Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nekem meg annyit Goffrol hogy a vegen pedig 1:09 el az oran idokeres nelkul RZ-ba tudta juttatni a csapatot.
Ott ha Kupp megfogja felrobban a stadion.
Nagyon fontos hogy nem roppan össze a nagy nyomas alatt.

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szokás szerint megint kinyírtuk saját magunkat, az 5 eladott labda nagyon-nagyon sok. Végig az volt az érzésem, hogy nem találjuk a ritmust a meccsen. Goff sem volt olyan éles, többször hozott rossz döntést és pontatlanabb is volt. Ennek ellenére nem hibáztatom, tudta mozgatni a csapatot, kulcsjátékokat hozott, az INT után sem rogyott meg. Igazából nekem az egész offense tűnt indiszponáltnak. Már maga az offense gameplan sem tetszett, hogy ennyire elhagytuk a futást, majd kétszer annyit passzoltunk, Gurley-t is "hanyagoltuk", és a végén pedig nagyon hiányzott az időkérés. Watkins nekem csalódás volt, olyannak tűnt, mintha csak félgőzzel ment volna a labdákért. A meccs számai annyira nem rosszak, kevesebb ideig birtokoltuk ugyan a labdát, de több first down-t csináltunk, 50% feletti third down hatékonysággal, több támadó yarddal, kevesebb büntivel stb. De az 5 TO... Olyan mintha rögtön az elején a Gurley fumble megfogta volna a csapatot. Mindegy, fiatal csapat, fiatal HC - ebből a meccsből tanulni kell.
De hogy jót is mondjak, a D annyira már nem volt rossz, a safety páros előtt le a kalappal.
dogbite
Mivel csak az első félidőt láttam, így csak arról tudok nyilatkozni.
Valóban a labdaeladásokkal nyírtuk ki magunkat. A Gurley fumble elkerülhető lett volna ha nem akar mindenáron TD-t szerezni abban a play-ben. Nem is értettem, ő ennél okosabb szokott lenni, de lehet a pillanat hevében úgy gondolta, meg tudja csinálni a TD-t...
A kis kedvencem, Tavon Austin stílusosan rögtön egy PR fumblival kezdett, amit még megmentett, aztán több, számomra érthetetlen trükkös játékhívás után végül valahogy TD-t szerzett (szerencse?), majd utána megint csinált egy gyönyörű PR fumble-t, most ráadásul oda is adva az ellenfélnek a labdát. Na, nálam itt szakadt el a cérna, nem akarom többet látni punt return-öknél!!!
Cody Davis és John Johnson valóban megleptek, 2 INT rögtön az első félidőben, le a kalappal! Ogletree megint felemás teljesítményt mutatott: volt sack-je, meg még pár egy jó tackle-je, de többször is rosszul/későn mozdult rá az emberre. Donald és Quinn is villant végre, de sokkal több kéne tőlük is. Goff az első drive-ban nagyon magabiztosnak tűnt, de később egyre jobban elbizonytalanodott ahogy sokszor nem sikerült jól kivitelezni a play-eket. Mentségére legyen mondva a Seahawks secondary többször remekelt, több labdaelütésük, vagy incomplete passt okozó szerelésük is volt.
Ha összeségében össze kéne foglalni, akkor egész egyszerűen fejben nem voltunk ott, és többször is rosszul kivitelezett játékok hátráltatták a csapatot.
Nyerhető meccs lett volna. Kár érte!
De most a legfontosabb, hogy tanuljunk belőle, és a következő meccsen ne kövessük el ezeket a hibákat!
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Szokás szerint megint kinyírtuk saját magunkat, az 5 eladott labda nagyon-nagyon sok. Végig az volt az érzésem, hogy nem találjuk a ritmust a meccsen. Goff sem volt olyan éles, többször hozott rossz döntést és pontatlanabb is volt. Ennek ellenére nem hibáztatom, tudta mozgatni a csapatot, kulcsjátékokat hozott, az INT után sem rogyott meg. Igazából nekem az egész offense tűnt indiszponáltnak. Már maga az offense gameplan sem tetszett, hogy ennyire elhagytuk a futást, majd kétszer annyit passzoltunk, Gurley-t is "hanyagoltuk", és a végén pedig nagyon hiányzott az időkérés. Watkins nekem csalódás volt, olyannak tűnt, mintha csak félgőzzel ment volna a labdákért. A meccs számai annyira nem rosszak, kevesebb ideig birtokoltuk ugyan a labdát, de több first down-t csináltunk, 50% feletti third down hatékonysággal, több támadó yarddal, kevesebb büntivel stb. De az 5 TO... Olyan mintha rögtön az elején a Gurley fumble megfogta volna a csapatot. Mindegy, fiatal csapat, fiatal HC - ebből a meccsből tanulni kell.
De hogy jót is mondjak, a D annyira már nem volt rossz, a safety páros előtt le a kalappal.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Rams inactives: Alexander, Joyner, Allen, Price, Donnal, Lucas, Davis

A két kezdő safety nélkül állunk ki. Wilsonnak nagy napja lehet.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Nem gondoltam volna, hogy 3/3 winnel áll majd a fantasy csapatom, amiben 3 Rams támadó is kezdő 😀 (Goff, Gurley, Kupp)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ez a stat azért odabasz!

 scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22228113_10156320101043484_668600147404213193_n.jpg?oh=c41c530271cb644673c086f3e0b2e039&oe=5A46DBE1
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sziasztok!
Ide is beírom, mégiscsak érdekeltek vannak itt 😊
Van 1 db fölös jegyem a londoni meccsünkre, ha valakit érdekelne. M1 szektor.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Greatest Show on Bandera Bermuda
Höri
Kíváncsi vagyok vajon milyen típusú talaj lesz majd az új stadionban?!
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Greatest Show on Bandera Bermuda

több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnap Cowboys elleni. 😕
Pizsama
Mi tortent vele? 😮
Lemaradtam
Adirotor
Mátrai Zoltán MAFSZ-játékvezető 2016. január 27-én sajnos elhunyt. Később derült ki róla, hogy ő irt DiamondsHead44 néven a Rams fórumba, hosszú éveken keresztül kvázi vezérszurkoló volt itt.
Pizsama
Oh, sajnalom. akkor a csapattal együtt költözött az angyalokhoz:/
Adirotor
Valahogy úgy...

Időközben úgy látom, annyira nem tudnak már mibe belekötni a Rams-nél, hogy a nem egyező sisak-mez színek miatt kritizálják a csapatot:

 www.sbnation.com/lookit/2017/10/1/16392782/rams-mismatched-uniforms-ugly-wtf-nfl
Pizsama
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnap Cowboys elleni. 😕
Pizsama
Mi tortent vele? 😮
Lemaradtam
Adirotor
Mátrai Zoltán MAFSZ-játékvezető 2016. január 27-én sajnos elhunyt. Később derült ki róla, hogy ő irt DiamondsHead44 néven a Rams fórumba, hosszú éveken keresztül kvázi vezérszurkoló volt itt.
Pizsama
Oh, sajnalom. akkor a csapattal együtt költözött az angyalokhoz:/
Adirotor
Valahogy úgy...

Időközben úgy látom, annyira nem tudnak már mibe belekötni a Rams-nél, hogy a nem egyező sisak-mez színek miatt kritizálják a csapatot... 😀
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnap Cowboys elleni. 😕
Pizsama
Mi tortent vele? 😮
Lemaradtam
Adirotor
Mátrai Zoltán MAFSZ-játékvezető 2016. január 27-én sajnos elhunyt. Később derült ki róla, hogy ő irt DiamondsHead44 néven a Rams fórumba, hosszú éveken keresztül kvázi vezérszurkoló volt itt.
Pizsama
Oh, sajnalom. akkor a csapattal együtt költözött az angyalokhoz:/
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnap Cowboys elleni. 😕
Pizsama
Mi tortent vele? 😮
Lemaradtam
Adirotor
Mátrai Zoltán MAFSZ-játékvezető 2016. január 27-én sajnos elhunyt. Később derült ki róla, hogy ő irt DiamondsHead44 néven a Rams fórumba, hosszú éveken keresztül kvázi vezérszurkoló volt itt.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ilyen szomorú hírt sajnos még nem kellett közölni, de rájöttünk közben, hogy a január 27-én elhunyt Mátrai Zoltán MAFSZ-játékvezető nem volt más, mint az egyik legnagyobb hazai Rams szurkoló, Diamondshead44... Nyugodjék békében.
baggio
2016 elején hunyt el.

 www.xlsport.hu/gyaszolunk/

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnap Cowboys elleni. 😕
Pizsama
Mi tortent vele? 😮
Lemaradtam
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnapi Cowboys elleni. 😕

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Alapvetően Goff miatt követem a Ramst, ő tegnap nem annyira játszott jól. Igaz, hogy a nyomást most jobban érezte mint eddig, de a hosszú labdák pontatlanok voltak, sokszor a slanteket is az elkapó mögé dobta, stb. Viszont amit McVay és főleg Phillips művelt halftime adjustment néven, az valami zseniális. A második félidőben felmosták a padlót Garrettékkel, teljesen szétesett a Cowboys offense. Prescott több passzát elejtették a Rams védők. Kár érte, ezeket az interceptionöket el kell kapni. Örülök, hogy Gurley a rookie formáját mutatja. +1 a front officenak, amiért a liga egyik legszarabb támadófalából és elkapósorából erre a szezonra top10 egységet hoztak össze.

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
És ha már McVay. Szerintem a Rams legutóbbi 10+ évének legjobb húzása volt, hogy őt választották HC-nek. Mondom ezt úgy, hogy igazából fogalmunk sincs hova fog ez a történet kiforrni. De az a kulturális váltás ami ennél a csapatnál végbement ebben a néhány hónapban, az sokkszerű. Ennyire kristálytiszta példa arra, hogy valójában mit jelent a hozzáértő, tudatos edzői és vezetői munka, én nem tudom mikor láttam utoljára. Ebben a kontrasztban látszik igazán, hogy mennyire kilátástalan volt is a Fisherball. Akit egyébként tényleg szerettek a játékosai, de az általa épített kultúra inkább szólt valamiféle haveri összetartozásról, mintsem vérremenő versenyről és mindenen átgázoló győzni akarásról.
Én magam is féltem tőle, hogy McVay-re nagy lesz rá a kabát, de amit és ahogy tett és tesz, tökéletesen rácáfol erre. Ahogy ezt az edzői stábot és utána a csapatot összerakta az parádés. Hozzáértő embereket hozott maga mellé, akiket hagy dolgozni (pl. amit Kromer csinált az OL-al az megsüvegelendő) és akiktől - állítólag - nem szégyell tanulni. Nem rágódtak rajta ("csakazértis") és pillanatok alatt kiszórták azokat akik nem feleltek meg az elvárásoknak (pl. Greg Robinson) és mertek továbblépni. Folyamatosan a maximumot követeli, a sz@rt is kihajtja a játékosokból és emellett nem finomkodik. Ahogy a Goff kérdést kezelte az offseasonben az jó példa erre. A legelején tisztázta vele, hogyha az a dolga, hogy franchise QB aspiránsként elsajátítsa az ehhez szükséges skilleket, nincs pátyolgatás. Mondjuk nem is dicsérte nyilvánosan egyszer sem Goff-ot, végig nagyon kimért volt ezzel kapcsolatban. (És az is megérne egy misét, hogy lett a bő egy hónappal ezelőtt a kinti sajtó által még bust-nak kikiáltott Goff-ból a most látható játékos.) Hosszú-hosszú idő után, most érzem először, hogy végre helyére kerülnek a kirakós darabkái. Ha minden jól megy, még csak az elején vagyunk egy nagyon hosszú útnak, de végre újra jó Rams meccset nézni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
- Hivatalos: Gurley az első számú elkapónk. Csak akkor nem tudom mire tartjuk Austin-t (futásra?). A lényeg, hogy élvezet nézni a játékát, akár fut, akár elkap éppen. A tavalyi éve után ez több mint szenzációs!

Pizsama
Tavon Austin finoman szólva: nem a legélesebb kés a fiókban. Szerintem a Wonderlic tesztje anno "mínuszban" lehetett. Tegnap is miatta kellett egyszer időt kérni, mert nem tudta a play-t, rosszul állt fel. McVay meg is kérdezte tőle, hogy mit nem ért? Hihetetlenül lassan tanul és még az egész TC-t is kihagyta a sérülése miatt. Sztem ezért nem futtatnak vele route-ot, mert fogalma sincs hova kellene mennie. Amit viszont tud, azt kihasználja McVay: robbanékony, szélvészgyors, de egyelőre csak a backfieldről használható. Amikor azonban a pályán van. akkor pont emiatt nem lehet figyelmen kívül hagyni és ez segíti a futójátékot. Tegnap is jól látszott párszor, hogy a LB-k Austinra mozdultak először, és ez segített Gurley-nek néhány nagy futásban.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Érdekes meccs volt.
Az első félidő felemásra sikerült. A védelem valahogy nem tudta felvenni a tempót a Dallas offense-szel, több nagy játékot is engedtek. A támadósor ellenben viszonylag meggyőzően menetelt végig a pályán, ám az ellenfél térfelén valahogy mindig elfogyott a tudomány, így többször is csak FG-lal zártuk a drive-ot.
Aztán a félidőben történt valami (adjustment?), és a védelem valahogy magára talált (vagy a Dallas kalkulált el valamit). Már nem futott úgy át rajtunk Zeke, és Dak is hibázgatni kezdett. Ellenben az O továbbra is inkább csak FG-okat ért el (mondjuk a Gurley TD szenzációs volt!).
Nem hittem volna, hogy lehet feleannyi TD-vel (2 vs. 4) meccset nyerni, de hát hét FG az hét FG (Legatron előtt is le a kalappal, 23 pont a 35-ből az ő érdeme!).

Ami jó:
- Goff egyre magabiztosabb, általában jól megtalálja a szabad embert, kicsivel pontosabb passzok kellenének, plusz pont, hogy nem dobott INT-et.
- Hivatalos: Gurley az első számú elkapónk. Csak akkor nem tudom mire tartjuk Austin-t (futásra?). A lényeg, hogy élvezet nézni Gurley játékát, akár fut, akár elkap éppen. A tavalyi éve után ez több mint szenzációs!
- Special Team tuti nagy fejmosást kapott múlt héten, így most összekapták magukat! Cooper is futott végre egy jó kick-returnt!

Ami nem jó:
- Ogletree. Lassú. Rosszul reagál. Rengeteg a mistackle-je (Zeke TD pl.) - kb. mint Lau az utolsó évében. Nálam így egy need-é lép elő az MLB pozíció is a jövő évi draftra...
- Cornerback-ek. Amennyire remekeltek a Colts ellen, most ugyanannyira tűntek elveszetnek (főleg az első félidőben), Bryant és Elliot is többször szabadon maradt, Hanna késői TD-jére meg nincsenek is szavak.
- Védelem összeségében: túlságosan nagy nyomást akarunk helyezni a QB-re, de közben elfelejtjük jól levédekezni a közepes távolságokat, így tök simán tudnak 5-10 vagy akár 15 yardokat haladni ellenünk. Phillips kicsit jobban figyelhetne erre!

Összeségében így is elégedett vagyok. Jó nézni a Rams játékát. Van mire építkezni. Ha kijavítjuk a hibákat, és fegyelmezetten játszunk, akkor simán meglehet a Playoff!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Mi a tököm lesz itt,Superbowl?😎😂

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
McVay's Goffense is fucking real!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Úgy néz ki október 22-n nem fogom tudni a TV-ben nézni a Rams-Cardinals meccset! 😀 😛
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Sziasztok! Szívesen elcserélném original Waitkins mezemet valamilyen más nfl relikviára.
Buffalo Bill
Nick Foles Rams mez cserébe?
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Sziasztok! Szívesen elcserélném original Waitkins mezemet valamilyen más nfl relikviára.
Buffalo Bill
Bills Jerseyt a Rams oldalon?🙄
Nehèz lesz😎

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/