NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes.
Nekünk eléggé kéne vissza Penn, mert nincs más alternatívánk házon belül és az FA piac eléggé üres lesz idén (is) kezdő LT tekintetében. Nem látok jobb elérhető embert a piacon, mint Penn.

Menelik Watson sérülései miatt abszolút nem tekinthető még RT poszton sem biztos megoldásnak, nemhogy LT-nek...

Ha Penn megy akkor nagyon valószínű az LT pick az első körben. Tunsil és Stanley vszeg már nem lesznek benn, mire mi jövünk, szóval a Decker-Conklin-Coleman trióból kerülhet ki az emberünk, esetleg a 2. körben az Ifedi-Spriggs-Hawkins hármasból.
Rolni
Conklin szerintem jó. lehet, hogy nem a legatletikusabb tackle, de amikor néztem játszani, mindig odatette magát keményen. illene Gabe Jackson mellé
deyell
Conklinről én eddig csak olvastam, de amit mondasz mindenhol előjött. Kemény srác, odateszi magát...Gabe mellé és RM filozófiájába is nagyon illene. Mérete alapján pedig a Tice csomagba is passzol.

Deckerről is azt olvastam, h kemény srác, mérete neki is elég jó, lehet közülük kerülhet ki az új LTnk...
Ha sikerül a fr.QB, fr.WR és jóféle RB hármasunk mellé betolni egy fiatal fr.LT-t is...RM ismét szintet lép 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Érdekes.
Nekünk eléggé kéne vissza Penn, mert nincs más alternatívánk házon belül és az FA piac eléggé üres lesz idén (is) kezdő LT tekintetében. Nem látok jobb elérhető embert a piacon, mint Penn.

Menelik Watson sérülései miatt abszolút nem tekinthető még RT poszton sem biztos megoldásnak, nemhogy LT-nek...

Ha Penn megy akkor nagyon valószínű az LT pick az első körben. Tunsil és Stanley vszeg már nem lesznek benn, mire mi jövünk, szóval a Decker-Conklin-Coleman trióból kerülhet ki az emberünk, esetleg a 2. körben az Ifedi-Spriggs-Hawkins hármasból.
Rolni
Conklin szerintem jó. lehet, hogy nem a legatletikusabb tackle, de amikor néztem játszani, mindig odatette magát keményen. illene Gabe Jackson mellé

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem Penn maradni fog és hasonló összegért, mint amit idén is keresett (kb 5M)úgy vélem,hogy az Eagles gyors aláírási hulláma minden lejárt szerződésű játékosban megpendített egy húrt, ami miatt kicsit türelmetlenebbé váltak.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha mi tényleg nem tárgyalunk Penn ügynökével, akkor kire fókuszálunk?
peterbadbone
kicsit olybá tűnik ez a sztori, mint ami Veldheerrel történt.
deyell
Érdekes.
Nekünk eléggé kéne vissza Penn, mert nincs más alternatívánk házon belül és az FA piac eléggé üres lesz idén (is) kezdő LT tekintetében. Nem látok jobb elérhető embert a piacon, mint Penn.

Menelik Watson sérülései miatt abszolút nem tekinthető még RT poszton sem biztos megoldásnak, nemhogy LT-nek...

Ha Penn megy akkor nagyon valószínű az LT pick az első körben. Tunsil és Stanley vszeg már nem lesznek benn, mire mi jövünk, szóval a Decker-Conklin-Coleman trióból kerülhet ki az emberünk, esetleg a 2. körben az Ifedi-Spriggs-Hawkins hármasból.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 130 — Deion Sanders for president!
Mexicocity jövünk!!! 😊
Rolni
A feltöltőnél besírtam.
 www.youtube.com/watch?v=3H6amDbAwlY

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Szerintem Penn maradni fog és hasonló összegért, mint amit idén is keresett (kb 5M)úgy vélem,hogy az Eagles gyors aláírási hulláma minden lejárt szerződésű játékosban megpendített egy húrt, ami miatt kicsit türelmetlenebbé váltak.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha mi tényleg nem tárgyalunk Penn ügynökével, akkor kire fókuszálunk?
peterbadbone
kicsit olybá tűnik ez a sztori, mint ami Veldheerrel történt.

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem Penn maradni fog és hasonló összegért, mint amit idén is keresett (kb 5M)úgy vélem,hogy az Eagles gyors aláírási hulláma minden lejárt szerződésű játékosban megpendített egy húrt, ami miatt kicsit türelmetlenebbé váltak.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha mi tényleg nem tárgyalunk Penn ügynökével, akkor kire fókuszálunk?

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 006 — no es importante
Mexicocity jövünk!!! 😊
Rolni
ráadásul MNF lesz november 21-én


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/957thegame/status/695677428845268993

 twitter.com/BairCSN/status/695680531300651008

Penn egy kicsit el van tévedve:

 twitter.com/GuyHaberman/status/695678549303304192

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ez még csak ilyen írok vmit, mert elvileg ez a munkám hírecske volt...

Persze, h szeretne a Jets mondjuk 2 első körös picket kapni érte...
Persze, h mi szívesen látnánk a sorainkban Wilk-et...

Aztán a többi már a Lakonfurnyának a találmánya...

Majd kiderül mi lesz...a Jets baromi nehéz cap helyzetben van, sok lejáró emberkével, szóval sztem a legjobb megoldás az lehet, ha mondjuk Wilk-el egy olyan back loaded dealt írnak alá, ami baromi nagy lét és komoly garantáltat tartalmaz a későbbi években és keveset idén...aztán próbálják meg elcserélni Richardson-t inkább, mert Mo lényegesen jobb playa...persze ez nem könnyű, mert Mo ügynöke gondolom már pontosan tisztában van azzal mennyit adna egyik másik csapat a piacon nekik...a tag viszont komolyan hazavágná a Jets sapiját...az sztem nem igazán fér bele Fitz és a többiek mellé.
Ekkor a tag&trade logikus megoldás, de kétlem, h sok magas picket bárki is adna, manapság ez nem divat. 1 magas picket még kaphatnak érte és akkor valóban jól járhat kvázi mindenki, de nem lesz egyszerű, mert az új team és Wilk meg kell, h egyezzen egy hosszútávú dealben. Magas pick és giga pénz még egy elit játékosért sem kevés éppen...

Meglássuk...
Rolni
2 1. kör nah az nagyon sok lenne. 😀

Maccagnan eddigi szerződései fronloaded-ok voltak, az elején kiperkálva a garantált tartalom jelentős részét. Sheldon elcserélése azéárt nehézkes, mert még egy kihágás és akár 1 szezonos eltiltás is várhat rá.
Taget sztem csak úgy érné meg sztem, ha FA előtt el is tradeljük, mert ha draft során tesszük akkor ott marad 15 misi fel nem használt capm tudom h ez hülyén hangzik a legjobb játékosunk kapcsán persze.
Kevés csapat van valóban aki megengedheti h magas picket áldozzon és még perkáljon is neki.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
Beki
A magas cap space ok, de Reggie eddig jellemzően gyűjtötte a pickeket nem pedig elcserélte őket. Eddigi munkája alapján nem hiszem, h több picket beáldozzon vagy mondjuk egy első kört adjon érte. Lehetséges, de erősen meglepődnék.
Én nagyon örülnék Wilk érkezésének, de azért fontos, h mit adunk érte és neki...
Rolni
Minek tradelni érte magas picket? A Jets nem fogja tudni megtartani.
Amadeus91
Meg tudjuk tartani.
Beki
Akkor nem keresnétek tradepartnert.
Amadeus91
Nincs hihetőbb hír még arról h trade partnert keresnénk ezerrel.
Beki
Ez még csak ilyen írok vmit, mert elvileg ez a munkám hírecske volt...

Persze, h szeretne a Jets mondjuk 2 első körös picket kapni érte...
Persze, h mi szívesen látnánk a sorainkban Wilk-et...

Aztán a többi már a Lakonfurnyának a találmánya...

Majd kiderül mi lesz...a Jets baromi nehéz cap helyzetben van, sok lejáró emberkével, szóval sztem a legjobb megoldás az lehet, ha mondjuk Wilk-el egy olyan back loaded dealt írnak alá, ami baromi nagy lét és komoly garantáltat tartalmaz a későbbi években és keveset idén...aztán próbálják meg elcserélni Richardson-t inkább, mert Mo lényegesen jobb playa...persze ez nem könnyű, mert Mo ügynöke gondolom már pontosan tisztában van azzal mennyit adna egyik másik csapat a piacon nekik...a tag viszont komolyan hazavágná a Jets sapiját...az sztem nem igazán fér bele Fitz és a többiek mellé.
Ekkor a tag&trade logikus megoldás, de kétlem, h sok magas picket bárki is adna, manapság ez nem divat. 1 magas picket még kaphatnak érte és akkor valóban jól járhat kvázi mindenki, de nem lesz egyszerű, mert az új team és Wilk meg kell, h egyezzen egy hosszútávú dealben. Magas pick és giga pénz még egy elit játékosért sem kevés éppen...

Meglássuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
Beki
A magas cap space ok, de Reggie eddig jellemzően gyűjtötte a pickeket nem pedig elcserélte őket. Eddigi munkája alapján nem hiszem, h több picket beáldozzon vagy mondjuk egy első kört adjon érte. Lehetséges, de erősen meglepődnék.
Én nagyon örülnék Wilk érkezésének, de azért fontos, h mit adunk érte és neki...
Rolni
Minek tradelni érte magas picket? A Jets nem fogja tudni megtartani.
Amadeus91
Meg tudjuk tartani.
Beki
Akkor nem keresnétek tradepartnert.
Amadeus91
Nincs hihetőbb hír még arról h trade partnert keresnénk ezerrel.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Colemannal mi a gondod?Rolni
Pont mint anno a Clemson passzsiettetőkkel, nagyon jó egyetemi teljesítmény, borzasztó jó felépítés és elit mért adatok, de a profik közt mind bust. Greg Robinson tipikus példa és Coleman sem egy kiforrott játékos. Mindig az ereje, a sebessége és a mérete van kiemelve, de a lábmuinkájáról, technikájáról, kézhasználatról, football IQ-ról semmi hír.

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Al idejéből ismerjük, hogy mindig be lehet férni a cap alá, de azt is ismerjük, hogy mi ennek a következménye. Ha dobnak rá egy tag-et, akkor még kérhetnek érte valamit, mert ahhoz túl értékes játékos, hogy ingyen távozzon. Pl ha egy első körös pick csere+valami, vagy hasonló lenne az ára, akkor már mind a két csapat nyert.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
Beki
A magas cap space ok, de Reggie eddig jellemzően gyűjtötte a pickeket nem pedig elcserélte őket. Eddigi munkája alapján nem hiszem, h több picket beáldozzon vagy mondjuk egy első kört adjon érte. Lehetséges, de erősen meglepődnék.
Én nagyon örülnék Wilk érkezésének, de azért fontos, h mit adunk érte és neki...
Rolni
Minek tradelni érte magas picket? A Jets nem fogja tudni megtartani.
Amadeus91
Meg tudjuk tartani.
Beki
Akkor nem keresnétek tradepartnert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
Beki
A magas cap space ok, de Reggie eddig jellemzően gyűjtötte a pickeket nem pedig elcserélte őket. Eddigi munkája alapján nem hiszem, h több picket beáldozzon vagy mondjuk egy első kört adjon érte. Lehetséges, de erősen meglepődnék.
Én nagyon örülnék Wilk érkezésének, de azért fontos, h mit adunk érte és neki...
Rolni
Minek tradelni érte magas picket? A Jets nem fogja tudni megtartani.
Amadeus91
Meg tudjuk tartani.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 734
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
Beki
A magas cap space ok, de Reggie eddig jellemzően gyűjtötte a pickeket nem pedig elcserélte őket. Eddigi munkája alapján nem hiszem, h több picket beáldozzon vagy mondjuk egy első kört adjon érte. Lehetséges, de erősen meglepődnék.
Én nagyon örülnék Wilk érkezésének, de azért fontos, h mit adunk érte és neki...
Rolni
Minek tradelni érte magas picket? A Jets nem fogja tudni megtartani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mexicocity jövünk!!! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
Beki
A magas cap space ok, de Reggie eddig jellemzően gyűjtötte a pickeket nem pedig elcserélte őket. Eddigi munkája alapján nem hiszem, h több picket beáldozzon vagy mondjuk egy első kört adjon érte. Lehetséges, de erősen meglepődnék.
Én nagyon örülnék Wilk érkezésének, de azért fontos, h mit adunk érte és neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora azt mondja, hogy tavaly próbáltatok tradelni Wilkersonért és idén is hasonlóan cseledhettek a magas cap spacetek miatt.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az RG poszt kapcsán végeztem egy kis kutakodást PFF segítségével (tudom, h nem ez a minden nem is így kezelem).

Jon Feliciano a 15., 16. és a 17. heti meccseken jutott szóhoz.
A 15. heti meccse elég gyengére sikerült összesen 61,2-es grade-t kapott, ebből a passz 77,6, a futás 45,9 lett.
A 16. heti meccsen overall 79,7, passz 77,5, futás 81,9.
A 17. heti meccsen overall 73,2, passz 75,2, futás 72,5.
Összességében 73,2-es grade-t kapott, passz esetén 75,2, futás esetén 72,5.
Merítés elég kicsi, mert 200 snapről beszélgetünk, de a második és harmadik profi meccse azért bizakodásra adhat okot.

Ha egész évben tudott volna mondjuk ilyen graddel játszani, akkor a 27. lenne a PFF listán jahri Evans mellett.

Brandon Brooks akit sokszor szoktak emlegetni esetleges FA megoldásként 66,7-es overall grade-t kapott.
Alex Boone akit szintén szoktak emlegetni 65-ös grade-t kapott.

J'Marcus Webb aki az év nagy részében a kezdő RG-nk volt 44,6-os overall graddel végzett, passz esetén 47,2, futás esetén 36,4.

Számomra az érdekes, hogy voltak olyan meccsek amikor Webb-bel is egész pofás volt a fal összességében pedig jól látszik, h a liga egyik legrosszabb kezdő RG-je volt. Ha Feliciano tudna mondjuk éves szinten az a 70-es grade körül működni egy egészséges Hudson-Howard\Watson duó között lehet meg tudjuk oldani házon belül a RG posztot.

Kell-e nézelődni az FA piacon?
Sztem igen. Webb-et és vszeg Barnes-t is el kell engedni és McCants, valamint Bergstrom esetében is komolyan nézegetni kell ezt a lehetőséget. Kellene FA emberkét hozni interior OL posztra sztem, aki valós versenyben küzdhetne Feliciano-val.

Kell-e drafton nézegetni az OL prospecteket?
Igen. LT és RG prospecteket is, mert Penn mögé(sztem vissza kell hozni) kell egy fiatal jelölt és akkor is kell interior emberke ha érkezett FA erősítés.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyetértek a teljes cikkel:  www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-offseason-to-do-list-for-the-oakland-raiders/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a mock, persze az FA piac után már lehet jobban festene, de nem hiszem, hogy Spriggs vagy Hargraves kellene nekünk. A J.Smith pick-be csak a sérülés miatt tudok belekötni. A sérülését a tavalyi drafton elkelt Cedric Ogbuehi sérüléséhez hasonlítják, aki a szezon felénél került játékra alkalmas állapotba. Szóval, ha ő lenne az első körös választásunk, akkor Spriggs-szel együtt már 2 olyan választásunk lenne, aki nem lesz hatással a szezon nagy részére. Az első két körben ilyen játékosokat csak akkor választhatunk, ha az FA piacon nagyot robbantunk.(Pass rusher, CB, SS) Az említett mockban a Bears elviszi Jack-et, de a mai hírek alapján Danny Trevathan állítólag követheti Fox-ot Chicago-ba. Ebben az esetben pedig nem hiszem, hogy Jack lenne a választásuk. Persze az első kör ezen szakaszában (11-15 pick) már javában menni fognak a cserélgetések, szóval lehet, hogy valaki feljönne érte, de nekem ő lenne az elsődleges célpontom a draft első körében. Ha viszont a vezetőség úgy érzi, hogy az idény első felében a Malcolm Smith-Heeney kettős megoldja az ILB feladatokat és a mélység is meglesz míg Jaylon felépül, akkor nem bánnám ezt a húzást.
Annak ellenére, hogy nekem itt nem tetszik ez a választás, de Spriggs mint leendő LT nem rossz gondolat. Igaz a Senior Bowl edzéseken nem volt kiemelkedő, kíváncsi leszek, hogy mikor fog elkelni. A mi falunkba még izmosodnia kellene, mert jelenlegi (6’7/307) méretével egy kicsit könnyű, de ugye az ő legnagyobb előnye, az a mozgékonysága. Az említett Coleman-től, mint Auburn OT-től ráz a hideg.
Hargraves pedig ok, hogy generálna belső nyomást és az mindig nagyon fontos, de inkább nézzük meg, hogy a jelenlegi fiatalok mit tudnak. Az Ellis,Williams,McGee, Orr négyes egyenlőre megfelelő mind a mélység, mind a mutatott játék szempontjából. Ha ezt a posztot akarnám fejleszteni, akkor inkább a második körben választanék valakit, bár amilyen mélynek tűnik ezen a poszton az évfolyam, könnyen lehet, hogy a harmadik körben is lesz megfelelő játékos. BPA alapon akár Hargraves is lehet.
peterbadbone
Én J.Smith-el kapcsolatban azt olvastam, h TC-re játékra alkalmas állapotban lehet már...

Colemannal mi a gondod?

Én is elégedett vagyok a DT posztunkkal, mélységével, főleg h base felállásban a run stopp a feladatuk és a könnyű csomagokban pedig a nagyobb base LDE-k forognak be DTnek siettetni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ez a draft class csak nekem tűnik olyan sótlannak, mint a 2013-as, vagy csak még nem indult meg a hype körülötte?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Tuck visszavonult. Kurvára kell egy boss a védelembe.
Amadeus91
 extras.mnginteractive.com/live/media/site36/2008/0718/20080718__20080720_C01_SP20FBNBAILEYBROS~p1_200.JPG ?
Höri
ez övön aluli volt Höri😊
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem egyáltalán nem tetszik ez a mock, persze az FA piac után már lehet jobban festene, de nem hiszem, hogy Spriggs vagy Hargraves kellene nekünk. A J.Smith pick-be csak a sérülés miatt tudok belekötni. A sérülését a tavalyi drafton elkelt Cedric Ogbuehi sérüléséhez hasonlítják, aki a szezon felénél került játékra alkalmas állapotba. Szóval, ha ő lenne az első körös választásunk, akkor Spriggs-szel együtt már 2 olyan választásunk lenne, aki nem lesz hatással a szezon nagy részére. Az első két körben ilyen játékosokat csak akkor választhatunk, ha az FA piacon nagyot robbantunk.(Pass rusher, CB, SS) Az említett mockban a Bears elviszi Jack-et, de a mai hírek alapján Danny Trevathan állítólag követheti Fox-ot Chicago-ba. Ebben az esetben pedig nem hiszem, hogy Jack lenne a választásuk. Persze az első kör ezen szakaszában (11-15 pick) már javában menni fognak a cserélgetések, szóval lehet, hogy valaki feljönne érte, de nekem ő lenne az elsődleges célpontom a draft első körében. Ha viszont a vezetőség úgy érzi, hogy az idény első felében a Malcolm Smith-Heeney kettős megoldja az ILB feladatokat és a mélység is meglesz míg Jaylon felépül, akkor nem bánnám ezt a húzást.
Annak ellenére, hogy nekem itt nem tetszik ez a választás, de Spriggs mint leendő LT nem rossz gondolat. Igaz a Senior Bowl edzéseken nem volt kiemelkedő, kíváncsi leszek, hogy mikor fog elkelni. A mi falunkba még izmosodnia kellene, mert jelenlegi (6’7/307) méretével egy kicsit könnyű, de ugye az ő legnagyobb előnye, az a mozgékonysága. Az említett Coleman-től, mint Auburn OT-től ráz a hideg.
Hargraves pedig ok, hogy generálna belső nyomást és az mindig nagyon fontos, de inkább nézzük meg, hogy a jelenlegi fiatalok mit tudnak. Az Ellis,Williams,McGee, Orr négyes egyenlőre megfelelő mind a mélység, mind a mutatott játék szempontjából. Ha ezt a posztot akarnám fejleszteni, akkor inkább a második körben választanék valakit, bár amilyen mélynek tűnik ezen a poszton az évfolyam, könnyen lehet, hogy a harmadik körben is lesz megfelelő játékos. BPA alapon akár Hargraves is lehet.