Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem egyáltalán nem biztos, hogy Goff meg lesz tartva. Simán kinézem McVayből, hogy inkább a bivaly keretet tartja meg, erősíti tovább, 2020-ban meg elcseréli Goffot egy valag pickre, amiből draftol új QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Egyértelmű a Win Now üzemmód. SB-be kell jutni. Talib és Suh szinte biztos mennek év végén. Fowler is esélyes hogy a szezon végéig marad. Tényleg kb. 2 szezon (18-19) van ebben a csapatban, de idén van nagyobb esély SB-t nyerni. Jövőre nehezebb lenne. 2020-ban meg ha nem is nulláról, de kezdődhet újra az építkezés.

Goff szerződésen sok fog múlni, de én bízom benne hogy neki sem minden a pénz és McVay miatt megpróbál majd kompromisszumos szerződést kötni.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ketto ervem van ami miatt orulok ennek a trade-nek:

1. Eddig ugy tunik, hogy ismet a Pats a legeselyesebb az AFC kepviseletere a dontoben, a Rams pedig pont rendelkezik azokkal az egysegekkel amikkel eselye lehet a hazafiak ellen, meg egy passrusher, aki mehet a rotacioba, csak tovabb erositi a vedelmet. Barki nyerhet felolem csak ne a Pats (Panthers 😛 ).

2. Hosszutavon kevesbe teszi fenntarthatova a Rams powerhouse jelleget.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
ha ezt a Pats csinálná most, akkor az biztosan fájó lenne, de azt hiszem egy Rams-től pillanatnyilag nem kell irigyelni a sikerélményt... sajnos az NCAA-t épp eléggé csúnyán tönkrevágja az Alabama és a Clemson dominanciája, itt kell, hogy legyen pár csapat, ami bármikor és bárhol képes megverni a New Englandet
r.baggio
Na de olyan áron hogy 1-2 évig minden fajant, de se pick se pénz új emberekre a közel ill. távolabbi jövőben... Pillanatnyi sikerért megéri kockáztatni a csapat jövőjét?-hát nem tudom..
ParadSEC
nem annyira veszes azert a szitu. Withworth, Suh, Brockers, Joyner, 4 nev akik egyutt elvisznek majd 50 millat. Meglepodnek, ha kozuluk 2 ev mulva itt lenne barki.
Ahogy nezem, idenre + jovore meg belefer kb mindenki a jelenlegiek kozul. Goff 2020-ban meg az 5.eves opcio alatt is jatszhat, de valszeg jovo szezon utan kapja a nagy szerzodest.
Ergo van meg az idei + a kovi szezon, ahol nem kell meg fizetni a fra QB-t, es nyitva van a keret miatt a championship window. Aztan amikor elengedik az elmult evek nagy neveit FA-ra, szepen kapjak majd a komp pickeket.
Nem lennek meglepve, ha Snead is 2 evben gondolkozott volna, amikor elkezdtek feltunningolni a keretet tavasszal.

Ebbe a kepbe akar az is belefer, hogy Fowler-t el is engedik a szezon utan, h jovore kvazi visszakapjak komp pick-kent az erte adott 3.at. Viszont az SB run-ba jol johet egy fiatal, rotacios pass rusher.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
ha ezt a Pats csinálná most, akkor az biztosan fájó lenne, de azt hiszem egy Rams-től pillanatnyilag nem kell irigyelni a sikerélményt... sajnos az NCAA-t épp eléggé csúnyán tönkrevágja az Alabama és a Clemson dominanciája, itt kell, hogy legyen pár csapat, ami bármikor és bárhol képes megverni a New Englandet
r.baggio
Na de olyan áron hogy 1-2 évig minden fajant, de se pick se pénz új emberekre a közel ill. távolabbi jövőben... Pillanatnyi sikerért megéri kockáztatni a csapat jövőjét?-hát nem tudom..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
Csak itt pont az amúgy remek alapötlet cap system miatt nem jöhet ez össze tartósan. Ha egy-két évig is, de hosszútávon nem, és ára van/lesz ennek.
Ha pedig valahogy mégis sikerül fenntartaniuk egy ilyesmi magas szintet, az egyáltalán nem galád, hanem szenzációs front office munka.
PEEtör
Így van ezért is nem sikerülhet ez csak néhány csapatnak. Itt főleg akkor lehet ilyen csapatot összerakni, ha a fiatal játékosok még a rookie szerződésük alatt válnak "sztárrá" így nem kell még akkor annyira megfizetni őket. Majd ha lejár a szerződésü akkor már lesznek gondok néhány éven belül, hiszen a cap system miatt úgysem lehet mindenkit megtartani. A Ramsnél is pl Goff nak is hamarosan lejár a szerződése,/még azért van pár év/ utána neki nyilván fognak újat adni, viszont ennek az lesz az ára, hogy lehet hogy az O-ból vagy a D-ből el kell engedni néhány sztárt.


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
Csak itt pont az amúgy remek alapötlet cap system miatt nem jöhet ez össze tartósan. Ha egy-két évig is, de hosszútávon nem, és ára van/lesz ennek.
Ha pedig valahogy mégis sikerül fenntartaniuk egy ilyesmi magas szintet, az egyáltalán nem galád, hanem szenzációs front office munka.
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
ha ezt a Pats csinálná most, akkor az biztosan fájó lenne, de azt hiszem egy Rams-től pillanatnyilag nem kell irigyelni a sikerélményt... sajnos az NCAA-t épp eléggé csúnyán tönkrevágja az Alabama és a Clemson dominanciája, itt kell, hogy legyen pár csapat, ami bármikor és bárhol képes megverni a New Englandet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dante Fowler jött, Jamon Brown ment.
dogbite
Tudnám díjazni, ha a Jags leigazolná Fowler megüresedett roster helyére. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Dante Fowler jött, Jamon Brown ment.
dogbite
Az mondjuk derék, hogy így maradt a rosteren összesen 2 backup OL és mind2 rookie.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Dante Fowler jött, Jamon Brown ment.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Rams kap majd 3. körös kompenzációs picket (jó esély van rá, hogy kettőt is kaphat majd a csapat), akkor a magasabb kerül majd belőle Jacksonvillebe Fowlerért.

Tehát lényegében egy 3. kör legvége és egy 2020-as 5. kör az ellenértéke egykori 1/3-as pickünknek.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
Inkább, mint a .......... Itt mindenki helyettesítse be magának a megfelelőt 😊
csi77
Plusz az NFL-ben SEHOL sem lehet sokáig ennyi jó játékost együtt tartani.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.
Kájzerszóze
Inkább, mint a .......... Itt mindenki helyettesítse be magának a megfelelőt 😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 267 — playoffs???
Ez már lassan galád lesz. Azért szeretjük az NFL-t.mert itt nincs Barca, Real, MU - mindent megvesznek. Hát ez nekem erre hajaz már. Sok szurkoló ezért nem.is fog drukkolni nekik.



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En mar elore bemondtam. Szepen osszeraktak mindent, innentol ha nincs bajnoki cim, csalodas az ev. Az, hogyez hosszu tavon hogy megoldhato, nem tudom, lehet, pont ugy esnek majd ki az oregek, hogy a cap ne essen szet, de potolni oket sem draftrol, sem fa-rol nem lehet majd

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Hát erre a Fowler trade-re Wyatt renonszot fog kiáltani.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egyértelmű win now módba kapcsoltatok 😀 jövőre maradt még draftpicketek?
12th member
Lesz pl 3 (így már csak 2 😊 ) 3. körösük pl. kompenzációs pickekből.

És mint már korábban azt említettem, Fowler szerződése év végén lejár.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
egyértelmű win now módba kapcsoltatok 😀 jövőre maradt még draftpicketek?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hosszútávon csúnya lesz ez

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztan a Rams mindjart elcsereli McVayt a Browns elso koreert. XD

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez már Sb vagy semmi...
ThundersNFL
McVay említette h pass rusher-t kerestek, hát nem sokat tököltek, bár mióta ő a HC, aktívak tradek terén.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 587 — !SuPeR6BoWL!
Ez már Sb vagy semmi...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Comp update:!Rams are trading a 2019 third-round pick and a 2020 fifth-round pick to Jaguars for DE Dante Fowler, per source.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Fowler érkezik a JAX-től.