NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a mock, persze az FA piac után már lehet jobban festene, de nem hiszem, hogy Spriggs vagy Hargraves kellene nekünk. A J.Smith pick-be csak a sérülés miatt tudok belekötni. A sérülését a tavalyi drafton elkelt Cedric Ogbuehi sérüléséhez hasonlítják, aki a szezon felénél került játékra alkalmas állapotba. Szóval, ha ő lenne az első körös választásunk, akkor Spriggs-szel együtt már 2 olyan választásunk lenne, aki nem lesz hatással a szezon nagy részére. Az első két körben ilyen játékosokat csak akkor választhatunk, ha az FA piacon nagyot robbantunk.(Pass rusher, CB, SS) Az említett mockban a Bears elviszi Jack-et, de a mai hírek alapján Danny Trevathan állítólag követheti Fox-ot Chicago-ba. Ebben az esetben pedig nem hiszem, hogy Jack lenne a választásuk. Persze az első kör ezen szakaszában (11-15 pick) már javában menni fognak a cserélgetések, szóval lehet, hogy valaki feljönne érte, de nekem ő lenne az elsődleges célpontom a draft első körében. Ha viszont a vezetőség úgy érzi, hogy az idény első felében a Malcolm Smith-Heeney kettős megoldja az ILB feladatokat és a mélység is meglesz míg Jaylon felépül, akkor nem bánnám ezt a húzást.
Annak ellenére, hogy nekem itt nem tetszik ez a választás, de Spriggs mint leendő LT nem rossz gondolat. Igaz a Senior Bowl edzéseken nem volt kiemelkedő, kíváncsi leszek, hogy mikor fog elkelni. A mi falunkba még izmosodnia kellene, mert jelenlegi (6’7/307) méretével egy kicsit könnyű, de ugye az ő legnagyobb előnye, az a mozgékonysága. Az említett Coleman-től, mint Auburn OT-től ráz a hideg.
Hargraves pedig ok, hogy generálna belső nyomást és az mindig nagyon fontos, de inkább nézzük meg, hogy a jelenlegi fiatalok mit tudnak. Az Ellis,Williams,McGee, Orr négyes egyenlőre megfelelő mind a mélység, mind a mutatott játék szempontjából. Ha ezt a posztot akarnám fejleszteni, akkor inkább a második körben választanék valakit, bár amilyen mélynek tűnik ezen a poszton az évfolyam, könnyen lehet, hogy a harmadik körben is lesz megfelelő játékos. BPA alapon akár Hargraves is lehet.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
4 körös mock:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bfrc2w0lqvq2xgbouxoz
Four-round mock draft: Cowboys grab QB Wentz at No. 4
The Dallas Cowboys' coaching staff worked with Carson Wentz at the Senior Bowl, and they are projected to select the North Dakota State QB in Chad Reuter's four-round, 127-pick mock draft.


Egyik pickel sincs gondom, de a végeredmény mégse elég jó...pass rusher nincs megoldva...csak akkor működőképes ez sztem, ha FA-ről hozunk oda(RDE) megfelelő embert...

J.Smith remek off ball LB lesz, jó pick lenne sztem mgha nem is sűrű az ilyen LB első körben napaság.

J.Spriggs nekem annyira egyenlőre nem meggyőző, inkább vinném Shon Colemant. Itt lehetne egy Ogbah vagy Calhoun pickel orvosolni a pass rush-t mondjuk a project OT helyett...

J.Hargraves nagyon jön felfele Shrine Bowl óta, jó playa lehet belőle. Orr és McGee lenne versenyben vele a rosterért...nem biztos, h erre a posztra hoznék embert, de nem bánkódnék miatta.

K.Seymourról nem sokat tudok egyenlőre, de ha FA-n volt CB pick up akkor depthnek, projectnek jó lehet itt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 130 — Deion Sanders for president!
ez mondjuk friss: Mario Edwards Jr (@97_rio) • Instagram photos and videosRolni
szerintem kapjon 2 Oscart

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
 extras.mnginteractive.com/live/media/site36/2008/0718/20080718__20080720_C01_SP20FBNBAILEYBROS~p1_200.JPG ?

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ez mondjuk friss: Mario Edwards Jr (@97_rio) • Instagram photos and videos
 www.instagram.com/p/BBF0t_cFZYc/?taken-by=97_rio

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jimmy Durkin @Jimmy_Durkin

Just spoke with Raiders GM Reggie McKenzie. Team is still waiting on more information from doctors on DL Mario Edwards Jr. McKenzie indicated the neck issue is something genetic that's been there for a while and was discovered after the injury vs. Green Bay. Asked if Edwards' injury could be career-threatening, McKenzie said, "I don't even want to think along those lines now.

😕
deyell
Reggelhallgattam meg az interjút...nem dobott fel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jimmy Durkin @Jimmy_Durkin

Just spoke with Raiders GM Reggie McKenzie. Team is still waiting on more information from doctors on DL Mario Edwards Jr. McKenzie indicated the neck issue is something genetic that's been there for a while and was discovered after the injury vs. Green Bay. Asked if Edwards' injury could be career-threatening, McKenzie said, "I don't even want to think along those lines now.

😕

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 130 — Deion Sanders for president!
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
fasza
nyomhatott volna még egy évet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Nagyon fontos, h Mario Edwards Jr. személyében megvan Tuck utódja a DL-ban is. Fontos sarokköve lesz Ő is Mack mellett ennek a védelemnek, neki is remek lehetőség volt Tuck mellett készülni.
Rolni
van valami infó a sérüléséről? én nem olvastam semmit róla már egy ideje.. és Neiron Ball állapotáról sem
deyell
 oak.247sports.com/Bolt/Raiders-Mario-Edwards-Jr-looks-healthy-in-latest-Instagram-43235085
Neiron Ballról én se találtam infót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nagyon fontos, h Mario Edwards Jr. személyében megvan Tuck utódja a DL-ban is. Fontos sarokköve lesz Ő is Mack mellett ennek a védelemnek, neki is remek lehetőség volt Tuck mellett készülni.
Rolni
van valami infó a sérüléséről? én nem olvastam semmit róla már egy ideje.. és Neiron Ball állapotáról sem

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Davis tárgyal az idei stadion-bérlésről, szerintem egyben az utolsó Coliseum bérlésről a Raiders történelmében.

Ivory vagy Powell mellett még érdemes Lamar Miller-re is figyelni. Nagyon jó kis szezont futott és a Dolphins-nak sem lesz sok helye a cap alatt, mert újra kell igazolniuk Vernon-t ami nem lesz olcsó, így nem biztos, hogy maradna Miller-re is keret. Nem egy erőfutó, de passzjátékban is használható, így nálam képben van, mint lehetséges FA igazolás. Nálam Doug Martin lenne az a RB akiért komoly összeget letennék,de nem hiszem, hogy a Tampa elengedi.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olvastam Chris Ivory nyilatkozatát, miszerint nem biztos benne, h marad a Jets-nél cap helyzet miatt. Szerintem Ő remek fit lenne Murray mellé hozzánk power futónak...
Így drafton csak akkor kellene futót hozni, ha vhol tényleg komoly BPA, fit lenne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
Ott lesz Mack főnöknek
Bruce
Igen.
Ez a védelem mostantól Mack-é.
Kell mellé még persze minden szintre egy-egy komoly playa, hangadó, de Mack a legjobb játékos, Ő lesz az arca a védelemnek.
Remek dolog, h Tuck és CWood itt volt vele az első két évében és látta tőlük a jó példát.

Tuck remek ember, remek játékos. Én nagyon örülök, h ide jött, itt fejezte be a karrierjét és nem levezetés volt ez szerencsére. Komoly teljesítményt tett le az asztalra, rengeteget segített a csapatnak. CWood mellett az Ő neve is bekerül a könyvekbe, mint veterán vezér, aki a hajó megfordításánál ott volt, segített.

Nagyon fontos, h Mario Edwards Jr. személyében megvan Tuck utódja a DL-ban is. Fontos sarokköve lesz Ő is Mack mellett ennek a védelemnek, neki is remek lehetőség volt Tuck mellett készülni.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
Ott lesz Mack főnöknek
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
Lehet hogy nem ide tartozik de Mr. Aldon Prof.-al mi a helyzet?
Coolearie
Tölti az egy éves eltiltását és közben lejárt a szerződése. Állítólag a csapat mellette áll és visszavárja az eltiltás után.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
Lehet hogy nem ide tartozik de Mr. Aldon Prof.-al mi a helyzet?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 735
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 099 — Chalk Dawk fan
a Cooper - Pacman Jones párharc a Pro Bowlon is összejött.

 twitter.com/LeviDamien/status/693954269247074304
deyell
Semmi szemnyomkodás?

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a Cooper - Pacman Jones párharc a Pro Bowlon is összejött.

 twitter.com/LeviDamien/status/693954269247074304

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Idei első mock-om 😊
FA piac:
Bilal Powell RB 3 éves deal
Nagyon kell Murray mögé erősítés. Powell egész jó átlaggal futott eddig és elkapásban is veszélyes. Jó 3rd down opció lehetne Murray mögött szerintem.
Depth Chart:
Offense:
RB: Latavius Murray, Ronnie Hillman, Alex Green, Taiwan Jones
Rolni
Rolni, van egy kis hiba a rendszerben. Gondolom először Hillman-t favorizáltad volna az FA RB-k közül, ezért maradt meg ő a végleges DC-ben.
peterbadbone
Ott a pont 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 130 — Deion Sanders for president!
Akkor ha London is szóba került, most már beírhatom én is a korszakalkotó ötletemet: ideje újraéleszteni a régi NFL hagyományokat 😊

 en.wikipedia.org/wiki/Traveling_team

A Raiders név még tökéletesen is passzolna hozzá, számunkra meg az lenne az igazán ideális, ha Európában túráz..., khm, fosztogatna a csapat Angliától Spanyolországig.
baggio
Na ez lenne az igazi szerencsétlenkedés.
Előbb focizni kellene basszák meg, aztán pénzt harácsolni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Idei első mock-om 😊
FA piac:
Bilal Powell RB 3 éves deal
Nagyon kell Murray mögé erősítés. Powell egész jó átlaggal futott eddig és elkapásban is veszélyes. Jó 3rd down opció lehetne Murray mögött szerintem.
Depth Chart:
Offense:
RB: Latavius Murray, Ronnie Hillman, Alex Green, Taiwan Jones
Rolni
Rolni, van egy kis hiba a rendszerben. Gondolom először Hillman-t favorizáltad volna az FA RB-k közül, ezért maradt meg ő a végleges DC-ben.

Nagyon komolyan összeraktad ezt a mock-ot! Én is "tervezem" már a sajátomat, de jelenleg nem látom azt a játékost, akit az első körben szívesen vinnék. Nekem egyenlőre Spence nagy kérdőjel. Nem az a biztonsági húzás, mint amiket RM szeret. Egy első körös húzást nem tudok összehasonlítani egy olcsó, igazából tét nélküli FA igazolással (Aldon Smith). Biztos, hogy rendesen körüljárnak minden játékost aki szóba kerülhet és ha Spence átmegy az "átvilágításon" és mellette teszik le a voksot, akkor én örülök, hogy Mack kap egy méltó társat az oldalára.
Legalább ennyire nem vagyok biztos Myles Jack-ben, vagy Jaylon Smith-ben a sérülésük miatt. Bár Hayden-nél nem volt faktor.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Trevathan is ink wlb mint mlb.
empty taxi
Rolni mesternel a QB es a ket rugo kivetelevel mindenki forgatva, beforgatva van, esetleg rotacioban. Ugyhogytehat maximum Nickeldime panirba forgatott lesz o is.
ulpianus
Ha már Jalen Ramsey kimegy a drafton mire ők jönnek legalább itt van Nekik Gordon Ramsey Rolni 😁


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Trevathan is ink wlb mint mlb.
empty taxi
Rolni mesternel a QB es a ket rugo kivetelevel mindenki forgatva, beforgatva van, esetleg rotacioban. Ugyhogytehat maximum Nickeldime panirba forgatott lesz o is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 318 — Lájkold a zsűrit!
Trevathan is ink wlb mint mlb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...