig csak 1 lepesre volt a sacktol...az en olvasatomban ez inkabb azt jel3nti, ha a secondaryben p8cit jobb a coverage akkor a qb b3nn van a zsakba. Szal szerintem a top need a secondary...cb es s. Carrie em rossz de nem egy shutdown corner nekunk az kellene akar draftrol akar farol.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek képes lesz Roberts hasonsló játékra mint a múlt héten? Chiefs elég sok yardot enged a WR-eknek.
TheBerzerker
Szerintem nem!
Viszont arra jó volt a teljesítménye, hogy nagyobb figyelmet kapjon, ami segítheti mind Cooper-t, mind Crabtreet és még ott van Holmes is a talonban.
A fontos az lesz, hogy legyen ideje Carr-nek a fal mögött, mert így jobban el tudnak szakadni a WR-ek is a védőktől. Ezért fontos, hogy lesz e Houston avagy nem.
Bruce
Fantasy szempontból kérdem, hogy érdemes lehet-e betenni ha másoknak (Evans, Diggs) szar a matchupja.
TheBerzerker
Én nem raknám be mert 3.-4. számú elkapó csak és voltak olyan meccsek amikor szinte csak futóplayeknél volt benn, tehát nem biztos hogy tömni fogják labdával. Lehet hogy ez egyszeri alkalom volt csak nála hogy ilyen kiugróan teljesített. De az is lehet hogy tartósan marad ilyen kiemelkedő.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintetek képes lesz Roberts hasonsló játékra mint a múlt héten? Chiefs elég sok yardot enged a WR-eknek.
TheBerzerker
Szerintem nem!
Viszont arra jó volt a teljesítménye, hogy nagyobb figyelmet kapjon, ami segítheti mind Cooper-t, mind Crabtreet és még ott van Holmes is a talonban.
A fontos az lesz, hogy legyen ideje Carr-nek a fal mögött, mert így jobban el tudnak szakadni a WR-ek is a védőktől. Ezért fontos, hogy lesz e Houston avagy nem.
Bruce
Fantasy szempontból kérdem, hogy érdemes lehet-e betenni ha másoknak (Evans, Diggs) szar a matchupja.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek képes lesz Roberts hasonsló játékra mint a múlt héten? Chiefs elég sok yardot enged a WR-eknek.
TheBerzerker
Szerintem nem!
Viszont arra jó volt a teljesítménye, hogy nagyobb figyelmet kapjon, ami segítheti mind Cooper-t, mind Crabtreet és még ott van Holmes is a talonban.
A fontos az lesz, hogy legyen ideje Carr-nek a fal mögött, mert így jobban el tudnak szakadni a WR-ek is a védőktől. Ezért fontos, hogy lesz e Houston avagy nem.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintetek képes lesz Roberts hasonsló játékra mint a múlt héten? Chiefs elég sok yardot enged a WR-eknek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nagy sztori lenne ha a Cowboys nem tartaná meg McClaint és visszajönne hozzátok, úgy is need az MLB, ráadásul elmúlt 2 szezonban oda is teszi magát
Borbinho
nem fog visszajönni, mert amikor draftolták az volt a baja, hogy Oakland túl messze volt az alabamai szülővárosától. szóval marad majd valamelyik déli csapatban.

choose life
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nagy sztori lenne ha a Cowboys nem tartaná meg McClaint és visszajönne hozzátok, úgy is need az MLB, ráadásul elmúlt 2 szezonban oda is teszi magát

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Úgy látom ugyanúgy gondolkodunk itt páran!

De akkor papírra képernyőre vetem:

draft első kör pass rusher!
draft második kör a legjobb elérhető S!
draft harmadik kör brutál G! (bár az utóbbi években már hamarabb kiviszik a jó G-ket is!)
draft negyedik kör RB! (talán itt is lehet még húzni olyan RB-t aki akár 10-12 cipelésre jó lehet meccsenként)

A többi már úgyis lutri, már mondjuk a negyedik kör is.

FA-ról kell két kezdő szintű játékos (ILB és CB), a többieket meg inkább a saját játékosok megtartásával csinálnám.

Oszt kész is.
Bruce
Azért a BPA továbbra is nagyon fontos kell, h legyen sztem.
Nem szabad mondjuk S-re reachelni a 2.ban, ha van benn más poszton sokkal jobb, de ez sztem mindenki látja...

Első körös pass rusher nem tudom mennyire lesz igazán fasza egyáltalán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom ugyanúgy gondolkodunk itt páran!

De akkor papírra képernyőre vetem:

draft első kör pass rusher!
draft második kör a legjobb elérhető S!
draft harmadik kör brutál G! (bár az utóbbi években már hamarabb kiviszik a jó G-ket is!)
draft negyedik kör RB! (talán itt is lehet még húzni olyan RB-t aki akár 10-12 cipelésre jó lehet meccsenként)

A többi már úgyis lutri, már mondjuk a negyedik kör is.

FA-ról kell két kezdő szintű játékos (ILB és CB), a többieket meg inkább a saját játékosok megtartásával csinálnám.

Oszt kész is.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
TOP need nálam is a pass rusher.
Kell egy igazi speed demon Mack-el átellenbe.
ILB, S és CB a következő csoport.
ILB posztra lehet FAról is embert találni sztem, de a draft is működőképes út lehet, ha van benn igazi ász.
S posztot draftról kéne megoldani, mert Nate Allen személyében van veterán kezdő és CWood meg remek lenne, mint rotáció-példakép első évben.
CB-t inkább FAről hoznék, mert a Carrie-Amerson páros fiatal, mögöttük is vannak fiatalok, de egy veterán impact igencsak elférne.

Ezután lehet áttérni a másik oldalra.
RG poszttal kell foglalkozni. Első lépésként eldönteni, h Feliciano mire képes, mire hivatott.
Ha Ő inkább swing back up akkor én FAról próbálnék egy fiatal, erős RG-t elhozni.
LT of the future sztem még ráér egy kicsit, Penn-nek 1 vagy 2 gyengébb meccse volt mióta itt van.
RB poszt érdekes, de sztem kell ember, mert TJ nem opció és Helu vhogy nem illik az edzők elképzelésébe.
WR depthről akkor érdemes majd elmélkedni, ha kiderül Crabs, Holmes és Roberts sorsa...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000572264/article/2016-nfl-draft-order-and-needs-nos-1120

Ezzel viszont nem értek egyet teljesen!

CB-ről az a véleményem, hogy jelenleg ott van T.J. Carrie és Amerson mint potenciális kezdő játékosok. Mögöttük slotban szerintem Hayden használható alternatíva lesz, de ha nem, akkor sem ezt a pozíciót érzem a legfontosabbnak.
OT: Egyelőre Penn jól teljesít és ugyan fiatalabb nem lesz, de még van benne minimum 2-3 szezon. Azonban annyiban egyetértek, hogy gondoskodni kell a pótlásáról, de ez sem első körben orvosolandó probléma.
RG poszt is megoldandó feladat, de véleményem szerint sokkal nagyobb need egy pass rusher vagy egy ILB.
A felsoroltakból a legnagyobb gondnak az S posztot látom, amit akár még első körben is lehetne orvosolni, de ha úgy gondolkoznak, hogy Carrie S-ként szerepel a jövőben, akkor is inkább FA-ról oldanám meg a CB kérdést és nem a draftról!

Szerintem a TOP need: Pass rusher
Other needs: ILB, S, RB, OL
Bruce
Többségében osztom a véleményed Bruce!
Annyi csak,hogy én Carrie-t fixen meghagynám CB-nek. Egyetemen is azt játszott és láttuk,hogy képes NFL szinten is meghatározó módon játszani. Nyilván az utóbbi hetek ide oda tologatása rányomja a bélyegét teljesítményére de attól még őés Amerson nagyon komoly páros lehetnek.

Számomra is a legnagyobb need a pass rush szóval D felállástól függően egy 4-3Rde vagy egy 3-4Olb-re szavazok én is első körben.

Második kör ILB/S attól függően mely D séma lesz az alap. Ha 4-3 akkor másodikban LB egy igazi vezért aki képes a játék hívásra és tud coverban is játszani meg futás ellen is hasznos. Heeney meg ott lesz mint back up. Ha viszont 3-4 lesz végelegesen is akkor egy igazi big hitter agreszív, pörgös S-t választanék másodikban (mint amilyen a tasmán is volt). CWood-t imádom, de ő sokkal inkább FS mint SS főleg most,hogy a válla sem 100as. És igazán ütős lenne egy Carrie+Amerson hátul meg egy big hitter+ ball hawk(Cwood, N Allen) négyes.

Viszont 4ik körben én mindenképpen az O falat erősíteném egy állat G személyében. Elvégre egy jó fal mögött egy átlagos futó is tud alkotni és a passz játék is biztosabb. Valamint idén is egyértelműen az látszik,hogy a futójátékunk az ami hektikus. Pedig ha konzisztensen lenne akkor Carr-on is kevesebb nyomás lenne plusz egy egy combosabb ellenfél ellen tudnánk hathatósan ölni az órát.
Szóval én hamarabb erősíteném az O falat mint húznék futót. Egyfelől a már említett ok miatt más felől nagyobb terhet raknék Helura jobban keverném a kártyát hátul mind felállás mind play hívás tekintetében. Plusz mivel back up, tehermentesítőfutó kellene elsősorban azt lehet hátrébb is húzni.



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ugysqb8qhrkqzmvmjojm
2016 NFL Draft order and needs: Nos. 11-20
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Ezzel viszont nem értek egyet teljesen!

CB-ről az a véleményem, hogy jelenleg ott van T.J. Carrie és Amerson mint potenciális kezdő játékosok. Mögöttük slotban szerintem Hayden használható alternatíva lesz, de ha nem, akkor sem ezt a pozíciót érzem a legfontosabbnak.
OT: Egyelőre Penn jól teljesít és ugyan fiatalabb nem lesz, de még van benne minimum 2-3 szezon. Azonban annyiban egyetértek, hogy gondoskodni kell a pótlásáról, de ez sem első körben orvosolandó probléma.
RG poszt is megoldandó feladat, de véleményem szerint sokkal nagyobb need egy pass rusher vagy egy ILB.
A felsoroltakból a legnagyobb gondnak az S posztot látom, amit akár még első körben is lehetne orvosolni, de ha úgy gondolkoznak, hogy Carrie S-ként szerepel a jövőben, akkor is inkább FA-ról oldanám meg a CB kérdést és nem a draftról!

Szerintem a TOP need: Pass rusher
Other needs: ILB, S, RB, OL
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Korábban is emlékszem hogy volt ilyen újradraft a mostani tudás szerint. Hízelgő, hogy két Raiders játékos van az élen! 😊
A 15. helyen is ott van egy játékosunk, ami G-ként szerintem elég durva! 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/phmvfp1zliwvv8iasjoo
2014 NFL Draft do-over: Texans take Derek Carr at No. 1
As the Raiders get ready for a statement game against the Chiefs on Sunday, Lance Zierlein gives his take on how the 2014 draft that changed things for Oakland would play out if conducted today.


Ha jövőre is csinálnak ilyet és ha így halad Mario Edwards Jr, ő is bekerülhet az első körbe, Cooper meg marad az első négyben sztem. 😊

Szerkesztette: Bruce
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy is van, visszatért Hudson! Igaz még csak limitáltan, de mozgott. Szerintem így biztosra vehető, hogy játszani fog a volt csapata ellen.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/RAIDERS/status/672536955071008768

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a gáz, hogy Hudson és Ball még mindig nem edzett tegnap, a mai edzésről meg még nincs hír. 😕
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Régóta tudjuk, hogy Mays ss matéria

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Ha esetleg valaki nem látta volna,egy kis videó a Titans elleni meccsen a színfalak mögül:

 www.raiders.com/media-vault/videos/Sounds-Of-The-Game-Week-12-vs-Titans/642fd794-ca91-42a4-b886-35cea3fd6fd3

Valamint megtaláltuk Mays helyét/szerepét a csapatban (kíváncsi leszek, de akár még működhet is)

 withthefirstpick.com/2015/12/01/taylor-mays-finally-finds-a-role-with-oakland-raiders/



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Andy Reid nem zárta ki, hogy Houston játszani fog ellenünk. Nélküle könnyebb lenne, főleg, ha Ford sem fog pályára lépni. Én azt mondom, hogy akármennyire is tűnik úgy, hogy a Chiefs bomba formában van, hazai pályán be kell húzni a meccset. Nem feltétlen a rájátszás miatt, hanem, mert otthon nem engedhetjük, hogy elbukjunk egy csoportmeccset.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Köv meccsen én az Amerson-Carrie külső párossal Hayden-t próbálnám meg nickelben, mert Thorpe béna...belül talán jobb DJ

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A másodvédővonalba hoznék a szabadügynök piacról játékost, aki illik a rendszerünkbe. Pass rusher-t vagy ILB-t a játékosbörzéről próbálnám meg az első két körben.
T-nek ott van még Watson is jövőre, ha jövőre sem mutat valami biztatót, akkor el kell engedni és kell egy jó LT hozni a következő draftról.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Smith megszerzése valóban nagy dolog lenne, kérdés, hogy belefér-e McKenzie elképzeléseibe, mert nem egy "könnyű természetű" játékos.

Nézegettem a lejáró szerződésű játékosokat és a KC igen szép "brigáddal" rendelkezik, a teljesség igénye nélkül: Berry, S. Smith, Hali, D. Johnson. Mindenkit nem tudnak/akarnak majd megtartani.
peterbadbone
Smith kezelheto, vagyis Sutton tudja kezelni, mert zero tolerancia elvet alkalmaz. Ugy vagta STbe amint kinyilt a pofaja, hogy pislogni nem volt ideje. Bevalt, elete legjobb szezonjat hozta tavaly, azota sem rossz. Mas oldalrol szvsz nalunk van a liga legjobb DB edzoje, sorban termeli a jo jatekosokat evek ota, futtatja be az elit vagy noname tehetsegeket (aki azt hiszi, most epp Peters befuttatasa nem nagy kunszt, ajanlom nezze meg hany elit prospect megy a lecsoba csak a poszton.). Szoval majd ha Smith nem lesz, elohuz egy ujabbat a cilinderbol.

Hali is tavozhat, mert Ford serult most, de igeretes. Berry mogott is van Parker es Abdullah, bar utobbi inkabb csak jomunkasember. Az itt ismeros Branch sem rossz safety, foleg hogy van jo front 7.

DJ nehezen potolhato. A vedelem motivacios es taktikai vezere, nala a pottyos sisak, korelnok, es nem mellesleg elit a posztjan. Nehez ilyen jo belso LBt tallani. Jo OLBt 4-3ba lehet, es jo LILB runstoppert foleg tucatjaval. De egy ilyen jatekos aranyat er. Aztan barmi lehet, de oda kell a rutin is, nalunk blitzben is jonak kell lenni (DJ a drafton blitz tudomanya miatt volt top 15os prospect, es nem felejtette el, csak sok mas jo oldala ismertebb). Ha nem ker elkepeszto sokat az utolso szerzodesere, sztem megtartjak.
ulpianus
Én azt gondolom, h Hali és Smith elengedese lehet , logikus, fiatalok tükrében, míg Berry és DJ megtartása fontosabb.
Nekünk mindkettő játékos jelenthet komoly upgradet, bár H lehet nem sok időre, illetve nála a bitang front 7 és Houston szereplése átellenben kérdés mennyit dob a produktuman, mire menne nélkülük. Mondjuk egy Mack itt is akadna és a front 7 is fejlodik.

Én RM helyében probalnek a KC és a Denver FAi közül halaszni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Smith megszerzése valóban nagy dolog lenne, kérdés, hogy belefér-e McKenzie elképzeléseibe, mert nem egy "könnyű természetű" játékos.

Nézegettem a lejáró szerződésű játékosokat és a KC igen szép "brigáddal" rendelkezik, a teljesség igénye nélkül: Berry, S. Smith, Hali, D. Johnson. Mindenkit nem tudnak/akarnak majd megtartani.
peterbadbone
Smith kezelheto, vagyis Sutton tudja kezelni, mert zero tolerancia elvet alkalmaz. Ugy vagta STbe amint kinyilt a pofaja, hogy pislogni nem volt ideje. Bevalt, elete legjobb szezonjat hozta tavaly, azota sem rossz. Mas oldalrol szvsz nalunk van a liga legjobb DB edzoje, sorban termeli a jo jatekosokat evek ota, futtatja be az elit vagy noname tehetsegeket (aki azt hiszi, most epp Peters befuttatasa nem nagy kunszt, ajanlom nezze meg hany elit prospect megy a lecsoba csak a poszton.). Szoval majd ha Smith nem lesz, elohuz egy ujabbat a cilinderbol.

Hali is tavozhat, mert Ford serult most, de igeretes. Berry mogott is van Parker es Abdullah, bar utobbi inkabb csak jomunkasember. Az itt ismeros Branch sem rossz safety, foleg hogy van jo front 7.

DJ nehezen potolhato. A vedelem motivacios es taktikai vezere, nala a pottyos sisak, korelnok, es nem mellesleg elit a posztjan. Nehez ilyen jo belso LBt tallani. Jo OLBt 4-3ba lehet, es jo LILB runstoppert foleg tucatjaval. De egy ilyen jatekos aranyat er. Aztan barmi lehet, de oda kell a rutin is, nalunk blitzben is jonak kell lenni (DJ a drafton blitz tudomanya miatt volt top 15os prospect, es nem felejtette el, csak sok mas jo oldala ismertebb). Ha nem ker elkepeszto sokat az utolso szerzodesere, sztem megtartjak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.foxsports.com/nfl/power-rankings

Ezek mit szívtak amikor csinálták ezt a PR-t?

Győzelem után -4 hely?
Mondjuk ettől függetlenül kb erősség alapján én a 20. hely környékére helyezném a csapatot. Azért szerintem túlértékelik a Raiders-t azok a PR-ek, ahol 10-15. helyre teszik a csapatot.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Adam Gettis-t C/G elvitte a Giants a PS-ből, lehet újabb visszahordót nézni a helyére.

Annak örülök, hogy Amerson-nak van még a szerződéséből 1 év, ez alatt kiderülhet, hogy beérett-e a feje/ illik a sémánkba, vagy sem. Ha jövőre is hasonlóan játszik, akkor azt hiszem Asomugha után megvan az igazi CB1-ünk, lehet neki tolni a nagy szerződést.

Sean Smith CB Egyszerre szereznénk sémába illő kezdő szintű CB-t és gyengítenénk a KC-t. Logikus lépés lenne szerintem. TOP CB pénzt talán nem akar tud a KC adni neki, nálunk meg elférne a sapiban és a pályán is 😊Rolni
Smith megszerzése valóban nagy dolog lenne, kérdés, hogy belefér-e McKenzie elképzeléseibe, mert nem egy "könnyű természetű" játékos.

Nézegettem a lejáró szerződésű játékosokat és a KC igen szép "brigáddal" rendelkezik, a teljesség igénye nélkül: Berry, S. Smith, Hali, D. Johnson. Mindenkit nem tudnak/akarnak majd megtartani.