Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Győzelmet várok!

Nehéz meccsen, de győzelmet
Nincs sok csapat a ligában akiknek a kerete gyengébb, mint a miénk, de úgy gondolom a Titans ilyen (no offense). Be kell húzni a meccset, mert egy buktara nincs már magyarázat itt. Steelers egyértelműen erősebb csapat nálunk. Viking is erősebb csapat, jobban egyben vannak. Lions épp a feltámadás közepén fogadott minket (tavalyi produkciojuk alapján év elején nem lehetett itt se W-re nagyon számítani azert).
A Titans volt az egyik olyan meccs, amire már év elején is azt lehetett mondani, h ott esélyesek lehetünk, azóta elkuldtek a HC-t és nem remekelnek éppenséggel.
Ha őket nem tudjuk megverni, akkor azért el kell gondolkozni az edzői gárda képességein.

Támadó oldalon Hudson vszeg nem lesz vagy erősen limitaltan lesz, de ez nem lehet kifogás. Carr-nak meg kell mutatnia, miért kezdik TOP10 körül emlegetni. Ki kell használni Coopert, Crabst, Walfordot és a futokat. Nincs mese, fel kell ebredniuk végre és pontokat felrakni, egy amúgy nem rossz, de verheto védelem ellen.

Védő oldalon a run D-t elő kell halászni ismét! Heeney és Smith folyton kell, h Mariota futasaira is figyeljen. Edwards-nak egy gyengélkedő OL ellen megerkezhetne egy igazi break out meccse a sorozatos jó meccse után. Mariota veszélyes rovid-kozep távon passzal, van elkapoja is erre a távra, de melysegben nem veszélyes a csapat. Agresszív szoros vedekezest szeretnék látni Amerson-Carrie kezdő párossal es erősödő Allen jelenlettel.

Musgrave es Norton remélem jól felkotik , gatyot a gameplan és playcall tekintetben és JDR feltuzeli a csapatot, h erős kezdés visszatérünk a sikeres formulankhoz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Meglepne a vereseg. Legalabbis nalam a Titans a leggyengebb csapat a ligaban. Legtobbszor az is csoda ha szereznek ket TDt barki ellen. Bar parszor elkapjak a fonalat, akkor eleg pofasnak tunnek, de ez ritka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mivel Hudson továbbra sem lesz, úgy gondolom megmarad az impotencia a támadójátékunkban, így újabb vereséget fogunk szenvedni. Lassan így megint a TOP 5 draft helyen lehetünk.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is jó játékos M.Smith és szerintem is kell mellé egy még jobb játékos, aki mellett tudja a saját játékát játszani és nem neki kell hívni a playeket.

Az is igaz viszont, hogy egy igazi edge rusher kell nekünk, aki oda is tud érni, ha meg nem ér oda, akkor a picivel mindig lemaradó Mack érne oda és így fajin nyomás lenne az irányítókon.

Ross-ról nem gondoltam volna hogy fumble gyáros. Ha így van, akkor felejtsük is el, mert a többiekkel is ez volt a baj. Viszont én még egyszer nem szeretném Carrie-t vagy Cooper-t meglátni visszahordóként, mert luxus kitenni ilyen értékű játékosokat a nagyfokú sérülés veszélynek.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
M.Smith szerintem jó playa, és 3-4-ben kezdő ILB, csak kell mellé egy vezér.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kicsit nézegettem ma a PFF-t.
Derek Carr a 8. QB náluk, ami elég fasza  www.profootballfocus.com/blog/2015/11/25/pro-top-10-nfl-quarterbacks-entering-week-12/

A Rookie of the Year állásban Cooper a droppjai miatt csak a 10. helyen van, míg Mario Edwards Jr. az 5 figyelésre érdemes emberke közé bekerült.

Detroit elleni meccs értékelése  www.profootballfocus.com/blog/2015/11/23/oak-det-grades-stafford-plays-well-in-lions-victory/
Carr-t szabad szemmel gyengébbnek éreztem, de lehet tényleg az elkapók voltak a sarasabbak...
Mack továbbra is monster, de sajnos nem egy sack gyár...
Mario Edwards Jr. nagyon szépen teljesít utóbbi időben, lehet nagy fogás lesz a végén...
M.Smith második gyenge meccse, így az erős kezdés után lehet mégis kiderül, h nem igazán kezdő matéria...
Amerson jó gradet kapott és szemre is jó volt, remélem átveszi Hayden kezdő helyét...
Nate Allen nekem nem tűnt jónak, de ők a profik...


Taiwan Jones remek ST playa, de lehet el kell engedni lassan a kezét, mert nem bírja a teste a zúzdát...
Jeremy Ross elvileg elég komoly fumbli gyáros...ezért tették ki legutóbb...ez nem annyira jó hír

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Ray-Ray-ről tudnátok valamit mondani ami nem a rendőrkutyákkal kapcsolatos hanem a pályán nyújtott teljesítményéről? 😀
Josszi
Nagyon hülye szegény. A kinti beceneve Jar-Jar volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pos Player Injury Wednesday Thursday Friday Game Status
LB Neiron Ball - Knee - Did not part.
C Rodney Hudson - Ankle - Did not part.
RB Taiwan Jones - Knee - Did not part.
CB Keith McGill - Ankle - Did not part.
TE Lee Smith - Wrist - Full
S Charles Woodson - Shoulder - Did not part.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
#Raiders will promote WR/return man Jeremy Ross to the active roster from the practice squad, per source.

#Raiders have signed LB John Lotulelei to their P/S. He is the cousin of Star Lotulelei who OAK should have drafted in '13 instead of Hayden

Mennyit mondtam én anno, hogy Lotulelei-t akarom a drafton... Lehet jobban jártunk volna vele tényleg. Na de most az unokatesó majd lenyomja amerikát! : D
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
köszi srácok! akkor ismét nagyot húztunk... fasza... 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A Titans támadófalában lesznek változások, mert a Jags belül felőrölte őket. Lehet, hogy kező lesz az a Quinton Spain LG poszton, akit a draft előtt nálunk is bedobott valaki - talán Rolni - , hogy nem is lenne rossz választás a hátsó körökben. Végül is draftolatlan szabadügynökként került a Titans keretébe.

Az öböl túlpartján sem néznek sok Raiders meccset, ugyanis a 49ers lecsapott Ray-Ray-re.

Mariota remélem kap egy spy-t, mert ahogy Rolni is írta, szét fog futni minket. Heeney remélem fejlődik, jó volt látni, hogy nincs elveszve, nekem még a hibák ellenére is nagyon tetszett a játéka.
peterbadbone
deyell sleepere volt Spanyol Úr 😊

Josszi:
Nagyon buta, nagyon fegyelmezetlen=büntik és sérülésveszély (Nate Allent őt ütötte ki a szezon elején pl). D oldalra kevés a tudása és az esze nagyon, STben meg a szabálytalanságok miatt használhatatlan...a mi ligavége védelmünkbe se fért be sérülés nélkül rotációba sem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ray-Ray-ről tudnátok valamit mondani ami nem a rendőrkutyákkal kapcsolatos hanem a pályán nyújtott teljesítményéről? 😀
Josszi
Ostoba, nagyon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Ray-Ray-ről tudnátok valamit mondani ami nem a rendőrkutyákkal kapcsolatos hanem a pályán nyújtott teljesítményéről? 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Titans támadófalában lesznek változások, mert a Jags belül felőrölte őket. Lehet, hogy kező lesz az a Quinton Spain LG poszton, akit a draft előtt nálunk is bedobott valaki - talán Rolni - , hogy nem is lenne rossz választás a hátsó körökben. Végül is draftolatlan szabadügynökként került a Titans keretébe.

Az öböl túlpartján sem néznek sok Raiders meccset, ugyanis a 49ers lecsapott Ray-Ray-re.

Mariota remélem kap egy spy-t, mert ahogy Rolni is írta, szét fog futni minket. Heeney remélem fejlődik, jó volt látni, hogy nincs elveszve, nekem még a hibák ellenére is nagyon tetszett a játéka.

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt eddig én sem értettem, hogy miért egy igazi futóval megyünk ki a meccsre, mert lehet, hogy Olawalw a rövid szituációkra jó lehet, de Murray nem az az igásló tipus, ő annál sérülékenyebb, megbízhatatlanabb. Remélem Ray-Ray helyét a meccskeretben, már Helu kapja. Örültem amikor idehoztuk és sajnálom azóta is, hogy nem használjuk. Jones az ST miatt fontos, de RB-ként ő sem használható, ha baj van. Van itt még pár fontos poszt, ahova nem sikerült még megtalálni a megfelelő játékost. Nálam ez az edzői stáb legnagyobb hibája.

több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
A hálaadás miatt már tegnap edzettek a fiúk.

Amit össze tudtam szedni:
Legfontosabb, hogy kirakták Amstrong-ot (ahogy már korábban írtátok), nem játszott a def-ben egy play-t sem és a spec-ben is csak 15 playt az utóbbi meccsen. Többen arra következtetnek, hogy Neiron Ball már jobban van (ennek ellenére nem volt tegnap edzésen), de ettől függetlenül van egy üres hely így a roster-en. Kíváncsian várom kit hoznak a csapathoz. Gyorsan megemlítették, hogy így már nem tűnik olyan jó döntésnek Sio elcserélése... Az LB sorhoz tartozik még, hogy Ben Heeney-nek is egyre nagyobb szerepet szánnak, ha ilyen szépen fejlődik.

A már említett Ball-on kívül Hudson, Taiwan, McGill nem edzett. Infót ugyan nem láttam róla, de C-Wood biztosan nem edzett, hiszen ilyenkor soha nem szokott.

Lee Smith visszatért
Bruce
Én nagyon kedveltem Sio-t. Nem tudom hogy egészséges-e? de nagyon kellene az ő mentalitása most!
Surda
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
A hálaadás miatt már tegnap edzettek a fiúk.

Amit össze tudtam szedni:
Legfontosabb, hogy kirakták Amstrong-ot (ahogy már korábban írtátok), nem játszott a def-ben egy play-t sem és a spec-ben is csak 15 playt az utóbbi meccsen. Többen arra következtetnek, hogy Neiron Ball már jobban van (ennek ellenére nem volt tegnap edzésen), de ettől függetlenül van egy üres hely így a roster-en. Kíváncsian várom kit hoznak a csapathoz. Gyorsan megemlítették, hogy így már nem tűnik olyan jó döntésnek Sio elcserélése... Az LB sorhoz tartozik még, hogy Ben Heeney-nek is egyre nagyobb szerepet szánnak, ha ilyen szépen fejlődik.

A már említett Ball-on kívül Hudson, Taiwan, McGill nem edzett. Infót ugyan nem láttam róla, de C-Wood biztosan nem edzett, hiszen ilyenkor soha nem szokott.

Lee Smith visszatért
Bruce
Én nagyon kedveltem Sio-t. Nem tudom hogy egészséges-e? de most nagyon kellene az ő mentalitása most!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ray-Ray cut sztem senkinek nem szúrja a szemét 😊

Ben Heeney egy playnél csúnyán elszállt vmelyik futóról arra emlékszem, de jobb volt, mint Lofton az fix, mondjuk az azért nem nehéz...
Heeney és Ball fontos elemei lehetnek a LB rotációnak a jövőben M.Smith és az érkező(k) mellett.

Hudson bokasérülése nem festett jól meccs közben. Semmi súlyt nem tudott rátenni. Nagy gond ez, mert amúgy az Ő sérülése eléggé egybe esik az O mélyrepülésével. Amikor benn volt, akkor sem volt az igazi, amikor meg nincs benn Bergstrom ugyan ordas hibákat nem vét, de vhogy szétesett az egész OL. Azóta bénázik Penn is pl...sztem a blitz kiosztásoknál nagyon hiányzik és Gabe Jackson pl nem tud kifele segíteni Penn-ek, mert befele kell dolgoznia Tony felé...

Lee Smith is fontos visszatérő, mert Walford elég béna volt blokkolásban Khalifa beállásával meg nagyon egyértelmű mi következik...

Amari Cooper remélem össze kapja magát fejben, idegesítően sok a drop és az utóbbi meccseken a big playek is elmaradnak...Crabs a megbízhatóbb jelenleg, nagyon kell Ő vissza jövőre sztem.

Mayowa nem volt semmi extra Janek. Egy szép megmozdulása volt a sacknél, de amúgy semmi extra. Back up szerepkörben vállalható, de attól több nemigen lesz már belőle.

Hayden érthetetlen módon van fenn többet, mint Amerson...remélem ez változik, mert Amersonból kell minél többet látni. A Carrie-Amerson párosban van fantázia, de nagyon kéne egy igazi #1 CB és akkor korrekt lenne a trio.

Nate Allen néha elég fogalmatlanul rohangál fel alá...egyik CJ elkapásnál TJ mögött simán látszott, h Carrie azt hitte van S help mögött, de Nate késve ért csak oda. Nagyon kéne, h év végéig kiderüljön megfelelő kezdő szint vagy mellé fogás...


Nem lesz könnyű meccs a Titans elleni sem, főleg ha ezt a balfasz arcát veszi elő az O is megint.
Mariota le fogja szopatni a D-t lábbal többször és sztem a passz is fog menni neki, de a RZ védelmünkben azért bízok, h sokszor FG-re mentik a helyzeteket. A támadó oldalnak kell felélednie és pontokat felrakni végre a táblára és akkor meglesz a W.

Amúgy, ha már O. Csak engem frusztrál Murray teljesítménye és ahogy a futókat használjuk?
Nem értem miért kell folyton lecserélgetni Murrayt...mintha nem bírná szusszal. Sztem tipikusan olyan futó, akinek bele kell lendülnie. Amúgy nagyon magasan fut, iszonyat nagyokat kap szinte minden meccsen mellkasra, fejre...nem lesz hosszútávú megoldás sajnos sztem.
Aztán amikor cserélgetünk miért Olawale a fő cseréje? Helu hol a tökömben van?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A hálaadás miatt már tegnap edzettek a fiúk.

Amit össze tudtam szedni:
Legfontosabb, hogy kirakták Amstrong-ot (ahogy már korábban írtátok), nem játszott a def-ben egy play-t sem és a spec-ben is csak 15 playt az utóbbi meccsen. Többen arra következtetnek, hogy Neiron Ball már jobban van (ennek ellenére nem volt tegnap edzésen), de ettől függetlenül van egy üres hely így a roster-en. Kíváncsian várom kit hoznak a csapathoz. Gyorsan megemlítették, hogy így már nem tűnik olyan jó döntésnek Sio elcserélése... Az LB sorhoz tartozik még, hogy Ben Heeney-nek is egyre nagyobb szerepet szánnak, ha ilyen szépen fejlődik.

A már említett Ball-on kívül Hudson, Taiwan, McGill nem edzett. Infót ugyan nem láttam róla, de C-Wood biztosan nem edzett, hiszen ilyenkor soha nem szokott.

Lee Smith visszatért
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Jar-Jar cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Coples a Dolphins-ban kötött ki.

Van azért egy kicsit érdekesebb és jobb hír is, mégpedig, hogy kitettük Ray-Ray-t, nem nagy érvágás.
Kíváncsi leszek, hogy ki lesz az érkező.

Igaz, hogy korai még, de van egy pletyka is már a drafttal kapcsolatban. A South Carolina WR/PR/KR Pharaoh Cooper állítólag jelentkezni fog és ha így tesz, szerintem érdemes lesz elgondolkodni rajta.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
arra amúgy mi a magyarázat, hogy base D#-ben Carrie és Hayden van bent ahelyett, hogy Carrie + Amerson lenne bent?
deyell
Egyetlen logikus, hogy teszteljük és Haydent, és lapát, ha befuccsol. Ha nem 1. körös lett volna, akkor már nem lenne rosteren. Kritikán aluli.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Mayowa milyen volt?

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
arra amúgy mi a magyarázat, hogy base D#-ben Carrie és Hayden van bent ahelyett, hogy Carrie + Amerson lenne bent?

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lehet, hogy fiatal a csapat, lehet, hogy szar volt a játékterv, lehet, hogy voltak a meccsen rossz döntések, a lényeg, hogy veszítettünk. Egy olyan mecssen, ahol egy hasonló erősségű csapattal csaptunk össze. Igaz, hogy ez pont a Lions volt, akik rendre elvernek minket a JMR vs Megatron draft óta, ráadásul úgy, hogy Calvin mindig arra emlékeztet minket, hogy mennyivel jobb választás lett volna ő. Eddig volt egy halvány reményem, hogy idén ezzel a csikócsapattal is megfoghatunk egy WC helyet, de a Broncos és a Chiefs viszi majd a csoportot. Nekünk marad a csoportharmadik hely és a ligában a középmezőny. 8-8 szerintem már nem lesz, de még egy 7-9-ben reménykedem. A lényeg, hogy jó mecsseket lássunk és a fejlődés tovább folytatódjon a mostani megtorpanás után.

Coples jó lenne waiverről
Amadeus91
Na ná, hogy jó lenne! Coples nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de adni kell egy esélyt, hogy "ingyen" erősítsük a csapatot. Lehet eddig nem feküdt neki a rendszer és lehet a miénkben megtalálnák a helyét. Amerson is úgy jött, hogy az egyik leggyengébb sec-ből vágták ki, aztán látjuk, hogy nálunk nem is rossz.