NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ez pedig Johny "Monster" Hekker

 mobile.twitter.com/PatMcAfeeShow/status/906984445403688961/video/1

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/cjzero/status/907025554167275520

Ez jó! Pagano azt sem tudta kivel játszottak tegnap 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/PFF/status/907033781164498944/photo/1

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ez az élmény nagyon hiányzott már. Jó volt nézni a csapatot, még akkor is, ha ez a Colts a világát nem tudta tegnap. Valóban van egy csomó dolog amit javítani kell (pl. futásblokkolás), de hosszú idő után most érzem először (adja Isten, hogy igazam legyen), hogy ez az edzői stáb tudja mit csinál. Ellentétben Fisherrel, aki minden meccs után lenyilatkozta, hogy javítani fogják a hibákat és persze semmi nem történt, most azt hiszem ők tényleg meg fogják oldani. Persze ez csak egy meccs, de akkor is: ma jó Rams drukkernek lenni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Grat srácok! Vezetitek a csoportot 😊
silent7939
Rég volt ilyen jó hétfő reggel Rams drukkernek lenni.
Én azért maradnék a talajon. Voltak hibák (huhú, de még mennyi), és egy Luck nélküli gyenge Colts ellen nem olyan nagy dolog remekelni, sőt inkább elvárható volt a W.
Kezdetnek persze jó, de fontos hogy McVay megfogja a csapatot, nehogy elszálljanak maguktól, szóval holnaptól mehet a hibák javítása, hisz a Skins lesz az ellenfél, és gondolom az edző nem akarja hagyni hogy az ex-csapata túljárjon az eszén!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok! Vezetitek a csoportot 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez holnap kifejtem, most nem jozanul annyit, hogy Watt kurva jo szezonjaval volt 2-14 is, Donald MVP szezonjaval meg nem tudom, mennyi, de PO nem. Rodgers meg egyedul PO-ba visz egy csapatot. QB sajna,nem sajna tobb

több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Mert ő még nem kapta meg azt a pénzt. Könnyű jótékonykodnia egy Bradynek 100 milla körüli pénzzel, és úgy, hogy az asszony hoz évi vagy 30 millát, de más, ha egy, a szerződése elején lévő játékosról van szó. Am meg meg is érdemelné Donald Suh pénzét is, más kérdés, hogy én is inkább csak QB-nek adnék ennyit 😊
Wyatt
Attól függ Melyik QB-nek? Az én szememben se Flacco, se Stafford, se Luck nem érdemelné meg azt a pénzt amit szakítottak. Ez egy rohadt csapatjáték. Értem én hogy sok múlik a QB-n, de saját magának azért mégse passzolhat senki, meg különben is a védelmek nyerik a SuperBowl-t...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Donald visszatért

"Aaron Donald just showed up at Rams and took his physical; he will not play Sunday, per source."

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert ő még nem kapta meg azt a pénzt. Könnyű jótékonykodnia egy Bradynek 100 milla körüli pénzzel, és úgy, hogy az asszony hoz évi vagy 30 millát, de más, ha egy, a szerződése elején lévő játékosról van szó. Am meg meg is érdemelné Donald Suh pénzét is, más kérdés, hogy én is inkább csak QB-nek adnék ennyit 😊

több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
Persze ezen sokáig lehetne diskuràlni hogy melyik az a pozició ahol megèri nagy pènzt megadni.
Nekem az a bajom itt hogy AD-nak van egy 4+1èves szerződèse amit aláirt.
Most 3 èv után szeretnè a nagy lovèt ami a teljesitmènye alapján teljesen rendbe lenne,ha lejárt volna a rookie szerződèse.
Mit csinálsz ha esetleg már 1-2 jó szezon után mindegyik el kezd holdouttolni.
Azèrt az sem müködik.
Ès ha jól olvastam kb.600.000$ vagyunk a sapka alatt,ami azt jelenti hogy 2-3 jól fizetett játèkostól hirtelenjèbe meg kellene válnunk.
Ramsfan
Én úgy tudom, hogy ráadásul megkínálták egy egész jó fizetéssel, tehát többet kapna mint ami a mostani szerződésében van. A gond ott van, hogy Donald többet akar, és már-már Suh és Miller szintű fizetést szeretne, ami a Rams jelenlegi helyzetét nézve szinte lehetetlen, de legalábbis évekig problémákat generálna a fizetési sapkával.
Mikor jól bevált, bizonyított veterán játékosok is hajlandóak átstrukturálni a szerződéseiket a csapat érdekeit is szem előtt tartva, akkor Donald miért nem képes erre?
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
Persze ezen sokáig lehetne diskuràlni hogy melyik az a pozició ahol megèri nagy pènzt megadni.
Nekem az a bajom itt hogy AD-nak van egy 4+1èves szerződèse amit aláirt.
Most 3 èv után szeretnè a nagy lovèt ami a teljesitmènye alapján teljesen rendbe lenne,ha lejárt volna a rookie szerződèse.
Mit csinálsz ha esetleg már 1-2 jó szezon után mindegyik el kezd holdouttolni.
Azèrt az sem müködik.
Ès ha jól olvastam kb.600.000$ vagyunk a sapka alatt,ami azt jelenti hogy 2-3 jól fizetett játèkostól hirtelenjèbe meg kellene válnunk.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
nyilván, csak ugye ezek a jólfizetett interior rusherek nem nagyon nyerik meg a playoffmeccseket. Dareus, Suh, Gerald McCoy stb. ha rossz indulatú vagyok, Wattot is hozzácsapom.

Hány bajnokcsapatnak volt egy DT a legjobb/legjobban fizetett védője?
Höri
Warren Sapp kb. az egyetlen ebben az évezredben.
empty taxi
Btw pl Suh nem lendített semmit sem a Lions, sem a 'phins bajnoki esélyein. Dareus és McCoy szerintem még nem is jártak PO-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
nyilván, csak ugye ezek a jólfizetett interior rusherek nem nagyon nyerik meg a playoffmeccseket. Dareus, Suh, Gerald McCoy stb. ha rossz indulatú vagyok, Wattot is hozzácsapom.

Hány bajnokcsapatnak volt egy DT a legjobb/legjobban fizetett védője?
Höri
Warren Sapp kb. az egyetlen ebben az évezredben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.
alatriste
nyilván, csak ugye ezek a jólfizetett interior rusherek nem nagyon nyerik meg a playoffmeccseket. Dareus, Suh, Gerald McCoy stb. ha rossz indulatú vagyok, Wattot is hozzácsapom.

Hány bajnokcsapatnak volt egy DT a legjobb/legjobban fizetett védője?

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyilván nehéz meghozni a döntést, hogy prémium fizetést adjon egy csapat egy belső védőfalembernek, de ha valaki a posztján ennyire kiemelkedik, és ilyen szintű dominanciát mutat akkor szerintem kivételt lehet tenni. Donald belső nyomásgenerálása egyedülálló a ligában, miközben a futás ellen is remek. Most mehet a matek, hogy nem szélső pass rusher, de van akkora hatása a játékra mint egy prémium edge játékosnak. Így pedig jogosan kéri azt a pénzt, és szerintem meg is kell kapnia. Ha valakinek akkor neki. Korszakos játékosokat nem szokás a pénz miatt elengedni az újonc szerződésük lejártával, vagy ha megtörténik hosszú távon bánni szokta a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött waiverről a QB Brandon Allen. Greg Olson dolgzott vele másfél szezont Jacksonvilleben. Nem teljesen reménytelen a pasas, szóval akár lehet belőle egy karrier backup QB-t képezni Goff mögé.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, ez is egy jogos érv, azért egy nem QB-nek ennyi pénzt kiadni nem könnyű. Viszont azt is megértem, hogy ha Tavon Austinokra ennyit szán a vezetőség, az nyilván zavarja őt, és talán az ilyen felesleges pénzkidobások helyett azt kellene megfizetni, aki tényleg a posztja egyik, ha nem a legjobbja, és képes előrelendíteni valamelyest a csapatot

több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.
dogbite
Azért az félelmetes, hogy azok után amit Kroenke megenged magának, ez az agymosott szöveg még mindig működik. Egyébként az újonc NEM választhatja meg a munkaadóját, és NEM diktálhatja az eslő szerződésének a feltételeit.
füligjimmy
Elég szép summával megkinálták AD-t. Ha nem képes felfogni hogy nincs a csapatnak annyi fölös pénze (köszi Snead, köszi Tavon Austin) hogy éveken keresztül csúcsfizetést kapjon, akkor keressen más csapatnál helyet magának.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ès mit szóltok a rosterhez?

Ahhoz képest hogy tavaly milyen gyenge volt az Offense elég kevés játékos van a rosteren.

Elég érdekes 23 Offense és 28 Defense.A 8 OL is kicsit soványnak tartom.

És hogy minek kell 6 Safety?
Ramsfan
Nyolc a trend évek óta, max 9, a safetyk között meg nálunk van pl kettő, aki csak ST-ben lép pályára, gondolom, nálatok is ez lehet

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ès mit szóltok a rosterhez?

Ahhoz képest hogy tavaly milyen gyenge volt az Offense elég kevés játékos van a rosteren.

Elég érdekes 23 Offense és 28 Defense.A 8 OL is kicsit soványnak tartom.

És hogy minek kell 6 Safety?
Ramsfan
Az 53-ból 21 játékos tavaly még nem volt a rosteren, ami nem kevés. A 8 OL ember szerintem se sok, de lehet kukázni akarunk a máshonnan kivágottak közül... És persze kíváncsi leszek a PS-re is.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ès mit szóltok a rosterhez?

Ahhoz képest hogy tavaly milyen gyenge volt az Offense elég kevés játékos van a rosteren.

Elég érdekes 23 Offense és 28 Defense.A 8 OL is kicsit soványnak tartom.

És hogy minek kell 6 Safety?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.
dogbite
Azért az félelmetes, hogy azok után amit Kroenke megenged magának, ez az agymosott szöveg még mindig működik. Egyébként az újonc NEM választhatja meg a munkaadóját, és NEM diktálhatja az eslő szerződésének a feltételeit.
füligjimmy
Ha jól sejtem senki nem fogott fegyvert a fejéhez, hogy aláírja.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.
dogbite
Azért az félelmetes, hogy azok után amit Kroenke megenged magának, ez az agymosott szöveg még mindig működik. Egyébként az újonc NEM választhatja meg a munkaadóját, és NEM diktálhatja az eslő szerződésének a feltételeit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nekem is baromira elegem van ebből a holdout hisztiből. Érvényes, saját maga által aláírt szerződéssel bíró munkavállaló. Szerintem épp ideje lenne, ha a csapat vezetése hangnemet váltana végre. Annyira megértőek vagyunk, nehogy véletlenül megsértsük AD egóját, vagy bármijét, ami nekem már sok. Az a kép amit eddig felépített magáról alaposan megkopott nagyon sok szurkoló szemében. Nagyon jó játékos, de nálam első a csapat. WE NOT ME.

Tactics win battles. Strategy wins wars.