Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 929 — What's Next?
Most úgy látszik nagyon Goff-nak áll a zászló, szinte mindenhol biztosra veszik, hogy ő lesz. Ezért aztán nem lennék meglepve, ha Snisher-ék Wentz-et húznák. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En azt mondom Goff, es remelem Fisherek nem lepnek meg egy Nkemdiche pick-el 😊😊

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 929 — What's Next?
Na akkor: Goff vagy Wentz?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
De bírnm ha kiderülne, hogy átbasztátok az esglest és azt a qb-t vinnétek akiért feljöttek 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...
Wardy
Udv itt 😊
a Rams bandwagon gyakorlatilag egy oximoron 😊😊
FBKrisz
Hé-hé-hé, Bradford meg Lau óta rajta ülök. Mondjuk már egyik sincs a csapatnál 😕
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
tőlünk meg pár picket

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bradfordnak van élete. Nyakára hozzák Danielst aki kap +5misi körül ha kijátsza a kezdőből, majd még egy QB-t is draftolnak rá. 😀 Négy évet vett el tőlünk.
több mint 10 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 246 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ha az 1/1-es QB-val látható lesz a fejlődés, akkor Fishert nem rakják ki.
Stez
Lovie Smith says hello.
empty taxi
Deja Vu...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ha az 1/1-es QB-val látható lesz a fejlődés, akkor Fishert nem rakják ki.
Stez
Lovie Smith says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha az 1/1-es QB-val látható lesz a fejlődés, akkor Fishert nem rakják ki.

több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 829
Volt már sokkal nehezebb helyzetben újonc kúbé, azért nem kell annyira félteni azt, aki idejön, a Ramsnek nincsen rossz kerete. Előbb irányító, majd ezt követően jöhetnek neki a fegyverek/célpontok/fal, de ezt bőven lehet pótolni FA-ról.
Nem első évében kell robbantania úgysem. Azért nem mindenki Bradford, hogy a második lépésnél már előszedheted a műlábat a fiókból.
Stez
Érdekes akkor lesz, ha Halász repül jövőre, a draftolt 1/1 meg itt marad minden nélkül.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt már sokkal nehezebb helyzetben újonc kúbé, azért nem kell annyira félteni azt, aki idejön, a Ramsnek nincsen rossz kerete. Előbb irányító, majd ezt követően jöhetnek neki a fegyverek/célpontok/fal, de ezt bőven lehet pótolni FA-ról.
Nem első évében kell robbantania úgysem. Azért nem mindenki Bradford, hogy a második lépésnél már előszedheted a műlábat a fiókból.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez már simán elképzelhető, mondjuk nem könnyű a csoport ugyebár. A kérdés az, hogy mennyire fog tudni a rookie QB ilyen körülmények között jó QB szintet hozni.
Rolni
Meg meddig lesz majd a pályán...
több mint 10 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Rams lean Jared Goff today, but one reason they made trade now was to get two weeks to debate top 2 QBs because "both are going to be good."
Beki
Bullshit.. akkor föltradeltek volna a 3. helyre a draft napján.
Igor
Talán ki tudnak sajtolni a Brownsból Wentzért/Goffért valamit. Elég meredek teória, nagyon Hollywood... Jé, pont LAbe költözek! 😊
gyeek
Most vagy tényleg valamelyik QB-t kinézték maguknak,és behúzzák,vagy elcserélik az elsö picket.
Egy biztos,hogy a draft napján az 1/1 többe fog kerülni mint amit mi fizettünk érte.😊

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 712 — Grady Judd fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Rams lean Jared Goff today, but one reason they made trade now was to get two weeks to debate top 2 QBs because "both are going to be good."
Beki
Bullshit.. akkor föltradeltek volna a 3. helyre a draft napján.
Igor
Talán ki tudnak sajtolni a Brownsból Wentzért/Goffért valamit. Elég meredek teória, nagyon Hollywood... Jé, pont LAbe költözek! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Ok, a kurva erős valóban kicsit túlzás volt, de tartom, hogy egy jó qb-val ez egy po kaliber roster. Még a lyukakkal együtt is.
peach
Ez már simán elképzelhető, mondjuk nem könnyű a csoport ugyebár. A kérdés az, hogy mennyire fog tudni a rookie QB ilyen körülmények között jó QB szintet hozni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Ok, a kurva erős valóban kicsit túlzás volt, de tartom, hogy egy jó qb-val ez egy po kaliber roster. Még a lyukakkal együtt is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Tenorxal értek egyet. Baszott erős roster van itt évek óta,
peach
Dline kivételével melyik a baszott erős része a csapatnak mert lehet rossz helyen keresgélem, de egyetlen egyet sem találok
Blaise
engem is érdekelne...
Rolni
Lehet kukacoskodni, de ez a D-line kb meghatározza az egész védelmet ami ahogy írtam ha van kedve focizni elit. Szvsz a sec is rendben van, csak túl sok nagy játékot szoptak be ami nem tehetségbeli hanem főleg koncentrációs hiba nála. Az o fal tényleg szar, de egy normálisabb qb azért elvileg tud rajtuk emelni, ugyanezt elmindhatom a wr corpsrol is, ami szvsz jobban fog kinézni mint folesokkal mert bradfordokkal. És akkor ugye még ott van gurley. Ha bejön a qb és lesz értelmes passzjáték az +3-4 győzelem lehet a szezonban. A legynagyobb baj amúgy a fischerball, mert sztem a roster nem gyenge. Mint pl. a titansnél...
Szerk. A barron-ogletree lb duót is azonnal vinném a falconsba bármelyik lb helyére...
peach
Nem akarok kukacoskodni, de a baszott erős roster nekem nem azt jelenti, hogy van egy elit csapatrész (DL), egy jó csapatrész (LB) és egy király skill player (RB).

A védelem alapja nagyon rendben van, senki nem vitatja, azt sem, hogy egy jó védelemről beszélünk összességében, de sztem pl a secondary-ban is vannak még kérdések azért.

A támadó oldalon viszont kis túlzással Gurley-t leszámítva csak kérdések vannak. Kinek fog passzolni az új QB, ki fogja megvédeni az új QB-t? Amíg ez nincs rendben nem igazán lesz a futó játék felszabadultabb sztem. Érdemes megnézni mennyit számított nálunk Derek Carr játékában, hogy az elkapó állományát felturbózták. Nagyon nem lesz könnyű rookie irányítóként ezt a támadó egységet sikerre vinni szerintem, főleg, h kevés pick jön mellé segíteni.

Ezzel nem a trade-t akarom bírálni, inkább csak azt az állítást, hogy jó a trade, mert a Rams kerete kurva erős és egy QB hiányzott már csak a sikerhez...
Ha a QB, akit kiválasztanak beválik akkor utólag jó trade lesz ez, emiatt lehet most is azt mondani, gondolni szerintem, hogy jó trade.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 10 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...
Wardy
Udv itt 😊
a Rams bandwagon gyakorlatilag egy oximoron 😊😊
FBKrisz
Hát igen kb. 10 éve. Itt az ideje, hogy újra értelmet nyerjen😊
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...
Wardy
Udv itt 😊
a Rams bandwagon gyakorlatilag egy oximoron 😊😊

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...

Szerkesztette: Wardy
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hello mindenkinek!
Ez a trade adta meg az utolsó lökést, hogy végre regisztráljak, ideje felugrani a bandwagonra, amíg még van hely. Én bizakodó vagyok és hiszek benne, hogy Wentz vagy Goff megváltja a világot és kirángat végre minket ebből a 7-9-es középszarból. #fingerscrosssed
Wardy
😀 Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Kíváncsivá tettetek ezzel a biznisszel, elvégre nekünk se mindegy miben mesterkedtek. LA megkapta végre a csapatát, szerintem most pár évig lesz türelem az építkezéshez, aztán hajrá ezerrel. Ha tényleg így áll a dolog akkor volt értelme. Persze van benne bőven rizikófaktor, de jó kis bevállalós húzás volt. Azért idén ne is álmodjatok arról hogy megint duplán bezakóztattok minket!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Azért visítva röhögnék ha Fisher is úgy járna az 1/1-es QB-val, mint Lovie Smith 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 829
Szerintem ez baromság volt a Rams részéről. Nekem abszolúte nem tetszik az idei QB class... Szerintem az utóbbi 5 év leggyengébb eresztése van idén. Amúgy sincs most nagy különbség az első 4 helyen rangsorolt QB közt, de ha már ennyire tradelni akartak elég lett volna az 5-6. helyre feljönni. Ez most ilyen all in szagú... Olyan ez mint amikor folyamat buksz és nem jön a lap aztán egy kettes párnak is megörülsz és all in... Nagy mákkal ritkán bejön, de javarészt elbukod... Hát akkor hamarosan show down és kiderül...
Tomcsik
Még a Manuel-Genyó-Glennon-Barkley féle classnál is gyengébb? Sztem simán lehet a Goff-Wentz duónak olyan nyitóéve mint a Winston-Marioata duónak volt tavaly. Vagy pl Bortles-Bridgewater-Manzi-Carr classból sem volt senki úgy hypeolva, mint Luck, vagy akár csak a harmadik Griffin.
LA-be QB kell, és megértem, hogy nem invesztáltak a már említett RG3-ba, a térdsérüléses QB-któl pár évig sztem félni fognak. Hoyer? Esetleg Osweiler 70+millióért? Vagy az idén 34et betöltő Fitzmagic?
Nekem egyre jobban tetszik ez a trade. Tökös. Csak aztán nehogy a végén ne QB-t húzzanak...😊
Borbinho
A Manuel-Genyó class mindennek a legalja volt.