Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Kroenke kész hosszabbítani Fisherrel..
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szép éjszakánk lesz. 😊

 twitter.com/nfldraftscout/status/703989007424888832?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
JJ egy 5 éves 45 misis szerződést utasított vissza, amivel a 12. legjobban fizetett CB lett volna.
Valószínűleg megy a piacra, mert Johnson 14 misije mellé nem fogunk még 10-et adni a másik oldalra is.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ahogy én olvastam JJ-vel pont az a probléma, hogy irreálisan sok pénz akar. Lehet, hogy elengedjük és hagyni fogjuk, hogy megméresse magát a piacon. Van még kire nézni: Barron, Mcleod, Fairley, Hayes
dogbite
JJ mennyit kér?
Amadeus91
Mint Darrelle Ravis..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Ahogy én olvastam JJ-vel pont az a probléma, hogy irreálisan sok pénz akar. Lehet, hogy elengedjük és hagyni fogjuk, hogy megméresse magát a piacon. Van még kire nézni: Barron, Mcleod, Fairley, Hayes
dogbite
JJ mennyit kér?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Ahogy én olvastam JJ-vel pont az a probléma, hogy irreálisan sok pénz akar. Lehet, hogy elengedjük és hagyni fogjuk, hogy megméresse magát a piacon. Van még kire nézni: Barron, Mcleod, Fairley, Hayes

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
no, Trumain Johnson kapja a franchise taget nem JJ. Ezen én picit meglepődtem, de lehet JJ-vel már jobban áll a hosszútávú

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
mindenkepp priority TruJo es JJ megtartasa...Lau es Long elkuldese ertheto, bar mindketten belementek volna a fizucsokkentesbe..
Johetne Reggie Ragland kozepre? 😊 Tudom Ogletree lesz mike, de nem lenne rossz egy klasszik MLB.
Kivancsi vagyok Lynch (a kevesbe raszta)mit fog produkalni a combine-on.
greg HArdy johetne Long helyere? 😊 Birjuk a problemas arcokat..

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2016/2/25/11117416/los-angeles-rams-free-agency-les-snead-defensive-backs-priority-janoris-jenkins-trumaine-johnson
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.turfshowtimes.com/2016/2/22/11092494/2016-nfl-free-agency-quarterbacks-los-angeles-rams-st-louis-sam-bradford

Ki a tököm szavaz Samura? 😀 LA-ben nem követték az előző szezonokat?
süti
203 ember. Ők gondolom Philly drukkerek 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.turfshowtimes.com/2016/2/22/11092494/2016-nfl-free-agency-quarterbacks-los-angeles-rams-st-louis-sam-bradford

Ki a tököm szavaz Samura? 😀 LA-ben nem követték az előző szezonokat?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként Long pár hete mondta, hogy bőven hajlandó lenne belemenni a szerződésének átstrukturálásába, mert ő is tudja, hogy messze nem nyújtott olyan teljesítményt (már csak a sérülései miatt is), ami összhangban lenne a pénzével. Úgy látszik ez is kevés volt.
dogbite
Lau is kiakadt hasonló okokból, ráadásul ő még az LA-s arculatunkért is munkálkodott. Vagy csak felkérték rá. Nem baj, úgy is mindenki ide akar szerződni, megtehetjük, hogy szarunk a régi alappillérekre.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nick Wagoner :
Have mentioned this a few times this offseason but Rams hope is to move Alec Ogletree to MLB and re-sign Mark Barron to play WIL.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Még egy adalék a pénz mellett:

Cut by #Rams today:
Cook: 0 TDs last 19 games
Long: 3 sacks last 16 games
Laurinatis: Graded 93rd of 94 ILBs in '15 by PFF

— Evan Silva (@evansilva) 2016. február 19.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Egyébként Long pár hete mondta, hogy bőven hajlandó lenne belemenni a szerződésének átstrukturálásába, mert ő is tudja, hogy messze nem nyújtott olyan teljesítményt (már csak a sérülései miatt is), ami összhangban lenne a pénzével. Úgy látszik ez is kevés volt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A pletykák szerint közülük szeretnénk megszerezni párat: Griffin III; Jerrell Freeman;Schwartz,Brandon Tate.
újraigazolni: Jenkins,Barron, Fairley,McLeod,Keenum,Barnes,Zuerlein.
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 twitter.com/caplannfl/status/700768052795809792
xrace77
kettő érthető, Laut sajnálom 😕
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az igen. A magam részéről örülök, még akkor is ha JL és Long baromi szerethető arcok voltak. De a teljesítményük köszönő viszonyban sem volt a pénzükkel. Kell a lóvé, JJ-t, TruJo-t itt kell tartani.
dogbite
McLeodot se ártana. Viszlát 24 milla...
Cutokat meg gyakorlatilag szezon elejétől lehetett tudni.
több mint 8 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/caplannfl/status/700768052795809792
xrace77
Az igen. A magam részéről örülök, még akkor is ha JL és Long baromi szerethető arcok voltak. De a teljesítményük köszönő viszonyban sem volt a pénzükkel. Kell a lóvé, JJ-t, TruJo-t itt kell tartani.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
elsőre meglepő, de okos húzások
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ogletree megy középre valószínűleg. Helyes.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Barron marad lb

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
24,375 millió dollár hely a sapka alatt (4,7 millió dead money)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
 twitter.com/caplannfl/status/700768052795809792
több mint 8 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644