NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A Vikings volt tulaja Red McCombs arról győzködi Mark Davist, hogy költözzön San Antonioba:  www.sportingnews.com/nfl-news/4691337-raiders-relocation-options-san-antonio-red-mccombs-jerry-jones-bob-mcnair?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy ez tudom nehéz kérdés,de szerintetek mi lesz a következő szezonban? Elvileg a capnek most szinte a teljes egészét ki kell használnunk,nem? Valami szabály miatt,nem tudom pontosan,én rajongó vagyok,nem szakértő... 😊 Nagyon félek,hogy széthullik a csapat,mondjuk amikor választottam csapatot,azért lett a Raiders,mert általában nagy múltú,de jelenleg szar csapatokat választok,akiknél nagy a tradició,de a jelen kevésbé... Nem tudom,hogy ez az L.A project bebukása,meg a stadion körüli hercehurca meg a bizonytalanság mit hoz,de jót biztos nem,pedig ha vonzóvá akarja tenni a Franchise-t,Davis akkor most kell kiugró teljesítmény jövőre,és a keret adott lenne hozzá,ha jól draftolunk meg erősítünk... Én kitartok jóban-rosszban a csapat mellett,ellentétben a sok divattal aki 1 embert nem tudna felsorolni a rosterről,de viseli a Raiders cuccokat,mert az a menő... Na mindegy,csak kicsit aggódom a csapat miatt,ti aki jobban képben vagytok mit gondoltok,elindulhatunk felfelé,vagy ez a bizonytalanság elbasz mindent????
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Texas jó lenne minden szempontból.
Amadeus91
Jerry Jones azt is aláásná.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Texas jó lenne minden szempontból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Stílusos lenne akkor nevet is változtatni Austin Powersre 😛
empty taxi
Na azt azért nem! : D
Ha már nem Oakland vagy Los Angeles, akkor a Raiders már maradjon! 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Stílusos lenne akkor nevet is változtatni Austin Powersre 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Austin nevét találtam még! Ott meg ott van a Texas Longhorns kurva nagy stadionja!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na jó, akkor új stadion kell, de annak az átadása meg nem egy-két év és addig kell valami használható alternatíva.

Mert olyan szempontból néztem, hogy pl Portland-ban stadion sincs, tehát oda nem fogunk költözni vagy akkor valamelyik egyetemi csapat stadionját kell használni, ami meg nem is Portland-ban van, úgy meg minek elköltözni.
San Antonio-ban van alternatíva legalább.

Valaki esetleg tud még valami forróbb nevet (várost) ebben a témában, akit emlegetnek velünk kapcsolatosan?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk Portland városában kurvára nincs stadion, ami alkalmas lenne NFL mérkőzés lebonyolítására. Viszont San Antonioban egy viszonylag fiatal dome van, a 93-ban épült Alamodome.
Bruce
Na egy 93as dome pont olxan, hogy új stadion kell oda is...
peach
Miért? Azért egy 23 éves stadion még azért nem olyan öreg. Vagy ha 20-25 évre építenek egy stadiont, akkor megbaszhatják magukat. Annyi idő alatt vissza sem hozza az árát, tehát egy rossz beruházás. Jó mondjuk nem láttam még azt a stadiont, de az én nézetemben egy 23 éves stadion inkább fiatalnak mondható, mint öregnek.
Házat sem 10 évre épít az ember.
Bruce
A Falcons stadionját 1 évvel korábban adták át, jövőre lesz kész az új pályájuk.
A Colts is 23 évig használta az RCA Dome-ot mielőtt továbbállt a Lucas Oilba.

Szerk. most jövök rá egyébként, hogy hazudtam, mikor azt mondtam h az utóbbi 10 év legolcsóbb stadionja a Lucas Oil. A University of Phoenix stadion 534 millió dollárba került mai árfolyamon.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Mondjuk Portland városában kurvára nincs stadion, ami alkalmas lenne NFL mérkőzés lebonyolítására. Viszont San Antonioban egy viszonylag fiatal dome van, a 93-ban épült Alamodome.
Bruce
Na egy 93as dome pont olxan, hogy új stadion kell oda is...
peach
Miért? Azért egy 23 éves stadion még azért nem olyan öreg. Vagy ha 20-25 évre építenek egy stadiont, akkor megbaszhatják magukat. Annyi idő alatt vissza sem hozza az árát, tehát egy rossz beruházás. Jó mondjuk nem láttam még azt a stadiont, de az én nézetemben egy 23 éves stadion inkább fiatalnak mondható, mint öregnek.
Házat sem 10 évre épít az ember.
Bruce
pedig de, pont arról szólnak a hírek, hogy ha SA azt akarja, hogy a Raiders odaköltözzön, akkor új stadion kell
ajánlom az alábbi könyvet tanulmányozásra



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk Portland városában kurvára nincs stadion, ami alkalmas lenne NFL mérkőzés lebonyolítására. Viszont San Antonioban egy viszonylag fiatal dome van, a 93-ban épült Alamodome.
Bruce
Na egy 93as dome pont olxan, hogy új stadion kell oda is...
peach
Miért? Azért egy 23 éves stadion még azért nem olyan öreg. Vagy ha 20-25 évre építenek egy stadiont, akkor megbaszhatják magukat. Annyi idő alatt vissza sem hozza az árát, tehát egy rossz beruházás. Jó mondjuk nem láttam még azt a stadiont, de az én nézetemben egy 23 éves stadion inkább fiatalnak mondható, mint öregnek.
Házat sem 10 évre épít az ember.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Mondjuk Portland városában kurvára nincs stadion, ami alkalmas lenne NFL mérkőzés lebonyolítására. Viszont San Antonioban egy viszonylag fiatal dome van, a 93-ban épült Alamodome.
Bruce
Na egy 93as dome pont olxan, hogy új stadion kell oda is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
De ez nem plusz pénz?
Mert gsn ezt írja a blogján:
"St. Louis esetében az 1,1 milliárd dollárról szóló, leadott pénzügyi terv nem felelt meg a ténylegesen kidolgozott, alátámasztott és logikus finanszírozási séma kritériumának. A struktúra az NFL-től az engedélyezettnél 100 millió dollárral magasabb összeggel számol."

Tehát van egy összeg amit adnak és most ezt fejelték meg plusz 100 millióval. A fennmaradó különbséget kell a városnak az adóból állnia + a csapatnak is kell valamit adnia.
Bruce
Hát jó volna látni ezeket a dolgokat.
Összesen kapjuk a 100-at az NFL-től vagy ez valóban extra 100.
Az is elképzelhető szerintem, hogy egy nagyobb összeget elraknak\raktak és azt kvázi hitelként veheti fel a csapat az NFL-től, mintha bankba menne és van ez az extra 100M támogatás. Ehhez kell még Oaklandnek is hozzátenni pénzt, telket vagy mindkettőt vhogy...gondolom én...

köszi empty az infókat!
Rolni
 soundcloud.com/nfljunkies/whats-next-for-the-nfl-now-that-the-rams-are-going-to-los-angeles
USA Todayes relocation podcast, érdemes végighallgatni, ami miatt idetettem az az, hogy itt már a 100 misire a loan szót használja Brent Schrotenboer, aki a USA Today tudósítója volt a tulajdonosi találkozón.
empty taxi
Spanos kiadott egy közleményt, amiben meg additional 100 millióról van szó 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hogy ne csak a relocationről legyen szó, PFF-nél néger Amerson lett a legtöbbet fejlődött játékos, Carr pedig a 4. lett ebben a rangsorban.
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/13/pro-pffs-most-improved-players-in-2015/
empty taxi
Emellett Mack szinte minden D kategóriában benne van a runner up nevek között!
CWood pedig cover kategóriában lett 1st runner up 39 évesen!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 512
Ice Cube ‏@icecube 8 órával ezelőtt
You can bring the @Rams and the @chargers to L.A. if you want but my heart will always be in Oakland.
Bruce
Ennyi



több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Hip-Hip-Hurray!!!
Remélem ez azt jelenti, hogy a negyedik cím ismét Oakland-i lesz. (Ahogy az első kettő.)
gaben
de még az is lehet, hogy Mark Davis úgy dönt, hogy átköltözünk Comptonba.
deyell
Na. Comptonban az isten sem mosná le rólunk a gengszter jelzőt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ice Cube ‏@icecube 8 órával ezelőtt
You can bring the @Rams and the @chargers to L.A. if you want but my heart will always be in Oakland.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk Portland városában kurvára nincs stadion, ami alkalmas lenne NFL mérkőzés lebonyolítására. Viszont San Antonioban egy viszonylag fiatal dome van, a 93-ban épült Alamodome.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A twitteren megint olvastam velünk kapcsolatosan Portland városának nevét! St Louis-t is olvastam de úgy, hogy oda nem valószínű hogy megy bármilyen csapat is.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Hip-Hip-Hurray!!!
Remélem ez azt jelenti, hogy a negyedik cím ismét Oakland-i lesz. (Ahogy az első kettő.)
gaben
de még az is lehet, hogy Mark Davis úgy dönt, hogy átköltözünk Comptonba.

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Hip-Hip-Hurray!!!
Remélem ez azt jelenti, hogy a negyedik cím ismét Oakland-i lesz. (Ahogy az első kettő.)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
De ez nem plusz pénz?
Mert gsn ezt írja a blogján:
"St. Louis esetében az 1,1 milliárd dollárról szóló, leadott pénzügyi terv nem felelt meg a ténylegesen kidolgozott, alátámasztott és logikus finanszírozási séma kritériumának. A struktúra az NFL-től az engedélyezettnél 100 millió dollárral magasabb összeggel számol."

Tehát van egy összeg amit adnak és most ezt fejelték meg plusz 100 millióval. A fennmaradó különbséget kell a városnak az adóból állnia + a csapatnak is kell valamit adnia.
Bruce
Hát jó volna látni ezeket a dolgokat.
Összesen kapjuk a 100-at az NFL-től vagy ez valóban extra 100.
Az is elképzelhető szerintem, hogy egy nagyobb összeget elraknak\raktak és azt kvázi hitelként veheti fel a csapat az NFL-től, mintha bankba menne és van ez az extra 100M támogatás. Ehhez kell még Oaklandnek is hozzátenni pénzt, telket vagy mindkettőt vhogy...gondolom én...

köszi empty az infókat!
Rolni
 soundcloud.com/nfljunkies/whats-next-for-the-nfl-now-that-the-rams-are-going-to-los-angeles
USA Todayes relocation podcast, érdemes végighallgatni, ami miatt idetettem az az, hogy itt már a 100 misire a loan szót használja Brent Schrotenboer, aki a USA Today tudósítója volt a tulajdonosi találkozón.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hogy ne csak a relocationről legyen szó, PFF-nél néger Amerson lett a legtöbbet fejlődött játékos, Carr pedig a 4. lett ebben a rangsorban.
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/13/pro-pffs-most-improved-players-in-2015/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha Szent Lajos, akkor Szent Lajos.
sutianap
 twitter.com/davidhunn/status/687279703426596864
baggio
Nemérteni

Nem jönni, MENNI!

Kiabánat akarna magától, ingyen - kérjék meg rá, könyörögjenek, nyissák a buxtárcát.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Ha Szent Lajos, akkor Szent Lajos.
sutianap
 twitter.com/davidhunn/status/687279703426596864


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal